خدمات رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی

سفارش رپورتاژ آگهی از ایران وب لایف

یکی از مهمترین خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف، قبول سفارش رپورتاژ آگهی از سمت مشتریان است. رپورتاژ آگهی یکی از راه های موثر در تبلیغ کسب و کارها به حساب می آید و میتواند به پیشرفت سایت ها در جهت رسیدن به رتبه های بالای نتایج گوگل کمک نماید. آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف با آگاهی کامل به این موضوع و همچنین ارتباطات گسترده با بهترین سایت های ارائه دهنده رپورتاژ، پذیرای افرادی است که میخواهند با استفاده از این قابلیت، کسب و کار خود را بهبود دهند.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی چیست

رپورتاژ آگهی که به آن رپورتاژ خبری نیز گفته می شود، نوعی تبلیغات متنی و خبری است که در سایت های مشهور و پرمخاطب منتشر می شود. معمولا در متن رپورتاژ آگهی، برند ها به شناسایی خود، محصولات و خدمات خود در قالب یک خبر میپردازند. انتشار این متن در سایت های خبری که مخاطبان بسیاری دارد، سبب افزایش بازدید کننده از سایت شما می شود که این اتفاق مهم میتواند به افزایش اعتبار سایت شما کمک نماید.

نکته مهم در مورد رپورتاژ آگهی، تولید محتوای آن است. محتوای رپورتاژ باید به گونه ای نوشته شود که در عین شناساندن برند و محصولات شما، جذابیت بالایی نیز داشته باشد تا مخاطب با آن همسو شود و در آخر شما را به هدفی که از نوشتن آن دارید، برساند. به همین دلیل محتوای رپورتاژ آگهی بسیار اهمیت دارد و باید توسط افراد متخصص در زمینه تبلیغات نوشته شود.

مزایای رپورتاژ آگهی چیست؟

مزایای رپورتاژ آگهی

برند سازی

یکی از اصلیترین مزایای رپورتاژ آگهی، کمک به برندسازی شرکت ها و مشاغل است. تکرار شدن نام شما در وب سایت های مشهور و معتبر، به بهتر دیده شدن برند و خدمات شما منجر می شود و به دایره مشتریان شما می افزاید.

بهبود سئو سایت

خیلی از سایت ها به طور کلی از رپورتاژ آگهی برای بهبود سئو سایت خود بهره می برند. یکی از نکات بسیار مهم در مورد سئو سایت، مبحث سئو خارجی است. اصلی ترین نکته در این مورد، مرتبط به دریافت بک لینک است. همانطور که میدانید، در رپورتاژ آگهی شما میتوانید با کلمات کلیدی مدنظر خود، از سایت های معتبر لینک فالو دریافت نمایید و بک لینک از اینگونه سایت ها میتواند رتبه شما را در صفحه نتایج جستجو گوگل بهبود ببخشد.

همچنین سایت هایی که منتشر کننده رپورتاژ آگهی هستند، به جهت بالا بودن ارزش دامنه خود، میتوانند در نتایج گوگل رتبه خوبی دریافت نمایند. این موضوع مهم میتواند سبب افزایش بازدید از رپورتاژ آگهی و حتی افزایش مخاطب سایت شما گردد که در نهایت، تمام این اتفاقات به افزایش اعتبار شما نزد گوگل منجر می شود.

هزینه بسیار مناسب

رپورتاژ آگهی نسبت به دیگر انواع تبلیغات، هزینه مقرون به صرفه تری دارد. به دفعات مشاهده شده است که یک رپورتاژ آگهی به دلیل محتوای مناسب و مفید خود توسط افراد مختلف و یا دیگر کانال های تولید محتوا بازنشر می شود و مخاطبان بسیاری را به دنبال داشته است. به همین دلیل با صرف یک هزینه معقول، میتوانید خودتان را به دیگران بشناسانید.

در نگارش رپورتاژ آگهی باید به چه نکاتی توجه نماییم؟

نگارش رپورتاژ آگهی

محتوای یونیک بنویسید.

بسیار مهم است که محتوای شما برای رپورتاژ آگهی که قصد دارید آن را در سایت های دیگر منتشر نمایید، یونیک یا مختص خودتان باشد. سعی نمایید محتوای دیگر رقبا را کپی نکنید؛ زیرا محتوای کپی شما نه تنها برای گوگل ارزشی ندارد بلکه به شدت با محتوای کپی مشکل دارد. پس حتما برای رپورتاژ آگهی خود از محتوای منحصر بفرد استفاده نمایید.

تیتر جذاب فراموش نشود.

اولین نکته ای که مخاطب را مجاب به مطالعه یک صفحه در یک سایت می کند، تیتر یا عنوان آن است. به همین دلیل تلاش نمایید، تیترهای جذابی برای محتوای خود انتخاب نمایید. استفاده از کلمات جذاب برای عنوان اصلی محتوا و زیر عنوان های آن، میتواند به جذب بیشتر مخاطب کمک نماید.

رپورتاژ شما صرفا تبلیغاتی نباشد.

معمولا توصیه می شود که از نوشتن محتوای کاملا تبلیغاتی خودداری نمایید. سعی نمایید محتوای خود را در قالب یک مقاله یا یک خبر که میتواند به مخاط کمک نماید، نگارش نمایید و در همین قالب به معرفی برند و محصولات خود بپردازید.

از کلمات کلیدی مرتبط استفاده نمایید.

محتوای رپورتاژ آگهی را حول کلمات کلیدی مهم خود بنویسید تا مخاطبان بهتر و سریعتر با محتوای شما ارتباط برقرار کنند و شما نیز بهتر بتوانید آنان را با حوزه فعالیت خود آشنا نمایید.

چه نکاتی را باید پیش از سفارش رپورتاژ آگهی از سایت میزبان درنظر بگیریم؟

DA و PA وبسایت ماز

ارزش دامنه یا DA (Domain Authority)

DA یا ارزش دامنه، معیاری است که توسط وب سایت MOZ در اختیار افراد برای سنجش ارزش دامنه خود قرار می گیرد. طبق این معیار سایت هایی که ارزش دامنه یا DA بالاتری دارند، از اعتبار بیشتری نزد گوگل برخوردارند. این معیار که عددی بین 0 تا 100 است میتواند به شما کمک نماید که کدام وب سایت میتواند برای انتشار رپورتاژ آگهی شما مفیدتر باشد. البته این نکته فراموش نشود که این معیار کاملا تحت تاثیر مقایسه با وب سایت های مشابه است و به طور مثال یک سایت خبری با ارزش دامنه یکسان با یک سایت فروشگاهی یا شرکتی، میتواند اعتبار بیشتری داشته باشد. اگر از ابزار Ahrefs برای مشاهده ارزش دامنه استفاده کنید، DR مترادف DA سایت ماز است.

ارزش صفحه یا PA (Page Authority)

PA یا ارزش صفحه، معیار دیگری است که توسط وب سایت MOZ مشخص می شود و به ارزش یک صفحه در یک سایت میپردازد. هر آنچه که ارزش یک صفحه بالاتر باشد، میتوان امیدوار به بالاتر آمدن آن در نتایج گوگل باشیم. این نکته بسیار مهم است که رپورتاژ آگهی شما در ابتدای انتشار، چه ارزش صفحه ای خواهد داشت. به همین دلیل شما میتوانید با مراجعه به محتواهای تازه منتشر شده در سایتی که قصد انتشار رپورتاژ آگهی در آن را دارید، ارزش دامنه این محتواها را مشاهده نمایید تا یک تقریبی از ارزش صفحه خود در آن وب سایت به دست آورید. اگر از ابزار Ahrefs برای مشاهده ارزش دامنه استفاده کنید، UR مترادف PA سایت ماز است.

امتیاز اسپم یا Spam Score (صرفا ماز)

آخرین معیاری که وب سایت MOZ در اختیار ما قرار می دهد، امتیاز اسپم یا Spam Score است. این معیار که عددی بین 0 تا 100 است، نشان می دهد که یک سایت تا چه حد فعالیت اسپمی داشته است. همواره تلاش نمایید تا برای میزبان رپورتاژ آگهی خود امتیاز اسپم کمتری داشته باشد.

اشتباه رایج در بین سفارش دهندگان رپورتاژ آگهی

برخی از افراد پس از انتشار رپورتاژ آگهی خود در سایت های معتبر و پرمخاطب، آن را به حال خود رها می کنند. این یک اشتباه بزرگ میتواند در بین این افراد به حساب آید. در اصل میتوان ریپورتاژ آگهی را یک صفحه مخصوص شما در یک سایت معتبر نامید که در آن به شناسایی برند، محصولات و خدمات خود پرداخته اید. به همین علت، این رپورتاژ را به عنوان یک صفحه ارزشمند سایت خود درنظر بگیرید و مانند دیگر صفحات مهم برای آن لینک سازی انجام دهید.

لینک سازی برای ریپورتاژ میتواند سبب افزایش ارزش آن گردد و مخاطب بیشتری را با شما آشنا نماید یا به سمت سایت شما هدایت کند. حتی توصیه می شود در رپورتاژ های جدید خود به رپورتاژهای قدیمی لینک دهید و به قدرتمند شدن بیشتر آن کمک نمایید.

تعرفه و قیمت رپورتاژ آگهی

تعرفه و قیمت رپورتاژ آگهی در سایت های گوناگون متفاوت است. سایت هایی که ارزش دامنه بالاتری دارند، طبیعتا قیمت بالاتری نیز دریافت می کنند. در مورد تعرفه رپورتاژ آگهی، مرجع خاصی وجود ندارد و سایت ها متناسب با قوانین موجود در خود، تعرفه ای را مشخص می کنند. به همین دلیل نمی توان انتظار داشت که دو سایت با ارزش دامنه یکسان، تعرفه مشابهی داشته باشند. معمولا تعرفه رپورتاژ در سایت های ایرانی از 100 هزار تومان شروع می شود و تا 3 میلیون تومان هم تعرفه رپورتاژ موجود است.

همچنین برای مشاهده تعرفه سئو، می توانید مقاله قیمت سئو سایت را مطالعه کنید.

نمایش بیشتر

همکاری با برندها

+25

درصد رضایت

+95

سابقه

+10

خبرگزاری های فعال

+120

چرا خدمات رپورتاژ آگهی ایران وب لایف

بهترین تعرفه رپورتاژ آگهی

با توجه به ارتباط مستقیم ایران وب لایف با برترین سایت های خبری و مجله های اینترنتی، بهترین تعرفه های رپورتاژ آگهی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

همکاری با بهترین برند ها

همکاری با بهترین برند ها

بهترین برندها و شرکت ها که از شهرت بالایی نیز برخوردار هستند، رپورتاژ آگهی خود را به ما سپرده اند و از خدمات ما در این حوزه، رضایت داشتند.

بالاترین سطح خدمات

بالاترین سطح خدمات

اگر سایت های ارائه دهنده خدمات رپورتاژ آگهی را بررسی نمایید، متوجه خواهید شد که ایران وب لایف، شما را از بالاترین سطح خدمات بهره مند میسازد.

مزایای سفارش رپورتاژ آگهی ایران وب لایف

هزینه کمتر

هزینه کمتر

با سفارش رپورتاژ آگهی از ایران وب لایف، میتوانید از مشاوره ما در زمینه انتخاب بهترین بسته رپورتاژ آگهی بهره مند گردید.

پکیج های اختصاصی

پکیج های اختصاصی

ایران وب لایف، پکیج های اختصاصی را برای افرادی که تعداد سفارشات بالایی دارند، درنظر گرفته است که میتوانند این پکیج ها را با قیمت های ویژه خریداری نمایند. همچنین در کنار این پکیج ها، میتوانند از رپورتاژ هدیه ما نیز بهره مند شوند.

خدمت سئو
مشاوره برای بهترین بسته

مشاوره برای بهترین بسته

با سفارش رپورتاژ آگهی از ایران وب لایف، میتوانید از مشاوره ما در زمینه انتخاب بهترین بسته رپورتاژ آگهی بهره مند گردید.

تخفیف های ویژه

تخفیف های ویژه

اگر به دنبال بالاترین تخفیف ها برای سفارش رپورتاژ آگهی خود هستید، رپورتاژ آگهی خود را به ایران وب لایف بسپارید.

بهترین خبرگزاری ها

بهترین خبرگزاری ها

با انتخاب این بسته، محتوای خود را در بهترین خبرگزاری های داخلی منتشر میکنید تا در کمترین زمان، ورودهای مناسب و موردنظر خود را دریافت کنید.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

در هر مرحله از روند تولید رپورتاژ با تحقیق کلمات کلیدی مناسب ، با جامعه هدف حوزه فعالیت خود آشنا شده و مسیر دقیق تری را طی میکنید.

نمونه کار های رپورتاژ آگهی

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

محتوا آیتم تب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *