سئو سایت مدحت وود

پروژه سئو وبسایت شرکت مدحت وود به نشانی اینترنتی medhatwood.com، از مرداد ماه سال 1399 آغاز شد. حوزه فعالیت این شرکت در زمینه تولید انواع چوب است که سرچ بالایی در میان عموم نداشته و همین امر باعث شده بود که در ابتدای تحویل پروژه، میزان کلیک و ایمپرشن سایت بسیار پایین باشد. اقدامات صورت گرفته توسط تیم سئو شرکت ایران وب لایف از جمله تولید محتواهای باکیفیت و لینک سازی های خارجی، سبب شد تا ظرف مدت زمان مشخص، ضمن کسب رتبه های برتر  1 تا 3 گوگل برای کلمات کلیدی پرکابرد، تعداد کلیک روی دامنه مدحت وود، به بیش از 90 کلیک در روز برسد که این آمار در حال افزایش است.

اولین اقدام در سئو وبسایت مدحت وود، تست سرعت لود سایت و اصلاح آن بود. بهبود سرعت لود سایت، یکی از مهمترین فاکتورها برای کسب رضایت کاربران و کاهش نرخ خروج از سایت است و بر همین اساس، یکی از اصلی ترین اقدامات در جهت بهینه سازی سایت به حساب می آید. از طرفی دیگر، ریدایرکت نمودن لینک هایی که بنا به هر دلیلی از صفحه وبسایت حذف شده اند نیز راهکاری برای جلوگیری از افت رتبه است. به همین منظور، تمامی صفحاتی که دارای ارور 404 بودند نیز شناسایی شده و با اعمال ریدایرکت، به صفحات دیگر منتقل شدند.

پس از اتمام بهینه سازی های فنی سایت، نوبت به تولید محتوای محصولات و مقالات رسید که با تحقیق کلمات کلیدی پر سرچ و بررسی سایت رقبا، انجام شد. تمامی این عوامل به علاوه لینک سازی های خارجی انجام شده، موجب شد تا سایت مدحت وود پس از گذشت مدت زمان نزدیک به شش ماه با سرچ کلمات کلیدی پر رقابتی مانند “پلای وود”، “پلی وود”، “تخته چندلایی چیست”،”انواع پلای وود”، “پلای وود چیست”، رتبه های 1 تا 3 را به خود اختصاص دهد.

یکی از راه های دریافت گزارش و مشاهده ورودی های سایت از طریق گوگل، ابزار وبمستر گوگل یا گوگل سرچ کنسول (GSC) است. روند رشد کلیک و ایمپرشن وبسایت مدحت وود بر اساس داده های این ابزار به شرح زیر بوده است:

 

روند رشد وبسایت مدحت وود

همانطور که قابل مشاهده است، پس از گذشت زمان حدودا  ساله از آغاز پروژه (سایت تازه ایجاد شده) به کلیک بیش از 100 و ایمپرشن بیش از 1100 در روز رسیدیم.

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید