شتابدهی استارتاپ ها

واژه ی شتاب دهنده، ارتباط معنایی مستقیمی با حمایت دارد. چه بسیارند کارآفرینان و جوانانی که ایده هایی ناب و متمایز در سر دارند، اما حمایت های مالی و معنوی یکی از نیازهای اساسی پیاده سازی ایده هایشان است.

 • دسترسی به خدمات مشاوره ای در شتابدهی استارتاپ ها

  دسترسی به تیم متخصص

  دسترسی به متخصصان و مشاوران مرکز شتاب دهنده به منظور پیاده سازی ایده های استارتاپی

 • راهنمایی ها ور برنامه های آموزشی

  راهنمایی ها و برنامه های آموزشی

  شتاب دهنده ها امکانات مختلفی مانن، طراحی بیزینس پلن برای استارتاپ ها، نظارت بر انجام درست مراحل، ارائه تکنیک ها و... ارائه می دهند.

 • خدمات پشتیبانی مربوط به شتابدهی استارتاپ ها

  دریافت خدمات پشتیبانی

  استارتاپ ها پس از پیاده سازی تجاری ایده هایشان هم چنان می توانند از خدمات پشتیبانی شتاب دهنده ها استفاده نمایند.

 • ایجاد ارتباط موثر و هدفمند به وسیله شتابدهی استارتاپ ها

  ارتباط موثر و هدفمند

  شتاب دهنده ها می توانند به عنوان پلی سازنده بین استارتاپ ها و شرکت های مرتبط با ایده های استارتاپی استفاده شوند.

 • ارزش گذاری های مالی در طرح های استارتاپی

  ارزش گذاری های مالی

  در اینجا ارزش گذاری های مالی به معنای تعیین بودجه تخصیص داده شده از جانب مرکز شتاب دهنده به طرح استارتاپی می باشد.

 • ارتقا تیم استارتاپی توسط خدمات شتابدهی استارتاپ ها

  ارتقای تیم استارتاپی

  تقویت عملکرد تیم استارتاپی و بهبود روابط تیمی به کمک تکنیک های به کار گرفته شده توسط مرکز شتاب دهنده ی مورد نظر

سوالات متداول در خصوص شتابدهی استارتاپ ها

ورود دیجیتال مارکتینگ به زندگی روزمره افراد باعث تغییرات چشمگیری در شرایط کنونی شده است. امروزه کارآفرینان از فرصت های بسیاری برای پیشرفت در حوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ و فضای دیجیتال استفاده می کنند. نیروهای جوان و خلاق صاحب ایده با انگیزه هایی پویا و اهدافی روشن در کنار هم، تیم هایی را تشکیل داده و در قالب یک استارتاپ رو به رشد خود را در جامعه مطرح می کنند. حمایت مهم ترین گزینه برای کمک به این استارتاپ های خلاق و با انگیزه است. پشتیبانی های مالی، ارائه طرح های توسعه ای و... تنها بخشی از خدماتی است که برای شتاب دهی استارتاپ ها به کار گرفته می شود.
تعدادی از استارتاپ های صاحب ایده نیازمند یک طرح کسب و کار جامع برای دستیابی به ایده مورد نظر هستند. از جمله خدماتی که ایران وب لایف به این استارتاپ ها ارائه می دهد، ارائه یک برنامه جامع کسب و کاری با درنظر گرفتن عوامل مختلف است. تعیین چشم اندازهای متناسب با ساختار استارتاپ، ارائه راهکارهای مناسب تبلیغاتی برای مطرح شدن استارتاپ ها در بازار هدف، ارائه راهکارهای مختلف دیجیتال مارکتینگ برای پیشبرد ایده ی استارتاپی، ایجاد ارتباط بین سرمایه گذاران و استارتاپ های صاحب ایده که نیاز مالی برای اجرایی شدن طرح خود دارند، تنها بخشی از خدمات ارائه شده ایران وب لایف است.
تیم دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف از هرگونه ایده ی استارتاپی جدید و کاربردی با قابلیت تجاری شدن در بازار هدف حمایت می کند. هم چنین مشتریان عزیز و استارتاپ ها می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با بخش مشاوره ایران وب لایف تماس حاصل فرمایند.
دریافت برنامه جامع کسب و کاری برای پیاده سازی پروژه های استارتاپی نیازمند در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی است. بسته به نوع فعالیت و اهداف پیش روی استارتاپ، تعیین امکانات و منابع و... هزینه ی لازم برای پیاده سازی یک ایده استارتاپی تعیین می شود.

تیم مشاوره دیجیتال مارکتینگ به صورت رایگان به ارائه خدمات مشاوره ای به استارتاپ ها و کسب و کارهای مختلف می پردازد. صاحبان ایده می توانند با بخش مشاوره تماس گرفته و در خصوص آینده پیش روی ایده ی خود با توجه به شرایط جامعه، اطلاعاتی کسب نمایند. ممکن است یک ایده استارتاپی قبلا در نوع مشابه خود اجرا شده باشد، در نتیجه ایران وب لایف با پشتیبانی هایی که ارائه می دهد، استارتاپ ها را در خصوص آینده پیش روی ایده هایشان مطلع می کند.

آخرین مقالات

بهترین شرکت سئو در ایران

برترین شرکت سئو را چگونه انتخاب کنیم؟ در این مقاله علاوه بر راهکار های انتخاب شرکت سئو مطمئن، به معرفی بهترین شرکت های سئو در ایران و جهان پرداخته ایم تا با خیالی راحت، انتخاب درستی بکنید.

بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران

مروری بر بهترین شرکتهای دیجیتال مارکتینگ در ایران، همراه با بررسی مزایا و معایب هرکدام

بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران

معرفی 5 شرکت برتر به همراه ویژگی های بهترین شرکت خدمات طراحی سایت در تهران

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید