طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپ اندروید

با گسترش روزافزون کاربران موبایل، نیاز به داشتن یک برنامه یا اپلیکیشن مناسب برای یک کسب و کار، شرکت یا شخصی به امری ضروری تبدیل شده است.

اگر مایلید که متناسب با وب سایت خود یا هویت سازمانی و اهدافی که برای خود مشخص کرده اید، یک اپلیکیشن طراحی کنید یا دارای یک ایده خاص یا جدیدی هستید که نیاز به نمایش و پیاده سازی آن را در بستر موبایل حس میکنید، پلن طراحی اپ اندروید ایران وب لایف یکی از بهترین گزینه هاست.

امروزه اندروید ، به دلیل خصوصیات فراوان و منبع باز بودن کدهای آن، به محبوبترین سیستم عامل بین کاربران موبایلی و توسعه دهندگان تبدیل شده است، طوریکه از سال 2003 به این سو، چیزی درحدود 78 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است. با انتخاب پلن طراحی اپ اندروید در ایران وب لایف، همچنین میتوانید با هزینه ای کمتر ، یک وب سایت مطابق با امکانات انتخابی در اپلیکیشن خود داشته باشید. چرا که به دلیل کدنویسی یکپارچه سرویسها امکان به کارگیری آنها در وب سایتها و نرم افزارهای شما نیز امکان پذیر است.

نمایش بیشتر

پروژه های موفق

+23

ویژگی های اختصاصی پیاده شده

+200

سرویسهای پیاده شده

+984

همکاری با برندهای گوناگون

+16

اجرای ایده های جدید

اجرای ایده های جدید

اگر ایده تازه یا خاصی دارید که دوست دارید به بهترین شکل ممکن در قالب یک اپ موبایل پیاده شود، بهترین پلن طراحی اپ اندروید است.

طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی

به کمک یک طراحی اختصاصی، میتوانید خصوصیات منحصر به فرد و هویت سازمانی خود را در اپلیکیشن منعکس کرده و یک ساختار یکپارچه به وجود بیاورید.

همگام با وب سایت

همگام با وب سایت

اگر پیش از این، پلن طراحی سایت ایران وب لایف را انتخاب کرده اید، با هزینه ای بسیار کمتر و مطابق با کلیه امکانات سایت میتوانید اپ خود را بسازید.

داده های مشترک

داده های مشترک

با استفاده از پنل مدیریت در بستر وب سایت، اپ موبایل یا هر شکل دیگری، میتوانید به چندین روش و به ساده ترین فرم اطلاعات را تغییر دهید.

تعامل با وب سایت

تعامل با وب سایت

همه امکانات خاص و منحصر به فردی که در وب سایت شما وجود دارد، حالا میتواند متناسب با ابعاد و قابلیتهای موبایل، بر روی یک اپلیکیشن پیاده شود. لذا علاوه بر کسر هزینه کمتر برای شما، بروزرسانی ها به صورت همزمان در هر دو بستر سایت و اپ اتفاق میفتد.

خدمت طراحی اپ موبایل
پنل مدیریت یکپارچه

پنل مدیریت یکپارچه

با استفاده از پنل مدیریت در بستر وب سایت، اپ موبایل یا هر شکل دیگری، میتوانید به چندین روش و به ساده ترین فرم اطلاعات را تغییر دهید.

صفحات داینامیک

صفحه های داینامیک

اطلاعات هربخشی از اپلیکیشن میتواند با دادهای ورودی شما پر شده و قابل تغییر باشد تا یک برنامه کاملا شخصی برای شما به وجود بیاید.

دسترسی آزاد به api

دسترسی آزاد به API

همه داده های موبایل، به صورت api میتواند در اختیار برنامه نویسان و کاربران مجاز قرار گیرد تا در بسترهای دیگر قابل استفاده باشد.

ui and ux

UI / UX

رابط کاربری مناسب و منحصر به فرد، متناسب با هویت سازمانی شما و همه ایده های تأیید شده در اپ اندروید اعمال میشود.

نمونه کار های طراحی اپ اندروید

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

با گسترش محبوبیت موبایل در میان کاربران ، معرفی یک برند یا مجموعه از طریق یک اپلیکیشن موبایل، باعث افزایش میزان بازدید و شناخت آن میشود. علاوه براینکه اندروید به عنوان محبوبترین سیستم عامل موبایل میان کاربران و برنامه نویسان، بهترین گزینه برای معرفی برند شما و خدمات گوناگون در سطحی گسترده تر است.
در صورت بروز هرگونه خطای فنی که مرتبط با خطاهای سیستمی، عدم ارتباط به شبکه و موارد اینچنینی باشد، تیم ایران وب لایف در اسرع وقت و به صورت رایگان خطای شما را رفع میکنند. سایر موارد پشتیبانی که شامل اضافه کردن موارد جدید یا امکانات خاص به برنامه باشد، پس از محاسبه قیمت و توافق شما با ایران وب لایف، آن بخش به برنامه اضافه میشود.
هزینه طراحی هر برنامه با توجه به امکانات موردنیاز شما و زمان لازم برای پیاده سازی هر بخش محاسبه میشود. این موضوع در مورد زمان طراحی هم صدق میکند اما به طور معمول بین 1 تا 2 ماه متغیر است. پس برای رسیدن به هزینه و زمان دقیق تر درمورد برنامه خود، ابتدا فهرستی از امکانات خود تهیه کنید و بعد از تماس با کارشناسان ما و ارسال فایل خود، علاوه بر مشاوره رایگان از جزئیات کامل پروژه خود مطلع شوید.
اپلیکیشن علاوه بر خصوصیات بهتر و ایجاد تجربه کاربری قوی تر برای کاربران، امکان نمایش خدمات و بخشهای برنامه به صورت آفلاین و با سرعتی بسیار بالاتر را داراست. علاوه بر اینکه به دلیل ویژگیهای خاص نظیر دردسترس بودن و فعالیت بیشتر کاربران در موبایل، شانس دیده شدن برنامه شما به شدت بالاتر میرود. مزیت دیگر اپ ها ، استفاده از Notification هاست که با یادآوری کردن رویدادهای مختلف به کاربران ، توجه بیشتری را جلب میکند.
بله، علاوه براینکه اپلیکیشن شما میتواند هویت مستقل خود را داشته باشد، تمامی امکانات و اطلاعات موجود در سایت، قابلیت همگام سازی با اپلیکیشن را دارد. مثلاً اگر کاربری در سایت ثبت نام کند، با همان مشخصات میتواند در اپلیکیشن نیز همان کارها را انجام دهد و نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *