Arsense

Arsense Architecture and Management company Website Design

 • مدیریت شبکه های اجتماعی سایت

  دسترسی به لینک های شبکه های اجتماعی سایت و تنظیمات مربوط به آن ها، از بخش شبکه های اجتماعی در پنل مدیریت امکان پذیر است.

 • طراحی واکنش گرا

  این سایت به صورت داینامیک و تمام اتوماتیک، با دستگاه های موبایل، تبلت و... سازگاری دارد.

 • امکان مشاهده ی نمونه کار

  امکان مشاهده ی نمونه کار و پروژه های مجموعه، از ویژگی های مهم و کلیدی است.

arsense website in pc
arsense website display in mobile
arsense website display in tablet
 • طراحی سایت به زبان دلخواه

  این سایت کاملا به زبان انگلیسی طراحی شده است.

 • بارگزاری سریع

  سرعت بالای سایت هنگام لود شدن از ویژگی های مهم در نظر گرفته شده در طراحی سایت مورد نظر است.

 • طراحی متناسب با عملکرد

  به کارگیری رنگ های متناسب با اهداف و عملکرد مجموعه، تاثیر مثبتی در جذب بیشتر مخاطبان دارد.

Arsense is a newly established private company, providing state of the art Design, In-Depth Quantity Surveying and Professional Project Management Services. Our Highly-Qualified internation team has a wealth of many years of quality experience which allows us to provide world-class designs and services from the get go.

ورود به سایت

سوالات مرتبط با این نمونه کار

ممکن است در مورد این پروژه این سوالات برای شما پیش بیاید

ما در ایران وب لایف به شما ضمانت می دهیم که خدمت دریافتی شما کاملا ارزنده و متناسب با مبلغ پرداختی خواهد بود. اما هنگامی که از طراحی و پیاده سازی یک وبسایت حرف میزنیم، از فروش یک محصول سخن نمی گوییم و بحث مجموعه ای از خدمات است که دقیق باید نیازسنجی شود. بسیاری از مجموعه های طراحی سایت فقط یک بستر وب را طراحی کرده و تحویل مشتری می دهند بدون آنکه مسئولیتی در قبال خدمت ارائه شده بپذیرند. اما ایران وب لایف خود را مکلف می داند تا بهترین خدمات در خور نیاز شما را ارائه دهد. پس باید کامل از مشتریان خود نیاز سنجی کرده و پس از آن اقدام به قیمت دهی نماید. این موضوع زمانی کاملا قابل درک است که بدانیم سایت طراحی شده فقط مختص شماست و به صورت کاملا انحصاری برای مجموعه شما طراحی شده است. دقیقا همانند خودروی لوکسی که تمام قطعات آن فقط برای شما طراحی و ساخته شده باشد.
بزرگترین ضمانت ایران وب لایف نمونه کارها و رضایت مشتریان قدیمی ماست که موجب افتخار ایران وب لایف است. اما از نظر وجاهت قانونی در شروع پروژه قراردادی میان مجری و کارفرما منعقد خواهد شد که در آن تمام نیازهای لازم برای اطمینان خاطر کارفرما دیده شده است. در این قرار داد تسویه مالی به صورت مرحله ای (بر اساس ابعاد پروژه) پس از هر فاز از پروژه و اعلام رضایت کارفرما انجام خواهد شد و در پایان مدت قرارداد ایران وب لایف موظف به انجام پشتیبانی به مدت معلوم خواهد بود. نکته آخر اینکه اگر طراحی سایت به صورت اختصاصی صورت پذیرد، پشتیبانی بسیار طولانی مدت خواهد بود.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید