طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی، بهترین گزینه برای فرد یا مجموعه ای است که قصد دارد مجموعه خود را برای کاربران اینترنتی معرفی کند. اگر شما یک فرد موفق در شغل خود یا یک مجموعه با فعالیتی مشخص هستید و حال نیاز دارید که شغل خود را بهتر تبلیغ کرده یا به شکلی گسترده در معرض دید دوستان، همکاران و همه مشتریان خود قرار دهید، با انتخاب پلن طراحی سایت شرکتی، میتوانید از یک سایت مناسب همراه با همه گزینه هایی که به معرفی شما در بهترین حالت ممکن کمک میکندبهره مند شوید. به کارگیری تکنولوژی مناسب، سرعت بسیار بالا و طراحی اختصاصی، همراه با محتوای مناسبی که درون آن جای میگیرد، پلن طراحی سایت شرکتی را میسازد. برندهای بزرگی که برای معرفی خود از پلن طراحی سایت شرکتی ایران وب لایف استفاده کرده اند، میتواند خیال شما را از بابت انتخاب گزینه مناسب راحت کند.

نمایش بیشتر

میانگین سرعت (ثانیه)

+1

رتبه یک در گوگل

+78

میزان بازدید (میلیون)

+1

همکاری با برندها

+65

طراحی سایت شرکتی، نیاز اساسی سازمان ها برای حضور فعال آنلاین

راه های ارتباطی

راه های ارتباطی

با پیاده سازی فرمهای تماس، بخش نظرات و امکانات دیگر، میتوانید نیازهای کاربران، مشتریان و همکاران خود را از طریق کانالهای ارتباطی مشخصی فراهم کنید.

تنوع امکانات

گالری تصاویر، آمار و ارقام سهام، معرفی همکاران، راههای ارتباطی و نشانی و .. ، تنها بخشی از امکاناتی است که به معرفی ایده آل مجموعه شما کمک می کند.

طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی

به کمک یک طراحی اختصاصی، میتوانید خصوصیات منحصر به فرد و هویت سازمانی خود را در سایت نیز منعکس کرده و یک ساختار یکپارچه به وجود بیاورید.

وردپرس یا اختصاصی؟

وردپرسی

وردپرس

دارای هر صنف و گروهی که باشید، سایت شرکتی ما میتواند کالا یا هدف شما را به شکل مناسب و صحیح معرفی کند.

اختصاصی

اختصاصی

برای اشخاصی که نیاز به سایتی با سرعت و امنیت بسیار بالا، ویژگیهای منحصر به فرد و امکاناتی هستند که موجب تمایز آنها با سایر سایتها میشود، این پلن برپایه تکنولوژی دات نت و از صفر کدنویسی و طراحی می گردد.

خدمت طراحی سایت

DIFFERENT JOBS

دارای هر صنف و گروهی که باشید، سایت شرکتی ما میتواند کالا یا هدف شما را به شکل مناسب و صحیح معرفی کند.

ADMIN PANEL

به کمک پنل مدیریت قدرتمند میتوانید اخبار و فعالیتهای خود را به سرعت بارگذاری کرده و از آخرین تماس ها و پیامها با خبر شوید.

SEO SCORE

SEO SCORE

سایت های شرکتی ما، به استناد نمونه کارها و نتایج گوگل، از نمرات خوب و لینکهای زیادی در صفحه های اول گوگل برخوردار هستند.

ریسپانسیو

RESPONSIVE DESIGN

نمایش بسیار دقیق و متناسب با همه دستگاه های دیجیتال نظیر تبلت، موبایل یا مانیتورهای عریض

نمونه کار های طراحی سایت شرکتی

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

به طور کلی میتوان گفت، سایت شرکتی، برای هرشخص حقیقی یا حقوقی که دارای یک شرکت، مجموعه، یا برند کسب و کار میباشد مناسب است. حتی کسانی که دوست دارند تنها در فضای مجازی خود را معرفی کنند، میتوانند از این نوع سایت ها استفاده کنند. به بیان دیگر، مزیت داشتن یک سایت شرکتی همین موضوع است که شما بدون نیاز به داشتن یک مجموعه بزرگ در مکانی واقعی، میتوانید خودتان و فعالیت تان را به بهترین نحو، برای کاربران سراسر جهان معرفی کنید
بله ، با نگاهی به نمونه کارهای مختلف ما در این زمینه و تست آنها در دستگاه های دیگری نظیر موبایل ، تبلت و … میتوان به این موضوع پی برد، لذا کلیه سایتهای طراحی شده متناسب با دستگاه های گوناگون و ابعاد خاص هرکدام کدنویسی میشود
بله ، سایت های شرکتی در ایران وب لایف، هیچ محدودیتی در پیاده سازی درخواستهای شما، اعم از چندزبانه بودن سایت یا موارد دیگر ندارد و این موضوع هم به سادگی قابل انجام است
این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما مهمترین موضوع آن به کارگیری تکنیکهای سئو است که در بخش خدمات سئوی ایران وب لایف و در قالب فعالیتهایی جداگانه صورت میگیرد. با اینحال ، برای اجرای تکنیکهای سئو در یک سایت، نیاز به داشتن امکانات لازم در پنل مدیریت سایت و کدنویسی مناسب تک تک اجزا، متناسب با معیارهای گوگل داریم که این موضوع در تمامی سایتهای ایران وب لایف ، به صورت پیش فرض رعایت میشود.
هزینه طراحی سایت شرکتی، در مرحله اول بسته به انتخاب پلن اختصاصی یا وردپرسی و در مراحل بعدی، براساس امکانات موردنیاز شما، نوع قالب و افزونه ها محاسبه میشود. همین عوامل در محاسبه زمان طراحی هم موثر است. برای پیدا کردن هزینه دقیق سایت خود، پس از مشخص کردن امکانات موردنیاز، میتوانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
طراحی سایت شرکتی بسته به امکانات موردنیاز شما در 2 حالت وردپرسی و اختصاصی قابل اجراست که در حالت وردپرسی با استفاده از همین CMS که به زبان Php نوشته شده میتوان سایت را پیاده سازی کرد. درحالت اختصاصی نیز سایت شما با آخرین تکنولوژی مایکروسافت دات نت و بروزترین شیوه های کدنویسی پیاده و اجرا میگردد. برای اطلاعات بیشتر درمورد تفاوتهای این دو مورد، میتوانید به بخشهای طراحی سایت اختصاصی و وردپرسی و نمونه کارهای هرکدام مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *