طراحی سایت چاپی

هدف سایت چاپی، معرفی فضای دیجیتال و ایجاد شرایط رقابتی با دیگر صنایع فعال در این حوزه می باشد.

ویژگی قیمت گذار در طراحی سایت چاپی

محاسبه آنلاین قیمت

اصلی ترین دغدغه مدیران سایت، قیمت‌گذاری آنلاین محصولات چاپی است که باید در طراحی سایت چاپی در نظر گرفته شود.

سفارش اختصاصی محصول در طراحی سایت چاپی

سفارش اختصاصی

در سایت چاپی، امکان سفارش محصولات چاپی مانند کاتالوگ، بروشور و... در اندازه های دلخواه برای مشتری وجود دارد.

پیش نمایش محصولات در طراحی سایت چاپی

پیش نمایش محصولات

از جمله امکانات مهمی که باید در طراحی سایت های چاپی در نظر گرفت، پیش نمایش محصول است.

پیش نمایش محصولات در طراحی سایت چاپی

سفارش محصول چاپی

نوع محصول چاپی و صحافی، جنس گرماژ، نوع پوشش چاپ و برش، آپلودر و... فیلدهای کلیدی سفارش محصول هستند.

صنایع فعال در حوزه ی چاپ، نمی توانند همچون گذشته تنها با ارائه محصولات و خدمات چاپی در فضای دیجیتال به سوددهی برسند. طراحی سایت چاپی، نیاز هر صنعت فعال حوزه ی چاپ برای معرفی خود به کاربران در فضای دیجیتال و رقابت با دیگر صنایع این حوزه می باشد. فناوری و دانش به کار گرفته شده به کمک ابزارهای طراحی سایت از جمله فروش اینترنتی، پیشرفت این صنایع را فراتر از انتظار تضمین می نماید. خاص ترین خدمت ایران وب لایف در حوزه فعالیت خود، طراحی و اجرای تبلیغات چاپی است، که کمتر مجموعه ای در زمینه طراحی سایت وجود دارد که نیازهای مخاطبان خود را در زمینه تبلیغات چاپی براورده سازد. هر چقدر هم که شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ قدرتمند عمل کنید، نمی توان اهمیت تبلیغات چاپی موثر را نادیده گرفت! هنوز یک کارت ویزیت زیبا یا یک بروشور خاص اهمیت خود را در جذب مشتری دارد. ایران وب لایف با دارا بودن تیم طراحی بسیار قوی و یک چاپخانه کامل به شما این امکان را می دهد تا هرگونه طراحی و اجرای تبلیغات چاپی که دارید، در همین جا برطرف نمایید. به طور کلی تبلیغات چاپی انواع مختلفی دارد که هریک از بخش ها را به صورت تمام و کمال می توانید از ایران وب لایف بخواهید :

محصولات نمایشگاهی
محصولات پارچه
چاپ کاتالوگ
تبلیغات محیطی همایش و مراسم ها
اوراق اداری (ست اداری)
پوستر
چاپ هدایای تبلیغاتی

 
در ادامه توضیحات مربوط به هر یک از این محصولات چاپی ارائه شده است.

محصولات نمایشگاه:  خدمات چاپی ایران وب لایف در حوزه نمایشگاه ها و غرفه سازی عبارت است از: تولید میز کانتر، پاپ آپ، رول آپ، پوستر، استند با چاپ بنر و ... که می تواند غرفه ای خاص و زیبا برای شما تولید نموده و به بهینه کردن هزینه در نمایشگاه کمک شایانی کند .

محصولات پارچه: این زیرمجموعه از چاپ، کاربردهای مختلفی از قبیل چاپ پرچم، چاپ روی پارچه مانند تیشرت و کروات، چاپ تابلو فرش و زیر پایی، چاپ کاتالوگ و... دارد. کاتالوگ ها، یکی از ابزار اصلی تبلیغات هر مجموعه ای هستند. چرا که مهمترین اطلاعات و عکس ها در رابطه با شناخت مجموعه، محصولات یا خدمات در آن ها  جای می گیرد.

چاپ کاتالوگ: چاپ کاتالوگ ها، به چند دسته کلی تقسیم بندی می شود. چاپ کارت دعوت، بروشور، دفترچه تبلیغاتی و تبلیغات محیطی جزء لاینفک راه اندازی هر شغلی است .

تبلیغات محیطی: از جمله تبلیغات محیطی، می توان به فلکس، بنر و بک لایت اشاره کرد. طراحی تبلیغات محیطی نقش بسیار مهمی در شغل شما ایفا می کند .

همایش و مراسم ها: یکی از ملزومات همایش ها و مراسمات، محصولاتی همچون پوستر، میز کانتر و کارت دعوت  هستند، که جزء جدا نشدنی قلمداد می شوند. شما کاربران عزیز می توانید زیباترین طراحی ها را از ایران وب لایف بخواهید .

  اوراق اداری: استفاده از اوراق اداری منحصر به فرد یک حسن است و جلوه ی بیشتری به مجموعه شما خواهد داد. ایران وب لایف استفاده از سربرگ، کارت ویزیت و سایر ملزومات اداری را به صورت اختصاصی به شما پیشنهاد کرده و آن ها را با نازلترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد داد .

 چاپ پوستر: پوسترها به دلیل هزینه پایین، یکی از بهترین روش های تبلیغاتی هستند. از جمله آن ها میتوان به پِلات، کٌتد اشاره کرد . پوسترها مزایای بی نظیری دارند و جلوه به خصوصی از محصولات و خدمات شما منعکس می کنند .

هدایای تبلیغاتی: این روزها بازار هدایای تبلیغاتی از قبیل پاور بانک، جا سوئیچی، خودکار، فلش، ست اداری و... بسیار داغ است و تقریبا مجموعه ای نیست که هدیه نداده و یا نگرفته باشد.
ایران وب لایف بهترین متریال و هدیه و بهترین نوع چاپی، متناسب با مجموعه شما را برایتان به ارمغان می آورد.
این شرکت چاپی، با ارائه نمونه کارهای موفق در طراحی سایت اختصاصی چاپخانه ها، می تواند برای شما اعتماد آفرین باشد. سایت های چاپی ایران کهن، مدرن، سرام گرافیک، کوثر از جمله نمونه کارهای ایران وب لایف هستند که نتایج مطلوبی از فروش و خدمات آنلاین را کسب کرده اند
پس اگر صاحب یک مجتمع چاپی هستید، با اطمینان می توانید طراحی سایت چاپی خود را به ایران وب لایف بسپارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ایران وب لایف تماس حاصل فرمایید.


سوالات متداول در خصوص طراحی سایت چاپی

امروزه با توجه به این که مشتریان انواع خدمات و محصولات مورد نظرشان را از طریق سرچ در موتورهای جست وجو و شبکه های اجتماعی مختلف پیدا می کنند، برای کسب وکارها ضروری است با داشتن سایت اختصاصی خود را به مشتریان و کاربران در فضای اینترنت معرفی کنند. چاپخانه ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
شرکت طراحی سایت ایران وب لایف، چندین سال است که به طور تخصصی روی طراحی انواع سایت های چاپخانه ای فعالیت می کند. نمونه های موفق طراحی سایت چاپی توسط این شرکت سایت های ایران کهن، کوثر، مدرن، سرام گرافیک و ... است. البته این وب سایت ها به طور مجزا دارای یک سری امکانات اختصاصی هستند که ویژگی های آن ها در بخش نمونه کارهای سایت ایران وب لایف بررسی شده است.
به طور کلی طراحی سایت چاپی از اهمیت بالایی برخوردار است. فیلدهایی هم چون قیمت دهی آنی محصول سفارش داده شده، نوع محصول چاپی (کاتالوگ، بروشور، پوستر و...)، انتخاب طرح مورد نظر روی هر یک از این موارد، تعیین ویژگی های کلیدی محصول (نوع برش، تعداد لت، جنس و...) و عوامل این چنینی باید در کدنویسی های مربوط به سایت های چاپی در نظر گرفته شود. تعیین قیمت نهایی، وابسته به پیاده سازی این عوامل در سایت چاپی مورد نظر است.
کلیه پشتیبانی های ایران وب لایف در خصوص پروژه های مشتریان، تا یک سال بعد از تحویل پروژه به صورت رایگان می باشد. هم چنین مشتریان می توانند مشاوره های رایگان را به صورت تماس تلفنی دریافت نمایند.
استفاده از قالب های آماده طراحی سایت، وابسته به نوع کسب و کار مورد نظر است. برای کسب و کاری که در حوزه فروش محصول خاصی فعالیت می کند و مشتری در تعیین ویژگی های مختلف سفارش نقشی ندارد، قالب های آماده گزینه مناسبی هستند. اما در سایت هایی مانند سایت چاپی، که مشتری تعیین کننده بیشتر ویژگی های مربوط به محصول مورد نظر است، از طرح روی محصول گرفته تا تعداد برش، جنس، یک رو و ... سایت های اختصاصی بهترین گزینه هستند. چرا که چنین مواردی از ابتدا در یک قالب آماده وجود ندارد.

آخرین مقالات

بهترین شرکت سئو در ایران

برترین شرکت سئو را چگونه انتخاب کنیم؟ در این مقاله علاوه بر راهکار های انتخاب شرکت سئو مطمئن، به معرفی بهترین شرکت های سئو در ایران و جهان پرداخته ایم تا با خیالی راحت، انتخاب درستی بکنید.

بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران

مروری بر بهترین شرکتهای دیجیتال مارکتینگ در ایران، همراه با بررسی مزایا و معایب هرکدام

بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران

معرفی 5 شرکت برتر به همراه ویژگی های بهترین شرکت خدمات طراحی سایت در تهران

ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان تیم پشتیبانی و دریافت خدمات مشاوره ای با ما تماس بگیرید