گروه صنعتی نانو بتن

طراحی وب سایت اختصاصی گروه صنعتی نانو بتن

 • بررسی ویزگی ریسپانسیو در سایت نانو بتن امین

  طراحی واکنش گرا

  قابلیت نمایش مناسب در انواع دستگاه های مختلف مانند موبایل، تبلت و... امکان پذیر است

 • فهرست بندی مقالات

  مقالات سایت در چندین دسته بندی مختلف در منو سایت قرار داده شده است.

 • لینک های دسترسی

  امکان اضافه، حذف یا ویرایش لینک های دسترسی به واحدهای مختلف در پنل مدیریت وجود دارد.

nanobeton website display in pc
nanobeton website display in mobile
nanobeton website display in tablet
 • طراحی سایت به صورت دو زبانه

  یکی از امکانات ویژه سایت، پشتیبانی از دو زبان می باشد.

 • خروجی از اطلاعات کاربران در پنل

  امکان گرفتن خروجی از اطلاعات کاربران در قالبهای اکسل ، pdf و ... و از طریق پنل مدیریت، به راحتی امکان پذیر است.

 • مدیریت شبکه های اجتماعی

  دسترسی به لینک شبکه های اجتماعی و تنظیمات مربوط به آن ها، از بخش شبکه های اجتماعی پنل مدیریت امکان پذیر است.

گروه صنعتی نانو بتن، در سال ۱۳۷۸ با شماره ثبتی ۲۱۵۷ تاسیس و سپس موفق به کسب نشان استاندارد در زمینه تولید بتن آماده و سیستم مدیریت کیفیت ۹۰۰۱ ISO گشته است. طراحی اختصاصی سایت نانو بتن، توسط شرکت طراحی سایت ایران وب لایف به منظور معرفی محصولات و خدمات طراحی شده است. برجسته ترین و اختصاصی ترین امکانات سایت نانو بتن به طور خلاصه مورد بررسی قرار گرفته است.

ورود به سایت

سوالات مرتبط با این نمونه کار

ممکن است در مورد این پروژه این سوالات برای شما پیش بیاید

ما در ایران وب لایف به شما ضمانت می دهیم که خدمت دریافتی شما کاملا ارزنده و متناسب با مبلغ پرداختی خواهد بود. اما هنگامی که از طراحی و پیاده سازی یک وبسایت حرف میزنیم، از فروش یک محصول سخن نمی گوییم و بحث مجموعه ای از خدمات است که دقیق باید نیازسنجی شود. بسیاری از مجموعه های طراحی سایت فقط یک بستر وب را طراحی کرده و تحویل مشتری می دهند بدون آنکه مسئولیتی در قبال خدمت ارائه شده بپذیرند. اما ایران وب لایف خود را مکلف می داند تا بهترین خدمات در خور نیاز شما را ارائه دهد. پس باید کامل از مشتریان خود نیاز سنجی کرده و پس از آن اقدام به قیمت دهی نماید. این موضوع زمانی کاملا قابل درک است که بدانیم سایت طراحی شده فقط مختص شماست و به صورت کاملا انحصاری برای مجموعه شما طراحی شده است. دقیقا همانند خودروی لوکسی که تمام قطعات آن فقط برای شما طراحی و ساخته شده باشد.
بزرگترین ضمانت ایران وب لایف نمونه کارها و رضایت مشتریان قدیمی ماست که موجب افتخار ایران وب لایف است. اما از نظر وجاهت قانونی در شروع پروژه قراردادی میان مجری و کارفرما منعقد خواهد شد که در آن تمام نیازهای لازم برای اطمینان خاطر کارفرما دیده شده است. در این قرار داد تسویه مالی به صورت مرحله ای (بر اساس ابعاد پروژه) پس از هر فاز از پروژه و اعلام رضایت کارفرما انجام خواهد شد و در پایان مدت قرارداد ایران وب لایف موظف به انجام پشتیبانی به مدت معلوم خواهد بود. نکته آخر اینکه اگر طراحی سایت به صورت اختصاصی صورت پذیرد، پشتیبانی بسیار طولانی مدت خواهد بود.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید