طراحی اپلیکیشن آموزشی

طراحی اپ آموزشی

پس از موج کرونا، بخش زیادی از فرایند آموزش به عهده اپلیکیشنها و وب سایتهایی قرار گرفت که در این حوزه فعال بودند. این موضوع از میزان دانلود این برنامه ها و تأثیری که بر روند آموزشی کاربران و دانش آموزان رشته های مختلف داشته نیز به سادگی قابل مشاهده است.

انتخاب پلن طراحی اپ آموزشی، بهترین گزینه برای کسانی است که قصد دارند مطالب خود را با شیوه های نوین، تعاملی و جذاب در اختیار مخاطبان بالقوه ای قرار دهند که از شیوه های قدیمی تدریس خسته شده اند و پیاده سازی ایده های شما در بستر یک اپ آموزشی برای سیستم عاملهای IOS و اندروید، با درنظر گرفتن کلیه خواسته ها، نوع مخاطبان یا دانش آموزان و سرفصلهای تعریف شده ، وظیفه ای است که تیم اجرایی ایران وب لایف برعهده دارد.

شما میتوانید پس از تکمیل خواسته های خود از اپلیکیشن و حضور در جلسات رایگان مشاوره ای ایران وب لایف، به بهترین شکل ایده خود را عملی کنید.

نمایش بیشتر

بروزرسانی ها

+45

کاربران ثبت نامی

+2500

آزمون ها

+546

میزان دانلود

+3200

شیوه های نوین

شیوه های نوین

رمز موفقیت هر برنامه آموزشی، علاوه بر محتوای مناسب، شیوه های خاصی است که برای ارائه دروس و تدریس آنها انتخاب میکند.

آزمون

آزمون ها

به کمک اپلیکیشن، روند آموزش ، آزمون گیری و اعلام نتایج به شکلی راحت و قابل قبول برای دانش آموزان صورت میگیرد.

محتوای تعاملی

طراحی برنامه ها، به گونه ای است که کاربران در هر درس و مبحث، امکان تعامل و حضور کامل در روند آموزش را حس کند.

ارسال نوتیفیکیشن

ارسال نوتیفیکیشن

مطابق با خواسته های شما، هر نوع فایل مطابق با ایده های شما، در برنامه قابل اجرا و مشاهده است.

Gamification

Gamification

توجه به اصول gamification یا بازی وار سازی در همه قسمتهای برنامه صورت میگیرد تا علاوه بر افزایش میزان وفاداری کاربران، حس رقابت و حضور همیشگی آنها در برنامه افزایش یابد.

خدمت طراحی اپ موبایل
پخش انواع فایل

پخش انواع فایل

مطابق با خواسته های شما، هر نوع فایل مطابق با ایده های شما، در برنامه قابل اجرا و مشاهده است.

دانلود اسان

دانلود آسان

به عنوان اصلی اساسی، با قرارگرفتن برنامه در فروشگاه های مختلف، امکان دانلود آسان برنامه و در دسترس بودن آن افزایش می یابد.

آزمون آنلاین

آزمون آنلاین

با پیاده سازی شیوه های مختلف آزمون در برنامه ها، میزان علاقه مندی کاربران به تکمیل دروس و عبور از آزمونها افزایش می یابد.

وبینار

معلم درصورت نیاز میتواند محتوای درسی خود را در قالب یک ویدئو کنفرانس و تشکیل یک کلاس مجازی ارائه کند.

نمونه کار های طراحی اپ آموزشی

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

پس از موج کرونا در سراسر جهان، میزان استقبال کاربران از آموزش آنلاین به شکل بسیار بالایی افزایش یافت. بنابراین اگر قصد ارائه خدمات آموزشی در هر زمینه ای را دارید، بهترین گزینه استفاده از اپلکیشنهایی است که براساس این هدف طراحی میشوند.
در صورت بروز هرگونه خطای فنی که مرتبط با خطاهای سیستمی، عدم ارتباط به شبکه و موارد اینچنینی باشد، تیم ایران وب لایف در اسرع وقت و به صورت رایگان خطای شما را رفع میکنند. سایر موارد پشتیبانی که شامل اضافه کردن موارد جدید یا امکانات خاص به برنامه باشد، پس از محاسبه قیمت و توافق شما با ایران وب لایف، آن بخش به برنامه اضافه میشود.
هزینه طراحی هر برنامه با توجه به امکانات موردنیاز شما و زمان لازم برای پیاده سازی هر بخش محاسبه میشود. این موضوع در مورد زمان طراحی هم صدق میکند اما به طور معمول بین 1 تا 2 ماه متغیر است. پس برای رسیدن به هزینه و زمان دقیق تر درمورد برنامه خود، ابتدا فهرستی از امکانات خود تهیه کنید و بعد از تماس با کارشناسان ما و ارسال فایل خود، علاوه بر مشاوره رایگان از جزئیات کامل پروژه خود مطلع شوید.
اپلیکیشن علاوه بر خصوصیات بهتر و ایجاد تجربه کاربری قوی تر برای کاربران، امکان نمایش خدمات و بخشهای برنامه به صورت آفلاین و با سرعتی بسیار بالاتر را داراست. علاوه بر اینکه به دلیل ویژگیهای خاص نظیر دردسترس بودن و فعالیت بیشتر کاربران در موبایل، شانس دیده شدن برنامه شما به شدت بالاتر میرود. مزیت دیگر اپ ها ، استفاده از Notification هاست که با یادآوری کردن رویدادهای مختلف به کاربران ، توجه بیشتری را جلب میکند.
بله، علاوه براینکه اپلیکیشن شما میتواند هویت مستقل خود را داشته باشد، تمامی امکانات و اطلاعات موجود در سایت، قابلیت همگام سازی با اپلیکیشن را دارد. مثلاً اگر کاربری در سایت ثبت نام کند، با همان مشخصات میتواند در اپلیکیشن نیز همان کارها را انجام دهد و نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *