سئو سایت کارترزلند

سئو سایت کارترزلند

وبسایت کارترزلند مربوط به شرکت تولید کننده لباس کودک و به نشانی اینترنتی cartersland.com می باشد. اقدامات مربوط به پشتیبانی و سئو این سایت، از زمان اتمام مراحل طراحی سایت تا حال حاضر، توسط تیم سئو ایران وب لایف در حال انجام است. کارترزلند، یکی از معدود سایت هایی است که بدون استفاده از ریپورتاژ خبری، توانست پس از مدت زمان اندک، با سرچ برخی از کلمات کلیدی پر کاربرد مانند “لیست سیسمونی”، “قیمت سیسمونی”، “سرهمی دخترانه”و “خرید لباس نوزادی”، در صفحه اول گوگل قرار گیرد. پروژه مذکور به سبب رضایت کارفرما، با بیش از 2 سال سابقه همکاری با تیم سئو شرکت ایران وب لایف، هم اکنون نیز در حال اجرا است.

اولین قدم در انجام این پروژه، تکمیل نمودن سایت و بارگذاری محتوای محصولات بود که پس از نگارش توسط کارفرما، با بکارگیری کلمات کلیدی مناسب و رعایت اصول سئو محتوا، ویرایش و بارگذاری شدند. با توجه به عدم رضایت کارفرما مبنی بر استفاده از ریپورتاژ خبری، سئو سایت صرفاً با نگارش مقاله های متعدد و لینک سازی های خارجی انجام شد. برای این منظور، ابتدا با بررسی کامل نحوه عملکرد رقبا و نتایج سرچ گوگل، موضوع مقاله ها بر اساس عبارات پر سرچ مرتبط با کودکان و نوزادان انتخاب شد و پس از آن محتواهای مربوطه نگارش شدند.

پس از انجام موارد فوق، با مقایسه میزان کلیک و ایمپرشن سایت در بازه زمانی شش ماهه، رشد قابل توجهی در میزان ایمپرشن و کلیک سایت مشاهده شد؛ به طوری که تعداد کلیک های سایت از تعداد 140 کلیک در روز به 500 کلیک ارتقا پیدا کرد. علاوه بر این، میزان ایمپرشن سایت نیز در مدت زمان شش ماه، از تعداد 700 مرتبه در روز به 8000 مرتبه افزایش پیدا کرد.

بر این اساس، پس از گذشت مدت زمان 6 ماه، وبسایت کارترزلند با سرچ کلمات کلیدی پر رقابتی همچون “لیست خرید سیسمونی نوزاد”، “سرهمی”، “سرهمی دخترانه”، “سرهمی پسرانه”، “کاپشن کودک”، در صفحه اول گوگل قرار گرفت.

یکی از راه های دریافت گزارش و مشاهده ورودی های سایت از طریق گوگل، ابزار وبمستر گوگل یا گوگل سرچ کنسول (GSC) است. روند رشد کلیک و ایمپرشن وبسایت کارترزلند بر اساس داده های این ابزار به شرح زیر بوده است:

 

رشد سرچ کنسول کارترزلند

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید