هوشمند سازی کسب و کار

امروزه بسیاری از تکنولوژی ها و امکانات هوشمند، جایگزین عملیات بسیاری از کسب و کارهای سنتی شده اند. به عبارت دیگر، بخشی از عملیات کسب و کارها که شکلی هوشمند به خود گرفته است، همان هوشمند سازی کسب و کارها را بیان می کند.

طراحی سایت از ملزومات هوشمند سازی

داشتن یک سایت منعطف، کاربردی و...، به طوری که کاربر به راحتی بتواند خدمات مورد نیاز خود را دریافت کند، از ملزومات هوشمند سازی است.

طراحی سایت
کاربرد اپلیکیشن های موبایلی در هوشمند سازی کسب وکار ها

اپلیکیشن های موبایلی، درعین سادگی به عنوان یک رابط قدرتمند برای ارتباط مشتریان و مجموعه مورد نظر به شمار می آیند.

اپلیکیشن های موبایلی
جست و جوی راحت در سیستم های هوشمند

کاربران و کلیه ذینفعان مرتبط با یک کسب و کار به راحتی بتوانند عملیات خود را در سیستم هوشمند شده کسب و کار مورد نظر انجام دهند.

جست و جوی راحت و سریع
ارتباط با واحد های سازمانی در هوشمند سازی

ایجاد سیستم ارتباطی مستقیم میان کاربران و واحدهای مورد نظر، از ملزومات عملیات هوشمندسازی در کسب و کارها به شمار می آید.

ارتباط با واحدهای سازمانی

سوالات متداول در خصوص هوشمند سازی کسب و کار

تا پیش از پیاده سازی هوشمندسازی در بدنه یک سازمان، اطلاعات مختلف در سازمان به صورت پراکنده و در دسته بندی های مختلف ایجاد شده بود. با روی کار آمدن تکنیک های هوشمند سازی در ساختار تیم ها، اطلاعات موجود شکل منسجم تری به خود گرفت. به کارگیری ابزارهای مختلف هوشمندسازی از جمله مدل های کسب و کاری، ارائه الگوهای استاندارد، نرم افزارهای کاربردی مربوطه، الگوریتم های هوشمند سازی و... به زمینه سازی هوشمندسازی در کسب و کارها کمک به سزایی می کند. اطلاعات منسجم به کسب و کار کمک می کند تا در تصمیم گیری های بعدی سازمان به راحتی از آن ها استفاده و نتایج قابل پیش بینی ارائه شود.
با هوشمند کردن فرآیندهای موجود در یک کسب و کار، تجزیه و تحلیل اطلاعات و استخراج نتایج حاصل به شکل منسجم تری صورت می گیرد. در هزینه های مربوطه و زمان مصرفی به طور چشم گیری صرفه جویی شده، منابع مصرفی به میزان قابل توجهی کاهش یافته و رشد و توسعه کسب و کار مورد نظر به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.
حوزه خدمات ارائه شده در زمینه هوشمندسازی به مشتریان بسیار متنوع است. یک مشتری برای کسب و کار سنتی خود پیش از ورود به دنیای دیجیتال، نیاز به یک وب سایت متناسب و اختصاصی دارد. ایران وب لایف در زمینه طراحی سایت های اختصاصی برای مشتریان موفق عمل کرده است. طراحی سایت اختصاصی برای کسب و کارها، تنها یکی از چندین خدمت ایران وب لایف در زمینه هوشمندسازی است. ارائه نرم افزارهای ارتباط با مشتری در زمینه هوشمند سازی، نرم افزارهای تحلیل آماری مرتبط و... تنها بخشی از خدمات ارائه شده در زمینه هوشمند سازی هستند.
کلیه خدمات مشاوره ای تیم ایران وب لایف به صورت رایگان صورت می گیرد. مشتریان می توانند جهت ارتباط با مشاوران و دریافت پاسخ سوالات خود با بخش پشتیبانی تیم تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایند. لازم به ذکر است از زمان تحویل پروژه به مشتری تا یک سال، کلیه خدمات ارائه شده بعد از تحویل سفارش به صورت رایگان می باشد.
تعیین هزینه پرداختی مشتری بر اساس پروژه درخواستی تخمین زده می شود. هزینه های مربوط به هوشمندسازی در بخش طراحی سایت مشتری، نرم افزارهای سازمانی مربوطه، ابزارهای هوشمند سازی در سایت مشتری و... در تعیین قیمت نقش دارند.

آخرین مقالات

بهترین شرکت سئو در ایران

برترین شرکت سئو را چگونه انتخاب کنیم؟ در این مقاله علاوه بر راهکار های انتخاب شرکت سئو مطمئن، به معرفی بهترین شرکت های سئو در ایران و جهان پرداخته ایم تا با خیالی راحت، انتخاب درستی بکنید.

بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران

مروری بر بهترین شرکتهای دیجیتال مارکتینگ در ایران، همراه با بررسی مزایا و معایب هرکدام

بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران

معرفی 5 شرکت برتر به همراه ویژگی های بهترین شرکت خدمات طراحی سایت در تهران

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید