مدحت وود

پروژه سئو وبسایت شرکت مدحت وود به نشانی اینترنتی https://medhatwood.com، از مرداد ماه سال 1399 آغاز شد. حوزه فعالیت این شرکت در زمینه تولید انواع چوب است که سرچ بالایی در میان عموم نداشته و همین امر باعث شده بود که در ابتدای تحویل پروژه، میزان کلیک و ایمپرشن سایت بسیار پایین باشد. اقدامات صورت گرفته توسط تیم سئو شرکت ایران وب لایف از جمله تولید محتواهای باکیفیت و لینک سازی های خارجی، سبب شد تا ظرف مدت زمان اندکی، ضمن کسب رتبه های برتر 1 تا 3 گوگل برای کلمات کلیدی پرکابرد، تعداد 20 تا 30 کلیک به طور روزانه، برای این سایت ثبت شود.

مدحت وود

اولین اقدام در سئو وبسایت مدحت وود، تست سرعت لود سایت و اصلاح آن بود. بهبود سرعت لود سایت، یکی از مهمترین فاکتورها برای کسب رضایت کاربران و کاهش نرخ خروج از سایت است و بر همین اساس، یکی از اصلی ترین اقدامات در جهت بهینه سازی سایت به حساب می آید. از طرفی دیگر، ریدایرکت نمودن لینک هایی که بنا به هر دلیلی از صفحه وبسایت حذف شده اند نیز راهکاری برای جلوگیری از افت رتبه است. به همین منظور، تمامی صفحاتی که دارای ارور 404 بودند نیز شناسایی شده و با اعمال ریدایرکت، به صفحات دیگر منتقل شدند.

پس از اتمام بهینه سازی های فنی سایت، نوبت به تولید محتوای محصولات و مقالات رسید که با تحقیق کلمات کلیدی پر سرچ و بررسی سایت رقبا، انجام شد. تمامی این عوامل به علاوه لینک سازی های خارجی انجام شده، موجب شد تا سایت مدحت وود پس از گذشت مدت زمان نزدیک به شش ماه با سرچ کلمات کلیدی پر رقابتی مانند "پلای وود"، "پلی وود"، "تخته چندلایی چیست"،"انواع پلای وود"، "پلای وود چیست"، رتبه های 1 تا 3 و کلیک روزانه 20 الی 30 مرتبه را به خود اختصاص دهد. با توجه به تخصصی بودن وبسایت و عدم سرچ بالا، تعداد 20 الی 30 کلیک در روز، آمار قابل قبولی برای سایت خواهد بود.


نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید