طراحی ست اداری

طراحی ست اداری

ست اداری به مجموعه ای از اقلام و اوراق اداری گفته می شود که دربردارنده هویت سازمانی شما بوده و تاثیرگذاری تبلیغات شما را به طور چشمگیری بهبود می دهد. در واقع طراحی ست اداری یکی از مهم ترین اقداماتی است که به کسب و کارها کمک می کند تا به اوراق اداری و فعالیت خود رسمیت بیشتری ببخشند. داشتن یک ست اداری منحصر به فرد، با طراحی خلاقانه، به شما کمک می کند تا برندسازی موفق تری داشته و سطح مجموعه خود را به راحتی ارتقا دهید. شما در طول فعالیت کس و کار خود، تنها یک بار نسبت به طراحی اوراق و ست اداری خود اقدام می کنید؛ این نکته بر اهمیت انتخاب تیم طراحی حرفه ای و باتجربه می افزاید. واحد طراحی و گرافیک آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف مفتخر است خدمات طراحی ست اداری شامل انواع سربرگ، انواع پاکت، فاکتور و کارت ویزیت را با هزینه ای معقول و همکاری دو واحد طراحی و چاپ ارائه دهد. با استفاده از خدمات طراحی ست اداری ایران وب لایف، اعتبار برند خود را یک سر و گردن ارتقا دهید!

هزینه طراحی ست اداری

هزینه طراحی ست اداری با توجه به اقلام ست اداری، نوع کاغذ، جنس روکش و … مشخص می گردد. در صورتی که اقلام دلخواه شما به ست اداری اضافه و یا از این مجموعه کاسته شود، هزینه انجام آن متفاوت خواهد بود. برای ساده تر شدن روند ثبت سفارش، پیشرفت بهتر پروژه و جلب اعتماد طرفین، در ابتدا یک یا دو جلسه مشاوره رایگان میان کارفرما، واحد طراحی و تیم فروش ایران وب لایف برگزار می گردد. طی این جلسات، محتوای اصلی ست اداری شما تعیین شده و اطلاعات لازم برای اجرای خدمات طراحی ارائه می شود. در پایان این جلسه (جلسات)، هزینه طراحی ست اداری محاسبه و فاکتور آن نوشته خواهد شد. جهت هماهنگی زمان جلسه و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

نمایش بیشتر

نمونه کارها

+43

سابقه کاری

+15

اتودهای اجرایی

+350

همکاران

+20

طراحی ایران وب لایف

حق انتخاب

حق انتخاب

بخشی از فرایند طراحی ست اداری نیازمند بهره مندی از دانش و اطلاعات فنی بوده و بخش دیگر، امری سلیقه ای است. تیم طراحی ایران وب لایف تا سه طرح اولیه آماده می نماید تا حق انتخاب بیشتری داشته باشید.

تیم طراحی با تجربه

تیم طراحی با تجربه

واحد طراحی ایران وب لایف با سابقه چندین ساله در حوزه طراحی و چاپ، با دانش فنی روز و تجربه ای که به طور مستقیم با کیفیت نتیجه نهایی در ارتباط است، مسیر برندسازی کسب و کار شما را هموار می سازد.

خلاقیت

خلاقیت

با وجود به کارگیری قالبهای آماده در بسیاری از شرکتها، در ایران وب لایف، ست اداری خاص شما را بدون استفاده از قالب های آماده و بر اساس نوع کسب و کارتان، به صورت کاملا حرفه ای طراحی می میکند.

اهمیت طراحی حرفه ای

طراحی حرفه ای

طراحی حرفه ای

افزایش سرعت عمل، بدون افت کیفیت، مزیتی است که اغلب کسب و کارها از آن غافلند.

چاپ با کیفیت

چاپ با کیفیت

از اهمیت چاپ باکیفیت غافل نشوید! چاپ باکیفیت اصلی ترین مکمل برای یک طراحی حرفه ای است. ممکن است طرح ست اداری شما بسیار حرفه ای و مناسب باشد، اما همراه شدن آن با چاپ نامطلوب و موارد این چنینی، می تواند به راحتی از ارزش و جلوه آن بکاهد.

خدمات تبلیغاتی

سرعت عمل، بدون افت کیفیت

افزایش سرعت عمل، بدون افت کیفیت، مزیتی است که اغلب کسب و کارها از آن غافلند.

ساخت هویت برند

ساخت هویت برند

یکی از مهمترین مواردی که موجب ارتقا و تمایز برند شما با سایرین است، داشتن یک هویت مشخص است.

مشاوره طراحی

پیش از شروع کار، میتوانید از مشاوره های رایگان کارشناسان گرافیکی ما بهره مند شوید.

انتخاب از بین اتودها

انتخاب از بین اتودها

در این مجموعه سه طرح اولیه برای ست اداری شما آماده شده و شما حق انتخاب بیشتری خواهید داشت.

نمونه کار های طراحی ست اداری

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

عکاسی مدلینگ که بهتر است از آن به نام عکاسی مدل نام ببریم، یکی از شاخه های عکاسی تبلیغاتی است که عنصر انسانی نقش اصلی در آن را ایفا می کند. عموما از عکاسی مدل برای نشان دادن محصولاتی نظیر ساعت، پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، جواهرات و … استفاده می شود.
هزینه عکاسی مدل بر حسب نوع لوکیشن، شخص مدل، تجهیزات مورد نیاز و … متفاوت است و برای دریافت قیمت نهایی پروژه بهتر است ابتدا با مشاورین ما در مرکز ایران وب لایف تماس حاصل نمایید.
همانطور که اشاره شد، معمولا عکاسی مدل برای کسب و کار هایی استفاده می شود که دارای محصولاتی در ارتباط با استفاده شخصی مانند لوازم آرایشی بهداشتی، اکسسوری هایی مانند جواهرات، ساعت و پوشاک هستند.
سفارش عکاسی مدل از طریق هماهنگی با تیم مشاوره و فروش صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *