تبلیغات فضای مجازی

تبلیغات فضای مجازی

خدمات تبلیغاتی در بسترهای متعددی قابل انجام هستند. با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و گسترش فعالیت کسب و کارها در فضای مجازی، شبکه های اجتماعی به یکی از بهترین بسترهای موجود برای اجرای تبلیغات تبدیل شده اند. انجام تبلیغات در فضای مجازی به سادگی امکان پذیر است، به همین علت بسیاری از افراد بدون داشتن آگاهی و دانش کافی شروع به تبلیغ کسب و کار خود می کنند. نکته مهم این است که در دسترس بودن این فضا برای همگان، نه تنها به معنای کمتر بودن تاثیرگذاری آن روی مخاطبان و مشتریان نیست؛ بلکه باعث همه گیری بیشتر آن نیز شده است. این نکته موجب شده است تا تبلیغات در این فضا از اهمیت بالاتری برخوردار بوده و اجرای اصولی آن به سطح بالاتری از اطلاعات و آگاهی نیاز داشته باشد. با تبلیغات فضای مجازی ایران وب لایف، بیشترین بازخورد را از مخاطبان خود دریافت کنید!

هزینه تبلیغات در فضای مجازی

با توجه به توضیحات ذکر شده، خدمات تبلیغات در فضای مجازی بسیار گسترده بوده و زیرمجموعه های بسیاری را در بر می گیرد. از این رو هزینه اجرای این خدمات متغیر بوده و برای هر پروژه به صورت جداگانه و پس از یک جلسه مشاوره رایگان محاسبه می گردد. جهت هماهنگی زمان جلسه و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

نمایش بیشتر

سابقه کار

+15

تنوع خدمات

+8

پروژه های موفق

+60

همکاری با برندها

+39

تیم فنی سئو

تیم فنی و با تجربه

تیم سئو ایران وب لایف با سابقه چندین ساله در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ و شرکت در دوره های معتبر داخلی و خارجی، پشتیبان سایت شما در راه رتبه 1 شدن است.

ابزارهای حرفه ای

ابزار های حرفه ای

استفاده از ابزار های گزارش گیری حرفه ای گوگل سرچ کنسول و آنالیتیکس، hrefs، moz ، Gtmetrix و ... برای بررسی سئو داخلی، خارجی و مشاهده روند پیشرفت و رشد پروژه.

گزارش گیری منظم

گزارش کاری منظم

بیلان های کاری ایران وب لایف برای کارفرما هر ماه بصورت منظم ارسال شده و کارفرما بصورت دقیق در جریان حجم کاری انجام شده و ورودی های سایت با تحلیل های گوناگون قرار میگیرد.

خلاقیت

خلاقیت

تبلیغات در فضای مجازی بازخورد خوبی از جانب مخاطبان داشته و عکس العمل آن ها را طلب می کند.

دقت بالا

کیفیت

باکیفیت باشید! هیچ کس از دیدن یک تبلیغ غیرحرفه ای و بی کیفیت لذت نمی برد. کیفیتی که لزوم اجرای آن در تمامی جنبه ها از ایده، گرافیک، پیاده سازی و ... ضروری است. ایران وب لایف به اجرای حرفه ای و باکیفیت خدمات تبلیغاتی شما کمک می کند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ
بازدهی بالا

بازدهی بالا

تبلیغات در فضای مجازی بازخورد خوبی از جانب مخاطبان داشته و عکس العمل آن ها را طلب می کند.

تقویت برندینگ

تقویت برندینگ

اجرای خدمات تبلیغاتی همگام با استراتژی تبلیغات، جلوه ویژه ای برای کسب و کار شما به همراه خواهد داشت.

جذب مخاطبان جدید

جذب مخاطبان جدید

تبلیغات در فضای مجازی امکان جذب مخاطبان جدید را به شما فراهم می کند.

توجه به سلیقه مخاطب

این تبلیغات یش از اجرایی شدن به بررسی و ارزیابی مخاطبان پرداخته و بر اساس سلیقه آن ها انجام می شود.

نمونه کار های تبلیغات فضای مجازی

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

در دسترس بودن این فضا برای همگان، نه تنها به معنای کمتر بودن تاثیرگذاری آن روی مخاطبان و مشتریان نیست؛ بلکه باعث همه گیری بیشتر آن نیز شده است. این نکته موجب شده است تا تبلیغات در این فضا از اهمیت بالاتری برخوردار بوده و اجرای اصولی آن به سطح بالاتری از اطلاعات و آگاهی نیاز داشته باشد.
اینفلوئنسر مارکتینگ، کمپین های تبلیغاتی، ساخت انواع کلیپ و ویدئو، تبلیغات بنری، اسپانسرینگ، ایمیل مارکتینگ و … نمونه هایی برای تبلیغات در فضای مجازی هستند.
خدمات تبلیغات در فضای مجازی بسیار گسترده بوده و زیرمجموعه های بسیاری را در بر می گیرد. از این رو هزینه اجرای این خدمات متغیر بوده و برای هر پروژه به صورت جداگانه و پس از یک جلسه مشاوره رایگان محاسبه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *