عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی یکی از مهمترین عوامل در ارتقای سطح آگاهی مردم نسبت به کسب و کار، محصولات یا خدمات شما است. عکاسی تبلیغاتی به شما این امکان را میدهد تا ویژگی های خود را به گونه ای به نمایش درآورید که مخاطبین بیشتر و در نهایت فروش بیشتری داشته باشید. با استفاده از خدمات عکاسی تبلیغاتی ایران وب لایف، مخاطبان را به خود خیره نمایید.

خدمات عکاسی تبلیغاتی ایران وب لایف

تیم پویا و خلاق عکاسی ایران وب لایف بعنوان یکی از برترین عکاسان تبلیغاتی ایران، با نمونه کارهای بسیار فوق العاده و درخشان که سابقه بسیار آنها را در زمینه عکاسی تبلیغاتی به خوبی نشان میدهد، میتواند شما را در پروژه تبلیغاتی خود یاری دهد. ایران وب لایف با برخورداری از یک استودیوی کاملا مجهز که دارای تجهیزات به روز عکاسی و نورپردازی است، بهترین خدمات را به شما ارائه میدهد.

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی را میتوان شاخه ای از عکاسی نامید که عکاس با استفاده از فنون و تمهیدات مرتبط با آن، تلاش میکند یک محصول یا خدمت را هرچه زیباتر و جذاب تر به مخاطبین خود نشان دهد تا مهمترین هدف آن که افزایش جذب مشتری و تشویق به خرید است، محقق گردد.

به طور کلی عکاس تبلیغاتی با استفاده از مهارت های خود در عکاسی، نورپردازی و انجام کارهای گرافیکی سعی میکند حس نیاز را در مخاطب ایجاد نماید و با تصاویر هنرمندانه خود، بیننده را به سوی خرید محصول یا خدمت موردنظر هدایت کند. عکاس تبلیغات باید آشنا به دانش های بازاریابی و روانشناسی رنگ ها باشد تا بتواند با آگاهی کامل نسبت به این موضوعات، اقدام به گرفتن تصاویر زیبا و مخاطب پسند نماید تا تصاویر او از اثرگذاری دوچندانی برخوردار باشد.

اهمیت عکاسی تبلیغاتی

امروزه تبلیغات و بازاریابی، بخش بسیار مهمی از فروش محصولات و خدمات به حساب می آیند. ما در تبلیغات، آگاهی بخشی بیشتر در مورد برند، محصول و یا خدمتمان را دنبال میکنیم تا بتوانیم مخاطب را به آن هدف اصلی که در نهایت فروش محصولات یا خدمات خود است، هدایت نماییم. در این راه، عکاسی تبلیغاتی میتواند ما را تا رسیدن به هدف خود کمک نماید.

ما با داشتن تصاویر تبلیغاتی زیبا و هوشمندانه، میتوانیم به بهترین شکل، وجه تمایز خود با دیگران را به تصویر بکشیم و از خود یک برند ماندگار به جای بگذاریم. عکس های خلاقانه در تبلیغات میتوانند تفاوت بین خوب بودن و کارآمد بودن را به درستی به مخاطب منتقل نماید و او را تحت تاثیر قرار دهد. بر کسی پوشیده نیست که تصاویر میتواند تا 80 درصد، نظر انسان ها را به خود جلب نماید و با این حد از اثرگذاری، قطعا برخورداری از عکاسی تبلیغاتی جذاب، اهمیت ویژه ای دارد.

نمونه کارهای موفق

نمونه کارهای موفق

درصد رضایت

سابقه

بهترین تعرفه

تعرفه های عکاسی ایران وب لایف در مقایسه با سایر شرکتها و تنوع خدمات قابل اجرا، بهترین است

همکاری با بهترین ها

بسیاری از برندهای موفق نظیر کارخانجات پاکسان و گروه اکسیر حلقه همکاران ما را تشکیل میدهند

نمونه کارهای گوناگون

با بررسی نمونه کارهای خلاقانه و گوناگون ما در تمام زمینه ها، میتواند انتخاب بهتری داشته باشید

چرا عکاسی تبلیغاتی؟

نمایش دادن محصول شما در جذاب ترین حالت ممکن

عکاسی تبلیغاتی به نمایش دادن محصول شما کمک شایانی می کند. وظیفه عکاسی تبلیغاتی با توجه به تصویری شدن مخاطب امروزی، ثبت شدن در ذهن مشتریان شماست. عکاسی تبلیغاتی خوب می تواند محصول شما را در جذاب ترین حالت نمایش دهد و به مخاطب بگوید که محصول شما با کیفیت و فوق العاده است.

ایجاد کردن ارتباطی احساسی با مخاطب

قوی ترین ارتباط بین مشتریان و محصولات، ارتباط احساسی است. عکاسی تبلیغاتی برای مخاطبان شما تصویرهایی مانند زندگی شادتر و بهتر یا خاطره ای دلپذیر را به نمایش می گذارد و به مخاطب احساساتی مانند هیجان، اطمینان، آزادی و عشق را القا می کند، این تصاویر و احساسات باعث ترغیب مشتریان به خرید محصولات شما می شود.

بازاریابی کامل

توجه به عکاسی تبلیغاتی در فرایند بازاریابی یک محصول، یکی از نقاط مهمی است که بسیاری از شرکتها به آن توجهی ندارند

افزایش مخاطب

تصاویر تبلیغاتی جذاب، نظر بیننده را به خود جلب میکند و میتواند او را تحت تاثیر خود قرار دهد. این موضوع میتواند افزایش مخاطبین شما را به همراه داشته باشد

نمایش بهتر ویژگی ها

عکاسی تبلیغاتی ویژگی ها و نقاط قوت محصولات یا خدمات شما را به گونه ای که تا به حال دیده نشده است، به نمایش در می آورد.

تأثیرگذاری آنی

با افزایش رسانه های تصویری و سرعت تکنولوژی، امروزه تصاویر تبلیغاتی بسیار سریعتر از جملات، ویدئوها و.. تأثیرگذارند

نمونه کارها

عکاسی محصولات برند پاکسان

عکاسی برند پاکسان

مشاهده
برند کالیون

عکاسی برند کالیون

مشاهده
عکاسی محصول برند لورینت

عکاسی برند لورینت

مشاهده
عکاسی محصول و تبلیغاتی برند مولهنس

عکاسی برند مولهنس

مشاهده
عکاسی تبلیغاتی محصولات برند وینا

عکاسی برند وینا

مشاهده

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید


از زبان مشتریان

از آشنایی با گروه ایران وب لایف بسیار خرسند شدم ، گروهی خلاق با ایده های نو، جوان و سرشار از انرژی با مشاوره های عالی، وقت شناس و پی گیر و قابل اعتماد. با آرزوی موفقیت روزافزون

مرجان جباری
مرجان جباری - گروه بازرگانی مدحت وود

مجموعه ایران وب لایف یک مجموعه متعهد، کاربلد و حرفه ای است که در کوتاه ترین زمان شما را به اهدافتان می رساند. کار تیمی و هماهنگی اعضای مجموعه ایران وب لایف، تحسین برانگیز است

محمدرضا نریمی
محمدرضا نریمی - خانه چمن

بهترین اتفاق مثبت در سال ۹۹ به قطع آشنایی و همکاری با مجموعه ی خلاق ، همراه و حرفه ای ایران وب لایف بود. بهره مندی از نیروهای مستعد و خوش ذوق این مجموعه نقطه عطفی در مسیر پیشرفت ما خواهد بود. با آرزوی موفقیت روز افزون

اویس قرن
علی اویس قرن - تنسرلاک

یک تیم جوان و دوست داشتنی که کارشون رو بلدن و به هیچ ایده و خواسته ای نه نمیگن. میشه با اونها شروع کرد، ادامه داد و آینده رو دید …

محسن افتخاری
محسن افتخاری - مجتمع چاپ چاپینت

به جرات می توان گفت که یکی از بهترین مجموعه های طراحی سایت اختصاصی در زمینه چاپ می باشند که از تیم پشتیبانی و برنامه نویسی بسیار عالی برخوردار می باشند.

مهندس علیپور
مهندس علیپور - مجتمع چاپ آرمانی

آنچيزي كه همكاري ايران وب لايف و پاكسان را متمايز ميكند تاكيد بر ٢ صفت است، صداقت و تخصص. اين دو صفت ميتواند موفقيت در افق هاي دور دست را تضمين نمايد. صداقت، تخصص و خلاقيت بارزترين ويژگي هاي ايران وب لايف است كه پاكسان را مجاب به همكاري با اين آژانس ديجيتال ماركتينگ نموده…

دکتر حامد کریمی
دکتر حامد کریمی - کارخانه پاکسان

سوالات متداول

عکاسی تبلیغاتی به شاخه ای از عکاسی گفته میشود که در آن عکاس با استفاده از دانش و مهارت خود، تلاش میکند یک محصول یا یک خدمت را به صورت کاملا متفاوت و هنرمندانه به تصویر بکشد و ویژگی های آن را بیش از آن چیزی که هست، به نمایش بگذارد

هدف عکاسی تبلیغاتی، به نمایش در آوردن یک محصول یا یک خدمت به صورت کاملا متفاوت و زیبا به منظور جذب بیشتر مخاطب و افزایش فروش است.

ما در عکاسی تبلیغاتی تلاش میکنیم با ثبت تصاویر زیبا و منحصر بفرد، یک محصول یا یک خدمت را از آن چیزی که هست، جذاب تر به نمایش درآوریم اما در عکاسی صنعتی هدف به تصویر کشیدن یک محصول یا یک خدمت به صورت واقعی و به دور از هرگونه اغراق و بزرگنمایی در ویژگی ها و جزئیات آن است

طبیعتا هر کسب و کاری برای جذب بیشتر مشتری و افزایش فروش، نیاز به تصاویر تبلیغاتی دارد که به وسیله این تصاویر، بتواند محصولات یا خدمات خود را به مخاطبان ارائه دهد. این تصاویر میتواند نظر مخاطبان بیشتری را به خود جلب نماید و در نهایت منجر به فروش بیشتر گردد.

برای سفارش عکاسی تبلیغاتی و بهره مندی از خدمات تیم عکاسی ایران وب لایف، کافی است با همکاران بنده تماس حاصل نمایید تا با تعرفه ها و خدمات ما آشنا شوید.