طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی شامل کلیه خدمات و فعالیتهایی است که برای طراحی ، کدنویسی و  پیاده سازی یک وب سایت تماماً اختصاصی صورت میگیرد. زمانی که از یک وب سایت اختصاصی صحبت میکنیم، هدفمان پیاده سازی خواسته های گوناگون یک مشتری اعم از دارا بودن ظاهر گرافیکی منحصر به فرد، امنیت بالا، سرعت و رابطه کاربری مناسب و به کارگیری آخرین تکنولوژی های فعال در حوزه طراحی وب سایت است. با انتخاب خدمات طراحی سایت اختصاصی ایران وب لایف، میتوانید به سادگی و متناسب با کسب و کار خودتان، بهترین وب سایت درمیان رقبای فعال حوزه خود را دارا باشید. نمونه کارهای ما در همین بخش و تنوع ویژگی ها و خدمات انجام گرفته در آنها، تأییدی بر این موضوع است.

طراحی سایت اختصاصی به چه معناست؟

طراحی سایت اختصاصی

اطلاعی در مورد فرست ایمپرشن یا برخورد اول دارید؟ در فضای وب زمان تاثیرگذاری در بازدید اول زیر یک ثانیه است و وبسایت شرکت شما باید بتواند در این زمان کم، رضایت اولیه مخاطب را برآورده کند. وبسایت پایگاه اصلی تاثیرگذار بر تمامی استراتژی های دیجیتال برندینگ است و داشتن یک وبسایت با طراحی اختصاصی و سرعت بالا، تجربه کاربری عالی به مخاطبان منتقل می کند. دلیل پرطرفدار بودن سایت های اختصاصی نسبت به قالب های آماده هم دقیقا همین است: سایت ما یونیک و منحصر به فرد می باشد!

بهتر است در ابتدا به یک تعریف صحیح از طراحی سایت اختصاصی برسیم:

به طور کلی هنگامی که صحبت از سایت اختصاصی می شود، از نظر عام مردم وبسایتی مدنظر است که به صورت شخصی سازی شده برای یک مجموعه ارائه شود اما به طور کلی دو مفهوم از سایت اختصاصی وجود دارد:

 1. سایت اختصاصی کدنویسی شده

سایت اختصاصی کدنویسی شده به جای استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا مانند دروپال، جوملا یا وردپرس، از متخصصین برنامه نویسی تحت وب و با کمک فریمورک هایی مانند ASP.NET برای طراحی سایت اینترنتی، اپ موبایل، اینترنت اشیا و … بهره می گیرد.

هزینه مالی و زمانی طراحی این نوع سایت ها معمولا زیاد بوده (بین 2 تا 6 ماه بسته به نوع سفارشی سازی و هزینه بیش از 40 میلیون تومان) و به طور کلی برای هر کسب و کاری توصیه نمی شود. در ادامه به این موضوع که طراحی سایت اختصاصی کدنویسی شده به درد چه سازمان ها و افرادی می خورد نیز می پردازیم.

 1. سایت با قالب اختصاصی

تفاوت اصلی این نوع طراحی با گزینه اول در پشت پرده (بک اند) رقم می خورد. طراحی سایت با قالب اختصاصی معمولا با استفاده از CMS وردپرس انجام می شود اما قالب آن بر اساس نیاز مخاطب، از صفر کدنویسی PHP شده و متناسب با نیاز های هر سازمان شخصی سازی خواهد شد.

هزینه مالی و زمانی طراحی این نوع سایت، منطقی بوده و در رنج متوسط قرار می گیرد. توصیه ما به بسیاری از کسب و کار ها، سفارش طراحی سایت با قالب اختصاصی است که هم کار با آن آسان تر می باشد و هم نیاز های شما را پوشش خواهد داد.

چه کسانی به وبسایت اختصاصی نیاز دارند؟

متاسفانه برخی از شرکت های طراحی سایت اختصاصی، به دلیل بحث فروش و بازاریابی، این نوع طراحی را با شگرد هایی از جمله سئو قوی تر، امنیت بیشتر و … به مشتریانی که شاید اصلا احتیاجی به آن ندارند، تحمیل می کنند اما در حقیقت چه افرادی به طراحی سایت اختصاصی نیاز دارند؟

 • بانک و موسسات مالی

بانک ها و موسسات مالی

وبسایت بانک ها و موسسات مالی به دلیل ماهیت امنیتی و نیاز به توسعه های مکرر و همیشگی، به ناچار باید از برخی فریمورک های اختصاصی مانند ASP که قابلیت دولوپ دارند استفاده کنند. البته باید به این موضوع توجه داشت که بسیاری از موسسات مالی پیشرو (مانند همراه کارت) در قسمت بلاگ و مقالات خود، از CMS وردپرس استفاده می کنند.

 • شرکت های گردشگری

طراحی سایت آژانس های مسافرتی

یکی از حوزه هایی که از برنامه نویسی اختصاصی بهره می برد، صنعت سفر و گردشگری است. سرعت جستجوی سفر ها، اضافه کردن ویژگی های جدید به هر بخش سایت، سبک بودن کد های هر صفحه و … باعث می شود کمتر شرکتی برای طراحی سایت گردشگری خود به سمت CMS وردپرس برود.

 • نیاز ها و ویژگی های خاص

طراحی سایت برای فروشگاه

برای طراحی سایت اختصاصی کدنویسی هیچگونه محدودیتی از بابت چگونگی پیاده سازی هر گونه ویژگی و خواسته ای وجود ندارد. به عنوان مثال شرکتی که قصد دارد بیش از 10000 محصول را در وبسایت خود درج کند، بهتر است به سراغ کدنویسی اختصاصی برود تا مشکلی از بابت کندی سرعت سایت نداشته باشد.

یا به عنوان مثال وبسایت چاپی قصد قیمت دهی آنی به مشتریان یا وبسایت پزشکی قصد نوبت دهی آنلاین داشته باشد، در هر دو حالت بهترین گزینه، طراحی سایت کدنویسی شده است.

حال اگر قرار باشد طراحی سایت اختصاصی و وردپرسی روی یک رینگ به مبارزه بپردازند، کدام یک برنده نهایی می شود؟

مهم ترین خدمات طراحی سایت اختصاصی

 • پیاده سازی خواسته های جدید، منحصر به فرد و دشوار

اگر به فعالیت و هدف پیش بینی شده برای سایت خود ایمان دارید و آن را برتر از دیگر خدمات یا سایتهای موجود در بین رقبا میدانید، کافیست با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی ، و بیان کلیه نیازها و دغدغه های ذهنی خود آن را به شکلی متناسب و در بستر یک وب سایت بسیار سریع و کاربردی از ما تحویل بگیرید. به این صورت با رسیدن به مزیتهای رقابتی خاصی که در سایتهای مشابه دیده نمیشود، میتوانید فاصله خود را با رقبایتان هرچه بیشتر کنید. طراحی سایت اختصاصی توسط ایران وب لایف به معنای پیاده سازی کلیه خواستهای پیچیده و جدید برای بهترین بودن در کسب و کار شماست.

 • تکنولوژی پیاده شده در بهترین سایتهای جهان

طراحی یک سایت اختصاصی با به کارگیری آخرین نسخه از تکنولوژی های PHP, Javascript برای پیاده سازی وب سایتهای اختصاصی و وب اپلیکیشن ها، اصلی اساسی در بسیاری از شرکتهای بزرگ دنیا نظیر airbnb, dell , godaddy و شرکتهای فعال در کشور خودمان به حساب می آید تا امکان توسعه راحت، و بروز رسانی دائمی سایت همراه با خواسته های نسل جدید میسر شود. ایران وب لایف نیز همواره با آخرین نسخه از تکنولوژی و زبان های برنامه نویسی که پلتفرم تحت پشتیبانی جامعه اوپن سورس است.

 • تبدیل یک سایت کوچک به بزرگ در آینده

ممکن است احساس کنید که هنوز دارای کسب و کار بزرگی در حد سایر رقبا نیستید. یا اینکه هزینه و بودجه کافی برای پیاده سازی یک سایت با تمامی امکانات دلخواه خود را ندارید. جای هیچ نگرانی ای نیست، با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی ایران وب لایف، میتوانید در ابتدا یک سایت کوچک را با هزینه ای معقول سفارش دهید و در آینده و به کمک قابلیت توسعه بسیار بالای سایتهای اختصاصی، رفته رفته ویژگی های دلخواه خود نظیر خرید آنلاین، فروشگاه اینترنتی، باشگاه مشتریان و … را بر روی آن فعال کنید. این مهمترین مزیت و تفاوت کلیدی سایتهای اختصاصی با وردپرسی یا سایر پلن های دیگر است که موجب صرفه جویی بسیار بالای شما در هزینه های آتی میشود که برای بهترین بودن در حوزه خودتان خرج میکنید.

 • سرعت لود بسیار بالا

سرعت لود بالا و بارگذاری سریع یک وب سایت، وعده ای است که تقریباً تمامی شرکتهای طراحی سایت به شما میدهند، اما در واقعیت چطور میتوان این فاکتور را بررسی کرد؟ کافیست یکی از نمونه وب سایت های اختصاصی ایران وب لایف را در مقایسه با نمونه های پیشنهادی رقبا یا بهترین سایتهای ایران در سایت معتبری مثل GTMetrix بررسی کنید تا کلیه پارامترهای مرتبط با سرعت را بهتر ببینید و از نتیجه این مقایسه مطلع شوید. سایت های اختصاصی ما با لود تایمی کمتر از 1 ثانیه، خیال شما را برای همیشه از بابت کندی سایت راحت می کنند.

 • ظاهر گرافیکی منحصر به فرد

طبیعتاً هیچ کس دوست ندارد که وب سایتی کپی یا مشابه با سایر سایتهای موجود در وب داشته باشد. اگر شما هم با ما هم عقیده هستید و از انبوه قالبهای تکراری، ظاهرهای یکدست و بدون خلاقیت سایتهای وردپرسی و سایر پلنها، یا سایتهایی که بسیار به چشم دیده اید خسته شدید، بهترین گزینه برای شما طراحی یک وسایت اختصاصی است. در این حالت میتوانید طرح و ایده کاملاً اختصاصی خود را که متناسب با رویکرد، هدف، رنگ بندی و هویت سازمانی شماست به ما منتقل کنید تا آن را در قالب بک وب سایت بسیار قدرتمند و منحصر به فرد تحویل بگیرید. هیچ شکی نیست که هر برند لوکس دارای هویت خاص خود می باشد که این موضوع در بستر وب سایت تنها با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی میسر است.

 • سابقه درخشان، همکاری با بهترین ها

سابقه ما در طراحی سایتهای اختصاصی برای برترین برندها و در حوزه های گوناگون ، نظیر سامانه پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد که برون سپاری پروژه هایش را تنها به 10 شرکت دیگر در ایران واگذار کرده، چاپ کهن و مدرن که از سرآمدان و اولین دارندگان وب سایتهای چاپ آنلاین به شمار میروند، کارخانه پاکسان به عنوان بزرگترین تولید کننده مواد شوینده و بهداشتی در کشور و بسیاری از نام آشنایان این حوزه ، همگی نشان از انتخاب دقیق برندهای بزرگ در داشتن یک وب سایت اختصاصی برای توسعه بهتر کسب و کار خود میباشد.

 • سایت شخصی رایگان، در کنار سایت اختصاصی شما

در کنار همه موارد ذکر شده ، با انتخاب پلن وب سایت اختصاصی ایران وب لایف، علاوه بر اینکه از کلیه امکانات و محاسن ذکر شده برای سایت خود بهره مند میشوید، میتوانید یک وب سایت شخصی با دیزاین انتخابی خود، بر روی یک دامنه دلخواه از ما هدیه بگیرید. این وب سایت هدیه میتواند برای معرفی شخص شما ، سابقه فعالیت، رزومه کاری و به صورت کلی personal branding بسیار مفید باشد و در کنار سایت اختصاصی خریداری شده که تمامی ویژگی های لازم برای معرفی یک برند را دارد، به معرفی صاحب امتیاز برند هم کمک کند و پکیج تبلیغاتی او را کاملتر سازد.

 • امنیت بالا

درست مانند سرعت لود سایت، امنیت نیز یکی از فاکتورهای مناقشه برانگیز و به ظاهر نامشخصی است که برای سئو سایت مورد اهمیت بوده و بسیاری از شرکتهای دیگر آن را وعده میدهند. اگر از اهل فن دراین رابطه سوال کنید، بدون هیچ شکی امنیت سایتهای اختصاصی ای را که در بالاترین رتبه امنیتی قرار میدهند. این واقعیت، نه فقط از حرفهای نقل قول شده، که بر مبنای آمار بسیار پایین هک و نفوذ در این دسته از سایتها نیز پیداست. با یک جستجوی ساده میتوانید به انبوهی از راههای سرقت و هک اطلاعات برای ورود به وب سایتهای ارزانی که برپایه سیستمهای مدیریت محتوا نظیر وردپرس و جوملا پیاده شده اند دست یابید و اینجاست که باز هم عیار وب سایتهای اختصاصی بهتر مشخص میشود. پس اگر به حفظ اطلاعات خود اهمیت میدهید پیشنهاد ما طراحی سایت اختصاصی است.

طراحی سایت اختصاصی یا وردپرسی؟

برای شروع رقابت آماده اید؟

 1. سئو (SEO)

سئو سایت اختصاصی یا وردپرسی؟

اولین راند این مبارزه، بحث مهم سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجوست. یکی از کانال های اصلی ورود کاربر به سایت و ایجاد فروش بخصوص برای شرکت های ایرانی، سئو و بهینه سازی است. داشتن رتبه خوب در صفحه اول روی کلمات کلیدی برای هر سایتی خوشایند می باشد و اکثریت سایت ها بعد از طراحی به سراغ سئو می روند.

در این راند مسابقه، وردپرس می تواند با استفاده از افزونه های بیشماری که برای هر قسمت سئو طراحی شده اند از رقیب پیشی بگیرد. سئو سایت اختصاصی به دلیل این که برای اضافه کردن هر ویژگی سئویی (حتی یک اسکیمای ساده) باید علاوه بر هزینه مالی، مدت زمانی را هم منتظر ماند، مقداری سخت تر است.

اما از طرفی سرعت سایت های اختصاصی و کدنویسی بهینه آن ها، در مقابل وردپرس که کد های فراوانی دارد، مزیتی است که برای سئو می تواند مفید باشد.

به هر حال هنگامی که سایت وردپرسی با قالب اختصاصی دارید، احتمال موفقیت شما در بهینه سازی سایت با توجه به امکانات بیشتر، از سایت کدنویسی شده کمی بالاتر است.

اگر بخواهیم برنده این راند را مشخص کنیم، وردپرس با کمی اختلاف بهتر از سایت کدنویسی است.

 1. نوع طراحی

نوع طراحی

هنگام انتخاب طراحی سایت میان کدنویسی و وردپرسی، نوع ظاهر سایت اهمیت زیادی دارد. تا چند سال پیش صرفا وردپرس را می شد به عنوان یک پلتفرم برای انتشار بلاگ و مقاله حساب کرد اما با توجه به پیشرفت های زیادی که این CMS متن باز کرده است، می توان انواع طراحی سایت ها اعم از شرکتی و فروشگاهی را با آن انجام داد.

در مورد طراحی باید به دو نکته توجه کنید:

 • ریسپانسیو بودن

با وجود درصد بیشتر کاربران موبایل وب، ریسپانسیو بودن یکی از مهم ترین بخش هایی است که در هر سایت امروزی باید رعایت شود. اگر طراحی سایت وردپرسی شما توسط یک شرکت حرفه ای انجام شود، قطعا به مشکل ریسپانسیو نبودن برای موبایل برخورد نخواهید کرد. در مورد سایت اختصاصی و سفارشی سازی شده نیز این قواعد باید توسط برنامه نویس اجرا شود.

 • کد یونیک و غیر کپی

در این مورد طراحی سایت اختصاصی به دلیل به کار بردن کد های تمیز و یونیک نسبت به سایت وردپرسی با قالب آماده پیشتاز است. اگر به دلیل هزینه پایین تر یا راحتی کار با پنل، طراحی سایت وردپرسی را ترجیح می دهید، اطمینان حاصل کنید که سایت شما کپی سایت دیگری نباشد. (منبع)

در نهایت اگر طرح خاصی در نظر دارید بهتر است از مشاوره طراحی سایت استفاده کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 1. سهولت استفاده

سهولت استفاده

سهولت استفاده سایت های وردپرسی نسبت به اختصاصی به مراتب بیشتر است. بدون تردید کار با پنل وردپرس نسبت به هر پنل کاربری ساخته توسط هر شرکتی آسان تر است. این را بنده که با بیش از 20 پنل کاربری اختصاصی از شرکت های طراحی سایت کار کرده ام به شما می گویم: در برخی از پنل های شرکت های معروف حتی برای درج عکس باید درخواست بدهید که سایز آن را بتوانید سفارشی کنید!

 1. به روز رسانی و نگهداری

نگهداری و آپدیت

وردپرس در این بخش هم پیشتاز است؛ چراکه اگر اغراق نکنیم هر چند ماه یکبار نسخه جدیدی از دولوپ این CMS که بهبود سرعت، فیکس برخی از موارد امنیتی و … را در بر می گیرد، منتشر می شود. از طرفی اگر بخواهید هر ارتقایی برای سایت اختصاصی خود متصور شوید، باید برای آن هزینه بپردازید؛ هم مالی و هم زمانی.

 1. امنیت و عملکرد

امنیت سایت

هنگامی که وردپرس برای اولین بار وارد بازی طراحی سایت شد، اغلب در مورد هک شدن آسان آن صحبت می کردند. با استفاده از آپدیت های مکرر، افزونه های امنیتی و … امروز وردپرس در حوزه امنیت نیز حرفی برای گفتن دارد. کلید حفظ یک وب سایت ایمن و بدون مشکل این است که فقط از افزونه ها و تم های توسعه دهندگان معتبر استفاده کنید که محصولات خود را به طور مداوم به روز نگه می دارند.

در مورد سایت های اختصاصی، خطر هک شدن و تهدید های امنیتی مستقیما به حرفه ای بودن شرکت کدنویس بستگی دارد.

 1. هزینه

قیمت طراحی سایت

در نهایت بحث شیرین هزینه و قیمت طراحی سایت!

تقریبا بدون استثنا، هزینه راه اندازی یک وب سایت وردپرسی کمتر از یک وب سایت سفارشی است. چرا؟ زمان. زمان پول است و ساختن یک وب سایت اختصاصی حتی برای توسعه دهندگان متخصص بسیار زمان بر است.

سئو سایت اختصاصی به چه صورت است؟

خب از مرحله طراحی سایت به سلامت گذر کردید؟ طراحی سایت اختصاصی چیزی بود که می خواستید؟ بیایید برویم به سراغ مرحله اصلی که شما شاید تا چند سال با آن درگیر باشید: سئو سایت اختصاصی!

پروسه سئو و بهینه سازی سایت، به خودی خود زمانبر بوده و باید به مرور زمان تغییرات و بهبود ها را روی سایت اعمال کرد. مراحل سئو برای سایت های اختصاصی مشابه سایت های وردپرسی است با این تفاوت که اگر نیاز به قابلیتی در سایت باشد، برخلاف وردپرس که با نصب یک افزونه می توان آن را پیاده سازی کرد، در سایت اختصاصی باید پیگیری مستمری از لحاظ اعمال این تغییرات بین تیم سئو و فنی صورت بپذیرد.

هزینه خدمات طراحی سایت اختصاصی

قیمت طراحی سایت اختصاصی بیش از همه تعداد امکانات و  ویژگی هایی برمیگردد که شما از سایت می خواهید. لذا قیمت ثابتی برای این پلن وجود ندارد، با این حال میتوانید با آماده سازی فهرست کامل امکانات موردنظر خودتان در سایت و ارائه آن به مشاوران ایران وب لایف، در مدت زمانی بسیار کوتاه از قیمت و زمان آماده سازی سایت تان اطلاع یابید. همچنین برای آشنایی بهتر با امکاناتی که دوست دارید در سایتتان داشته باشید، میتوانید پروپوزال طراحی سایت اختصاصی ایران وب لایف را از این لینک دانلود کرده و با آنها آشنا شوید.

نمایش بیشتر

پروژه های موفق

+46

ویژگی های اختصاصی

+412

نامزد جشنواره وب و موبایل

+3

همکاری با برندهای گوناگون

+46

شاید امروز طراحی سایت اختصاصی را انتخاب نکنید، اما قطعاً یک روز به آن برمیگردید.

اجرای ایده های جدید

اگر ایده خاصی دارید که دوست دارید به بهترین شکل ممکن در قالب یک وب سایت چندمنظوره پیاده شود، بهترین پلن طراحی سایت اختصاصی است.

طراحی گرافیکی اختصاصی

به کمک یک طراحی اختصاصی ، میتوانید خصوصیات منحصر به فرد و هویت سازمانی خود را در سایت نیز منعکس کرده و یک ساختار یکپارچه به وجود بیاورید

از کوچک به بزرگ

با این انتخاب، این امکان را دارید که سایت کوچک خود را در آینده به سایتی بزرگ، نظیر یک فروشگاه چندمنظوره همراه با باشگاه مشتریان و ... تبدیل کنید

چرا سایت اختصاصی؟

پنل مدیریت قدرتمند

نمایش بسیار دقیق و متناسب با همه دستگاه های دیجیتال نظیر تبلت، موبایل یا مانیتورهای عریض

قابلیت اجرا بر روی سایر پلتفرمها

آیا میدانستید که با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی ، میتوانید به تمامی API های موردنیاز صفحه های سایت خود دسترسی داشته باشید و از آنها برای همگام سازی وب سایت خود با سایر پلتفرمهای کسب و کارتان، نظیر اپ موبایل یا نرم افزار نیز بهره ببرید؟

خدمت طراحی سایت

RESPONSIVE DESIGN

نمایش بسیار دقیق و متناسب با همه دستگاه های دیجیتال نظیر تبلت، موبایل یا مانیتورهای عریض

DYNAMIC PAGES

به این معنی که هربخشی از سایت میتواند با اطلاعات موردنظر شما پر شود و قابل تغییر باشد. یکی از مهمترین تفاوتهای سایت اختصاصی با cms ها

UI / UX

رابط کاربری مناسب و منحصر به فرد، اصلی مهم و حیاتی در حفظ کاربران سایت و ایجاد یک تأثیر خوب در ذهن آنهاست. طبیعتاً این رابط کاربری با یک طراحی اختصاصی میسر است

CLEAN CODE

کدنویسی تمیز و خوانا، علاوه براینکه امکان توسعه سایت را بالا میبرد، که به طور محسوسی در تمامی بخشهای مرتبط با سایت نظیر تست، سرعت لود و امنیت نیز موثر است

نمونه کار های طراحی سایت اختصاصی

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

اگر چه سایتهای وردپرسی و یا قالب های آماده از نظر هزینه و زمان راه اندازی بسیار ارزانتر از اختصاصی است ، با اینحال باید درنظر بگیرید که این نوع سایتها به دلیل ضعف های امنیتی امکان هک شدن بالایی دارند که این مورد در سایتهای اختصاصی تقریباً غیر ممکن است. همچنین با بروز شدن افزونه های قالب شما، باید هزینه ای جداگانه بابت بروزکردن آنها و نصب دوباره قالب خود پرداخت کنید. طبیعتاً برای اینکار هم به یک تیم فنی با حقوقی حداقلی برای پشتیبانی از سایت و رفع این ایرادات نیاز دارید، درصورتیکه سایتهای اختصاصی با یک بار پیاده سازی میتوانند کلیه نیازهای شما را برطرف کرده و نیازی به بروزرسانی ندارند. مزیت بسیار مهمتری که در سایتهای اختصاصی دیده میشود، طراحی و کدنویسی آن است که کاملا متناسب با نیاز شما ، هویت برند و به صورت اختصاصی صورت میگیرد. قالبهای آماده همانطور که از نامشان پیداست ممکن است در بسیاری از سایتهای دیگر به کار روند و این برای معرفی یک برند ضعف بزرگی است، ضمن اینکه بسیاری از امکانات منحصر به فرد یک سایت مثل سیستم خرید و فروش، باشگاه مشتریان و … به هیچ وجه در قالبهای وردپرس یا آماده وجود نداشته و تنها به وسیله کدنویسی اختصاصی در آن سایت به وجود آمده است.
هزینه طراحی سایت نیز همچون زمان تحویل پروژه به عوامل گوناگونی ارتباط دارد. اصلی ترین عوامل آن شامل امکانات موردنیاز مشتری، طراحی ماژول های اختصاصی برای مشتری، نوع گرافیک و تعداد صفحات آن می باشد.
این مورد بستگی به امکانات و ویژگیهایی دارد که درون سایت پیاده میشود. بنابراین ممکن است این زمان بسته به نوع سایت متفاوت باشد، با این حال میتوان به طور میانگین برآورد زمانی 2 تا 3 ماه را برای این نوع سایتها درنظر گرفت. البته باید توجه کرد بخشی از این زمان ، درصورت تعاملات بهتر و سریعتر بین شما و تیم اجرایی ما قابل کاهش است.
همانطور که میدانید، یک سایت علاوه بر طراحی و راه اندازی اولیه، به هاست و سرور برای بارگذاری اطلاعات خود نیاز دارد. هزینه ای که شما به ما پرداخت میکنید بابت طراحی و راه اندازی اولیه یک سایت اختصاصی است و هاست و سرور را شامل نمیشود. با این حال تا زمان تکمیل نهایی و تحویل سایت به شما، سایت بر روی سرورهای ما به صورت رایگان قرار میگیرد تا کلیه تستها و تغییرات پایان یابد.
بله، شکی نیست که سایت شما میتواند بر روی هر دامنه ای قرار گیرد. شما دامنه خود را با پسوند موردنظر خود خریداری میکنید و ما سایت را بر همان دامنه قرار میدهیم. همچنین امکان قرارگیری یک سایت بر روی چند دامنه یا تغییر دامنه در زمانهای بعدی نیز وجود دارد.
به صورت کلی در ایران وب لایف، هرگونه خطا و ایراد در سایت که مرتبط با عوامل فنی یا ایرادات زیرساختی باشد، بدون هزینه و در اسرع وقت برطرف می گردد. اما پشتیبانی های مرتبط با پیاده سازی امکانات جدید ، تغییرات گرافیکی و… ، طی جلسات و توافقات صورت گرفته بین مشتری و شرکت، طبق زمان و هزینه اعلام شده صورت می گیرد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *