طراحی شخصیت تبلیغاتی

معمولا افراد به دنبال یادآوری خاطرات ماندگار هستند، و چه بسیارند کسب وکارهایی که در ذهن مخاطبان خاطره سازی می کنند و تصویری ماندگار از خود به یادگار می گذارند. شخصیت تبلیغاتی جذاب ، به خوبی در ذهن مخاطب ماندگار می شود.

تناسب بین شخصیت تبلیغاتی با کالا یا خدمت مورد نظر

انتخاب شخصیت تبلیغاتی

تناسب شخصیت تبلیغاتی با کالا یا خدمت مورد نظراهمیت دارد. به طور مثال، کاراکتر میمون برای تبلیغ شیر پاکتی اشتباه است.

همخوانی شخصیت تبلیغاتی با وب سایت

همخوانی با وب سایت

در طراحی سایت تمامی اجزا در یک طیف رنگی هستند، شخصیت تبلیغاتی باید با سایت مربوطه همخوانی داشته باشد.

یکنواختی لوگوی مجموعه با شخصیت تبلیغاتی مورد نظر

یکنواختی با لوگوی مجموعه

شخصیت باید به گونه ای طراحی شود که به محض دیده شدن، نوع خدمت و اسم مجموعه را در ذهن مخاطب تداعی کند.

قابلیت اجرایی شدن شخصیت تبلیغاتی در انواع فضاها

قابلیت اجرایی شدن

شخصیت تبلیغاتی باید بتواند در هر نوع فضای تبلیغاتی از قبیل بنر، کارت ویزیت، کلیپ های انیمیشنی و... اجرا شود.

شخصیت تبلیغاتی (کاراکتر تبلیغاتی)

یک شخصیت تبلیغاتی یا همان کاراکتر تبلیغاتی زیبا و خلاقانه؛ همانند یک لوگوی خوب برای هر کسب و کاری لازم و ضروری است. شخصیت تبلیغاتی در واقع یک شخصیت مجازی است، که برای کاربری های مختلف و توسط یک گرافیست خلاق ایجاد می شود. شخصیت های تبلیغاتی به کسب و کارهای مختلف در امر فروش و برندینگ کمک شایانی می کنند. نمونه های موفق زیادی از این شخصیت ها در تبلیغات مدرن دنیای امروز قابل مشاهده است. با توجه به اینکه یک کاراکتر تبلیغاتی در حقیقت یک موجود مجازی زنده است، این امکان را دارد تا در محیط های مختلف عکس العمل های مختلفی داشته باشد. این شخصیت می تواند در امر معرفی محصول یا خدمات یک مجموعه نیز کارایی داشته باشد.

 دلایل استفاده از شخصیت تبلیغاتی

 طراحی یک کاراکتر تبلیغاتی برای هر شغلی لازم است. زمانی که یک کاربر قصد دارد از بین کالا یا خدمات مربوط به چند شرکت یک مورد را انتخاب نماید، معمولا شرکتی را برای دریافت خدمت یا محصول انتخاب می نماید که تصویری از شرکت در ذهن داشته باشد. به عنوان مثال لوگوی جذاب یک شرکت در ذهن مخاطب ثبت شده است و مخاطب تمایل بیشتری به انتخاب آن شرکت برای دریافت کالا یا خدمت مورد نظر از خود نشان می دهد. چندین نمونه موفق در این زمینه، اسمارتیز ام اند ام M&M، مجموعه رستوران های کی اف سی KFC، میمون چی توز، کاراکترهای بازی انگری برد angry bird و هزاران مورد موفق دیگر در این دسته جای می گیرند. قطعا هر بار که اسامی موارد بالا ذکر میشود، نمونه کاراکتر آن در ذهن مخاطبان مجسم می شود. این یعنی یک تبلیغ موفق! تبلیغی که در ذهن مخاطب مانده است. 
داشتن یک کاراکتر تبلیغاتی اختصاصی سکوی پرتابی برای کسب و کارها است و  چشم پوشی از آن هیچ گونه مزیتی به شمار نمی آید، پس شما مشتریان عزیز، اگر همین الان تصمیم گرفته اید که برای کسب و کار خود یک کاراکتر تبلیغاتی داشته باشید، تیم ایران وب لایف با افتخار این کار را به عهده می گیرد. کافیست با مشاوران ایران وب لایف تماس حاصل فرمایید و اطلاعات بیشتری در زمینه سفارش کار و سایر اقدام های مربوطه کسب نمایید. 
سوالات متداول در خصوص طراحی شخصیت تبلیغاتی

طراحی یک کاراکتر تبلیغاتی برای هر شغلی لازم است. خودتان را تصور کنید که قصد دارید از بین خدمات یا کالای یک یا چند شرکت موردی را انتخاب کنید. کدام بهتر در خاطر شما مانده است؟ شرکتی که لوگو و کاراکتر تبلیغاتی جذاب و ماندگار داشته یا شرکتی که فاقد آن است؟ طراحی یک کاراکتر تبلیغاتی خوب، موجب می شود تا مخاطب با یک برند ارتباط بهتری برقرار نماید. به عبارتی با مشاهده کاراکتر تبلیغاتی مورد نظر، برند یا محصول صاحب کاراکتر در ذهنش مخاطب نقش ببندد.
هزینه طراحی کاراکتر تبلیغاتی قیمت واحدی ندارد. مشتریان می توانند برای اطلاع از لیست قیمت های مربوطه با بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایند و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.
تحویل پروژه های طراحی کاراکتر به مشتریان بین 10 الی 30 روز کاری زمان می برد.
از زمان تحویل پروژه مشتریان تا یک سال کلیه خدمات پشتیانی به صورت رایگان می باشد. همچنین مشتریان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه های مختلف و نیز دریافت خدمات بیشتر می توانند با مشاوران تیم ایران وب لایف تماس حاصل فرمایند.
چنانچه مشتری موردنظر از طرح دریافتی ناراضی باشد، می تواند برای طرح جدید با ایران وب لایف تماس بگیرد. کلیه اصلاحات مورد نیاز پروژه تحویل داده به مشتری به مدت 12 ماه، به صورت رایگان می باشد.

آخرین مقالات

بهترین شرکت سئو در ایران

برترین شرکت سئو را چگونه انتخاب کنیم؟ در این مقاله علاوه بر راهکار های انتخاب شرکت سئو مطمئن، به معرفی بهترین شرکت های سئو در ایران و جهان پرداخته ایم تا با خیالی راحت، انتخاب درستی بکنید.

بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران

مروری بر بهترین شرکتهای دیجیتال مارکتینگ در ایران، همراه با بررسی مزایا و معایب هرکدام

بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران

معرفی 5 شرکت برتر به همراه ویژگی های بهترین شرکت خدمات طراحی سایت در تهران

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید