عکاسی برند وینا

عکاسی برند وینا

محصولات زیبایی و سلامت مو وینا، توسط تیم ایران وب لایف از سال 98 در شبکه های اجتماعی به مخاطبان این برند نمایش داده شد. از آن زمان تاکنون علاوه بر مدیریت پروژه عکاسی، مدیریت اینستاگرام این برند نیز بر عهده تیم شبکه اجتماعی ایران وب لایف بوده است. در طی همکاری ما با برند وینا، با تولید محتوای تصویری و نوشتاری مستمر در اینستاگرام در قالب پست و استوری، موفق به جذب بیش از 10 هزار مخاطب شده ایم.

تیم عکاسی ایران وب لایف با در نظر گرفتن نیازهای این برند، به خلق تصاویر تبلیغاتی با بهره گیری از مدل های مجرب و دکور استودیویی پرداخت و حس زیبایی و زنانگی را به برند وینا پیوند زد. در عکاسی از محصولات این برند، از نورپردازی حرفه ای بهره گرفته شده است تا محصولات وینا در جذاب ترین حالت ممکن به مشتریان نمایش داده شود. در نهایت هدف عکاسی تبلیغاتی ایجاد تمایل به برند مورد نظر در مخاطبان می باشد. با توجه به بالا رفتن آمار فروش وینا در طی همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ ما، این امر به وقوع پیوسته است.

همچنین خلاقیت از شاخص ترین ویژگی های تیم عکاسی ما می باشد که با توجه به ویژگی های محصولات و برند شما، ما به خلق روش های نو جهت نمایش دادن هرچه بهتر محصولات شما می پردازیم.

جهت مشاهده تصاویر عکاسی محصول برند وینا، به بخش گالری تصاویر مراجعه کنید.

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید