بهترین عکاسان تبلیغاتی ایران

بهترین عکاسان تبلیغاتی ایران

زمان خواندن این مطلب 16 دقیقه

عکاسی تبلیغاتی شاخه از عکاسی دیجیتال است که هیچ هوش مصنوعی نمی تواند جای آن را بگیرد. در این مقاله به معرفی 5 استودیو برتر عکاسی تبلیغاتی پرداختیم.

سالهاست که واژه تبلیغات با عکس و تصویر گره خورده است. در عصری زندگی میکنیم که وقتی به هرطرف می نگریم، متوجه میشویم که در محاصره تصاویر جذاب و خلاقانه قرار گرفته ایم. تمام این تصاویر زیبا که میتواند ذهن ما را به خود مشغول کند، توسط عکاسانی به ثبت میرسد که در کار حرفه ای، در خلاقیت سرآمد و در تجهیزات بهترین هستند. آشنایی با بهترین عکاسان تبلیغاتی ایران میتواند شما را در پروژه تبلیغاتی مدنظر خود یاری دهد و شما را به سرمنزل مقصود رساند.

نگاهی کوتاه به عکاسی تبلیغاتی

در ابتدا بد نیست که با عکاسی تبلیغاتی و ویژگی های آن آشنا شویم. عکاسی تبلیغاتی به شاخه ای از عکاسی گفته میشود که وظیفه اصلی آن به نمایش در آوردن محصول یا خدمت شما به زیباترین حالت ممکن است. برای رسیدن به این هدف نیاز است تا عکاس علاوه بر برخورداری از مهارت های لازم در حوزه کاری خود مانند انتخاب قاب های عکاسی صحیح، نورپردازی مناسب و تسلط کامل بر نرم افزارهای گرافیکی، به علم بازاریابی نیز اشراف داشته باشد. تسلط بر این نکات است که میتواند یک فرد را در زمره بهترین عکاسان تبلیغاتی قرار دهد.

چرا عکاسی تبلیغاتی مهم است؟

بهترین عکاسان تبلیغاتی ایران

تصاویر قدرت عجیبی دارند!

نتایج نشان میدهند همواره تصویر از متن و ویدئو محبوبتر است؛ دلیل محبوبیت تصویر نیز این است که مانند متن و ویدئو وقت مخاطب را نمیگیرد و مخاطب با یک نگاه میتواند پیام و مفهوم تصویر را دریافت کند. همچنین عکس برخلاف متن و ویدئو زبان خاصی را نمیطلبد و افراد متناسب با هر سطح سوادی میتواند مفهوم یک عکس تبلیغاتی را درک نماید.

این ویژگی مهم میتواند به ما کمک کند تا در پروژه های تبلیغاتی از آن به بهترین شکل استفاده نماییم. عکاسی تبلیغاتی هنرمندانه توجه مخاطب را به خود جلب میکند و مخاطب را به سمت خود میکشد.

برندتان را ماندگار کنید.

ما با داشتن تصاویر تبلیغاتی زیبا و هوشمندانه، میتوانیم به بهترین شکل، وجه تمایز خود با دیگران را به تصویر بکشیم و از خود یک برند ماندگار به جای بگذاریم. عکس های خلاقانه در تبلیغات میتوانند تفاوت بین خوب بودن و کارآمد بودن را به درستی به مخاطب منتقل نماید و او را تحت تاثیر قرار دهد. بر کسی پوشیده نیست که تصاویر میتواند تا 80 درصد، نظر انسان ها را به خود جلب نماید و با این حد از اثرگذاری، قطعا برخورداری از عکاسی تبلیغاتی جذاب، اهمیت ویژه ای دارد.

فروش محصولتان را افزایش دهید.

هدف از کمپین های تبلیغاتی در نهایت افزایش مخاطب و مشتری است. معمولا افراد به برندهایی که برای مخاطب ارزش قائل میشوند و با تصاویر مناسب و خلاقانه محصول یا خدمت خود را معرفی میکنند، اهمیت بیشتری میدهند و بررسی ها نشان میدهد که این برندها فروش بیشتری را به ثبت میرسانند. شما با تصاویر جذاب، نقاط قوت محصولات خود را به زیبایی به تصویر میکشید و به جذب بیشتر مشتری کمک میکنید.

چه معیارهایی را برای انتخاب یک شرکت عکاسی تبلیغاتی مدنظر خود قرار دهیم؟

بهترین عکاسی تبلیغاتی

نمونه کار های موفق

معمولا بهترین عکاسان تبلیغاتی ایران را میتوان از روی نمونه کارهای آنها شناخت. همکاری با برندهای مشهور، کیفیت کار و خلاقیت در نورپردازی و زاویه عکاسی، مهمترین نکاتی است که گروه های عکاسی را از یکدیگر متمایز میکند. لذا پیش از آنکه خدمات عکاسی تبلیغاتی خود را به مجموعه ای بسپارید، نمونه کارهای آنها را به دقت بررسی نمایید.

تجهیزات مورد استفاده

نکته مهم دیگری که آن را باید مدنظر خود قرار دهید، برخورداری مجموعه تبلیغاتی موردنظر از تجهیزات و لوازم به روز و پیشرفته است. این تجهیزات پیشرفته عکاسی در کیفیت نهایی تصویر تاثیر بسزایی دارد و میتواند تفاوت ها را رقم بزند. البته هنر فرد عکاس نیز در این مورد تعیین کننده است؛ زیرا به کارگیری صحیح از این تجهیزات میباشد که کیفیت نهایی را پدیدار میکند.

خلاقیت و آشنایی کامل با اصول تبلیغات و بازاریابی

خلاقیت و آشنایی کامل با اصول مربوط به تبلیغات و بازاریابی، نکته ای است که کمتر به آن پرداخته میشود. در عکاسی تبلیغاتی برخلاف عکاسی صنعتی که بیشتر به فعالیت های انجام شده در یک شرکت یا یک خط تولید میپردازد و کمتر ذوق هنری و خلاقیت در آن دخیل است، خلاقیت حرف اول را میزند و شما باید متناسب با سلیقه مخاطب اقدام به عکاسی نمایید. آشنایی با اصول تبلیغات و بازاریابی به عکاس کمک میکند تا بتواند هدفمند و متناسب با زمینه کاری شما، عکاسی و طراحی انجام دهد.

بهترین عکاسان تبلیغاتی ایران

1.    آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف

آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف

آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف به عنوان یکی از بهترین شرکت های فعال در ارائه خدمات عکاسی، تبلیغات آنلاین، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و سئو محسوب میشود و نمونه کارهای قدرتمند این آژانس در زمینه عکاسی و تبلیغات به خوبی نمایانگر برخورداری ایران وب لایف از بهترین عکاسان تبلیغاتی ایران است.

تصاویر جذاب ثبت شده از عکاسان تبلیغاتی ایران وب لایف به معنای واقعی کلمه نشان میدهد که این افراد برزانده عنوان بهترین عکاسان تبلیغاتی ایران هستند و با بیش از 15 سال سابقه در این حوزه، میتوانند به زیبایی هرچه تمام تر پروژه عکاسی تبلیغاتی شما را به سرانجام برسانند. از ایران وب لایف به عنوان یکی از بهترین شرکت های عکاسی صنعتی در ایران نیز یاد میشود.

از شاخص ترین نمونه کارهای عکاسی تبلیغاتی ایران وب لایف میتوان به عکاسی تبلیغاتی محصولات برند لوازم شوینده و بهداشتی پاکسان و برندهای آرایشی و بهداشتی لورینت، پادینا، مولهنس، جوو، بیس کالر بیوتی و سیب لاین اشاره نمود.

اطلاعات تماس با ایران وب لایف

2.    استودیو مانی

استودیو مانی

مجموعه عکاسی استودیو مانی را یکی دیگر از مجموعه های خوب در زمینه عکاسی تبلیغاتی دانست. این مجموعه با گردآوری عکاسان حرفه ای و خلاق، توانسته است نمونه کارهای خوبی از خود به جای گذارد و در این حوزه حرفی برای گفتن داشته باشد. در بخش نمونه کارهای عکاسی تبلیغاتی استودیو مانی همکاری با برندهایی همچون چرم مشهد، ظروف آشپزخانه آرکوفام دیده میشود.

اطلاعات تماس با استودیو مانی

3.    استودیو ناین

استودیو ناین

یکی دیگر از استودیوهای عکاسی با در اختیار داشتن عکاسان کاربلد توانسته است خود را به یکی از نام های آشنا در این زمینه تبدیل نماید، استودیو ناین است. این استودیو عکاسی یکی از زیرمجموعه های هلدینگ بین المللی هنر و صنعت مگات است و نمونه کارهای بسیاری مناسبی از خود به جای گذاشته است. از مهمترین نمونه کارهای استودیو ناین در زمینه عکاسی تبلیغاتی میتوان از همکاری آنان با صنایع غذایی یک و یک و لوازم خانگی آرچلیک یاد کرد.

اطلاعات تماس با استودیو ناین

4.    استودیو ادد

استودیو ادد

استودیو ادد یکی از مجموعه های عکاسی است که از نام آن نباید چشم پوشی کرد. استودیو ادد نمونه کارهای بسیار زیبایی در زمینه عکاسی تبلیغاتی دارد و این نمونه کارها خلاقیت عکاسان تبلیغاتی استودیو ادد را نشان میدهد. مهمترین پروژه های تبلیغاتی که عکاسی آن توسط استودیو ادد صورت گرفته است، پروژه تبلیغاتی ساعت تیسوت و لوازم آرایشی و بهداشتی ایروکس است.

اطلاعات تماس با استودیو ادد

5.    استودیو نماد

استودیو نماد

استودیو نماد با توجه به اینکه سابقه کمی در حوزه عکاسی دارد اما در همین زمان کوتاه با بهره مندی از نیروهای متخصص در زمینه عکاسی تبلیغاتی توانسته است با برندهای خوشنامی در این حوزه همکاری داشته باشد و خود را به عنوان یکی از بهترین ها به مردم معرفی نماید. در بخش نمونه کارهای استودیو نماد آمده است که در عکاسی تبلیغاتی با برند لوازم آرایش و بهداشتی ایتالی رژ و لبنیات صباح افتخار همکاری داشته است.

اطلاعات تماس با استودیو نماد

در پایان باید به این نکته اشاره شود که هر 5 مجموعه از بهترین عکاسان تبلیغاتی ایران بهره میبرند و شما میتوانید با توجه به نکات مدنظر خود، یک مجموعه را برای انجام پروژه عکاسی تبلیغاتی خود برگزینید.

5/5 - (2 امتیاز)

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *