مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی

تا به این لحظه چیزی در حدود 4 میلیارد نفر از جمعیت کره زمین، جزو کاربران فعال شبکه های اجتماعی به حساب می آیند. امروزه اهمیت شبکه های اجتماعی گوناگون برای معرفی یک کسب و کار، رشد آن و ایجاد تمایز بین رقبا به سادگی پیداست. کسب و کارهای گوناگون و اشخاص، فارغ از تعداد کارکنان و میزان درآمدشان، از شبکه های مجازی یا سوشال مدیا به عنوان بستری برای تبلیغات و زمینه های فروش خود استفاده میکنند. در این بین کانالهای تلگرامی و اینستاگرام محبوبترین پلتفرم ها در کشور ایران و فیسبوک و یوتیوب در جهان شناخته میشوند.

اگر تصمیم دارید برند خود را به شکلی کامل و مناسب در بستر وب به نمایش بگذارید، شبکه های اجتماعی را جدی بگیرید. تیم ایران وب لایف با درنظر گرفتن جنبه های گوناگون این شبکه ها و در اختیار داشتن تیمی کامل از گرافیستها، برنامه نویسها و کارشناسان حرفه ای مجرب، میتواند محتوایی مناسب و مختص به هر شبکه را طراحی کند. چرا که با افزایش میزان استقبال، شیوه محتواگذاری در هریک از آنها به قاعده ای مشخص تبدیل شده است.

فراموش نکنید که علاوه بر شبکه های پرمخاطب ایرانی، توجه به شبکه های اجتماعی مهم جهان مانند یوتیوب، فیسبوک، توئیتر و لینکدین برای کسب و کارها نیز اهمیت دارد. اهمیت شبکه های اجتماعی در سئو هم بسیار زیاد شده و باید با انجام فعالیت های سوشال مدیا مارکتینگ، سوشال سیگنال مفیدی برای بهینه سازی رتبه سایت بگیریم.

برای آشنایی بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه نحوه ارائه این خدمت، هزینه ها و اطلاعات تکمیلی میتوانید با کارشناسان ایران وب لایف تماس بگیرید.

نمایش بیشتر

همه دنبال کننده ها

+1200000

تعداد صفحات

+74

تعداد پستها

+1140

ویدئوهای ساخته شده

+320

چرا پیج خود را به ایران وب لایف بسپاریم؟

تیم طراحی با تجربه

تیم فنی و با تجربه

تیم محتوایی ایران وب لایف با سابقه چندین ساله در امر تبلیغات، طراحی و راه اندازی شبکه های اجتماعی گوناگون ، قادر است نیاز شما را در بسترهای گوناگون برطرف کند.

محتوای اختصاصی

محتوای اختصاصی

چارچوب محتوا، بعد از چندین جلسه مشاوره و ایده پردازی در حضور شما مشخص میگردد تا ساخت محتوا با یک استراتژی مشخص و اختصاصی براساس فعالیت شما صورت گیرد.

اجرای حرفه ای

اجرای حرفه ای، کیفیت خروجی نهایی را به تعیین می کند. با نگاهی به کیفیت پستهایی که ما در صفحه ها و کانالهای مختلف قرار دادیم میتوان این کیفیت را بهتر ارزیابی کرد.

ویژگی های پلن شبکه های اجتماعی در ایران وب لایف

تقویم محتوایی

تقویم محتوا

یکی از شیوه های جذاب و امروزی برای جذب کاربران، راه اندازی مسابقات مختلف در پیج شماست که برای معرفی یک محصول جدید یا خاص به کار میرود.

خلاقیت اجرایی

شیوه کاری ما در همه مراحل ، کاملاً مبتنی بر اجرای اختصاصی است. از مرحله عکاسی تا ادیت تصاویر، ورود متنها و آماده سازی ویدئوها و تیزرهای گوناگون، همه چیز طبق یک چارچوب و هارمونی مشخصی پیش رفته و بعد از همه اینها، در پیج منتشر می شود.

خدمات دیجیتال مارکتینگ
برگزاری مسابقات

برگزاری مسابقات متنوع

یکی از شیوه های جذاب و امروزی برای جذب کاربران، راه اندازی مسابقات مختلف در پیج شماست که برای معرفی یک محصول جدید یا خاص به کار میرود.

راه اندازی کمپین های تبلیغاتی

راه اندازی کمپین های تبلیغاتی

کمپین یا پویش، شامل مجموعه ای از تبلیغات گوناگون در راستای یک هدف مشخص است که در نهایت منجر به افزایش بازدید از صفحه های شما میشود.

عکاسی اختصاصی

عکاسی اختصاصی

وقتی از محتوای اختصاصی صحبت میکنیم، یعنی همه بخشها، از جمله عکاسی که مرحله اول کار را میسازد توسط ما و متناسب با ایده اجرایی صورت میگیرد.

ساخت صفحه در همه شبکه ها

ساخت صفحه در همه شبکه ها

تیم ایران وب لایف ، با درنظر گرفتن ویژگی های مخصوص هر شبکه اجتماعی و محتوای خاص آن، آماده راه اندازی صفحه شما در هر یک از این شبکه ها میباشد.

نمونه کار های مدیریت شبکه های اجتماعی

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی حضور قدرتمند برند شما در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، توییتر و لینکدین را مدیریت می کند. به فرآیند تجزیه و تحلیل مخاطبان شبکه های اجتماعی و ایجاد استراتژی متناسب با آن‌ها، ایجاد و توزیع محتوا، نظارت بر گفتگوها و پیام ها، همکاری با اینفلوئنسرها و … مدیریت شبکه های اجتماعی گفته می شود.
کار با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ سالها تجربه و تیمی متخصص شبکه های اجتماعی را به شما ارائه می دهد که ممکن است در جای دیگری پیدا نکنید. در حالی که تمرکز شما بر روی کسب و کار خود است تمرکز آژانس صرفا بر روی استراتژی و حضور موفق شما در شبکه های اجتماعی است.
هزینه خدمات سوشال مدیا ایران وب لایف بر اساس حجم فعالیت عکاسی، دیزاین، تعداد پست و استوری و … تعیین می شود و بهتر است پیش از سفارش با مشاورین ما تماس بگیرید و در نهایت قیمت مخصوص پروژه خود را جویا شوید.
انواع خدمات شبکه های اجتماعی که توسط شبکه های اجتماعی ارائه می شود شامل موارد روبرو است: 1- تولید محتوا بصری شبکه های اجتماعی 2- مدیریت شبکه های اجتماعی 3- اینفلوئنسر مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *