motion-graphic1

موشن گرافیک

موشن گرافی یا موشن گرافیک یکی از انواع محتوا با جذابیت بصری بسیار بالا است که به متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آن ها می پردازد. در واقع با این کار، مفهوم و پیام مورد نظر شما به بهترین نحو ممکن به مخاطب منتقل شده و او را تحت تاثیر قرار می دهد. این نوع محتواکیفیت آموزش و انتقال مفاهیم را به طور محسوسی افزایش داده و یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات در شبکه های مجازی به شمار می رود. با استفاده از خدمات طراحی و ساخت موشن گرافیک ایران وب لایف، بازاریابی ویدئویی کسب و کار خود را با قدرت پیش ببرید.

هزینه خدمات موشن گرافیک

استفاده از خدمات طراحی و ساخت موشن گرافیک، هزینه ای به مراتب کمتر از ساخت کلیپ و ویدئوهای رئال به دنبال دارد. در عوض، نتیجه و بازخورد دریافت شده از جانب مخاطبان تقریبا یکسان و حتی گاها بیشتر از کلیپ های معمولی است. هزینه طراحی و ساخت موشن گرافیک بسته به مدت زمان ویدئو، نوع طراحی ها و ... متغیر می باشد. این هزینه طی یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما محاسبه و خدمت شما اعلام می گردد. جهت هماهنگی زمان جلسه و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

پروژه های موفق

50

سابقه کاری

15

اتودهای اجرایی

750

نمونه کارها

70

تیم فنی و با تجربه

تیم فنی و با تجربه

تیم گرافیک ایران وب لایف با سابقه چندین ساله در امر تبلیغات، از صفر تا صد طراحی و ساخت انواع موشن گرافیک را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

سناریوپردازی قوی

سناریوپردازی قوی

سناریو حیاتی ترین بخش هر موشن گرافیک است. یک سناریوپردازی قوی افراد بیشتری را به دیدن موشن گرافیک تبلیغاتی شما تشویق و ترغیب می کند.

اجرای حرفه ای

اجرای حرفه ای

اجرای حرفه ای، کیفیت خروجی نهایی را به تعیین می کند. خدمات طراحی و ساخت موشن گرافیک در ایران وب لایف، شما را به نتیجه ایده آل خود می رساند.

خلاقیت

خلاقیت

خلاق باشید تا ماندگار شوید! روزانه صدها محتوای تبلیغاتی به دست همه ما می رسد؛ اما چگونه برخی از آن ها برای مدتی طولانی تر در ذهن مخاطبان ماندگار می شود؟ در عرصه تبلیغات، خلاقیت برگ برنده شما خواهد بود.

مهارت

مهارت

تیم گرافیک ایران وب لایف از طراحانی ماهر و باتجربه تشکیل شده است تا کیفیت خدمات خود را به حداکثر میزان ممکن برساند. نمونه کارهای ما در زمینه های مختلف گرافیکی و شیوه اجرایی آنها به خوبی این موضوع را نشان میدهد

موشن گرافیک2

موشن گرافیک

موشن گرافیک با متحرک سازی تصاویر وکتور و صداگذاری روی آن ها، مجموعه ای جذاب و چشم نواز می آفریند.

ویدئو موشن2

ویدئو موشن

ویدئو موشن طراحی گرافیکی و تصاویر واقعی را با یکدیگر تلفیق نموده و جنبه رئال پررنگ تری دارد.

استاپ موشن

استاپ موشن

استاپ موشن حاصل عکس برداری از فریم های واقعی و متوالی، متحرک سازی آن ها و صداگذاری می باشد

اینفو موشن

اینفو موشن

در اولین مرحله آماده سازی اینفوموشن، اینفوگرافیک مربوطه رسم شده و در ادامه به شرح مراحل آن می پردازد.

نمونه کارها

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید


از زبان مشتریان

از آشنایی با گروه ایران وب لایف بسیار خرسند شدم ، گروهی خلاق با ایده های نو، جوان و سرشار از انرژی با مشاوره های عالی، وقت شناس و پی گیر و قابل اعتماد. با آرزوی موفقیت روزافزون

گروه بازرگانی مدحت وود - مرجان جباری

مجموعه ایران وب لایف یک مجموعه متعهد، کاربلد و حرفه ای است که در کوتاه ترین زمان شما را به اهدافتان می رساند. کار تیمی و هماهنگی اعضای مجموعه ایران وب لایف، تحسین برانگیز است

خانه چمن - محمدرضا نریمی

بهترین اتفاق مثبت در سال ۹۹ به قطع آشنایی و همکاری با مجموعه ی خلاق ، همراه و حرفه ای ایران وب لایف بود. بهره مندی از نیروهای مستعد و خوش ذوق این مجموعه نقطه عطفی در مسیر پیشرفت ما خواهد بود. با آرزوی موفقیت روز افزون

تنسرلاک - علی اویس قرن

یک تیم جوان و دوست داشتنی که کارشون رو بلدن و به هیچ ایده و خواسته ای نه نمیگن. میشه با اونها شروع کرد، ادامه داد و آینده رو دید ...

مجتمع چاپ چاپینت - محسن افتخاری

به جرات می توان گفت که یکی از بهترین مجموعه های طراحی سایت اختصاصی در زمینه چاپ می باشند که از تیم پشتیبانی و برنامه نویسی بسیار عالی برخوردار می باشند.

alipour2
مجتمع چاپ آرمانی - مهندس علیپور

آنچيزي كه همكاري ايران وب لايف و پاكسان را متمايز ميكند تاكيد بر ٢ صفت است، صداقت و تخصص. اين دو صفت ميتواند موفقيت در افق هاي دور دست را تضمين نمايد. صداقت، تخصص و خلاقيت بارزترين ويژگي هاي ايران وب لايف است كه پاكسان را مجاب به همكاري با اين آژانس ديجيتال ماركتينگ نموده است

کارخانه پاکسان - دکتر حامد کریمی

سوالات متداول

موشن گرافی یا موشن گرافیک یکی از انواع محتوا با جذابیت بصری بسیار بالا است که به متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آن ها می پردازد.

موشن گرافیک ها در تمامی شبکه های اجتماعی و رسانه ها قابل استفاده و انتشار هستند.

لوگو موشن، موشن گرافیک، استاپ موشن، ویدیو موشن و اینفوموشن از جمله کاربردی ترین انواع این نوع ویدئوها هستند.

هزینه طراحی و ساخت موشن گرافیک بسته به مدت زمان ویدئو، نوع طراحی ها و ... متغیر می باشد. این هزینه طی یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما محاسبه و خدمت شما اعلام می گردد.