مشاوره سئو ایران وب لایف

مشاوره سئو

ارائه خدمات مشاوره سئو باید توسط شرکتی انجام شود که خود متخصص سئو بوده و در این زمینه نمونه کار های متعددی داشته باشد. تیم تخصصی سئو ایران وب لایف با داشتن سال ها تجربه و علم فنی در مورد مفاهیم پیشرفته سئو آماده ارائه خدمات مشاوره سئو به شرکت های کوچک و بزرگ است.

مشاوره سئو

هر قدمی که در دنیای تجارت الکترونیک برداشته می شود، باید محاسبه شده و دقیق باشد. مشاوره سئو به مجموعه خدماتی گفته می شود که از طرف شرکتی معتبر مانند آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف جهت بهبود و گسترش سایت و ماندن در عرصه رقابت برای شرکت ها ارائه می شود. مشاور سئو باید تخصص کافی، تجربه و نمونه کار های موفقی داشته باشد تا در این راه راهکار های موثری به شما ارائه دهد.

خدمات اصلی مشاوره سئو ایران وب لایف

فرایند مشاوره سئو با توجه به زمان مفیدی که به جلسه اختصاص میابد، میبایست کامل، با ارائه نکات کلیدی و تکنیک های کوتاه و بلند مدت تبدیل مشتری باشد. ایران وب لایف قبل از برگزاری جلسه مشاوره سئو به آنالیز کامل سایت و رقبای شما میپردازد و نکات مفید بهبود دهنده را با شما در میان میگذارد.

 • آنالیز کامل سئو سایت شما (داخلی و خارجی)

ساختار سایت (کدنویسی، تگ ها و …) از نظر سئو داخلی بصورت کامل مورد بررسی قرار میگیرد و گزارش آن طی فرایند جلسه مشاوره برای شما شرح داده میشود. آنالیز سایت فقط به داخل محدود نشده و گزارش کاملی از وضعیت سئو خارجی شما نیز تهیه و ارائه خواهد شد. به این ترتیب نقشه راه و استراتژی سئو سایت در آینده مشخص می شود.

 • تحلیل کامل رقبا

طبیعی عمل کردن شما کاملا وابسته به رقبای شما در کلمات کلیدی است. تیم تخصصی مشاوره سئو ایران وب لایف بعد از آنالیز کامل رقبا، استراتژی محتوایی و سئو خارجی مشخصی را برای شما در نظر می گیرد که با انجام آن می توانید بین رقبا بدرخشید.

 • ارائه پیشنهادات و پیگیری آن

ارائه پیشنهادات ایران وب لایف، صرفا به جلسه مشاوره محدود نمی شود و پیگیری انجام صحیح آن نیز بطور کامل بر عهده این تیم است. در ادامه به شما می گوییم که چگونه می توانیم با تلفیق اطلاعات تخصصی ما و دانش فنی شما، رتبه های گوگل را یکی پس از دیگری به سمت بالا طی کنیم.

چگونه خدمات مشاوره سئو ایران وب لایف به شما کمک می کند؟

خدمات مشاوره سئو

با مشاهده نمونه کار های سئو ایران وب لایف به عنوان یکی از بهترین شرکت های سئو، متوجه می شویم که تخصص و تجربه بالایی پشت تمامی پروژه های سئو این شرکت است. در جلسه مشاوره ای که برگزار میشود، ما دانش خود را با موضوع مورد بررسی شما تلفیق کرده و راهکار هایی برای

 1. افزایش آگاهی از برند شما
 2. بهبود رتبه کلمات کلیدی
 3. افزایش ترافیک طبیعی روی سایت
 4. تکنیک های CRO و بهبود تجربه کاربری
 5. افزایش فروش
 6. بهبود سئو محلی
 7. بهبود سئو داخلی و خارجی
 8. پیشی گرفتن از رقبا

را به شما ارائه خواهیم داد.

چرا به خدمات مشاوره سئو نیاز است؟

چرا به خدمات مشاوره سئو نیاز است؟

شما بهترین شخص برای ورود محتوای تخصصی در صنعت خود هستید. تخصص و دانش شما اگر با چاشنی نکات فنی سئو همراه شود، به طرز شگفت انگیزی می تواند رتبه سایت شما را در گوگل بهبود ببخشد. همین الان هم رقبا با توجه به قیمت بالاتر و حتی کیفیت پایین تر خدمات، در رتبه بندی از شما بالاتر هستند، پس چرا شما جای آن ها نباشید؟

جهت آشنا شدن با مفاهیم اساسی سئو و اصول بهینه سازی وبسایت، مقاله سئو چیست را مطالعه نمایید.

چگونه شرکت مشاوره سئو درست را انتخاب کنیم؟

با کمی جستجو در اینترنت متوجه می شویم تمامی خدماتی که از مشاوره سئو میتوانید دریافت کنید، تقریبا یکی است. تفاوت در کیفیت ارائه و تجربه مشاوره شرکت مورد نظر است. خوشبختانه بحث مشاوره چند سالی است در ایران باب شده و افراد بجز نظرات خود به صحبت های متخصصین نیز گوش می دهند. اما راهی برای این که بدانیم بهترین مشاور سئو کجاست، چیست؟

 • انجام پروژه یا مشاوره ای مشابه در حوزه شما

اینکه شرکتی بعنوان مثال با عبارت “بهترین شرکت های طراحی سایت” در صفحه اول جستجوی گوگل باشد، در صنف خود بسیار عالی است. اما هنگامی که پروژه ای موفق در زمینه مشابه فعالیت شما داشته باشد، به قول معروف چم و خم کار دستش است و میتواند مشاوره بسیار خوبی به شما بدهد.

 • KPI های مهم را در نظر بگیرید.

هنگام تصمیم گیری بین خدمات مشاوره سئو، اهداف خاصی را در نظر داشته باشید. KPI میتواند معیاری برای اندازه گیری اهدافی باشد که تا قبل از جلسه مشاوره برای خود در نظر گرفته اید. برخی از KPI های مهم شامل تعداد جلسات مشاوره، بهبود رتبه برای کلمه کلیدی خاص، بهبود نرخ تبدیل مشتری، تعداد تماس تلفنی و … است.

 • درخواست ارائه نمونه کار کنید.

یکی از مواردی که شرکت مشاوره سئو عالی را از معمولی مجزا می کند، تعداد نمونه کار های موفق آن در جهت مشاوره و انجام پروژه های متعدد است. همچنین کمی وقت بگذارید و به وب سایت آنها نگاهی بیندازید. آیا صفحه بلاگ این شرکت، مطالب ارزشمندی را منتشر می کند؟ این شاخص خوبی برای تایید توانایی های آنها هستند. به یاد داشته باشید که بسیاری از مشاوران بیشتر از سایت خود، به سایت های مشتریان رسیدگی می کنند، بنابراین این مورد را هم لحاظ کنید.

 • شرکت ارتباط خوبی با شما ایجاد کند.

ارتباط موثر یکی از ارکان مهم برقراری رابطه بلند مدت است. وقتی صحبت از سئو به میان میاید، تنها کلمه ای که میشود در ذهن مرور کرد، سرمایه گذاری بلند مدت است. یک استراتژی خوب و موثر سئو میتواند چند ماه زمان ببرد. باید بدانید که آنها بطور مستمر با شما در ابتطا خواهند بود. ارائه گزارش و بیلان بصورت ماهانه یکی از ویژگی های رقابتی مشاوره سئو توسط ایران وب لایف برای مشتریان دائمی است.

 • سوالات مشخصی بپرسید.

پرسیدن سوال هایی مانند زیر میتواند به شما در جهت انتخاب شرکت مشاور مناسب کمک کند:

 1. میزان تجربه شما از کسب و کار من تا چه حد است؟
 2. پیش بینی حدودی شما از زمان به ثمر رسیدن پروژه چقدر است؟
 3. پیشنهادات شما جهت بهبود وضعیت سایت چگونه است؟
 4. میتوانم نمونه کار های شما را ببینم؟
 5. برای رشد کسب و کارم از چه متد هایی استفاده می کنید؟
 6. آیا نتایجی که من بدست می آورم بعد از مدتی از بین می رود؟

 

هزینه مشاوره سئو توسط ایران وب لایف

قبل از هر چیزی، باید بدانیم کسب و کاری نیاز به مشاوره (و نه آموزش سئو) دارد که اطلاعات حدودی از الگوریتم های گوگل و محتوایی داشته باشد و برای انجام نکات فنی و حرفه ای، نیاز به همفکری داشته باشد. هزینه مشاوره سئو ایران وب لایف مانند تعرفه سئو، بر اساس شاخصه های مختلف و بعد از تحلیل و مشخص نمودن طول و تعداد جلسات تعیین میشود.

همچنین امکان ایجاد قرارداد بلند مدت برای آموزش و مشاوره همزمان برای شرکت ها نیز میسر است. برای مشاوره رایگان تلفنی توسط تیم تخصصی ایران وب لایف، با ما تماس بگیرید.

پروژه های موفق

تنوع خدمات

لینک 1

میانگین ورودی روزانه

تیم فنی و با تجربه

تیم سئو ایران وب لایف با سابقه چندین ساله در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ و شرکت در دوره های معتبر داخلی و خارجی، پشتیبان سایت شما در راه رتبه 1 شدن است.

ابزارهای حرفه ای

استفاده از ابزار های گزارش گیری حرفه ای گوگل سرچ کنسول و آنالیتیکس، hrefs، moz ، Gtmetrix و ... برای بررسی سئو داخلی، خارجی و مشاهده روند پیشرفت و رشد پروژه.

جلسات مفید

تمامی آنالیز ها توسط مشاور ارشد و پیش از روز جلسه انجام شده و توسط فایلی در جلسه مورد استفاده قرار می گیرد و به این ترتیب در روند جلسه هیچ خللی وارد نمی شود.

تحلیل نیازهای شما

ایران وب لایف با توجه به نیاز های شما، میزان رقابت کلمات کلیدی و بودجه مدنظر برای ارتقاء سایت پیشنهادات خود را اعلام می کند تا با یک دید منطقی نسبت به جامعه هدف خود بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید

ارائه راهکار با توجه به بودجه

هر چند که سئو، بخشی مجزا برای هر سایتی است، با این حال شرکتهای زیادی این فعالیت را بعنوان بخشی از بودجه تبلیغاتی خود درنظر نمیگیرند. باید مشخص شود که نوع بودجه بندی تبلیغات در شرکت شما چگونه است

صفحه اول گوگل

در ایران حدود 6 میلیارد سرچ روزانه کلمات کلیدی در طول روز از طریق موتور جستجوی گوگل صورت می پذیرد.

نرخ کلیک (CTR)

بهبود نرخ کلیک کاربر یکی از اصلی ترین اهداف سئو است. این آمار در بهینه ترین حالت سئو حدود 40 درصد است ولی برای خدمات ادز و تبلیغات بنری زیر 1 درصد میباشد.

سرمایه گذاری طولانی مدت

اگر به دنبال راهکاری برای دوام کسب و کار خود در بلند مدت هستید، سئو بهترین گزینه است. با بهره گیری از یک مشاوره مناسب، بهترین مسیر را برای شروع پیدا کنید

ریسکی بسیار کمتر از شبکه های اجتماعی

با توجه به تغییرات روزانه تصمیم گیری در کشور، سرمایه گذاری در امر سئو و وبسایت بسیار امن تر از شبکه های اجتماعی خارجی است

نمونه کارها

پایگاه خبری شجرنیوز

مشاهده
دیجیتال مارکتینگ لورینت

دیجیتال مارکتینگ برند لورینت

مشاهده

دیجیتال مارکتینگ شرکت پاکسان

مشاهده
دیجیتال مارکتینگ برند فوراور کالا

دیجیتال مارکتینگ فوراور کالا

مشاهده
سئو سایت پاکسان

سئو سایت پاکسان

مشاهده
سئو سایت خانه چمن

سئو سایت خانه چمن

مشاهده
پروژه سئو سایت دامون مبنا

سئو سایت دامون مبنا آسوریک

مشاهده
سئو سایت فوراور ایران

سئو سایت فوراور ایران

مشاهده
پروژه سئو سایت تنسر لاک

سئو سایت قفل هوشمند تنسر

مشاهده
پروژه سئو سایت کارترزلند

سئو سایت کارترزلند

مشاهده
سئو سایت مدحت وود

سئو سایت مدحت وود

مشاهده
پروژه سئو سیناپکینگ

سئو صنایع چاپ و بسته بندی سینا (سیناپکینگ)

مشاهده
سیئو سایت آهنیتو

سئو صنایع مفتولی آهنیتو

مشاهده

شرکت تدارک صنعت کاغذ

مشاهده

شرکت سرمایه گذاری افتخار سهام

مشاهده

شرکت شیمیایی بهداش

مشاهده

طراحی سایت Arsense Architecture

مشاهده

طراحی سایت انتشارات سرمشق

مشاهده

طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایش مژیتو

مشاهده

طراحی سایت کارت هدیه بانک پاسارگاد

مشاهده

طراحی سایت کارخانه پاکسان

مشاهده

طراحی سایت گروه صنعتی تنسر

مشاهده
راحی سایت دکتر تهران بیوتی

طراحی سایت مجموعه دکتر تهران بیوتی

مشاهده
عکاسی برند آرکیا

عکاسی برند آرکیا

مشاهده
عکاسی محصول برند بیس بیوتی

عکاسی برند بیس کالر بیوتی

مشاهده
عکاسی برند پادینا

عکاسی برند پادینا

مشاهده
عکاسی محصولات برند پاکسان

عکاسی برند پاکسان

مشاهده
عکاسی از محصولات برند تاکوری

عکاسی برند تاکوری

مشاهده
عکاسی برند جوو

عکاسی برند جوو

مشاهده
برند کالیون

عکاسی برند کالیون

مشاهده
عکاسی محصول برند لورینت

عکاسی برند لورینت

مشاهده
عکاسی محصول و تبلیغاتی برند مولهنس

عکاسی برند مولهنس

مشاهده
عکاسی تبلیغاتی محصولات برند وینا

عکاسی برند وینا

مشاهده
عکاسی صنعتی مدحت وود

عکاسی صنعتی مجموعه مدحت وود

مشاهده
عکاسی صنعتی محصولات برند تنسر

عکاسی قفل هوشمند برند تنسر

مشاهده
عکاسی محصولات برند سیب لاین

عکاسی مجموعه سیب لاین

مشاهده

فروشگاه لوازم خانگی تی بوم

مشاهده

گروه بازرگانی مدحت وود

مشاهده

گروه شرکتهای فولادیار

مشاهده

لوازم خانگی جهان دلیور

مشاهده
سئو سایت عبیدی

مجموعه داروسازی دکتر عبیدی

مشاهده
لینک سازی ویلاجار

مجموعه ویلاجار

مشاهده

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید


از زبان مشتریان

از آشنایی با گروه ایران وب لایف بسیار خرسند شدم ، گروهی خلاق با ایده های نو، جوان و سرشار از انرژی با مشاوره های عالی، وقت شناس و پی گیر و قابل اعتماد. با آرزوی موفقیت روزافزون

مرجان جباری
مرجان جباری - گروه بازرگانی مدحت وود

مجموعه ایران وب لایف یک مجموعه متعهد، کاربلد و حرفه ای است که در کوتاه ترین زمان شما را به اهدافتان می رساند. کار تیمی و هماهنگی اعضای مجموعه ایران وب لایف، تحسین برانگیز است

محمدرضا نریمی
محمدرضا نریمی - خانه چمن

بهترین اتفاق مثبت در سال ۹۹ به قطع آشنایی و همکاری با مجموعه ی خلاق ، همراه و حرفه ای ایران وب لایف بود. بهره مندی از نیروهای مستعد و خوش ذوق این مجموعه نقطه عطفی در مسیر پیشرفت ما خواهد بود. با آرزوی موفقیت روز افزون

اویس قرن
علی اویس قرن - تنسرلاک

یک تیم جوان و دوست داشتنی که کارشون رو بلدن و به هیچ ایده و خواسته ای نه نمیگن. میشه با اونها شروع کرد، ادامه داد و آینده رو دید …

محسن افتخاری
محسن افتخاری - مجتمع چاپ چاپینت

به جرات می توان گفت که یکی از بهترین مجموعه های طراحی سایت اختصاصی در زمینه چاپ می باشند که از تیم پشتیبانی و برنامه نویسی بسیار عالی برخوردار می باشند.

مهندس علیپور
مهندس علیپور - مجتمع چاپ آرمانی

آنچيزي كه همكاري ايران وب لايف و پاكسان را متمايز ميكند تاكيد بر ٢ صفت است، صداقت و تخصص. اين دو صفت ميتواند موفقيت در افق هاي دور دست را تضمين نمايد. صداقت، تخصص و خلاقيت بارزترين ويژگي هاي ايران وب لايف است كه پاكسان را مجاب به همكاري با اين آژانس ديجيتال ماركتينگ نموده…

دکتر حامد کریمی
دکتر حامد کریمی - کارخانه پاکسان

سوالات متداول