سئو سایت خانه چمن

گروه خانه چمن که یکی از زیر مجموعه های شرکت بازرگانی سبز پیشگامان پدیده می باشد، فعالیت تجاری خود را در سال ۱۳۹۶ در حوزه واردات و پخش چمن مصنوعی شروع کرده است و هم اکنون جزو برترین فروشگاه های این حوزه می باشد.

اولین قدم در سئو سایت خانه چمن، اصلاح ساختار داخلی سایت پس از طراحی بود. در همین راستا، تمامی صفحات دارای ارور 404 شناسایی شده و با اعمال ریدایرکت، به صفحات دیگر سایت منتقل شدند. تمامی موارد سئو داخلی از جمله استفاده از تگ های هدینگ در محتوا و وجود تگ Alt تصاویر بررسی و در صورت وجود مشکل، اصلاح شدند. پس از این مرحله با تحلیل کامل سایت رقبا و تعیین استراتژی مخصوص برای نگارش محتواها، لیست کاملی از محتواهای مورد نیاز به کارفرما تحویل داده شد. هر یک از این محتواها، با در نظر گرفتن قواعد سئو محتوا و با انجام لینک سازی های داخلی، ویرایش و بارگذاری شدند. به طور همزمان، با انجام لینک سازی های خارجی در صفحات معتبر با ارزش دامنه بالا، در زمینه سئو خارجی سایت نیز اقدام شد. لازم به ذکر است که اشتراک گذاری ویدئوهای مربوط به تولیدات شرکت در کانال هایی مانند آپارات، نماشا و تماشا نیز در افزایش شناخته شدن وبسایت موثر بود.

پس از مدت زمان مشخض، سایت خانه چمن با سرچ کلمات کلیدی مانند “خرید چمن مصنوعی”، “قیمت چمن مصنوعی”، “چمن مصنوعی فوتبالی”، “چمن مصنوعی روف گاردن”، “نظافت چمن مصنوعی” و …  درصفحه اول گوگل قرار گرفت؛ به طوری که میزان ایمپرشن و کلیک سایت در طی سه ماه، به طور تقریبی از 3 کلیک و 23 ایمپرشن در روز به 6  کلیک و 800 ایمپرشن، ارتقا پیدا کرد.