Digital-branding1

دیجیتال برندینگ

آشنایی مردم با یک برند، میتواند برگ برنده ای برای پیمودن راه موفقیت باشد. وقتی که یک برند بتواند در ذهن و قلب عموم مردم نفوذ کند، بیرون رفتن آن کار بسیار سخت و در بعضی مواقع غیر ممکن است. امروزه با توسعه اینترنت و فضای مجازی، بهترین راه برای عملی کردن این کار، دیجیتال برندینگ است. با استفاده از خدمات دیجیتال برندینگ ایران وب لایف، قلب ها را تسخیر کنید و نام خود را بر سر زبان ها بیاندازید.

لزوم استفاده از دیجیتال برندینگ

پرسش مهمی که در ذهن صاحبان کسب و کارها به وجود می آید، این است که چرا استفاده از دیجیتال برندینگ یک الزام به حساب می آید؟ پاسخ این پرسش خیلی واضح است. شما با دیجیتال برندینگ میتوانید خودتان را به مخاطب هدفتان معرفی کنید و آن را از خدمات و محصولاتتان آگاه سازید. هنگامی که مخاطب هدف، شما را بشناسد و از ویژگی های شما باخبر باشد، اعتماد او سریعتر جلب میشود و فرآیند خرید آسانتر صورت میگیرد.

همین نکته که خیلی از کسب و کارها به سادگی از آن عبور میکنند، میتواند برند شما را نزد مردم معتبر و ارزشمند نماید. اگر شما نیز به این موضوع پی بردید که دیجیتال برندینگ دیگر یک انتخاب نیست بلکه یک الزام است، میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

پروژه های موفق

50

سابقه

15

تنوع خدمات

15

میزان رضایت

90

طراحی هویت بصری

طراحی هویت بصری

گروه دیجیتال برندینگ ایران وب لایف که از بهترین طراحان و گرافیست های کشور بهره میبرد، شما را در جهت طراحی یک پکیج کامل هویت بصری جذاب و خلاقانه شامل طراحی لوگو و ... کمک میکند.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

ایران وب لایف که از بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران محسوب میشود، با طراحی یک سایت کاملا مدرن و بر پایه المان های برندتان، به جذب مخاطب و افزایش شهرت برند شما کمک میکند.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

یکی از مهمترین خدمات ایران وب لایف در حوزه دیجیتال برندینگ، استفاده از قابلیت های ویژه تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی، به کمک کمپین های تبلیغاتی و خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ است

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی

شما به کمک پکیج های ویژه رپورتاژ آگهی ایران وب لایف، میتوانید برند خود را در وب سایت های معتبر خبری و مجلات اینترنتی، بهتر و قدرتمندتر به دیگران معرفی نمایید.

تبلیغات کلیکی هدفمند

تبلیغات کلیکی هدفمند

با استفاده از تبلیغات کلیکی ایران وب لایف، برندتان در سایت های معتبر و پر بازدید به نمایش در می آید و نام، محصولات یا خدماتتان همواره در یاد و خاطر افراد باقی میماند.

شناخته تر شدن

شناخته تر شدن

اصلی ترین هدف دیجیتال برندینگ، شناساندن برند به اقشار مختلف مردم است. شما با این فعالیت ها میتوانید به معرفی بهتر برند خود بپردازید و دیگران را با ارزش ها و ویژگی های کسب و کار خود، آشنا نمایید.

تعامل بیشتر با مخاطبان

تعامل بیشتر با مخاطبان

دیجیتال برندینگ موثر سبب میشود که مخاطبان متوجه شوند که دیدگاه شما نسبت به آنها، صرفا نگاه فروشنده به مشتری نیست و آنها جایگاه بسیار بالاتری در نزد شما دارند.

جذب مشتریان وفادار

جذب مشتریان وفادار

برندسازی در حوزه دیجیتال، به ایجاد یک ارتباط عاطفی بین شما و مشتریانتان کمک میکند و اعتماد آنها را برای یک مدت بسیار طولانی جلب خواهد کرد. این اعتماد سبب میشود تا آنها به مشتریان وفادار برند شما تبدیل شوند

نمایش وجه تمایز شما

نمایش وجه تمایز شما

شما با استفاده از دیجیتال برندینگ، تفاوت و وجه تمایز خود با دیگران را نمایش میدهید و در رقابت با کسب و کارهای دیگر موفق خواهید ماند. این وجه تمایز همان چیزی است که شما را در اذهان مردم حفظ و ماندگار میکند

نمونه کارها

مجتمع چاپ ایران کهن

مشاهده

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید


از زبان مشتریان

از آشنایی با گروه ایران وب لایف بسیار خرسند شدم ، گروهی خلاق با ایده های نو، جوان و سرشار از انرژی با مشاوره های عالی، وقت شناس و پی گیر و قابل اعتماد. با آرزوی موفقیت روزافزون

گروه بازرگانی مدحت وود - مرجان جباری

مجموعه ایران وب لایف یک مجموعه متعهد، کاربلد و حرفه ای است که در کوتاه ترین زمان شما را به اهدافتان می رساند. کار تیمی و هماهنگی اعضای مجموعه ایران وب لایف، تحسین برانگیز است

خانه چمن - محمدرضا نریمی

بهترین اتفاق مثبت در سال ۹۹ به قطع آشنایی و همکاری با مجموعه ی خلاق ، همراه و حرفه ای ایران وب لایف بود. بهره مندی از نیروهای مستعد و خوش ذوق این مجموعه نقطه عطفی در مسیر پیشرفت ما خواهد بود. با آرزوی موفقیت روز افزون

تنسرلاک - علی اویس قرن

یک تیم جوان و دوست داشتنی که کارشون رو بلدن و به هیچ ایده و خواسته ای نه نمیگن. میشه با اونها شروع کرد، ادامه داد و آینده رو دید ...

مجتمع چاپ چاپینت - محسن افتخاری

به جرات می توان گفت که یکی از بهترین مجموعه های طراحی سایت اختصاصی در زمینه چاپ می باشند که از تیم پشتیبانی و برنامه نویسی بسیار عالی برخوردار می باشند.

alipour2
مجتمع چاپ آرمانی - مهندس علیپور

آنچيزي كه همكاري ايران وب لايف و پاكسان را متمايز ميكند تاكيد بر ٢ صفت است، صداقت و تخصص. اين دو صفت ميتواند موفقيت در افق هاي دور دست را تضمين نمايد. صداقت، تخصص و خلاقيت بارزترين ويژگي هاي ايران وب لايف است كه پاكسان را مجاب به همكاري با اين آژانس ديجيتال ماركتينگ نموده است

کارخانه پاکسان - دکتر حامد کریمی

سوالات متداول

به زبان ساده، هر فعالیتی که به قصد شناخته تر شدن برند و نام تجاری یک کسب و کار در فضای آنلاین و حوزه دیجیتال انجام میشود، دیجیتال برندینگ میگویند.

دیجیتال برندینگ، به فعالیت هایی گفته میشود تا شما برندتان را به افراد یک جامعه معرفی نمایید و هدف در آن تنها آشنایی دیگران با ارزش های برند و کسب و کار شما است اما در دیجیتال مارکتینگ هدف اصلی کمک به جذب مشتری به منظور افزایش فروش میباشد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف، تمامی خدمات مرتبط با حوزه دیجیتال برندینگ از جمله طراحی هویت بصری، طراحی سایت، تبلیغات کلیکی، رپورتاژ آگهی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و موشن گرافیک را در اختیار افراد و سازمان ها قرار میدهد.