بهترین شرکت سئو سایت در تهران

بهترین شرکت سئو سایت در تهران

در سال‌های اخیر SEO یا به عبارتی بهینه سازی رتبه سایت، تبدیل به یکی از مهم‌ترین مولفه‌های دیجیتال مارکتینگ شده است. زمانی که سایت شما در گوگل، صفحه بالاتری در اختیار داشته باشد و پیش از سایرین به مخاطب پیشنهاد شود، فروش بیشتری خواهید داشت و به تبع آن، درآمد شما نسبت به رقبا در قالبی تصاعدی افزایش پیدا می‌کند. اما مساله اینجاست که در اختیار گرفتن جایگاهی بهتر در گوگل (ارتقای سئو) کاری است رقابتی و تمامی صاحبان کسب و کار دوست دارند سایت خود را به رتبه یک گوگل برسانند. علاوه بر این، عده‌ای با بهره‌گیری از تکنیک‌های نه چندان سالم، در کوتاه مدت به رتبه های اول می رسند، اما با تشخیص تقلب، توسط گوگل جریمه شده و به اندازه چند سال فعالیت، به رتبه‌های پایین منتقل می شوند. مخلص کلام اینکه، فعالیت در حوزه سئو، امری است رقابتی، تخصصی ، پیچیده و حساس!

شفاف، علمی و صادقانه رتبه سایت شما را ارتقا می دهیم.

امروزه هر مجموعه ی فعال در حوزه طراحی سایت و دیجیتال‌ مارکتینگ مدعی است که می تواند رتبه سایت یا همان سئو را در چشم بر هم زدنی ارتقا دهد. اما در ایران وب لایف، خبری از وعده‌های پوچ این چنینی نیست و با اتکا به تخصص پرسنل و ارزش‌های مدون سازمانی، نحوه فعالیت در وادی ارتقای رتبه سایت شفاف و مشخص پی گرفته می‌شود. ما متواضعانه اعلام می کنیم در زمینه ارتقای رتبه سایت (به خصوص سایت‌های مرتبط با صنعت چاپ، چاپخانه‌های آنلاین و شرکت‌های فعال در زمینه سازه‌های نمایشگاهی)،  تاکنون به نتایج مطلوبی دست یافته ایم.

توجه؛ نوشته حاضر بخشی از استراتژی سازمانی است که توسط مدیرعامل مجموعه ایران‌وب‌لایف، امین رزاق خواه برای ارتقای کیفیت خدمات سئو ارائه می شود. نگارش این سرویس تحت عنوان چند گام به این خاطر صورت گرفته تا مخاطب پیش از همکاری، نسبت به چند و چون فعالیت ها آگاهی داشته باشد.

 

گام اول؛ تهیه و تولید محتوای درجه یک، مرتبط و خلاقانه

در سئو معیاری وجود دارد به نام Dwell time که متوسط زمان گذرانده شده در صفحه محتوای شما را نشان می دهد. هر چه مخاطبین، بیشتر در صفحات سایت شما بمانند، معیار مذکور شرایط بهتری پیدا می کند (با ماندن مخاطب در سایت، گوگل اینگونه تشخیص می دهد که سایت شما مطالب مفیدی دارد و آن را در جایگاه بهتر جستجوی کلمات کلیدی پیشنهاد می دهد، به عبارتی توجه مخاطب اولویت اصلی گوگل به شمار می آید). در نتیجه، در پروژه های سئو، ما ابتدا به ساکن سراغ تهیه محتوای درجه یک، اورجینال، ناب، مرتبط و خلاقانه می رویم؛ طوری که مخاطب دوست داشته باشد تمامی آن را مطالعه کند، تصاویر را ذخیره سازد و حتی محتوا را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارد. در این وادی، انتخاب تعداد کلمات، عناوین، تصاویر و بسیاری دیگر از مولفه ها نیاز به مطالعه تخصصی خواهد داشت.
گام دوم؛ افزایش سرعت لود صفحات

اگر صفحات سایت شما، نسبت به رقبا، تنها چند ثانیه ناقابل دیرتر لود شوند (بالا بیایند) مخاطب بدون تعارف صفحه را می بندد و سراغ رقبا می رود. ما با بهره گیری از چند تکنیک (مثلا استفاده از caching plug-ins) سعی خواهیم کرد عملیات increase page load speed (افزایش سرعت بارگذاری صفحه) را انجام دهیم تا سایت شما از این قسمت متوجه آسیب نشود. علاوه بر این، کاهش حداکثری حجم محتوا، سبک سازی صفحات در عین بالا نگاه داشتن کیفیت تصویر ، برنامه هایی است که در دستور قرار می‌گیرد. 

 

گام سوم؛ افزایش جذابیت‌های بصری

ما تیم‌های گرافیست و تصویرسازی قدرتمندی در اختیار داریم که می‌توانند جلوه‌های بصری خاص، متناسب با محتوای صفحات آماده کنند. زمانی که تصاویر استفاده شده در کنار محتوا، علاوه بر مرتبط بودن، جذاب و اختصاصی کار شده باشند، نتیجه نهایی به طور مستقیم روی سئو سایت تاثیرگذار خواهد بود.

گام چهارم؛ استفاده از Header tags ها       

هیچکس دوست ندارد با یک طومار نوشته مواجه شود. حتی در صورتی که بهترین و کاربردی‌ترین متن را آماده کرده باشید. اگر آن را در قالبی منظم به مخاطب عرضه نکنید، احتمال مطالعه و استفاده از آن پایین خواهد بود. در نتیجه، به خصوص اگر سایت شما وردپرسی باشد، استفاده از Header tags ها در دستور کار قرار می گیرد و نتیجه نهایی در سئو ملموس خواهد بود.

گام پنجم؛ استفاده متعادل از Outbound link ها 

تعداد کم outbound link زمان حضور مخاطب در سایت را کاهش می دهد و در سمت مقابل، بهره گیری اغراق شده و افراطی از outbound link امکان ادامه مطالعه را مشکل می سازد و چشم مخاطب خسته می شود. در این میانه، اگر هوشمندانه، دقیق و مرتبط لینک دهی به سایر مطالب انجام شود، نه تنها تجربه حضور مخاطب در کوتاه مدت دلپذیر خواهد بود، بلکه گوگل برای سایت پاداش در نظر گرفته و نمره دهی مثبت را آغاز می کند.

گام ششم؛ بهره گیری از محتوای بصری و صوتی
یک سایت تنها با نوشته بالا نمی آید. اگر قصد رتبه های اول گوگل را کرده باشید، ناچار به بهره گیری از پادکست، موشن گرافیک، اسلاید و به طور کلی، قالب های مختلف محتوایی هستید. یک پژوهش ساده نشان داده زمانی که یک صفحه سایت تنها یک ویدئو داشته باشد، تا حدود پنج درصد بیشتر نظر مخاطب را جلب می‌کند و متوسط ماندگاری مخاطب در صفحه را از چهل ثانیه به سیصد ثانیه می رساند. در این قسمت قصد ارائه افراطی آمار را نداریم، اما اگر برای دریافت داده های بیشتر کنجکاو هستید، کافی است با ما تماس بگیرید.

گام هفتم؛ حذف لینک‌های خراب
چه کسی دوست دارد در جواب کلیک، 404 page تحویل بگیرد؟ این امر مخاطب را نسبت به سایت بدبین می‌کند و گوگل نیز برای چنین سایت‌هایی نمره منفی در نظر می‌گیرد. یکی از مجموعه خدمات ویژه ایران‌وب‌لایف در حوزه ارتقای سئو، مانیتور کردن دائم و پیوسته سایت برای عملکرد مناسب است.

گام هشتم؛ user-friendly

در این قسمت، خدمات افزایش رتبه سئو با طراحی سایت تلاقی پیدا می‌کنند. ما می کوشیم با بهینه سازی ظاهر سایت، استفاده از فونت های بهتر، جایگذاری بهتر مطالب و تکنیک هایی از این دست، تجربه مخاطب از حضور در سایت را افزایش دهیم و با این کار، سایت را به سمت رتبه های بالای گوگل حرکت دهیم. این امر در طول زمان، به شکل مستمر و با دریافت تجربه کاربری مخاطب انجام می شود. 

 

گام نهم؛ تسهیل ارتباط با مشتری

سرویس دیگری که در راستای عنوان خدمات افزایش سئو سایت  ارائه می‌شود، ایجاد صفحه ای بی‌نظیر برای ارتباط با مشتری است. در کنار این امر، سعی می شود در تمامی صفحات، نوعی لینک مستقیم قرارداده شود تا مشتری هر موقع اراده به خرید از شما یا ارتباط با شما کرد، به شما دسترسی داشته باشد (این مساله فوق العاده مهم است و در آینده، ذیل مقالات تخصصی و مجزا به آن خواهیم پرداخت. تا آن زمان، اگر دوست داشتید بیشتر دراین باره بدانید، به طور مستقیم با ما تماس حاصل کنید).

گام دهم؛ ارتقای معماری سایت

زمانی که مخاطب نتواند آنچه می خواهد را در سایت بیابد، بدون درنگ صفحه را ترک می کند. یک سایت، همانند خانه یا اداره، نقشه و پلان منحصر به فرد دارد. اگر سایت را اصطلاحا خوش‌نقشه کار کنید، تجربه کاربری ارتقا یافته و به تبع آن نمره گوگل بالا می آید. این قسمت از افزایش سئو نیز با طراحی سایت ارتباط تنگاتنگی دارد.

گام یازدهم؛ توجه به موبایل و تبلت

امروزه همه با استفاده از سیستم‌های خانگی و لپ تاپ سراغ سایت شما نمی آیند. در بسیاری مواقع ثابت شده که مراجعین یک سایت، در قسمت گوشی هوشمند، نرخ بالاتری را به خود اختصاص داده اند. به خصوص برای کسب و کارهایی که حالت B2B دارد، نرخ بازدید برای موبایل، گاهی اوقات تا هفتاد درصد بیشتر برآورد می شود. به همین خاطر، بخش قابل توجهی از خدمات افزایش سئو ما، مربوط به بهینه سازی سایت شما برای گوشی هوشمند و تبلت خواهد بود.

گام دوازدهم؛ پروموت شبکه‌های اجتماعی

در صورتی که سایت شما در مطلب سایتی دیگر پروموت شود (چیزی شبیه رپورتاژ) یا اینکه محتوای شما به صورت عینی در شبکه‌های اجتماعی با آمار بازدید بالا و مرتبط بررسی شود، رتبه و جایگاه سئو سایت افزایش می یابد. در نتیجه، سرویس دیگری که تحت قرارداد افزایش سئو و طراحی سایت ارائه می شود، پروموت برند شما در شبکه‌های اجتماعی است.

جمع بندی خدمات ارتقای سئو

همان طور که مشاهده کردید، در اصول و استراتژی های ما مطلب سری وجود ندارد. بلکه هنر و مزیت ما نسبت به سایر شرکت های این حوزه، پیوستگی، شفافیت، تعهد و کار اصولی است. با اتکا به این امور همچنان متواضعانه اعلام می کنیم که بهترین خدمات افزایش سئو سایت در تهران، توسط شرکت ایران‌وب‌لایف ارائه می‌شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی پیرامون بسط و طول خدمات، همین حالا با ما ارتباط  بگیرید.

منبع: سایت جف بولاس

 


به اشتراک گذاری این مطلب!

تکنیکهای سئو برای دیده شدن در گوگل

11 ویژگی بهترین شرکت سئو سایت ایران

0 دیدگاه
ارسال دیدگاه