طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی شامل کلیه خدمات و فعالیتهایی است که برای طراحی ، کدنویسی و  پیاده سازی یک وب سایت تماماً اختصاصی صورت میگیرد. زمانی که از یک وب سایت اختصاصی صحبت میکنیم، هدفمان پیاده سازی خواسته های گوناگون یک مشتری اعم از دارا بودن ظاهر گرافیکی منحصر به فرد، امنیت بالا، سرعت و رابطه کاربری مناسب و به کارگیری آخرین تکنولوژی های فعال در حوزه طراحی وب سایت است. با انتخاب خدمات طراحی سایت اختصاصی ایران وب لایف، میتوانید به سادگی و متناسب با کسب و کار خودتان، بهترین وب سایت درمیان رقبای فعال حوزه خود را دارا باشید. نمونه کارهای ما در همین بخش و تنوع ویژگی ها و خدمات انجام گرفته در آنها، تأییدی بر این موضوع است.

مهم ترین خدمات طراحی سایت اختصاصی

  • پیاده سازی خواسته های جدید، منحصر به فرد و دشوار

اگر به فعالیت و هدف پیش بینی شده برای سایت خود ایمان دارید و آن را برتر از دیگر خدمات یا سایتهای موجود در بین رقبا میدانید، کافیست با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی ، و بیان کلیه نیازها و دغدغه های ذهنی خود آن را به شکلی متناسب و در بستر یک وب سایت بسیار سریع و کاربردی از ما تحویل بگیرید. به این صورت با رسیدن به مزیتهای رقابتی خاصی که در سایتهای مشابه دیده نمیشود، میتوانید فاصله خود را با رقبایتان هرچه بیشتر کنید. طراحی سایت اختصاصی توسط ایران وب لایف به معنای پیاده سازی کلیه خواستهای پیچیده و جدید برای بهترین بودن در کسب و کار شماست.

  • تکنولوژی پیاده شده در بهترین سایتهای جهان

طراحی یک سایت اختصاصی با به کارگیری آخرین نسخه از تکنولوژی های PHP, Javascript برای پیاده سازی وب سایتهای اختصاصی و وب اپلیکیشن ها، اصلی اساسی در بسیاری از شرکتهای بزرگ دنیا نظیر airbnb, dell , godaddy و شرکتهای فعال در کشور خودمان به حساب می آید تا امکان توسعه راحت، و بروز رسانی دائمی سایت همراه با خواسته های نسل جدید میسر شود. ایران وب لایف نیز همواره با آخرین نسخه از تکنولوژی و زبان های برنامه نویسی که پلتفرم تحت پشتیبانی جامعه اوپن سورس است.

  • تبدیل یک سایت کوچک به بزرگ در آینده

ممکن است احساس کنید که هنوز دارای کسب و کار بزرگی در حد سایر رقبا نیستید. یا اینکه هزینه و بودجه کافی برای پیاده سازی یک سایت با تمامی امکانات دلخواه خود را ندارید. جای هیچ نگرانی ای نیست، با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی ایران وب لایف، میتوانید در ابتدا یک سایت کوچک را با هزینه ای معقول سفارش دهید و در آینده و به کمک قابلیت توسعه بسیار بالای سایتهای اختصاصی، رفته رفته ویژگی های دلخواه خود نظیر خرید آنلاین، فروشگاه اینترنتی، باشگاه مشتریان و … را بر روی آن فعال کنید. این مهمترین مزیت و تفاوت کلیدی سایتهای اختصاصی با وردپرسی یا سایر پلن های دیگر است که موجب صرفه جویی بسیار بالای شما در هزینه های آتی ای میشود که برای بهترین بودن در حوزه خودتان خرج میکنید.

  • سرعت لود بسیار بالا

سرعت لود بالا و بارگذاری سریع یک وب سایت، وعده ای است که تقریباً تمامی شرکتهای طراحی سایت به شما میدهند، اما در واقعیت چطور میتوان این فاکتور را بررسی کرد؟ کافیست یکی از نمونه وب سایت های اختصاصی ایران وب لایف را در مقایسه با نمونه های پیشنهادی رقبا یا بهترین سایتهای ایران در سایت معتبری مثل GTMetrix بررسی کنید تا کلیه پارامترهای مرتبط با سرعت را بهتر ببینید و از نتیجه این مقایسه مطلع شوید. سایت های اختصاصی ما با لود تایمی کمتر از 1 ثانیه، خیال شما را برای همیشه از بابت کندی سایت راحت می کنند.

  • ظاهر گرافیکی منحصر به فرد

طبیعتاً هیچ کس دوست ندارد که وب سایتی کپی یا مشابه با سایر سایتهای موجود در وب داشته باشد. اگر شما هم با ما هم عقیده هستید و از انبوه قالبهای تکراری، ظاهرهای یکدست و بدون خلاقیت سایتهای وردپرسی و سایر پلنها، یا سایتهایی که بسیار به چشم دیده اید خسته شدید، بهترین گزینه برای شما طراحی یک وسایت اختصاصی است. در این حالت میتوانید طرح و ایده کاملاً اختصاصی خود را که متناسب با رویکرد، هدف، رنگ بندی و هویت سازمانی شماست به ما منتقل کنید تا آن را در قالب بک وب سایت بسیار قدرتمند و منحصر به فرد تحویل بگیرید. هیچ شکی نیست که هر برند لوکس دارای هویت خاص خود می باشد که این موضوع در بستر وب سایت تنها با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی میسر است.

  • سابقه درخشان، همکاری با بهترین ها

سابقه ما در طراحی سایتهای اختصاصی برای برترین برندها و در حوزه های گوناگون ، نظیر سامانه پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد که برون سپاری پروژه هایش را تنها به 10 شرکت دیگر در ایران واگذار کرده، چاپ کهن و مدرن که از سرآمدان و اولین دارندگان وب سایتهای چاپ آنلاین به شمار میروند، کارخانه پاکسان به عنوان بزرگترین تولید کننده مواد شوینده و بهداشتی در کشور و بسیاری از نام آشنایان این حوزه ، همگی نشان از انتخاب دقیق برندهای بزرگ در داشتن یک وب سایت اختصاصی برای توسعه بهتر کسب و کار خود میباشد.

  • سایت شخصی رایگان، در کنار سایت اختصاصی شما

در کنار همه موارد ذکر شده ، با انتخاب پلن وب سایت اختصاصی ایران وب لایف، علاوه بر اینکه از کلیه امکانات و محاسن ذکر شده برای سایت خود بهره مند میشوید، میتوانید یک وب سایت شخصی با دیزاین انتخابی خود، بر روی یک دامنه دلخواه از ما هدیه بگیرید. این وب سایت هدیه میتواند برای معرفی شخص شما ، سابقه فعالیت، رزومه کاری و به صورت کلی personal branding بسیار مفید باشد و در کنار سایت اختصاصی خریداری شده که تمامی ویژگی های لازم برای معرفی یک برند را دارد، به معرفی صاحب امتیاز برند هم کمک کند و پکیج تبلیغاتی او را کاملتر سازد.

  • امنیت بالا

درست مانند سرعت لود سایت، امنیت نیز یکی از فاکتورهای مناقشه برانگیز و به ظاهر نامشخصی است که برای سئو سایت مورد اهمیت بوده و بسیاری از شرکتهای دیگر آن را وعده میدهند. اگر از اهل فن دراین رابطه سوال کنید، بدون هیچ شکی امنیت سایتهای اختصاصی ای را که در بالاترین رتبه امنیتی قرار میدهند. این واقعیت، نه فقط از حرفهای نقل قول شده، که بر مبنای آمار بسیار پایین هک و نفوذ در این دسته از سایتها نیز پیداست. با یک جستجوی ساده میتوانید به انبوهی از راههای سرقت و هک اطلاعات برای ورود به وب سایتهای ارزانی که برپایه سیستمهای مدیریت محتوا نظیر وردپرس و جوملا پیاده شده اند دست یابید و اینجاست که باز هم عیار وب سایتهای اختصاصی بهتر مشخص میشود. پس اگر به حفظ اطلاعات خود اهمیت میدهید پیشنهاد ما طراحی سایت اختصاصی است.

هزینه خدمات طراحی سایت اختصاصی

قیمت طراحی سایت اختصاصی بیش از همه تعداد امکانات و  ویژگی هایی برمیگردد که شما از سایت میخواهید. لذا قیمت ثابتی برای این پلن وجود ندارد، با این حال میتوانید با آماده سازی فهرست کامل امکانات موردنظر خودتان در سایت و ارائه آن به مشاوران ایران وب لایف، در مدت زمانی بسیار کوتاه از قیمت و زمان آماده سازی سایت تان اطلاع یابید. همچنین برای آشنایی بهتر با امکاناتی که دوست دارید در سایتتان داشته باشید، میتوانید پروپوزال طراحی سایت اختصاصی ایران وب لایف را از این لینک دانلود کرده و با آنها آشنا شوید.

نمایش بیشتر

پروژه های موفق

+46

ویژگی های اختصاصی

+412

نامزد جشنواره وب و موبایل

+3

همکاری با برندهای گوناگون

+46

شاید امروز طراحی سایت اختصاصی را انتخاب نکنید، اما قطعاً یک روز به آن برمیگردید.

اجرای ایده های جدید

اگر ایده خاصی دارید که دوست دارید به بهترین شکل ممکن در قالب یک وب سایت چندمنظوره پیاده شود، بهترین پلن طراحی سایت اختصاصی است.

طراحی گرافیکی اختصاصی

به کمک یک طراحی اختصاصی ، میتوانید خصوصیات منحصر به فرد و هویت سازمانی خود را در سایت نیز منعکس کرده و یک ساختار یکپارچه به وجود بیاورید

از کوچک به بزرگ

با این انتخاب، این امکان را دارید که سایت کوچک خود را در آینده به سایتی بزرگ، نظیر یک فروشگاه چندمنظوره همراه با باشگاه مشتریان و ... تبدیل کنید

چرا سایت اختصاصی؟

پنل مدیریت قدرتمند

نمایش بسیار دقیق و متناسب با همه دستگاه های دیجیتال نظیر تبلت، موبایل یا مانیتورهای عریض

قابلیت اجرا بر روی سایر پلتفرمها

آیا میدانستید که با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی ، میتوانید به تمامی API های موردنیاز صفحه های سایت خود دسترسی داشته باشید و از آنها برای همگام سازی وب سایت خود با سایر پلتفرمهای کسب و کارتان، نظیر اپ موبایل یا نرم افزار نیز بهره ببرید؟

خدمت طراحی سایت

RESPONSIVE DESIGN

نمایش بسیار دقیق و متناسب با همه دستگاه های دیجیتال نظیر تبلت، موبایل یا مانیتورهای عریض

DYNAMIC PAGES

به این معنی که هربخشی از سایت میتواند با اطلاعات موردنظر شما پر شود و قابل تغییر باشد. یکی از مهمترین تفاوتهای سایت اختصاصی با cms ها

UI / UX

رابط کاربری مناسب و منحصر به فرد، اصلی مهم و حیاتی در حفظ کاربران سایت و ایجاد یک تأثیر خوب در ذهن آنهاست. طبیعتاً این رابط کاربری با یک طراحی اختصاصی میسر است

CLEAN CODE

کدنویسی تمیز و خوانا، علاوه براینکه امکان توسعه سایت را بالا میبرد، که به طور محسوسی در تمامی بخشهای مرتبط با سایت نظیر تست، سرعت لود و امنیت نیز موثر است

نمونه کار های طراحی سایت اختصاصی

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

اگر چه سایتهای وردپرسی و یا قالب های آماده از نظر هزینه و زمان راه اندازی بسیار ارزانتر از اختصاصی است ، با اینحال باید درنظر بگیرید که این نوع سایتها به دلیل ضعف های امنیتی امکان هک شدن بالایی دارند که این مورد در سایتهای اختصاصی تقریباً غیر ممکن است. همچنین با بروز شدن افزونه های قالب شما، باید هزینه ای جداگانه بابت بروزکردن آنها و نصب دوباره قالب خود پرداخت کنید. طبیعتاً برای اینکار هم به یک تیم فنی با حقوقی حداقلی برای پشتیبانی از سایت و رفع این ایرادات نیاز دارید، درصورتیکه سایتهای اختصاصی با یک بار پیاده سازی میتوانند کلیه نیازهای شما را برطرف کرده و نیازی به بروزرسانی ندارند. مزیت بسیار مهمتری که در سایتهای اختصاصی دیده میشود، طراحی و کدنویسی آن است که کاملا متناسب با نیاز شما ، هویت برند و به صورت اختصاصی صورت میگیرد. قالبهای آماده همانطور که از نامشان پیداست ممکن است در بسیاری از سایتهای دیگر به کار روند و این برای معرفی یک برند ضعف بزرگی است، ضمن اینکه بسیاری از امکانات منحصر به فرد یک سایت مثل سیستم خرید و فروش، باشگاه مشتریان و … به هیچ وجه در قالبهای وردپرس یا آماده وجود نداشته و تنها به وسیله کدنویسی اختصاصی در آن سایت به وجود آمده است.
هزینه طراحی سایت نیز همچون زمان تحویل پروژه به عوامل گوناگونی ارتباط دارد. اصلی ترین عوامل آن شامل امکانات موردنیاز مشتری، طراحی ماژول های اختصاصی برای مشتری، نوع گرافیک و تعداد صفحات آن می باشد.
این مورد بستگی به امکانات و ویژگیهایی دارد که درون سایت پیاده میشود. بنابراین ممکن است این زمان بسته به نوع سایت متفاوت باشد، با این حال میتوان به طور میانگین برآورد زمانی 2 تا 3 ماه را برای این نوع سایتها درنظر گرفت. البته باید توجه کرد بخشی از این زمان ، درصورت تعاملات بهتر و سریعتر بین شما و تیم اجرایی ما قابل کاهش است.
همانطور که میدانید، یک سایت علاوه بر طراحی و راه اندازی اولیه، به هاست و سرور برای بارگذاری اطلاعات خود نیاز دارد. هزینه ای که شما به ما پرداخت میکنید بابت طراحی و راه اندازی اولیه یک سایت اختصاصی است و هاست و سرور را شامل نمیشود. با این حال تا زمان تکمیل نهایی و تحویل سایت به شما، سایت بر روی سرورهای ما به صورت رایگان قرار میگیرد تا کلیه تستها و تغییرات پایان یابد.
بله، شکی نیست که سایت شما میتواند بر روی هر دامنه ای قرار گیرد. شما دامنه خود را با پسوند موردنظر خود خریداری میکنید و ما سایت را بر همان دامنه قرار میدهیم. همچنین امکان قرارگیری یک سایت بر روی چند دامنه یا تغییر دامنه در زمانهای بعدی نیز وجود دارد.
به صورت کلی در ایران وب لایف، هرگونه خطا و ایراد در سایت که مرتبط با عوامل فنی یا ایرادات زیرساختی باشد، بدون هزینه و در اسرع وقت برطرف می گردد. اما پشتیبانی های مرتبط با پیاده سازی امکانات جدید ، تغییرات گرافیکی و… ، طی جلسات و توافقات صورت گرفته بین مشتری و شرکت، طبق زمان و هزینه اعلام شده صورت می گیرد.