موشن گرافیک

موشن گرافی یا موشن گرافیک یکی از انواع محتوا با جذابیت بصری بسیار بالا است که به متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آن ها می پردازد. در واقع با این کار، مفهوم و پیام مورد نظر شما به بهترین نحو ممکن به مخاطب منتقل شده و او را تحت تاثیر قرار می دهد. این نوع محتواکیفیت آموزش و انتقال مفاهیم را به طور محسوسی افزایش داده و یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات در شبکه های مجازی به شمار می رود. با استفاده از خدمات طراحی و ساخت موشن گرافیک ایران وب لایف، بازاریابی ویدئویی کسب و کار خود را با قدرت پیش ببرید.

هزینه خدمات موشن گرافیک

استفاده از خدمات طراحی و ساخت موشن گرافیک و لوگو موشن، هزینه ای به مراتب کمتر از ساخت کلیپ و ویدئوهای رئال به دنبال دارد. در عوض، نتیجه و بازخورد دریافت شده از جانب مخاطبان تقریبا یکسان و حتی گاها بیشتر از کلیپ های معمولی است. هزینه طراحی و ساخت موشن گرافیک بسته به مدت زمان ویدئو، نوع طراحی ها، حتی سیاست های شرکت طراحی لوگو و … متغیر می باشد. این هزینه طی یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما محاسبه و خدمت شما اعلام می گردد. جهت هماهنگی زمان جلسه و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

پروژه های موفق

سابقه کاری

اتودهای اجرایی

نمونه کارها

تیم فنی و با تجربه

تیم گرافیک ایران وب لایف با سابقه چندین ساله در امر تبلیغات، از صفر تا صد طراحی و ساخت انواع موشن گرافیک را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

سناریوپردازی قوی

سناریو حیاتی ترین بخش هر موشن گرافیک است. یک سناریوپردازی قوی افراد بیشتری را به دیدن موشن گرافیک تبلیغاتی شما تشویق و ترغیب می کند.

اجرای حرفه ای

اجرای حرفه ای، کیفیت خروجی نهایی را به تعیین می کند. خدمات طراحی و ساخت موشن گرافیک در ایران وب لایف، شما را به نتیجه ایده آل خود می رساند.

خلاقیت

خلاق باشید تا ماندگار شوید! روزانه صدها محتوای تبلیغاتی به دست همه ما می رسد؛ اما چگونه برخی از آن ها برای مدتی طولانی تر در ذهن مخاطبان ماندگار می شود؟ در عرصه تبلیغات، خلاقیت برگ برنده شما خواهد بود.

مهارت

تیم گرافیک ایران وب لایف از طراحانی ماهر و باتجربه تشکیل شده است تا کیفیت خدمات خود را به حداکثر میزان ممکن برساند. نمونه کارهای ما در زمینه های مختلف گرافیکی و شیوه اجرایی آنها به خوبی این موضوع را نشان میدهد

موشن گرافیک

موشن گرافیک با متحرک سازی تصاویر وکتور و صداگذاری روی آن ها، مجموعه ای جذاب و چشم نواز می آفریند.

ویدئو موشن

ویدئو موشن طراحی گرافیکی و تصاویر واقعی را با یکدیگر تلفیق نموده و جنبه رئال پررنگ تری دارد.

استاپ موشن

استاپ موشن حاصل عکس برداری از فریم های واقعی و متوالی، متحرک سازی آن ها و صداگذاری می باشد

اینفو موشن

در اولین مرحله آماده سازی اینفوموشن، اینفوگرافیک مربوطه رسم شده و در ادامه به شرح مراحل آن می پردازد.

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید


از زبان مشتریان

از آشنایی با گروه ایران وب لایف بسیار خرسند شدم ، گروهی خلاق با ایده های نو، جوان و سرشار از انرژی با مشاوره های عالی، وقت شناس و پی گیر و قابل اعتماد. با آرزوی موفقیت روزافزون

مرجان جباری
مرجان جباری - گروه بازرگانی مدحت وود

مجموعه ایران وب لایف یک مجموعه متعهد، کاربلد و حرفه ای است که در کوتاه ترین زمان شما را به اهدافتان می رساند. کار تیمی و هماهنگی اعضای مجموعه ایران وب لایف، تحسین برانگیز است

محمدرضا نریمی
محمدرضا نریمی - خانه چمن

بهترین اتفاق مثبت در سال ۹۹ به قطع آشنایی و همکاری با مجموعه ی خلاق ، همراه و حرفه ای ایران وب لایف بود. بهره مندی از نیروهای مستعد و خوش ذوق این مجموعه نقطه عطفی در مسیر پیشرفت ما خواهد بود. با آرزوی موفقیت روز افزون

اویس قرن
علی اویس قرن - تنسرلاک

یک تیم جوان و دوست داشتنی که کارشون رو بلدن و به هیچ ایده و خواسته ای نه نمیگن. میشه با اونها شروع کرد، ادامه داد و آینده رو دید …

محسن افتخاری
محسن افتخاری - مجتمع چاپ چاپینت

به جرات می توان گفت که یکی از بهترین مجموعه های طراحی سایت اختصاصی در زمینه چاپ می باشند که از تیم پشتیبانی و برنامه نویسی بسیار عالی برخوردار می باشند.

مهندس علیپور
مهندس علیپور - مجتمع چاپ آرمانی

آنچيزي كه همكاري ايران وب لايف و پاكسان را متمايز ميكند تاكيد بر ٢ صفت است، صداقت و تخصص. اين دو صفت ميتواند موفقيت در افق هاي دور دست را تضمين نمايد. صداقت، تخصص و خلاقيت بارزترين ويژگي هاي ايران وب لايف است كه پاكسان را مجاب به همكاري با اين آژانس ديجيتال ماركتينگ نموده…

دکتر حامد کریمی
دکتر حامد کریمی - کارخانه پاکسان

سوالات متداول

موشن گرافی یا موشن گرافیک یکی از انواع محتوا با جذابیت بصری بسیار بالا است که به متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آن ها می پردازد.

موشن گرافیک ها در تمامی شبکه های اجتماعی و رسانه ها قابل استفاده و انتشار هستند.

لوگو موشن، موشن گرافیک، استاپ موشن، ویدیو موشن و اینفوموشن از جمله کاربردی ترین انواع این نوع ویدئوها هستند.

هزینه طراحی و ساخت موشن گرافیک بسته به مدت زمان ویدئو، نوع طراحی ها و ... متغیر می باشد. این هزینه طی یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما محاسبه و خدمت شما اعلام می گردد.