مجتمع چاپ ایران کهن

طراحی سایت اختصاصی چاپ دیجیتال ایران کهن

 • امکان مشاهده تراکنش های کاربران در چاپ ایران کهن

  مشاهده تراکنش های کاربران

  در پنل مدیریت سایت، امکان مشاهده تراکنش های ثبت شده، ویرایش اطلاعات مربوط به تراکنش ها و اقدامات مشابه موجود است.

 • امکان پیگیری سفارشات توسط کاربر و مدیر سایت در مجتمع چاپ ایران کهن

  پیگیری سفارشات توسط کاربر و مدیر سایت

  امکان پیگیری و ثبت راحت و سریع سفارشات مشتری وجود دارد. مشتریان می توانند در لحظه ثبت سفارش فاکتور را مشاهده نمایند.

 • طراحی واکنش گرا در سایت مجتمع ایران کهن

  طراحی واکنش گرا

  صفحات سایت با توجه به مرورگرها و دیوایس های موبایل، تبلت و... به درستی طراحی شده است.

kohan website display in mobile
kohan website display in pc
kohan website display in tablet
 • مدیریت لینک ها در سایت چاپی ایران کهن

  مدیریت لینک ها

  کلیه عملیات مربوط به ویرایش و حذف پیوندها، ویرایش گروه پیوند، اضافه کردن پیوند و... امکان پذیر است.

 • امکان مشاهده گزارشات مالی به صورت تناوبی در سایت ایران کهن

  مشاهده گزارشات مالی به صورت متناوب

  مشاهده اطلاعات پرداختی هر کاربر، واریزهای روزانه و واریزهای کیف پول درکنار سایر اطلاعات مالی مورد نیاز قابل مشاهده است.

 • امکان تغییر قیمت محصولات در هر لحظه در سایت ایران کهن

  تغییر قیمت محصولات در هر لحظه

  امکان ویرایش، حذف و افزایش قیمت ها به صورت جداگانه، به تفکیک هر محصول و گروه محصول به سادگی امکان پذیر است

مجتمع چاپ ایران کهن یکی از مجهزترین مجتمع های چاپی آنلاین کشور می باشد که انواع محصولات و خدمات چاپی را به صورت حضوری و غیر حضوری به مشتریان ارائه می دهد. از ویژگی های برجسته وب سایت چاپی آنلاین مجتمع ایران کهن، پنل مدیریت قدرتمند آن است.

ورود به سایت

سوالات مرتبط با این نمونه کار

ممکن است در مورد این پروژه این سوالات برای شما پیش بیاید

طراحی اختصاصی سایت چاپی، محدودیتی در خصوص افزودن انواع مختلف محصولات چاپی ندارد. به طور معمول در فضای سنتی، مشتری در هنگام درخواست سفارش یک محصول چاپی (کاتالوگ، پوستر، بروشور و...) طرح پیشنهادی خود را ارائه داده و چاپخانه طرح مشتری را با توجه به ویژگی هایی که از طرح انتظار دارد، چاپ می کند. طراحی سایت چاپی نیز طبق همین روال پیش می رود، با این تفاوت که این مراحل به صورت آنلاین و در بستر وب صورت می گیرد. دسته بندی های مختلفی از محصولات چاپی به سایت مورد نظر اضافه شده و مشتری می تواند بعد از آپلود طرح مورد نظر خود، محصول چاپی مورد نظر را برای چاپ طرح روی آن و سایر ویژگی هایی که از محصول انتظار دارد انتخاب نماید.
پاسخ قطعا مثبت است. ایران وب لایف در طراحی سایت های اختصاصی چاپی این امکان را به مشتریان می دهد که در هر زمانی بتوانند محصول مورد نظر خود را به سایت اضافه کنند. به عنوان مثال یک مشتری خواستار افزودن محصول جعبه به بخش محصولات است، این امکان توسط ایران وب لایف قرار داده شده است.
زمان تحویل پروژه های طراحی سایت متفاوت است. در جلساتی که بین مشتریان و تیم طراحی سایت ایران وب لایف تشکیل می شود، صحبت هایی در خصوص ویژگی هایی که سایت مورد نظر باید داشته باشد، از امکانات صفحه اصلی گرفته تا بخش محصولات، امکانات سبد خرید، پنل مدیریت و... مطرح می شود. زمان نهایی تحویل پروژه باتوجه به زمان مورد نیاز تیم طراحی سایت به منظور پیاده سازی سایت مربوطه به مشتری در این جلسات اعلام شده و بر اساس توافق صورت گرفته بین دو طرف، تعیین می شود.
نیاز یک وب سایت به سرور اختصاصی به عوامل مختلفی بستگی دارد، یکی از این عوامل تنوع بالای محصولات در سایت های چاپی است و هر کدام از این محصولات، دسته بندی ها و ویژگی های مختلفی را شامل می شوند، در نتیجه داشتن یک سرور اختصاصی نتیجه ی بهتری را برای سایت مورد نظر به همراه دارد.
برای این کار می توان به صورت درصدی قیمت یک محصول را افزایش داد. به طور مثال محصول چاپی بروشور که در سایز های مختلفی در سایت قرار داده شده است، قیمت های مربوطه با توجه به (سایز ، تعداد، جنس و...) و به صورت درصدی افزایش می یابد. در غیر این صورت اگر صاحب سایت بخواهد قیمت تنها یک دسته بندی خاص را تغییر دهد، انجام این کار به صورت دستی صورت می گیرد.
کلیه عملیات مربوط به نصب و راه اندازی اولیه سایت، بر عهده تیم طراحی سایت ایران وب لایف می باشد. در صورتی که مشتریان محترم نیاز به سرور اختصاصی داشته باشند، تیم فنی ایران وب لایف به صورت رایگان خدمات نصب سرور اختصاصی برای سایت مورد نظر انجام می دهد. مشتریان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه با ایران وب لایف تماس حاصل فرمایند. تیم پشتیبانی در کم ترین زمان ممکن به سوالات پاسخ می دهند.

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید