آژانس دیجیتال مارکتینگ در تهران

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در تهران

زمان خواندن این مطلب 16 دقیقه

انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ و چالش های آن سبب شد تا لیستی از بهترین آژانس های بازاریابی دیجیتال در تهران را برای شما تهیه کنیم.

انتخاب شریک تجاری، شریک زندگی یا حتی دوست در زندگی، همواره چالش برانگیز است و برای رسیدن به نتیجه خوب علاوه بر صرف انرژی، نیاز به زمان دادن و بررسی های فراوان وجود دارد. انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ حرفه ای برای کسب و کار بخصوص زمانی که صحبت از بهترین ها باشد، نیز اگر پر اهمیت تر از این گزینش ها نباشد، قطعا کم اهمیت تر نیست. در این مقاله به بررسی بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در تهران متناسب با نیاز های کسب و کار شما می پردازیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

کار را به دست کاردان بسپار. همانطور که برای ترجمه مدارک خود به دفاتر دارالترجمه مراجعه می کنیم یا برای دفاع از خود در دادگاه به سراغ وکلای معتبر می رویم، برنامه ریزی استراتژیک برای رشد کسب و کار در فضای آنلاین نیز نیاز به استخدام افراد کارشناس و خبره این حوزه دارد. فلسفه وجودی آژانس های دیجیتال مارکتینگ نیز دقیقا به همین موضع اشاره دارد.

خبره های هر حوزه بازاریابی دیجیتال اعم از سئو، طراحی سایت، طراحی گرافیکی، عکاسی و … معمولا در آژانس های دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارند تا به رشد کسب و کار های مختلف کمک کنند. وظیفه اصلی یک آژانس بازاریابی برخط برنامه ریزی و چینش استراتژی برای حضور حداکثری آنلاین کسب و کار شماست. حال این حضور در موتور های جستجو باشد یا اینستاگرام تفاوتی ندارد، در نهایت رشد کسب و کار شما در همکاری با یک شرکت دیجیتال مارکتینگ تضمین شده است.

چگونه بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در تهران را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین آژآنس دیجیتال مارکتینگ در تهران را انتخاب کنیم

 1. اهداف مشخص تعیین کنید.

قبل از کار با یک آژانس بازاریابی دیجیتال، باید نیازهای کسب و کار خود را تعیین کنید. مرحله اول، تعیین محدودیت هزینه های قابل استفاده در پروژه های بازاریابی آنلاین است اما مهمتر از آن، دانستن این موضوع می باشد که چرا باید آژانس دیجیتال مارکتینگی را استخدام کنید یا پیش از آن، اصلا بر اساس چه اهدافی باید مارکتینگ آنلاین خود را پیش ببرید؟

هدف شما از شروع دیجیتال مارکتینگ چیست؟ به دنبال برندینگ و نشر مقالات علمی در وبسایت و به دنبال آن، نشان دادن وبسایت خود به افراد بیشتر هستید؟

قصد دارید فروش محصولات را بیشتر کنید؟ یا تعداد بیشتر شماره تماس و ایمیل نظر شما را جلب می کند؟ سوشال مدیا چطور؟ چگونه قصد دارید از پتانسیل بالای شبکه های اجتماعی استفاده کنید؟

سعی کنید با پاسخ دقیق به سوالات اینچنینی، نقشه راه خود را مشخص کنید.

 1. آغاز پروسه تحقیقات

جمع آوری اطلاعات و لیست شرکت ها را می توانید با یک سرچ ساده (شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران) آغاز کنید. در روند جستجوی خود به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • نمونه کار و کیس استادی

بهتر است به جای اعتماد چشم بسته به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، پس از مراجعه به وبسایت آن ها نمونه کار ها را با دقت بررسی کنید. نمونه کار هایی که معمولا در وبسایت آژانس های دیجیتال مارکتینگ پیدا می کنید به چند دسته نمونه کار های سئو، طراحی سایت، سوشال مدیا مارکتینگ، عکاسی و یا گرافیک تقسیم بندی می شوند.

 • نظرات دیگران

هیچ بقالی نمیگه ماستم ترشه! این ضرب المثل قدیمی را بار ها شنیده ایم اما واقعیتی وجود دارد که نمی توان از آن صرف نظر کرد. بهتر است نظرات و توصیفات افراد راضی و ناراضی را در مورد آژانس دیجیتال مارکتینگ مورد نظر خود بخوانید و بیشتر به دنبال تجربیات دیگران باشید.

 • نظر شخص ثالث

به جز نظراتی که افراد مختلف در مورد یک آژانس دیجیتال مارکتینگ ممکن است بدهند، دیدگاه و رتبه بندی وبسایت های شخص ثالث در مورد بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ تهران نیز می تواند در راه انتخاب مناسب ترین گزینه به شما کمک کند.

 • وبسایت آن ها با شما صحبت می کند!

بله درست خواندید! اگر دانش کمی هم در مورد سایت و سئو داشته باشید، احتمالا زیبایی طراحی وبسایت آن ها، نوع محتوایی که روی سایت خود منتشر می کنند یا پست های سوشال مدیای آن ها، با شما صحبت خواهند کرد. از آژانس های دیجیتال مارکتینگی که سرعت سایت پایینی دارند، دیزاین زیبایی ندارند، محتوای خسته کننده یا بدون هدفی دارند و فعالیت خاصی روی سایت خود نمی کنند، دوری کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگی که خود را نتوانسته آنچنان توسعه دهد، احتمالا برای پروژه شما نیز به همین مشکل خواهد خورد.

 1. چه خدماتی نیاز دارید؟

آژانس های دیجیتال مارکتینگ کوچک و بزرگ بسیاری در تهران مستقر هستند که اغلب یک یا چند سرویس بازاریابی دیجیتال را ارائه می دهند. از جمله خدماتی که آژانس های دیجیتال مارکتینگ ارائه می دهند می توان به طراحی وبسایت، سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجو، سوشال مدیا مارکتینگ، عکاسی و گرافیک اشاره کرد که معمولا تمام این خدمات زیر مجموعه دیجیتال برندینگ قرار می گیرند.

مهمترین نکته این است که آژانسی را انتخاب کنید که استراتژی صحیح، برنامه ریزی کامل و نتیجه دقیقی را که در جستجوی آن هستید به شما ارائه دهد.

خب در این قسمت بهتر است به سراغ بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در تهران برویم:

10 تا از بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ تهران

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف (میدان ونک)

اگر بتوان به یک آژانس بازاریابی دیجیتال فول سرویس در تهران اشاره کرد، بدون شک ایران وب لایف گزینه بسیار مناسبی است. از جمله برند هایی که در نمونه کار های این آژانس یافت می شود می توان به مجموعه پاکسان، شیرالات KWC، بانک پاسارگاد (سامانه هوشمند کارت هدیه)، داروسازی دکتر عبیدی، هولدینگ اکسیر کادوس، ماناتل و … اشاره کرد.

ایران وب لایف در طول حدود 9 سال فعالیت خود در اکوسیستم دیجیتال مارکتینگ کشور همواره سعی داشته تا با ارائه راهکار های خلاقانه به کسب و کار ها در زمینه تجارت آنلاین، امکان رشد بدهد.

از جمله خدماتی که ایران وب لایف در راستای برندینگ دیجیتال انجام می دهد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی وبسایت اختصاصی و وردپرسی
 • سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجو
 • سوشال مدیا مارکتینگ
 • عکاسی تبلیغاتی و صنعتی
 • خدمات طراحی و گرافیک

آدرس و اطلاعات ایران وب لایف

وبسایت: https://www.iranweblife.com/

آدرس: تهران – بالاتر از میدان ونک – انتهای خیابان عطار – کوچه بوستان، پلاک 1

شماره تماس: 88678219 و 88678220

ایمیل: info@iranweblife.com

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ راتین (بهشتی)

راتین را اغلب به عنوان همکار سایت های گردشگری همچون علی بابا، هومسا و … در زمینه گوگل ادز می شناسیم. دفتر اصلی این آژانس در خیابان بهشتی تهران قرار دارد، البته این شرکت دارای دو دفتر مجزا در ترکیه (مخصوص گوگل ادز به علت تحریم ها) و مشهد است.

از جمله خدمات اصلی راتین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گوگل ادز (خدمت شاخص)
 • طراحی سایت
 • سئو
 • CPA و CPO
 • تبلیغات نصب اپلیکیشن

آدرس و اطلاعات تماس با راتین

وبسایت: https://www.ratin.agency/

آدرس: تهران، خیابان بهشتی، نرسیده به خیابان سهروردی، پلاک ۸۱، واحد ۴

شماره تماس: 91313103-021

ایمیل: info@ratin.agancy

 1. بادکوبه (سعادت آباد)

یکی از آژانس های بازاریابی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیز فعال می باشد، بادکوبه است. اگر در زمینه تبلیغات خلاقانه، تیزر تبلیغاتی و یا روابط عمومی احساس نیاز به آژانسی خلاق و با تجربه پیدا کردید، بادکوبه آماده ارائه خدمات به شماست. این مجموعه بخشی به نام راهکار های بازاریابی دیجیتال نیز دارد که خدمات سئو، طراحی سایت و … را ارائه می دهد اما در کل تمام نمونه کار های بادکوبه، برند های مطرحی هستند که به دنبال تبلیغات تلویزیونی، بیلبورد و یا تیزر های جذاب هستند.

از جمله خدمات اصلی راتین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گوگل ادز (خدمت شاخص)
 • طراحی سایت
 • سئو
 • CPA و CPO
 • تبلیغات نصب اپلیکیشن

آدرس و اطلاعات تماس با بادکوبه

وبسایت: https://badkoobeh.com/

آدرس: تهران، شهرک قدس، انتهای بلوار دادمان، خیابان گل افشان شمالی، کوچه 7، پلاک 9

شماره تماس: 88080150-021

فکس: 88092766

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین (فاطمی غربی)

نوین یکی از قدیمی ترین اسامی در زمینه دیجیتال مارکتینگ ایران است و البته نباید نام آن را با کانون ایران نوین اشتباه گرفت. نوین در زمینه های متنوعی از بازاریابی دیجیتال مانند طراحی استراتژی سئو، استراتژی محتوایی، مشاوره، رپورتاژ آگهی، تبلیغات در گوگل و … حضور دارد اما به تازگی در زمینه آموزش دیجیتال مارکتینگ و ابزار های آن ورود کرده است:

 • دوره سئو
 • دوره بازاریابی محتوا
 • دوره فتوشاپ
 • دوره UI
 • دوره تبلیغات در گوگل
 • دوره تگ منیجر

از جمله برند هایی که به نوین اعتماد کردند می توان به گلدیران، بیمیتو، موبایل کمک، دیدنگار، اسنپ تریپ و … اشاره کرد.

آدرس و اطلاعات تماس با نوین

وبسایت: https://www.novin.com/

آدرس: تهران، خیابان فاطمی غربی، کوچه خزان، پلاک 2

شماره تماس: 63404-021

ایمیل: info@novin.com

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ بومرنگ (اراج)

از مجموعه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و مریدنت تا بیمه نوین و آسیاتک، بخواهید یا نه، آژانس دیجیتال مارکتینگ بومرنگ با داشتن مشتریان مطرح، یکی از برترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در کشور است.

بومرنگ با توجه به سابقه بیش از 7 سال در اکوسیستم بازاریابی دیجیتال، یکی از شرکت های مطرح در این زمینه است که می توانید برای انجام خدمات زیر به آن اعتماد کنید:

 • سئو و SEM
 • بازاریابی در شبکه های اجتماعی
 • برنامه ریزی دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی سایت، اپلیکیشن و ربات
 • ایمیل مارکتینگ
 • تبلیغات آنلاین

آدرس و اطلاعات تماس با بومرنگ

وبسایت: https://boomrangdm.com/

آدرس: تهران، اراج، خیابان دوازده متری ولیعصر، بن بست قائم، پلاک ۷، پارک فناوری پردیس (شعبه های وی) ساختمان شماره ۳

شماره تماس: 22811711-021

ایمیل: Contact@boomrangdm.com

 1. وب/سئو 24 (گاندی)

اگر طراحی سایت و سئو را دو خدمت بزرگ در زمینه دیجیتال مارکتینگ بدانیم، شرکت وب 24 را می توان در زمره بهترین ها بدانیم. اگر به صفحه نمونه کار های وب 24 سری بزنید، نام برند های آشنایی در زمینه سئو مانند آی تی ایران، خبر ورزشی و فارنت (وبسایت های خبری) به چشم می خورد و بر خلاف نمونه کار های طراحی سایت، پوئن مثبتی برای آن ها به حساب می آید.

خدمات اصلی وب 24

 • طراحی سایت
 • خدمات سئو
 • تولید محتوا

آدرس و اطلاعات تماسی شرکت وب 24

وبسایت: https://www.web24.ir/

آدرس: تهران، خیابان گاندی، کوچه 23، پلاک 3

شماره تماس : 86086864-021

ایمیل : info@web24.ir

 1. گروه تبلیغات دیجیتال دیما (شهرک غرب)

دیما را می توان یکی از آژانس های پیشرو در زمینه تبلیغات دیجیتال اعم از تبلیغات بنری، رپورتاژ آگهی، تبلیغ در شبکه های اجتماعی، گوگل ادز و … دانست. تیم خلاق، جوان و با انگیزه دیما به همراه تجربه بالای شرکت های همکار مانند روزیاتو، سفر مارکت، خانومی، دامستوس و … می تواند تجربه خوبی در راه توسعه برند شما داشته باشد.

آدرس و اطلاعات تماسی دیما

وبسایت: https://deema.agency/

آدرس: تهران – شهرك غرب – خيابان حسن سيف كوچه پانزدهم پلاك ١٠

شماره تماس: 82100621-021

ایمیل: hi@deema.agency

 1. آژانس تبلیغات صبا ویژن (میرداماد)

احتمالا پیش از شروع هر ویدئو در آپارات و فیلیمو، تبلیغات 6 ثانیه را دیده اید. چه این تبلیغات حوصله سر بر باشند چه از دیدن آن ها لذت ببرید، آن ها کار صبا ویژن هستند! صبا ویژن با نام تبلیغات و کمپین های 360 درجه آنلاین شناخته شده و با برند های بسیار معتبری همکاری داشته است.

آدرس و اطلاعات تماسی صبا ویژن

وبسایت: https://www.sabavision.com/

آدرس: تهران، بزرگراه مدرس، تقاطع وحید دستگردی، پلاک 217

شماره تماس: 72396000-021

ایمیل: info@sabavision.com

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ هارمونی (شهرک غرب)

هارمونی یکی از زیرمجموعه های پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت است که در زمینه ارائه خدمات نیرو محور دیجیتال مارکتینگ مانند طراحی سایت، سئو، طراحی گرافیکی، مدیریت پیج اینستاگرام و … فعالیت دارد. به سبب اسم بزرگ یکتانت، هارمونی نیز توانسته نمونه کار های خوبی در زمینه طراحی لندینگ پیج، کمپین های تبلیغاتی و موشن گرافیک داشته باشد.

آدرس و اطلاعات تماسی هارمونی

وبسایت: https://harmony.agency/

آدرس: شهرک غرب، خیابان ایران‌زمین، گلستان جنوبی، پلاک 21

شماره تماس: 91094584-021

ایمیل: contact@harmony.agency

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ ادنگاه (مطهری)

تبلیغات در اینستاگرام و گوگل دو خدمت اصلی ادنگاه است. این آژانس دیجیتال مارکتینگ در حدود 4 سال است که در حوزه تبلیغات آنلاین فعالیت دارد. از جمله مشتریان ادنگاه می توان به پارسه، کلینیک زیبایی صدف و اپلیکیشن درخواست خودرو دینگ اشاره کرد.

آدرس و اطلاعات تماسی ادنگاه

وبسایت: https://adnegah.net/

آدرس: تهران، خیابان شهید مطهری، پلاک ۱۰۰، ساختمان منتا، واحد ۷

شماره تماس: 28422546-021

ایمیل: info@adnegah.net

لیست کامل آژانس های دیجیتال مارکتینگ در تهران

در انتها تصمیم گرفتیم علاوه بر لیست بهترین آژانس ها از دیدگاه خود، باقی آژانس های فول سرویس یا تخصصی که در تهران فعالیت دارند را نیز برای شما لیست کنیم تا گزینه های وسیع تری برای انتخاب داشته باشید.

 1. آژانس ارتباطات بازاریابی فیلیپ (ملاصدرا)

طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی، مشاوره تبلیغات و روابط عمومی جزو تخصص های اصلی فیلیپ است که از سال 1391 پا به عرصه دیجیتال مارکتینگ کشور گذاشته است. از جمله مشتریان اصلی فیلیپ می توان به پلاک، هایپراستار، فرمند، شاتل و … اشاره کرد.

آدرس و اطلاعات تماسی فیلیپ

وبسایت: https://fillip.agency/

آدرس: خیابان ملاصدرا، خیابان شهید عباس شیرازی، خیابان سامان، پلاک 67، واحد3

شماره تماس: 88065818-021

ایمیل: info@fillip.agency

 1. وی دیجیتال مارکتینگ (محله نیلوفر)

وی دیجیتال مارکتینگ نیز یکی از آژانس های بازاریابی آنلاین واقع در شهر تهران است که در زمینه تبلیغات گوگل، سئو، طراحی سایت و اینستاگرام فعالیت دارد. از جمله مشتریان وی دی ام می توان موبایل آباد، تیپاکس، ثبت خوارزمی، لوله آنلاین و … اشاره کرد.

آدرس و اطلاعات تماسی وی

وبسایت: https://vdigimarketing.com/

آدرس: تهران، نیلوفر، کوچه شانزدهم

شماره تماس: 88513985-021

 1. آژانس تبلیغات بازاریابی و برند مات (پارک وی)

از تحقیقات بازار گرفته تا تبلیغات ورزشی و تولید رسانه ای، آژانس مات شرکتی است که می توانید برای برندینگ نوین به آن اعتماد کنید. همکاری با برند های معتبر، گستردگی خدمات و داشتن چندین نقطه تماس با مخاطبان هدف، مات را به یکی از آژانس های برتر تبلیغات در تهران تبدیل کرده است.

وبسایت: https://maat.ir/

آدرس: یابان ولیعصر، بالاتر از پارک وی، روبروی بانک صنعت و معدن، پلاک 2800

شماره تماس: 24829-021

ایمیل: info@Maat.ir

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ لاوان (بلوار آفریقا)

اگر به دنبال شرکت تبلیغاتی مناسب برای پروژه های دیجیتال مارکتینگ خود به همراه ایده پردازی های مناسب هستید، سری به وبسایت لاوان هم بزنید. این آژانس دیجیتال مارکتینگ با داشتن نمونه کار های معتبر تیزر، بیلبورد و طراحی پست اینستاگرام در این زمینه جزو بهترین هاست.

آدرس و اطلاعات تماسی لاوان

وبسایت: https://lavan.agency/

آدرس: تهران- بلوار آفریقا – خیابان تابان غربی- پلاک 14- واحد 51

شماره تماس: 88797047-021

ایمیل: info@lavan.agency

 1. آژانس بازاریابی دیجیتال دارت (میرداماد)

همکاری را برند هایی همچون تلاونگ، سانی نس، هراز، فیدیبو و … در زمینه تبلیغات، تولید محتوای سوشال و طراحی سایت، این شرکت را به یکی از آژانس های بازاریابی دیجیتال موفق در تهران بدل کرده است.

آدرس و اطلاعات تماسی دارت

وبسایت: https://daartagency.com/

آدرس: تهران، میرداماد، خیابان آناهیتا شرقی، کوچه سودمند، پلاک 2، واحد 14

شماره تماس: 22900336-021

ایمیل: info@daartagency.com

 1. کانون تبلیغات ایران نوین (پارک وی)

شاید بتوان لقب بزرگترین و مجهز ترین دپارتمان تبلیغاتی کشور را به کانون تبلیغاتی ایران نوین داد. با اینکه ایران نوین تمامی بخش های دیجیتال برندینگ مانند سئو، طراحی سایت، تولید محتوا و … را در خدمات خود دارد اما همواره نام ایران نوین را در کنار فرایند های تبلیغاتی مانند طراحی تیزر، غرفه نمایشگاه، استوری برد، تبلیغات فراگیر تلوزیونی و بنری و … مشاهده می کنیم.

آدرس و اطلاعات تماسی ایران نوین

وبسایت: https://irannovin.net/ 

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، کوچه مهناز، پلاک 27

شماره تماس: 27634-021

ایمیل: info@irannovin.net

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ کانگورو (میرزای شیرازی)

تبلیغات همسان، لیندکین مارکتینگ، اینستاگرام مارکتینگ، طراحی سایت و لندینگ جزو خدمات اصلی گروه تبلیغاتی کانگورو است. از جمله مشتریانی که از خلاقیت کانگورو برای پیشبرد اهداف آنلاین خود استفاده کردند، می توان ایرانسل، جاباما، کاله، هومسا و … را نام برد.

آدرس و اطلاعات تماسی کانگورو

وبسایت: https://congoro.com/fa/

آدرس: تهران، خیابان میرزای شیرازی نرسیده به عباس آباد، پ ۳۲۱

شماره تماس: –

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ گرندیما (بلوار فردوس)

گرندیما نیز یکی از آژانس های بازاریابی دیجیتال معتبری است که می توانید در تهران بیابید. برخی از مشتریان گرندیما مانند روژا شاپ، برادران حسینی، کیلید و … از خدمات سئو، طراحی سایت، گوگل ادز و تولید محتوای گرندیما بهره بردند.

آدرس و اطلاعات تماسی گرندیما

وبسایت: https://www.grandima.com/

آدرس: تهران،‌ بلوار فردوس شرق، خیابان تقدیری

شماره تماس: –

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ منظم (سهروردی شمالی)

اگر در اکوسیستم دیجیتال مارکتینگ کشور بخواهیم یک نام ماندگار بیاوریم، احتمالا آن نام عادل طالبی عزیز است. از مدیریت نشر برآیند تا دبیر انجمن صنفی کسب و کار های اینترنتی رزومه ای درخشان برای شخص عادل طالبی است که در این آژانس نیز به عنوان هم بنیانگذار مشغول فعالیت می باشد.

از جمله خدمات آژانس منظم می توان به مشاوره و نظارت بر کمپین های دیجیتال مارکتینگ، سئو و تدوین استراتژی محتوایی اشاره کرد.

آدرس و اطلاعات تماسی منظم

وبسایت: https://monazam.agency/

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، خیابان علی اکبری، خیابان صحاف زاده، پلاک 15، واحد ۲

شماره تماس: 44622942-021

ایمیل: Info@monazam.agency

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ تابان (اکباتان)

مجموعه تابان در زمینه های مختلفی از جمله طراحی سایت و اپلیکیشن، تبلیغات در گوگل، موشن گرافیک، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، سوشال مدیا مارکتینگ و … فعالیت دارد. در نمونه کار های Dmtaban پروژه های سئو، طراحی سایت و اینستاگرام مارکتینگ زیادی یافت می شود اما نام برند در میان پروژه ها خالیست!

آدرس و اطلاعات تماسی تابان

وبسایت: https://dmtaban.com/

آدرس: تهران – شهرک اکباتان – خیابان نفیسی – خیابان عظیمی – پلاک ۴۲ – واحد ۵

شماره تماس: 44674468-021

ایمیل: info@dmtaban.com

 1. آژانس بازاریابی دیجیتال دیماژن (دولت)

دیماژن نیز در دسته بندی های مختلفی خدمات دیجیتال مارکتینگ ارائه می دهد. از جمله خدمات این آژانس دیجیتال مارکتینگ می توان به طراحی وبسایت، خدمات سئو، بازاریابی محتوا و گوگل ادز اشاره کرد. برای مشاهده نمونه کار های دیماژن بد نیست به وبسایت آن ها سری بزنید.

آدرس و اطلاعات تماسی دیماژن

وبسایت: https://dimagene.com/

آدرس: خیابان دولت، خیابان نعمتی، کوچه امیری فیروزکوهی، پلاک ۱۱

شماره تماس: 28428781-021

ایمیل: –

 1. رادزاد (پیروزی)

سئو و دیگر هیچ! رادزاد یکی از شرکت های قدیمی سئوکار در ایران است که همچنان هم به فعالیت خود ادامه می دهد. این شرکت در زمینه های مختلف سئو شامل آموزش، مشاوره، پشتیبانی، سئو جوملا، دروپال و … مشغول است اما متاسفانه در وبسایت آن ها اثری از نمونه کار دیده نمی شود.

آدرس و اطلاعات تماسی رادزاد

وبسایت: https://radzad.com/

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، خیابان پنجم نیرو هوایی، کوچه 5.33، پلاک 34

شماره تماس: 91303520-021

ایمیل: info@radzad.com

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ آبدین (مطهری)

آبدین در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ مانند سئو، طراحی سایت و لندینگ پیج، مدیریت اینستاگرام، طراحی پست و موشن گرافیک فعالیت دارد. از جمله نمونه کار های آبدین می توان به تصمیم فردا، مجله کهن، کاوان شیمی، الدر و … در زمینه های مختلف اشاره کرد.

آدرس و اطلاعات تماسی آبدین

وبسایت: https://abdinads.com/

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان سلیمان خاطر.

شماره تماس: –

ایمیل: info@abdinads.com

 1. راه دی ام (بازار)

راه دی ام نیز نامی آشنا به عنوان آژانس دیجیتال مارکتینگ است که از سال 1396 آغاز به کار کرد و تا به حال در زمینه های مختلفی مانند مشاوره سئو، طراحی سایت، توسعه اپلیکیشن، تبلیغات آنلاین و … فعالیت داشته است.

آدرس و اطلاعات تماسی راه دی ام

وبسایت: https://rahedm.ir/

آدرس: تهران، بازار بزرگ، خیام، پاساژ پاسارگاد، طبقه اول

شماره تماس: –

ایمیل: Info@rahedm.ir

نظر شما چیست؟

در پایان و پس از معرفی لیست آژانس های دیجیتال مارکتینگ در تهران، از شما دعوت می کنیم که آژانس های بازاریابی دیجیتالی که می شناسید یا با آن کار کرده و راضی بوده اید را با ما در کامنت ها به اشتراک بگذارید.
4.9/5 - (23 امتیاز)

فهرست مطالب

9 پاسخ

 1. سلام. فاکتورهای زیادی میشه برای انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب در نظر گرفت ولی به نظر من توجه به وب سایت یک آژانس اولین و مهم‌ترین فاکتور می‌تونه باشه. چون اگه تونسته باشه خلاقیت و زیبایی رو با دیجیتال تویه وب سایت خودش ترکیب کرده باشه اون موقع میشه گفت که کارشو بلده. به طور مثال به وب سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجی دینگ DGding.com یه سری بزنید تا متوجه بشید منظورم چیه .

 2. با درود،
  خیلی ممنونم از لیست جامع آژانس های دیجیتال مارکتینگی که معرفی کردید.
  جای آژانس دیجیتال مارکتینگ، نیک مارکتینگ به صورت تخصصی بروی سئو سایت و گوگل ادز فعالیت میکند و بروی پروژه های فارسی، انگلیسی و آلمانی فعالیت دارد، خالی است.
  با تشکر از شما

 3. سلام خیلی ممنون از مقاله خوبتون
  من هم آژانس دیجیتال مارکتینگ حامین تیم رو معرفی میکنم
  شرکت حامین در زمینه طراحی سایت و خدمات سئو فعالیت دارند و خدماتشان از پشتیبانی بسیار خوبی برخورداره.

 4. ممنون از معرفی آژانس‌های خوب مارکتینگ. تیم ما هم مدت زیادی هست که در حوزه‌های رستوران داری، گردشگری و پزشکی تمرکز داره و خدمات مارکتینگ به خصوص مدیریت پیج اینستاگرام ارائه میده. برای افرادی که در این حوزه ها فعالیت می‌کنند، تیم دیجیتال مارکتینگ رادوین می‌تونه خدمات تخصصی بهشون ارائه بده. اگر قصد آپدیت لیست رو داشتید تیم رادوین رو فراموش نکنید.
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *