کلینیک مسیر سلامت

نمونه کار طراحی سایت حوزه خدمات درمانی کلینیک مسیر سلامت

 • ثبت وضعیت درمان و روانی بیماران

  هر بیمار ثبت نام شده در سایت دارای پنل کاربری اختصاصی خود می باشد که در آن اطلاعات کلی و اختصاصی بیمار ثبت می شود.

 • گزارش از آخرین وضعیت طبق نمره داده شده

  گزارش آخرین وضعیت هر بیمار در پنل کاربری قابل مشاهده است.

 • بخش نظرات در پنل مدیریت سایت کلینیک مسیر سلامت

  بخش نظرات در پنل مدیریت

  کلیه بیماران ثبت شده در سایت بر اساس سطح بیماری، یک نمره اختصاصی می گیرند.

masiresalamt clinic website display in pc
masiresalamt clinic website display in mobile
masiresalamt clinic website display in tablet
 • ثبت لینک های مفید در سایت

  لینک های دسترسی به چندین سایت معتبر در حوزه پزشکی و سلامت در بخش فوتر سایت قرار دارد

 • عضویت در خبرنامه

  امکان عضویت در خبرنامه و دریافت خدمات و اطلاعات مفید و کاربردی در حوزه پزشکی

 • امکانات بخش خدمات مرکز

  ثبت لینک دسترسی مستقیم به کلیه خدمات مرکز شامل روانشناسی و پزشکی، مددکاری، پرستاری و...

"کلینیک مسیر سلامت" یک مرکز روزانه درمان و توانبخشی بیماران مزمن اعصاب و روان است که با هدف درمان و پیشگیری از نشانه های بالینی بیمارانی شکل گرفته است. طراحی سایت اختصاصی، به منظور ارائه آخرین اخبار و اطلاعات و مقالات آموزشی در زمینه روان درمانی و توانبخشی شکل گرفته است. ویژگی ها و امکانات کلیدی سایت در ادامه ذکر شده است.

ورود به سایت

سوالات مرتبط با این نمونه کار

ممکن است در مورد این پروژه این سوالات برای شما پیش بیاید

ما در ایران وب لایف به شما ضمانت می دهیم که خدمت دریافتی شما کاملا ارزنده و متناسب با مبلغ پرداختی خواهد بود. اما هنگامی که از طراحی و پیاده سازی یک وب سایت حرف میزنیم، از فروش یک محصول سخن نمی گوییم و بحث مجموعه ای از خدمات است که دقیق باید نیاز سنجی شود. بسیاری از مجموعه های طراحی سایت فقط یک بستر وب را طراحی کرده و تحویل مشتری می دهند، بدون آنکه مسئولیتی در قبال خدمت ارائه شده بپذیرند. اما ایران وب لایف خود را مکلف می داند تا بهترین خدمات در خور نیاز شما را ارائه دهد. پس باید کامل از مشتریان خود نیاز سنجی کرده و پس از آن اقدام به قیمت دهی نماید و این موضوع زمانی کاملا قابل درک است که بدانیم سایت طراحی شده فقط مختص شماست و به صورت کاملا انحصاری برای مجموعه شما طراحی شده است. دقیقا همانند خودروی لوکسی که تمام قطعات آن فقط برای شما طراحی و ساخته شده است.
با توجه به اینکه اصلی ترین مشتریان ایران وب لایف شرکت ها و کارخانه هایی هستند که سفارش کار اختصاصی خواهند داشت، در جلسات میان کارفرما و مجری با توجه به نیاز ها و امکانات سایت مدت زمان لازم برای طراحی و تحویل اعلام خواهد شد. اما به طور میانگین طراحی های سایت ورد پرسی زمانی معادل یک هفته تا یک ماه خواهند داشت و طراحی های اختصاصی سایت با زبان های برنامه نویسی به دلیل وقت گیر بودن حداقل 30 و نهایتا 150 روز زمان خواهند گرفت. اگر به طراحی های اختصاصی، ماژول های داینامیک نیز اضافه شود زمان طراحی و اجرای ماژول با اصل زمان جمع بسته خواهد شد.
بزرگترین ضمانت ایران وب لایف نمونه کارها و رضایت مشتریان قدیمی ماست که موجب افتخار ایران وب لایف است. اما از نظر وجاهت قانونی در شروع پروژه قراردادی مابین مجری و کارفرما منعقد خواهد شد که در آن تمام نیازهای لازم برای اطمینان خاطر کارفرما دیده شده است. در این قرار داد تسویه مالی به صورت مرحله ای (بر اساس ابعاد پروژه) پس از هر فاز از پروژه و اعلام رضایت کارفرما انجام خواهد شد و در پایان مدت قرارداد ایران وب لایف موظف به انجام پشتیبانی به مدت معلوم خواهد بود. نکته آخر اینکه اگر طراحی سایت به صورت اختصاصی صورت پذیرد، پشتیبانی بسیار طولانی مدت خواهد بود.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید