خرید بک لینک

بک لینک

اگر وارد این خدمت شده اید، شاید برایتان سوال پیش بیاید اصلا بک لینک چیست؟ چرا در بهبود رتبه سایت ها تاثیر گذار است؟ بهترین نوع بک لینک کدام است؟ برای هر پروژه چه تعداد بک لینک نیاز است و سوالات بیشماری که ممکن است ذهن شما را درگیر کند.

بک لینک چیست؟

خرید بک لینک تضمینی

بک لینک یا بطور کلی لینک بیلدینگ یکی از مهم ترین فاکتور های سئو سایت است. بیاییم با یک مثال، درک درستی از بک لینک دریافت کنیم.

گوگل روزانه هزاران صفحه با کلمات کلیدی مختلف را ایندکس می کند اما همانطور که همه می دانیم، در صفحه اول نتایج گوگل حداکثر 10 سایت قرار می گیرند. (برخی کلمات کلیدی حتی کمتر) برای صاحبان مشاغل هم صرفا رتبه های بالای سرچ گوگل مهم است و تنها صفحه اول باعث ایجاد فروش و اعتماد سازی می شود.

برای مطالعه بیشتر در مورد نحوه کارکرد گوگل، تاریخچه موتور های جستجو، مفاهیم اساسی سئو و … به مقاله سئو چیست نگاهی بیندازید.

گوگل در یک کلمه کلیدی ممکن است 300 سایت مربوطه را شناسایی کند، اما واقعا چگونه باید 10 سایت برتر را انتخاب و در صفحه اول قرار دهد؟ بیش از 140 فاکتور سئو وجود دارد و یکی از مهم ترین ها، تعداد و کیفیت بک لینک هایی است که سایت موردنظر داشته باشد. (البته صرفا به این عامل نمی شود اتکا داشت؛ چرا که اصول سئو محتوا و تکنیکال مانند سرعت نیز باید کاملا مناسب باشد.)

تعداد بک لینک بیشتر و با کیفیت تر نشان دهنده اعتماد سایر سایت ها به شماست و این، نشانه ای برای بالا آمدن سایت شما در نتایج سرچ گوگل است. به دلیل اینکه این فاکتور برای گوگل بسیار مهم است و برای جلوگیری از سوء استفاده، گوگل اگر متوجه لینک سازی دستی شما شود، سایت را پنالتی می کند. (حذف کامل از نتایج یا افت بسیار شدید رتبه)

خرید بک لینک چه تاثیری در بهبود رتبه سایت دارد؟

تاثیر بک لینک روی سایت

همانطور که گفته شد، بک لینک باید کاملا طبیعی به سایت شما داده شود تا الگوریتم های گوگل به شما مشکوک نشوند. خرید بک لینک اشتباه و انبوه ظرف مدت زمان کم می تواند بجای بهبود رتبه، باعث افت شدید رتبه سایت شما شود. پس علاوه بر کمیت، باید به کیفیت سایت ها و شکلی که لینک به شما داده شده است نیز دقت کنید.

انواع بک لینک

اگر بخواهیم بصورت خلاصه انواعی از بک لینک (منظور کیفیت لینک است) را بررسی کنیم به شش مدل می رسیم:

 • بک لینک اسپم

بک لینک اسپم

ساخت بک لینک توسط ربات و در سایت های بوکمارک یا تست آنلاین سایت، بصورت انبوه بشدت مضر است و علاوه بر اینکه به بهبود رتبه سایت شما کمک نمی کند، می تواند باعث پنالتی شدن شما شود. بک لینک های اسپم بطور واضح مشخص نیستند و برای disavow کردن آن ها باید تجربه و دانش کافی را داشت. هر نوع از بک لینک هایی که در ادامه خواهیم گفت می توانند بک لینک اسپم یا خوب باشند، نحوه تشخیص به عملکرد رقبا و میزان طبیعی بودن لینک بیلدینگ باز می گردد.

در برخی مواقع رقبا برای وبسایت هایی که رتبه بالاتری دارند، بک لینک اسپم می سازند تا با تشخیص گوگل، رتبه آن ها کاهش پیدا کند. (سئو منفی)

اغلب این بک لینک ها بصورت UGC و با حجم بالا به کلمات کلیدی نامرتبط هستند تا گوگل وبسایت را روی کلمه کلیدی موردنظر پنالتی کند. راهکار چیست؟ چک کردن مداوم بک لینک های خود و در صورت مشاهده لینک های غیرطبیعی و با حجم بالا، disavow کردن آن ها از طریق سرچ کنسول گوگل (به دلیل پیشرفته بودن و البته خطرناک بودن آپلود فایل disavow بدون دانش کافی، این ابزار داخل کنسول قابل مشاهده نیست و حتما برای ورود به پنل disavow باید این عبارت را در گوگل جستجو کنید تا وارد آن شوید.)

 • بک لینک فوتر سایت

بک لینک فوتر

فوتر سایت انتهایی ترین قسمت هر سایت است که در آن ذکر خدمات و راه های تماسی معمول است. بر اساس گفته وبمستر گوگل، لینک هایی که در فوتر سایت ها قرار میگیرند عملا کراول نشده و ارزشی ندارد. (حتی ممکن است تاثیر مخرب داشته باشند.)

 • بک لینک سایت واید (sitewide)

بک لینک های سایت واید

بک لینک های سایت واید در نوار راست یا چپ سایت ها قرار گرفته و لینک شما را با کلمه کلیدی قرار می دهند. استفاده از این سبک بک لینک (به آن تبلیغات متنی نیز می گویند.) نیز توصیه نمی شود. البته در شرایطی که رقبای شما از این سبک بک لینک گرفته اند، شما نیز به مرور زمان باید از این روش استفاده کنید.

 • بک لینک درون متن

بک لینک محتوایی

اصولی ترین و طبیعی ترین نوع بک لینک، قرار دادن لینک شما در یک مقاله در یک حوزه مرتبط است. اینگونه لینک ها امن تر هستند و از آن ها به نام رپورتاژ خبری یاد می شود. البته سبک رپورتاژ نوشتن نیز بسیار مهم است و راهکار هایی وجود دارد که از آن می توانید نتیجه بهتری بگیرید.

 • بک لینک پروفایلی

بک لینک پروفایلی

پروفایل بک لینک نیز با رعایت برخی شرایط می تواند جزو پروژه لینک بیلدینگ مفید برای سایت باشد. ما در ایران وب لایف در پکیج های خرید بک لینک با رعایت تمامی موارد طبیعی بودن، از سایت های معتبر بک لینک پروفایلی دریافت می کنیم.

 • بک لینک کامنتی

بک لینک کامنتی

سبک بک لینک کامنتی نیز بگونه ای است که با درج نظری مرتبط، می توانیم لینک سایت خود را آن قرار دهیم. این نوع بک لینک نیز برای گره دوم بیشتر توصیه می شود و اغلب نیز نوفالو هستند. در تصویر بالا هایلایت های زرد رنگ برخی از بک لینک های کامنتی هستند که از این صفحه گرفته شده اند. این سبک بک لینک ها از سایت هایی با قدرت دامنه بالا اما بدون نیاز به تایید کامنت توسط مدیر دریافت می شود و عملا هر شخصی در جهان می تواند در این سایت لینک سازی کند. به همین دلیل حجم بک لینک های گرفته شده از این صفحه به حدی بالا می رود که پیج تبدیل به لینک فارم (مزرعه لینک) خواهد شد.

خرید بک لینک چگونه است؟

پکیج های ایران وب لایف مشخصا ترکیبی از بک لینک های زیر است:

 • بک لینک های ارزشمند edu و gov
 • پرپوفایل بک لینک از دامنه های با ارزش
 • بک لینک های انتشار محتوای متنی از سایت های معتبر فارسی و خارجی
 • خرید بک لینک های سایت واید بر اساس نوع پروژه
 • بک لینک ها بصورت ترکیبی از دوفالو و نوفالو هستند.
 • بک لینک ها دائمی هستند.

اقدامات ایران وب لایف پس از خرید پکیج بک لینک

 • آنالیز و بررسی وضعیت سایت
 • آنالیز حجم و کیفیت بک لینک رقبا
 • لینک بیلدینگ طبیعی با توجه به وضعیت رقبا
 • ارائه گزارش وضعیت و روند ساخت بک لینک

هزینه خرید بک لینک از ایران وب لایف

همانطور که گفته شد، پکیج های لینک بیلدینگ ایران وب لایف بعد از آنالیز وضعیت سئو خارجی شما و رقبا قابل ارائه می باشد. طبق تجربه حداقل سه ماه متوالی خرید بک لینک به تعداد مشخص نتایج مطلوبی برای سایت ایجاد می کند. البته خدمات خرید بک لینک به هیچ وجه ضمانت رتبه 1 یا هر مورد دیگری را نمی کند؛ چرا که بک لینک فقط یکی از عوامل موثر در سئو سایت است و برای بهبود رتبه ها می توانید به خدمات سئو ایران وب لایف مراجعه کنید.

نمایش بیشتر

پروژه های موفق

+15

تنوع خدمات سئو

+5

لینک 1

+50

میانگین ورودی روزانه

+1000

برای رسیدن به خط مقدم صفحه اول گوگل، نیاز به پشتیبانی فراگیر دارید.

تیم طراحی با تجربه

تیم فنی و با تجربه

تیم سئو ایران وب لایف با سابقه چندین ساله در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ و شرکت در دوره های معتبر داخلی و خارجی، پشتیبان سایت شما در راه رتبه 1 شدن است.

استفاده از ابزار های تحلیل حرفه ای

ابزارهای حرفه ای

استفاده از ابزارهای گزارش گیری حرفه ای گوگل سرچ کنسول و آنالیتیکس، hrefs، moz ، Gtmetrix و ... برای بررسی سئو داخلی، خارجی و مشاهده روند پیشرفت و رشد پروژه.

گزارش کاری منظم

گزارش کاری منظم

بیلان های کاری ایران وب لایف برای کارفرما هر ماه بصورت منظم ارسال شده و کارفرما بصورت دقیق در جریان حجم کاری انجام شده و ورودی های سایت با تحلیل های گوناگون قرار میگیرد.

بک لینک های دائمی

انتشار محتوایی مناسب با کلمه کلیدی مرتبط در سایت های معتبر داخلی و خارجی

لینک سازی طبیعی

لینک سازی طبیعی

طبیعی بودن یعنی چه؟ یکی از مهم ترین بخش های سئو، سئو آف پیج یا خارجی است. یکی از موارد سئو خارجی، لینک سازی است که بشدت از طرف گوگل زیر ذره بین قرار میگیرد. با آنالیز صحیح رقبا، نقشه راهی مناسب برای لینک بیلدینگ پروژه شما در نظر میگیریم.

خدمت سئو
بک لینک بلاگی و محتوایی

بک لینک بلاگ و محتوایی

انتشار محتوایی مناسب با کلمه کلیدی مرتبط در سایت های معتبر داخلی و خارجی

بک لینک پروفایلی

بک لینک پروفایلی

بک لینک پروفایلی بصورت کلمه کلیدی یا لینک Naked سایت شما در وبسایت های معتبر (درج تصویر و محتوایی مرتبط در کنار لینک)

بک لینک edu

بک لینک edu و gov

اعتماد گوگل به سایت edu (دانشگاهی و آموزشی) و سایت های Gov (سایت های دولتی) بسیار بالاست. در پکیج ما از این سایت ها هم بک لینک با ارزش دریافت می کنید.

ترکیبی از دوفالو و نوفالو

ترکیبی از دوفالو و نوفالو

خرید بک لینک از ایران وب لایف بصورت ترکیبی از فالو و نوفالو است تا به طبیعی بودن روند لینک بیلدینگ کمک کند.

نمونه کار های بک لینک

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

بک لینک یکی از خدمات سئو خارجی است که در آن از طرق مختلف برای سایت، در وبسایت های معتبر، لینک ساخته می شود. آژانس ها یا شرکت هایی که خدمات سئو ارائه می دهند، سایت هایی را که بیشتر مخاطبان شما از آنها بازدید می کنند را پیدا کرده و برای سایت شما کار بک لینک را انجام می دهند.
نیاز هر پروژه به ساخت بک لینک با پروژه ای دیگر متفاوت است و همین تفاوت، حجم بک لینک ها و قیمت را تعیین می کند. در ابتدا سئو خارجی سایت و بعد از آن رقبا بررسی می شود و در نهایت به شما هزینه اعلام می شود.
بین 4 روز تا 6 ماه طول می کشد تا بک لینک ها ایندکس شود. به عنوان مثال ساخت بک لینک رپورتاژی از وبسایت های خبری معتبر مانند ایلنا، ایسنا، فارس و … ممکن است در عرض چند دقیقه ایندکس شوند و برخی سایت ها تا مدت ها دیده نشوند. بنابراین باز هم میزان بودجه اختصاصی بک لینک اهمیت پیدا می کند.
با توجه به تغییرات الگوریتم های گوگل و توجه بیشتر به سوشال سیگنال، اهمیت فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی افزایش یافته اما باید بدانیم در سال 2022 همچنان بک لینک یکی از فاکتورهای مهم برای رتبه بندی در گوگل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *