سامانه کارت هدیه بانک پاسارگاد

طراحی سایت اختصاصی سفارش کارت هدیه بانک پاسارگاد

 • سفارش کارت هدیه بانکی

  سفارش کارت هدیه بانکی به صورت غیرحضوری، با تمام جزئیات و به مبلغ مورد نظر هر کاربر

 • ثبت بارکد براساس صدای شما

  چاپ صدای دلخواه هر کاربر به شکل بارکد بر روی کارت

 • ثبت جمله دلخواه روی کارت

  چاپ هر جمله ای بر روی کارت با فونت و رنگ دلخواه کاربر

pasargad gift card website display in mobile
pasargad gift card website display in tablet
pasargad gift card website display in pc
 • اتصال به کیپاد

  ورود و ثبت تراکنش ها به کمک اپلیکیشن سامانه بانک پاسارگاد

 • پیگیری

  امکان پیگیری سفارشات از طریق پنل کاربری و اپلیکیشن کیپاد

 • تحویل غیرحضوری

  امکان تحویل سفارش به صورت غیرحضوری و از نزدیک ترین شعبه موجود

سامانه خرید کارت هدیه بانک پاسارگاد، به عنوان اولین سامانه هوشمند در زمینه خرید و شارژ انواع کارت های هدیه برای کاربران مختلف راه اندازی شده است. همکاری ایران وب لایف با هولدینگ پرداخت الکترونیک پاسارگاد ، با راه اندازی این سامانه در سال 1398 آغاز گردید و اکنون در حال تکمیل آن است. امکان ثبت و پیاده سازی طرح دلخواه بر روی کارتها، شارژ و خرید آن از طریق درگاه پاسارگاد و نرم افزار کی پاد از امکانات خاص این سامانه است. هم اکنون این سامانه در حال همگام سازی با نرم افزار کی پاد میباشد.

ورود به سایت

سوالات مرتبط با این نمونه کار

ممکن است در مورد این پروژه این سوالات برای شما پیش بیاید

بزرگترین ضمانت ایران وب لایف نمونه کارها و رضایت مشتریان قدیمی ماست که موجب افتخار ایران وب لایف است. اما از نظر وجاهت قانونی در شروع پروژه قراردادی میان مجری و کارفرما منعقد خواهد شد که در آن تمام نیازهای لازم برای اطمینان خاطر کارفرما دیده شده است. در این قرار داد تسویه مالی به صورت مرحله ای (بر اساس ابعاد پروژه) پس از هر فاز از پروژه و اعلام رضایت کارفرما انجام خواهد شد و در پایان مدت قرارداد ایران وب لایف موظف به انجام پشتیبانی به مدت معلوم خواهد بود. نکته آخر اینکه اگر طراحی سایت به صورت اختصاصی صورت پذیرد، پشتیبانی بسیار طولانی مدت خواهد بود.
ما در ایران وب لایف به شما ضمانت می دهیم که خدمت دریافتی شما کاملا ارزنده و متناسب با مبلغ پرداختی خواهد بود. اما هنگامی که از طراحی و پیاده سازی یک وبسایت حرف میزنیم، از فروش یک محصول سخن نمی گوییم و بحث مجموعه ای از خدمات است که دقیق باید نیازسنجی شود. بسیاری از مجموعه های طراحی سایت فقط یک بستر وب را طراحی کرده و تحویل مشتری می دهند بدون آنکه مسئولیتی در قبال خدمت ارائه شده بپذیرند. اما ایران وب لایف خود را مکلف می داند تا بهترین خدمات در خور نیاز شما را ارائه دهد. پس باید کامل از مشتریان خود نیاز سنجی کرده و پس از آن اقدام به قیمت دهی نماید. این موضوع زمانی کاملا قابل درک است که بدانیم سایت طراحی شده فقط مختص شماست و به صورت کاملا انحصاری برای مجموعه شما طراحی شده است. دقیقا همانند خودروی لوکسی که تمام قطعات آن فقط برای شما طراحی و ساخته شده باشد.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید