طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

اگر شما هم دارای یک کسب و کار فعال هستید و قصد فروش محصول خود را دارید، بهترین گزینه به کارگیری یک سایت فروشگاهی است. سایت فروشگاهی با دارا بودن کلیه امکاناتی که میتواند در یک فروشگاه واقعی باشد، شما را از کلیه هزینه های جانبی و اولیه ای که برای فروش محصولتان نیاز است راحت میکند. هزینه هایی نظیر اجاره یک مغازه، انبارداری، نگهداری و به روز نگه داشتن تاریخ محصولات، کمبود موجودی انبار و … در پلن طراحی سایت فروشگاهی ایران وب لایف، شما میتوانید به سادگی، هرنوع محصول از هر گروهی را ایجاد کرده و با نسبت دادن ویژگیهای مختلف به آن و قراردادن چندین قیمت به ازای هر ویژگی دست خریداران را برای انتخاب محصول با مشخصات دلخواه باز بگذارید. علاوه براین ، با به کارگیری آخرین تکنولوژی های پیاده سازی فروشگاه، چه به کمک CMS های فروشگاهی و چه به کمک طراحی سایت اختصاصی برپایه تکنولوژی دات نت، میتوانید با خیالی آسوده از نظر امنیت و قیمت مناسب ، پلن موردنظر خود را انتخاب کنید. نمونه کارهای ما در همین بخش و تنوع ویژگی ها و خدمات انجام گرفته در آنها، تأییدی بر این موضوع است.

نمایش بیشتر

تنوع ماژول ها

+89

حجم خرید (میلیارد)

+2

تنوع محصولات

+45

تعداد کاربران

+500.000

ویترین آنلاین محصولات و خدمات شما

ویژگی طراحی سایت فروشگاهی

یک فروشگاه واقعی

درست همانند یک فروشگاه واقعی، کلیه نیازهای شما برطرف میشود. چه در بخش خرید و چه بعد از آن، همه مراحل و قوانین خرید، فاکتورها ، گزارشات و ... قابل پیاده سازی است.

تنوع محصولات

با انتخاب یک سایت فروشگاهی، هیچ محدودیتی در انتخاب نوع محصول خود ندارید و به سادگی میتوانید نوع محصولات خود را تغییر یا افزایش دهید تا همانند یک فروشگاه زنجیره ای باشید.

درج قیمت سریع

قیمت گذاری سریع

مهمترین دغدغه، ورود قیمتهای مختلف برای محصولات زیاد است، با اینحال در پلن سایت فروشگاهی ایران وب لایف این شیوه به روشهای مختلف و به شکلی بسیار آسان حل شده است.

وردپرس یا اختصاصی؟

وردپرسی

فروشگاه آماده

نمایش بسیار دقیق و متناسب با همه دستگاه های دیجیتال نظیر تبلت، موبایل یا مانیتورهای عریض در این سایت ها تعبیه می شود.

اختصاصی

فروشگاه اختصاصی

برای اشخاصی که نیاز به فروشگاههایی با سرعت و امنیت بسیار بالا، ویژگیهای منحصر به فرد و امکاناتی هستند که تازگی بالایی دارد و آنها را در فضای وب خاص میکند، این پلن برپایه تکنولوژی دات نت و از صفر کدنویسی می شود.

خدمت طراحی سایت
ریسپانسیو

RESPONSIVE DESIGN

نمایش بسیار دقیق و متناسب با همه دستگاه های دیجیتال نظیر تبلت، موبایل یا مانیتورهای عریض در این سایت ها تعبیه می شود.

SEO SCORE

SEO SCORE

سایت های فروشگاهی، همراه با کلیه امکانات و نیازهایی که برای سئوی یک سایت نیاز است طراحی میشوند تا به سرعت به نتایج برتر برسند.

کارت

CART

انتخاب محصول، مشاهده قیمت، افزودن، انتخاب آدرس و پرداخت آنی، مراحل کوتاهی هستند که روند خرید را بسیار آسان و سریع می کنند.

DEDICATED DESIGN

طراحی سایت شما، کاملا متناسب با هویت سازمانی، نوع محصول و خواسته هایی است که شما در جلسات مشاوره و تحلیل سایت به ما منتقل می کنید.

نمونه کار های طراحی سایت فروشگاهی

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

عوامل مختلفی در تعیین قیمت نهایی سایت های فروشگاهی اثرگذار هستند. تعداد صفحات مورد نیاز برای سایت فروشگاهی (صفحه تماس با ما، صفحات معرفی محصولات، مقالات و…)، نوع محصولات فروشگاهی (به عنوان مثال یک وب سایت چاپی در مقایسه با سایت لوازم خانگی، صفحات اختصاصی طراحی شده متفاوتی نسبت به هم دارند) و… از جمله عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت نهایی هستند. ایران وب لایف در طراحی سایت فروشگاهی قیمت نهایی پروژه را بر اساس این عوامل و توافق نهایی با مشتری تعیین می کند.
تعیین زمان نهایی تحویل پروژه با توجه به روال کد نویسی های لازم برای طراحی سایت مورد نظر و ویژگی هایی که مشتری انتظار دارد در سایت اجرایی شود، تعیین می شود. ایران وب لایف هنگام عقد قرارداد با مشتریان خود یک بازه زمانی برای تحویل پروژه های طراحی سایت تعیین می کند.
یک سایت فروشگاهی تمامی امکانات لازم برای خرید و فروش کالا توسط کاربران مختلف را داراست. مثل صفحه های گروه محصولات، محصولات، سبد خرید ، پروفایل کاربری و …. علاوه براینکه هر قابلیتی که شما بخواهید بر روی سایت قابل اضافه شدن است. اگر مایلید با امکانات بیشتری از این نوع سایتها آشنا شوید میتوانید این فایل را دانلود کرده یا به نمونه کارهای ما سر بزنید.
کلیه پشتیبانی های ایران وب لایف در خصوص پروژه های مشتریان، تا یک سال بعد از تحویل پروژه به صورت رایگان می باشد. هم چنین مشتریان می توانند مشاوره های رایگان را به صورت تماس تلفنی دریافت نمایند.
دیجیتال مارکتینگ در دنیای امروز حرف اول را می زند. کسب و کارهایی می توانند به موفقیت برسند که از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ به بهترین شکل ممکن استفاده نمایند. بدون شک پیاده سازی بستر آنلاین، می تواند برای پیشرفت هر کسب و کاری اعم از کوچک و بزرگ، سودمند باشد.
خیر، هیچگونه محدودیتی در نوع محصول یا گروه محصول و تعداد آنها وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *