طراحی اپ ios

طراحی اپ ios

با وجود کمتر بودن سهم خریداران IOS در بازار، این سیستم عامل به دلیل خصوصیات کیفی بسیار چشمگیر نظیر امنیت بالا، طراحی خاص قطعات سخت افزاری و نرم افزارهایی که منحصراً برای این سیستم عامل طراحی شده اند، تبدیل به یک الگو و حتی مذهب بین کاربران متعصب و خاص خود شده است.

اگر مایلید که متناسب با وب سایت خود یا هویت سازمانی و اهدافی که برای خود مشخص کرده اید، یک اپلیکیشن خاص برای سیستم عامل IOS طراحی کنید، انتخاب پلن طراحی اپ IOS بهترین گزینه است. شکی نیست که پیاده سازی ایده های شما بر روی IOS، به شکل چشمگیری بر اهمیت و خاص بودن برند شما تأکید میکند. علاوه بر اینکه به دلیل کدنویسی یکپارچه و تکنولوژی های به کار رفته برنامه نویسی در ایران وب لایف، امکان یکپارچه سازی صفحه ها و اطلاعات شما از اپ به وب سایت و بالعکس وجود دارد. علاوه براینکه با ارائه راهکارهای مختلف، اپ IOS شما به سادگی و بدون مواجهه با سد تحریم ، در اپ استور قابل دانلود است.

نمایش بیشتر

ایده های اجرایی

+50

ویژگی های اختصاصی

+120

ویژگی های اختصاصی

+100

تنوع سرویسها

+436

طراحی اختصاصی برای کاربران آی او اس

مشاغل مختلف

مشاغل مختلف

برای هر نوع از کسب و کار ، صنف یا ایده امکان پیاده سازی یک اپ IOS کاربردی براساس خصوصیات هرکدام وجود دارد.

سفارشی سازی

سفارشی سازی

مطابق با کلیه خواسته های شما، یک اپ IOS کاربردی و اختصاصی براساس هویت سازمان و تحلیلها برنامه نویسی میشود.

تجربه کاربری

تجربه کاربری

همه بخشها، با رعایت کلیه امکانات و تجربه کاربری مخاطبان IOS و با درنظر گرفتن نسخه سیستم عامل طراحی میگردد.

طراحی اپ توسط ایران وب لایف

پنل مدیریت آسان

پنل مدیریت آسان

اپلیکیشن IOS طراحی شده، به کمک آخرین نسخه از تکنولوژی های برنامه نویسی Swift که زبان اصلی و هسته سازنده اپلیکیشن های ios هست پیاده سازی می شود.

پشتیبانی همیشگی

پشتیبانی همیشگی

همه خدمات در ایران وب لایف از ضمانت همیشگی پشتیبانی و مشاوره رایگان همکاران و تیم فنی برخوردار است. درصورت بروز مشکل در هر یک از بخشها، تیم اجرایی به صورت رایگان و در اسرع وقت مشکل شما را برطرف مینماید.

خدمت طراحی اپ موبایل
آخرین تکنولوژی

آخرین تکنولوژی

اپلیکیشن IOS طراحی شده، به کمک آخرین نسخه از تکنولوژی های برنامه نویسی Swift که زبان اصلی و هسته سازنده اپلیکیشن های ios هست پیاده سازی می شود.

حجم بهینه

حجم بهینه اپ

به سبب نوع خاص کدنویسی و درنظر گرفتن کلیه منابع سیستمی و حافظه ای دستگاه، حجم برنامه و میزان درگیری موبایل با آن در بهینه ترین حالت ممکن قرار میگیرد.

بارگذاری در اپ استور

برنامه شما، علاوه بر امکان دانلود در اپ استورهای داخلی نظیر سیب، سیبچه و .. در اپ استور اصلی اپل نیز برای همه کاربران قابل دانلود است.

ui and ux

UI / UX

رابط کاربری مناسب و منحصر به فرد، متناسب با هویت سازمانی شما، رنگ بندی انتخابی و همه ایده های تأیید شده در اپ IOS اعمال میشود.

نمونه کار های طراحی اپ ios

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

با گسترش محبوبیت موبایل در میان کاربران ، معرفی یک برند یا مجموعه از طریق یک اپلیکیشن موبایل، باعث افزایش میزان بازدید و شناخت آن میشود. IOS به عنوان یکی از محبوبترین سیستم عامل های موبایل با داشتن کاربرانی وفادار و خصوصیت منحصر به فردی که باعث خاص شدن آن میشود، بهترین گزینه برای کسانی است که میخواهند تمایز برند خود را به بهترین شکل نشان دهند.
در صورت بروز هرگونه خطای فنی که مرتبط با خطاهای سیستمی، عدم ارتباط به شبکه و موارد اینچنینی باشد، تیم ایران وب لایف در اسرع وقت و به صورت رایگان خطای شما را رفع میکنند. سایر موارد پشتیبانی که شامل اضافه کردن موارد جدید یا امکانات خاص به برنامه باشد، پس از محاسبه قیمت و توافق شما با ایران وب لایف، آن بخش به برنامه اضافه میشود.
هزینه طراحی هر برنامه با توجه به امکانات موردنیاز شما و زمان لازم برای پیاده سازی هر بخش محاسبه میشود. این موضوع در مورد زمان طراحی هم صدق میکند اما به طور معمول بین 1 تا 2 ماه متغیر است. پس برای رسیدن به هزینه و زمان دقیق تر درمورد برنامه خود، ابتدا فهرستی از امکانات خود تهیه کنید و بعد از تماس با کارشناسان ما و ارسال فایل خود، علاوه بر مشاوره رایگان از جزئیات کامل پروژه خود مطلع شوید.
اپلیکیشن علاوه بر خصوصیات بهتر و ایجاد تجربه کاربری قوی تر برای کاربران، امکان نمایش خدمات و بخشهای برنامه به صورت آفلاین و با سرعتی بسیار بالاتر را داراست. علاوه بر اینکه به دلیل ویژگیهای خاص نظیر دردسترس بودن و فعالیت بیشتر کاربران در موبایل، شانس دیده شدن برنامه شما به شدت بالاتر میرود. مزیت دیگر اپ ها ، استفاده از Notification هاست که با یادآوری کردن رویدادهای مختلف به کاربران ، توجه بیشتری را جلب میکند.
بله، علاوه براینکه اپلیکیشن شما میتواند هویت مستقل خود را داشته باشد، تمامی امکانات و اطلاعات موجود در سایت، قابلیت همگام سازی با اپلیکیشن را دارد. مثلاً اگر کاربری در سایت ثبت نام کند، با همان مشخصات میتواند در اپلیکیشن نیز همان کارها را انجام دهد و نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *