خدمات سئو و بهینه سازی

سئو

سئو مختصر شده عبارت Search Engine Optimization یا بهینه سازی سایت برای رتبه گرفتن در صفحات موتور های جستجو است. همانطور که میدانیم، بستر وب، راهی مناسب برای افراد ایجاد نموده تا با صرف هزینه ای معقول، کسب و کاری اینترنتی برای خود راه اندازی کنند. با استفاده از خدمات سئو سایت ایران وب لایف، گامی مستحکم در جهت صعود به رتبه 1 موتور جستجوی گوگل بردارید.

خدمتی مانند سئو بسیار بستگی به سختی کلمات مورد نظر، میزان فعالیت رقبا، قدمت سایت و … دارد. بنابراین برای راحتی فعالیت و اعتماد بین طرفین بعد از انجام آنالیز، هزینه خدمت سئو بر اساس مبلغی ماهیانه مشخص میشود. البته شما میتوانید پروپوزال سئو ایران وب لایف را از این لینک دانلود و مطالعه نمایید.

نمایش بیشتر

پروژه های موفق

+15

تنوع خدمات

+5

لینک 1

+50

میانگین ورودی از گوگل

+1000

حضور در صفحه اول گوگل

تیم طراحی با تجربه

تیم فنی و با تجربه

تیم سئو ایران وب لایف با سابقه چندین ساله در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ و شرکت در دوره های معتبر داخلی و خارجی، پشتیبان سایت شما در راه رتبه 1 شدن است.

استفاده از ابزار های تحلیل حرفه ای

ابزارهای حرفه ای

استفاده از ابزار های گزارش گیری حرفه ای گوگل سرچ کنسول و آنالیتیکس، hrefs، moz ، Gtmetrix و ... برای بررسی سئو داخلی، خارجی و مشاهده روند پیشرفت و رشد پروژه.

گزارش کاری منظم

گزارش کاری منظم

بیلان های کاری ایران وب لایف برای کارفرما هر ماه بصورت منظم ارسال شده و کارفرما بصورت دقیق در جریان حجم کاری انجام شده و ورودی های سایت با تحلیل های گوناگون قرار میگیرد.

چرا ایران وب لایف؟

تولید محتوا یونیک

تولید محتوای یونیک و غنی

در ایران حدود 6 میلیارد سرچ روزانه کلمات کلیدی در طول روز از طریق موتور جستجوی گوگل صورت می پذیرد.

لینک سازی طبیعی

لینک سازی طبیعی

طبیعی بودن یعنی چه؟ یکی از مهم ترین بخش های سئو، سئو آف پیج یا خارجی است. یکی از موارد سئو خارجی، لینک سازی است که بشدت از طرف گوگل زیر ذره بین قرار میگیرد. با آنالیز صحیح رقبا، نقشه راهی مناسب برای لینک بیلدینگ پروژه شما در نظر میگیریم.

خدمت سئو
صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل

در ایران حدود 6 میلیارد سرچ روزانه کلمات کلیدی در طول روز از طریق موتور جستجوی گوگل صورت می پذیرد.

نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR)

بهبود نرخ کلیک کاربر یکی از اصلی ترین اهداف سئو است. این آمار در بهینه ترین حالت سئو حدود 40 درصد است ولی برای خدمات ادز و تبلیغات بنری زیر 1 درصد میباشد.

سرمایه گذاری طولانی مدت

سرمایه گذاری طولانی مدت و پر بازده

اگر به دنبال راهکاری برای دوام کسب و کار خود در بلند مدت هستید، انجام خدمات سئو بهترین گزینه است.

ریسک بسیار کمتر نسبت به شبکه های اجتماعی

با توجه به تغییرات روزانه تصمیم گیری در کشور، سرمایه گذاری در امر سئو و وبسایت بسیار امن تر از شبکه های اجتماعی خارجی است.

نمونه کار های سئو

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو عبارت است از مجموعه اقداماتی که برای افزایش رتبه یک یا چند کلمه کلیدی انجام داده می شود و مجموعه این اقدامات منجر به افزایش ترافیک ورودی ارگانیک از موتور های جستجو به ویژه گوگل می شود.
در چند سال اخیر نقش سئو آنقدر زیاد شده است که هیچ کسب و کاریی نمی تواند نقش آن را نادیده بگیرد. در استراتژی یازاریابی شما سئو به عنوان روش بازاریابی بلند مدت نقش تاثیرگذاری دارد زیرا به افراد هنگام جستجو کمک می کند تا برند شما را پیدا کنند. با گذشت زمان، سئو باعث ترافیک ارگانیک سایت و فروش بیشتر می شود.
در واقع برای سئو نمی توان قیمت خاصی را مشخص کرد زیرا شرایط هر پروژه با پروژه دیگر متفاوت است که همین باعث تغییر قیمت می شود.
همانطور که در مقاله “بهترین شرکت های سئو” به این موضوع پرداختیم، برای انتخاب بهترین گزینه در ابتدا باید نیازسنجی مناسبی از سطح خدمات مورد نیاز خود داشته باشیم. در گزینه ها به دنبال نمونه کار های قوی، سابقه بالای شرکت و سطح ارتباطات و گزارش دهی خوب باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *