مجموعه داروسازی دکتر عبیدی

صنعت داروسازی در ایران با نام دکتر غلامعلی عبیدی گره خورده است. دکتر عبیدی در سال ۱۳۲۵، نخستین لابراتوار داروسازی ایران را بر ستون‌های کیفیت و نوآوری استوار کرد. داروسازی دکتر عبیدی پیشرو در صنعت دارو همواره با ارائه راه‌کارهای به‌روز، در راه ارتقای تندرستی و بهبود کیفیت زندگی ایرانیان گام برمی‌دارد.

بدون شک برای رسیدن به موفقیت و کسب نتیجه بهتر در زمینه سئو وبسایت، لازم است با نظر گرفتن بازار هدف، نحوه عملکرد رقبا و همچنین شناخت دقیق الگوریتم های گوگل، مسیر پیش رو را به طور دقیق مشخص نمود. پروژه سئو وبسایت دکتر عبیدی نیز با نظارت تیم مجرب شرکت ایران وب لایف و با در نظر گرفتن تمامی موارد ذکر شده، با موفقیت انجام شد. برای این منظور، در ابتدای تحویل پروژه، تیم سئو ایران وب لایف به سبب تجربه بالاتر، انجام لینک سازی های خارجی را برای مدت زمان 3 الی 4 ماه بر عهده داشت. علاوه بر این برخی از مهمترین ابزار سئو، همچون گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس نیز توسط تیم سئو به کارشناسان مربوطه شرکت دکتر عبیدی آموزش داده شد.

سرانجام پس از انجام اقدامات پیشنهادی و همچنین لینک سازی های اصولی، وبسایت مذکور با سرچ عبارات کلیدی مرتبط با حوزه فعالیت سایت مانند”سنگ کلیه”، “سرماخوردگی”، “عفونت کرونا”، “علائم کرونا”، “زخم معده”، “افسردگی”، “ذات الریه”، “برونشیت” و … توانست رتبه یک گوگل را کسب نماید. میزان کلیک و ایمپرشن سایت نیز نسبت به ابتدای شروع پروژه، در مدت زمان ۳ الی چهار ماه، تقریباً دو برابر شد که نتیجه قابل توجهی است. برای بررسی دقیق تر نتایج نظارت بر سئو وبسایت دکتر عبیدی، به بخش تغییرات مراجعه کنید.