تبلیغات چاپی

تبلیغات چاپی

تبلیغات چاپی طیف گسترده ای از خدمات طراحی و چاپ را شامل می شود که به معرفی خدمات و محصولات یک برند پرداخته و به هویت آن رسمیت بیشتری می بخشد. بروشورها، کاتالوگ ها، انواع جعبه، بسته بندی و … نمونه هایی از انواع تبلیغات چاپی هستند. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف، انواع تبلیغات چاپی را با کیفیت بالا و هزینه ای معقول ارائه می دهیم. با استفاده از خدمات طراحی تبلیغات چاپی ایران وب لایف، به کسب و کار خود هویت ببخشید!

هزینه تبلیغات چاپی

هزینه طراحی تبلیغات چاپی با توجه به نوع تبلیغات مورد نیاز شما مشخص می گردد. برای ساده تر شدن روند ثبت سفارش، پیشرفت بهتر پروژه و جلب اعتماد طرفین، در ابتدا یک یا دو جلسه مشاوره رایگان میان کارفرما، واحد طراحی و تیم فروش ایران وب لایف برگزار می گردد. طی این جلسات، محتوای اصلی تبلیغات چاپی و استراتژی شما تعیین شده و اطلاعات لازم برای اجرای خدمات طراحی ارائه می شود. در پایان این جلسه (جلسات)، هزینه تبلیغات چاپی محاسبه و فاکتور آن نوشته خواهد شد. جهت هماهنگی زمان جلسه و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

نمایش بیشتر

نمونه کارهای موفق

+22

انواع تبلیغات

+10

ایده های اجرایی

+253

چاپخانه های همکار

+20

چرا ما؟

حق انتخاب

حق انتخاب

بخشی از فرایند طراحی تبلیغات چاپی نیازمند بهره مندی از دانش و اطلاعات فنی بوده و بخش دیگر، امری سلیقه ای است. تیم طراحی ایران وب لایف نقطه نظرات کارفرما را در نظر گرفته و بر اساس آن طراحی را ویرایش می کند.

تیم فنی سئو

تیم حرفه ای

واحد طراحی ایران وب لایف با سابقه چندین ساله در حوزه طراحی و چاپ، با دانش فنی روز و تجربه ای که به طور مستقیم با کیفیت نتیجه نهایی در ارتباط است، مسیر برندسازی و پیشرفت کسب و کار شما را هموار می سازد.

بهترین دستگاهها

بهترین دستگاهها

به دلیل تعدد همکاران چاپی ایران وب لایف و سابقه چندین ساله در اجرا و ارائه تبلیغات چاپی، بهترین و مناسب ترین دستگاه ها از چاپخانه های معتبر کشور برای کار شما انتخاب میگردد تا فرایند چاپ در کوتاهترین زمان ممکن صورت گیرد.

اهمیت تبلیغات چاپی

طراحی حرفه ای

طراحی حرفه ای

طراحان ایران وب لایف ، با درنظر گرفتن خصوصیات و جزئیات فراوانی که هر محصول چاپی داراست ، طراحی را انجام میدهند.

چاپ با کیفیت

چاپ باکیفیت

از اهمیت چاپ باکیفیت غافل نشوید! چاپ باکیفیت اصلی ترین مکمل برای یک طراحی حرفه ای است. ممکن است طرح تبلیغات چاپی شما بسیار حرفه ای و مناسب باشد، اما همراه شدن آن با چاپ نامطلوب، می تواند به راحتی از ارزش و جلوه آن بکاهد.

خدمات تبلیغاتی
توجه به جزئیات

توجه به جزئیات

طراحان ایران وب لایف ، با درنظر گرفتن خصوصیات و جزئیات فراوانی که هر محصول چاپی داراست ، طراحی را انجام میدهند.

جذب مخاطبان تازه

جذب مخاطبان تازه

تبلیغات چاپی، یکی از بهترین و پربازده ترین روشها برای جذب مخاطبانی است که هنوز به این شیوه علاقه دارند.

طراحی خلاقانه

خلاقیت و تبلیغات دو جزء جدایی ناپذیر هستند. به یاد داشته باشید که خلاقانه بودن ایده در کنار طراحی حرفه ای، نتیجه ای درخشان به دنبال خواهد داشت.

تنوع محصولات

تنوع محصولات

با وجود گستردگی اقلام چاپی و تفاوتها و خصوصیات هرکدام، تیم ایران وب لایف قابلیت اجرا و پیاده سازی طرحها برای هر نوع کالای چاپی را داراست.

نمونه کار های تبلیغات چاپی

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید!

دریافت مشاوره

از زبان مشتریان

سوالات متداول

تبلیغات چاپی به مجموعه ای از روش های تبلیغاتی گفته می شود که با استفاده از دستگاه چاپ ساخته و آماده نمایش می شوند. از کالاهای تبلیغاتی مانند ست اداری، کارت پستال و … گرفته تا بروشور، کاتالوگ، پوستر و … همگی جزو کالاهای تبلیغاتی چاپی به حساب می آیند.
در اکثر خدمات این موضوع وجود دارد که بر اساس نیاز سازمان و نوع تبلیغات هزینه ها متفاوت است. تبلیغات چاپی ایران وب لایف با بالاترین کیفیت توسط طراحان متخصص چاپ و در اختیار شما قرار می گیرد.
بطور کلی طراحی کاتالوگ، بروشور و پوستر برای شرکت ها در اولویت قرار گرفته است.
بروشور، کاتالوگ و کارت ویزیت جزو محبوب ترین رسانه های چاپی هستند که معمولا طراحی خلاقانه آن ها می تواند فروش و ارتباطات سازمانی شما را چند برابر کند.
استفاده از تبلیغات چاپی می تواند به افزایش آگاهی از برند، افزایش فروش و ارتباطات بیشتر منجر شود. البته تبلیغات چاپی به عضوی جدایی ناپذیر از هر شرکتی تبدیل شده اند و هر کسب و کاری به دور از بزرگی یا کوچکی، انواع تبلیغات چاپی را برای خود دارد.
بله، حتی اگر کسب و کاری ادعای تمام آنلاین را داشته باشد، باز هم برای طراحی کارت ویزیت دیجیتال، کاتالوگ و سایر موارد به تبلیغات چاپی و تکنیک ها آن نیاز خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *