مشاوره سئو

مشاوره سئو

ارائه خدمات مشاوره سئو باید توسط شرکتی انجام شود که خود متخصص سئو بوده و در این زمینه نمونه کار های متعددی داشته باشد. تیم تخصصی سئو ایران وب لایف با داشتن سال ها تجربه و علم فنی در مورد مفاهیم پیشرفته سئو آماده ارائه خدمات مشاوره سئو به شرکت های کوچک و بزرگ است.

مشاوره سئو

هر قدمی که در دنیای تجارت الکترونیک برداشته می شود، باید محاسبه شده و دقیق باشد. مشاوره سئو به مجموعه خدماتی گفته می شود که از طرف شرکتی معتبر مانند آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف جهت بهبود و گسترش سایت و ماندن در عرصه رقابت برای شرکت ها ارائه می شود. مشاور سئو باید تخصص کافی، تجربه و نمونه کار های موفقی داشته باشد تا در این راه راهکار های موثری به شما ارائه دهد.

خدمات اصلی مشاوره سئو ایران وب لایف

فرایند مشاوره سئو با توجه به زمان مفیدی که به جلسه اختصاص میابد، میبایست کامل، با ارائه نکات کلیدی و تکنیک های کوتاه و بلند مدت تبدیل مشتری باشد. ایران وب لایف قبل از برگزاری جلسه مشاوره سئو به آنالیز کامل سایت و رقبای شما میپردازد و نکات مفید بهبود دهنده را با شما در میان میگذارد.

 • آنالیز کامل سئو سایت شما (داخلی و خارجی)

ساختار سایت (کدنویسی، تگ ها و …) از نظر سئو داخلی بصورت کامل مورد بررسی قرار میگیرد و گزارش آن طی فرایند جلسه مشاوره برای شما شرح داده میشود. آنالیز سایت فقط به داخل محدود نشده و گزارش کاملی از وضعیت سئو خارجی شما نیز تهیه و ارائه خواهد شد. به این ترتیب نقشه راه و استراتژی سئو سایت در آینده مشخص می شود.

 • تحلیل کامل رقبا

طبیعی عمل کردن شما کاملا وابسته به رقبای شما در کلمات کلیدی است. تیم تخصصی مشاوره سئو ایران وب لایف بعد از آنالیز کامل رقبا، استراتژی محتوایی و سئو خارجی مشخصی را برای شما در نظر می گیرد که با انجام آن می توانید بین رقبا بدرخشید.

 • ارائه پیشنهادات و پیگیری آن

ارائه پیشنهادات ایران وب لایف، صرفا به جلسه مشاوره محدود نمی شود و پیگیری انجام صحیح آن نیز بطور کامل بر عهده این تیم است. در ادامه به شما می گوییم که چگونه می توانیم با تلفیق اطلاعات تخصصی ما و دانش فنی شما، رتبه های گوگل را یکی پس از دیگری به سمت بالا طی کنیم.

چگونه خدمات مشاوره سئو ایران وب لایف به شما کمک می کند؟

خدمات مشاوره سئو

با مشاهده نمونه کار های سئو ایران وب لایف به عنوان یکی از بهترین شرکت های سئو، متوجه می شویم که تخصص و تجربه بالایی پشت تمامی پروژه های سئو این شرکت است. در جلسه مشاوره ای که برگزار میشود، ما دانش خود را با موضوع مورد بررسی شما تلفیق کرده و راهکار هایی برای

 1. افزایش آگاهی از برند شما
 2. بهبود رتبه کلمات کلیدی
 3. افزایش ترافیک طبیعی روی سایت
 4. تکنیک های CRO و بهبود تجربه کاربری
 5. افزایش فروش
 6. بهبود سئو محلی
 7. بهبود سئو داخلی و خارجی
 8. پیشی گرفتن از رقبا

را به شما ارائه خواهیم داد.

چرا به خدمات مشاوره سئو نیاز است؟

چرا به خدمات مشاوره سئو نیاز است؟

شما بهترین شخص برای ورود محتوای تخصصی در صنعت خود هستید. تخصص و دانش شما اگر با چاشنی نکات فنی سئو همراه شود، به طرز شگفت انگیزی می تواند رتبه سایت شما را در گوگل بهبود ببخشد. همین الان هم رقبا با توجه به قیمت بالاتر و حتی کیفیت پایین تر خدمات، در رتبه بندی از شما بالاتر هستند، پس چرا شما جای آن ها نباشید؟

جهت آشنا شدن با مفاهیم اساسی سئو و اصول بهینه سازی وبسایت، مقاله سئو چیست را مطالعه نمایید.

چگونه شرکت مشاوره سئو درست را انتخاب کنیم؟

با کمی جستجو در اینترنت متوجه می شویم تمامی خدماتی که از مشاوره سئو میتوانید دریافت کنید، تقریبا یکی است. تفاوت در کیفیت ارائه و تجربه مشاوره شرکت مورد نظر است. خوشبختانه بحث مشاوره چند سالی است در ایران باب شده و افراد بجز نظرات خود به صحبت های متخصصین نیز گوش می دهند. اما راهی برای این که بدانیم بهترین مشاور سئو کجاست، چیست؟

 • انجام پروژه یا مشاوره ای مشابه در حوزه شما

اینکه شرکتی بعنوان مثال با عبارت “بهترین شرکت های طراحی سایت” در صفحه اول جستجوی گوگل باشد، در صنف خود بسیار عالی است. اما هنگامی که پروژه ای موفق در زمینه مشابه فعالیت شما داشته باشد، به قول معروف چم و خم کار دستش است و میتواند مشاوره بسیار خوبی به شما بدهد.

 • KPI های مهم را در نظر بگیرید.

هنگام تصمیم گیری بین خدمات مشاوره سئو، اهداف خاصی را در نظر داشته باشید. KPI میتواند معیاری برای اندازه گیری اهدافی باشد که تا قبل از جلسه مشاوره برای خود در نظر گرفته اید. برخی از KPI های مهم شامل تعداد جلسات مشاوره، بهبود رتبه برای کلمه کلیدی خاص، بهبود نرخ تبدیل مشتری، تعداد تماس تلفنی و … است.

 • درخواست ارائه نمونه کار کنید.

یکی از مواردی که شرکت مشاوره سئو عالی را از معمولی مجزا می کند، تعداد نمونه کار های موفق آن در جهت مشاوره و انجام پروژه های متعدد است. همچنین کمی وقت بگذارید و به وب سایت آنها نگاهی بیندازید. آیا صفحه بلاگ این شرکت، مطالب ارزشمندی را منتشر می کند؟ این شاخص خوبی برای تایید توانایی های آنها هستند. به یاد داشته باشید که بسیاری از مشاوران بیشتر از سایت خود، به سایت های مشتریان رسیدگی می کنند، بنابراین این مورد را هم لحاظ کنید.

 • شرکت ارتباط خوبی با شما ایجاد کند.

ارتباط موثر یکی از ارکان مهم برقراری رابطه بلند مدت است. وقتی صحبت از سئو به میان میاید، تنها کلمه ای که میشود در ذهن مرور کرد، سرمایه گذاری بلند مدت است. یک استراتژی خوب و موثر سئو میتواند چند ماه زمان ببرد. باید بدانید که آنها بطور مستمر با شما در ابتطا خواهند بود. ارائه گزارش و بیلان بصورت ماهانه یکی از ویژگی های رقابتی مشاوره سئو توسط ایران وب لایف برای مشتریان دائمی است.

 • سوالات مشخصی بپرسید.

پرسیدن سوال هایی مانند زیر میتواند به شما در جهت انتخاب شرکت مشاور مناسب کمک کند:

 1. میزان تجربه شما از کسب و کار من تا چه حد است؟
 2. پیش بینی حدودی شما از زمان به ثمر رسیدن پروژه چقدر است؟
 3. پیشنهادات شما جهت بهبود وضعیت سایت چگونه است؟
 4. میتوانم نمونه کار های شما را ببینم؟
 5. برای رشد کسب و کارم از چه متد هایی استفاده می کنید؟
 6. آیا نتایجی که من بدست می آورم بعد از مدتی از بین می رود؟

 

هزینه مشاوره سئو توسط ایران وب لایف

قبل از هر چیزی، باید بدانیم کسب و کاری نیاز به مشاوره (و نه آموزش سئو) دارد که اطلاعات حدودی از الگوریتم های گوگل و محتوایی داشته باشد و برای انجام نکات فنی و حرفه ای، نیاز به همفکری داشته باشد. هزینه مشاوره سئو ایران وب لایف مانند تعرفه سئو، بر اساس شاخصه های مختلف و بعد از تحلیل و مشخص نمودن طول و تعداد جلسات تعیین میشود.

همچنین امکان ایجاد قرارداد بلند مدت برای آموزش و مشاوره همزمان برای شرکت ها نیز میسر است. برای مشاوره رایگان تلفنی توسط تیم تخصصی ایران وب لایف، با ما تماس بگیرید.

نمایش بیشتر

پروژه های موفق

+21

تنوع خدمات

+5

لینک 1

+50

میانگین ورودی روزانه

+1000

مشاوره سئو ایران وب لایف، خدمتی فراتر از مشاوره!

تیم فنی سئو

تیم فنی و با تجربه

تیم سئو ایران وب لایف با سابقه چندین ساله در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ و شرکت در دوره های معتبر داخلی و خارجی، پشتیبان سایت شما در راه رتبه 1 شدن است.

استفاده از ابزار های تحلیل حرفه ای

ابزارهای حرفه ای

استفاده از ابزار های گزارش گیری حرفه ای گوگل سرچ کنسول و آنالیتیکس، hrefs، moz ، Gtmetrix و ... برای بررسی سئو داخلی، خارجی و مشاهده روند پیشرفت و رشد پروژه.

جلسات مشاوره سئو مفید

جلسات مفید

تمامی آنالیز ها توسط مشاور ارشد و پیش از روز جلسه انجام شده و توسط فایلی در جلسه مورد استفاده قرار می گیرد و به این ترتیب در روند جلسه هیچ خللی وارد نمی شود.

همگام با آپدیت های گوگل 2022

تحلیل نیاز های مشاوره ای شما

تحلیل نیازهای شما

در ایران حدود 6 میلیارد سرچ روزانه کلمات کلیدی در طول روز از طریق موتور جستجوی گوگل صورت می پذیرد.

ارائه راهکار با توجه به بودجه

هر چند که سئو، بخشی مجزا برای هر سایتی است، با این حال شرکتهای زیادی این فعالیت را بعنوان بخشی از بودجه تبلیغاتی خود درنظر نمیگیرند. باید مشخص شود که نوع بودجه بندی تبلیغات در شرکت شما چگونه است.

خدمت سئو
صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل

در ایران حدود 6 میلیارد سرچ روزانه کلمات کلیدی در طول روز از طریق موتور جستجوی گوگل صورت می پذیرد.

نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR)

بهبود نرخ کلیک کاربر یکی از اصلی ترین اهداف سئو است. این آمار در بهینه ترین حالت سئو حدود 40 درصد است ولی برای خدمات ادز و تبلیغات بنری زیر 1 درصد میباشد.

سرمایه گذاری طولانی مدت

سرمایه گذاری طولانی مدت و پر بازده

اگر به دنبال راهکاری برای دوام کسب و کار خود در بلند مدت هستید، سئو بهترین گزینه است. با بهره گیری از یک مشاوره مناسب، بهترین مسیر را برای شروع پیدا کنید.

ریسکی بسیار کمتر از شبکه های اجتماعی

ریسکی بسیار کمتر از شبکه های اجتماعی

با توجه به تغییرات روزانه تصمیم گیری در کشور، سرمایه گذاری در امر سئو و وبسایت بسیار امن تر از شبکه های اجتماعی خارجی است.

نمونه کار های مشاوره سئو

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

مشاوره سئو به مجموعه خدماتی گفته می شود که از طرف شرکتی معتبر مانند آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف جهت بهبود، گسترش و پابرجا ماندن وبسایت در عرصه رقابت موتور های جستجو، برای شرکت ها ارائه می شود. مشاور سئو باید تخصص کافی، تجربه و نمونه کارهای موفقی داشته باشد تا در این راه، راهکار های موثری به شما ارائه دهد.
مشاور سئو با استفاده از ابزار های مختلف، دانش و تجربه بالا به بررسی وبسایت و رقبای اصلی پرداخته و موارد مورد نیاز برای بهبود به همراه توصیه هایی برای رشد بیشتر را در اختیار شما قرار می دهد.
هزینه مشاوره سئو معمولا به دو صورت محاسبه می شود: تک جلسه که پیش از آن متخصص سئو به بررسی موارد فنی، نکات بهبود و مشکلات سایت پرداخته و طی 1 ساعت جلسه به صورت کامل آن را بیان می کند. نوع دوم که اغلب شرکت ها به سمت آن گرایش دارند، جلسات سئو متوالی طی ماه است که متخصص طی هر جلسه مفاهیم، نکات مهم، مشکلات سایت، موارد نیاز به بهبود، راهکار، نظارت بر تیم فنی و … را انجام میدهد. جلسات مشاوره سئو معمولا هفته ای یک بار یا ماهی 2 بار انجام می شوند.
در گام اول با پر کردن فرم مشاوره یا تماس با مجموعه ایران وب لایف اطلاعات اولیه از وضعیت سایت شما اطلاع پیدا کرده و در گام بعدی بعد از بررسی اولیه زمان جلسه مشاوره مشخص می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *