پروژه سئو عبیدی

مجموعه داروسازی دکتر عبیدی

پروژه وبسایت دکتر عبیدی از دسته پروژه هایی است که تیم سئو شرکت ایران وب لایف به عنوان مشاور، بر عملکرد تیم اصلی سئو نظارت دارد. در ابتدای شروع پروژه، برخی از ابزارهای کارآمد در فرایند سئو‌ مانند گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس، توسط تیم سئو به کارشناسان شرکت عبیدی آموزش داده شد. پس از آن، با انجام بررسی های لازم و تحلیل سایت رقبا، برای مدت زمان ۳ الی ۴ ماه، لینک سازی های خارجی نیز توسط تیم ایران وب لایف انجام شد. بر همین اساس، با گذشت زمان،‌ تغییرات محسوسی در میزان کلیک و ایمپرشن سایت مشاهده شد و وبسایت دکتر عبیدی با سرچ عبارات کلیدی پر رقابتی مانند “علائم کرونا”، رتبه های برتر گوگل را به خود اختصاص داد.

بدون شک برای رسیدن به موفقیت و کسب نتیجه بهتر در زمینه سئو وبسایت، لازم است با نظر گرفتن بازار هدف، نحوه عملکرد رقبا و همچنین شناخت دقیق الگوریتم های گوگل، مسیر پیش رو را به طور دقیق مشخص نمود. پروژه سئو وبسایت دکتر عبیدی نیز با نظارت تیم مجرب شرکت ایران وب لایف و با در نظر گرفتن تمامی موارد ذکر شده، با موفقیت انجام شد. برای این منظور، در ابتدای تحویل پروژه، تیم سئو ایران وب لایف به سبب تجربه بالاتر، انجام لینک سازی های خارجی را برای مدت زمان 3 الی 4 ماه بر عهده داشت. علاوه بر این برخی از مهمترین ابزار سئو، همچون گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس نیز توسط تیم سئو به کارشناسان مربوطه شرکت دکتر عبیدی آموزش داده شد.

سرانجام پس از انجام اقدامات پیشنهادی و همچنین لینک سازی های اصولی، وبسایت مذکور با سرچ عبارات کلیدی مرتبط با حوزه فعالیت سایت مانند”سنگ کلیه”، “سرماخوردگی”، “عفونت کرونا”، “علائم کرونا”، “زخم معده”، “افسردگی”، “ذات الریه”، “برونشیت” و … توانست رتبه یک گوگل را کسب نماید. میزان کلیک و ایمپرشن سایت نیز نسبت به ابتدای شروع پروژه، در مدت زمان ۳ الی چهار ماه، تقریباً دو برابر شد که نتیجه قابل توجهی است. برای بررسی دقیق تر نتایج نظارت بر سئو وبسایت دکتر عبیدی، به بخش تغییرات مراجعه کنید.

یکی از راه های دریافت گزارش و مشاهده ورودی های سایت از طریق گوگل، ابزار وبمستر گوگل یا گوگل سرچ کنسول (GSC) است. روند رشد کلیک و ایمپرشن وبسایت دکتر عبیدی بر اساس داده های این ابزار به شرح زیر بوده است:

 

سرچ کنسول یک ساله عبیدی

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید