Gileadhold

Gileadhold Building Service WebSite Design

 • مدیریت شبکه های اجتماعی سایت

  دسترسی به لینک های شبکه های اجتماعی سایت و تنظیمات مربوط به آن ها، از بخش شبکه های اجتماعی در پنل مدیریت امکان پذیر است.

 • طراحی واکنش گرا

  این سایت به صورت داینامیک و تمام اتوماتیک، با دستگاه های موبایل، تبلت و... سازگاری دارد.

 • خروجی از اطلاعات کاربران در پنل

  در پنل مدیریت، امکان گرفتن خروجی از اطلاعات کاربران به راحتی امکان پذیر است. اطلاعات خروجی می تواند در قالب های اکسل، pdf و... باشد.

gileadhold website display in mobile
gileadhold website display in tablet
gileadhold website display in pc
 • سرعت لود بالا

  سرعت بالای سایت هنگام لود شدن از ویژگی های مهم در نظر گرفته شده در طراحی سایت مورد نظر است.

 • امکان مشاهده ی نمونه کار

  امکان مشاهده ی نمونه کار در طراحی سایت از ویژگی های مهم و کلیدی است.

 • طراحی سایت به زبان دلخواه

  این سایت کاملا به زبان انگلیسی طراحی شده است.

GileadHold is one of the leading builders within London and the greater London area, due to our high level of workmanship and our professional services. We undertake design and build projects at all stages, helping clients with initial investigation, planning, design, installation, commissioning and implementation. We can do building extensions, renovations, loft conversions, garage conversions, kitchens and bathrooms, throughout London

ورود به سایت

سوالات مرتبط با این نمونه کار

ممکن است در مورد این پروژه این سوالات برای شما پیش بیاید

ما در ایران وب لایف به شما ضمانت می دهیم که خدمت دریافتی شما کاملا ارزنده و متناسب با مبلغ پرداختی خواهد بود. اما هنگامی که از طراحی و پیاده سازی یک وبسایت حرف میزنیم، از فروش یک محصول سخن نمی گوییم و بحث مجموعه ای از خدمات است که دقیق باید نیازسنجی شود. بسیاری از مجموعه های طراحی سایت فقط یک بستر وب را طراحی کرده و تحویل مشتری می دهند بدون آنکه مسئولیتی در قبال خدمت ارائه شده بپذیرند. اما ایران وب لایف خود را مکلف می داند تا بهترین خدمات در خور نیاز شما را ارائه دهد. پس باید کامل از مشتریان خود نیاز سنجی کرده و پس از آن اقدام به قیمت دهی نماید. این موضوع زمانی کاملا قابل درک است که بدانیم سایت طراحی شده فقط مختص شماست و به صورت کاملا انحصاری برای مجموعه شما طراحی شده است. دقیقا همانند خودروی لوکسی که تمام قطعات آن فقط برای شما طراحی و ساخته شده باشد.
بزرگترین ضمانت ایران وب لایف نمونه کارها و رضایت مشتریان قدیمی ماست که موجب افتخار ایران وب لایف است. اما از نظر وجاهت قانونی در شروع پروژه قراردادی میان مجری و کارفرما منعقد خواهد شد که در آن تمام نیازهای لازم برای اطمینان خاطر کارفرما دیده شده است. در این قرار داد تسویه مالی به صورت مرحله ای (بر اساس ابعاد پروژه) پس از هر فاز از پروژه و اعلام رضایت کارفرما انجام خواهد شد و در پایان مدت قرارداد ایران وب لایف موظف به انجام پشتیبانی به مدت معلوم خواهد بود. نکته آخر اینکه اگر طراحی سایت به صورت اختصاصی صورت پذیرد، پشتیبانی بسیار طولانی مدت خواهد بود.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید