شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد

زمان خواندن این مطلب 16 دقیقه

در این مقاله، به بررسی بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در مشهد می پردازیم؛ با ما همراه باشید.

در نگاه کاسب ها، مشهد تنها شهری بزرگ و توریستی است پر از فرصت های ناب برای فروش به سیل جمعیتی که همواره به سوی آن برای تفریح و زیارت روانه می شوند؛ اما این دیدگاه تقریبا برای همه وجود دارد و چه وجه تمایزی میان این فروشنده ها می تواند ایجاد شود یا بهتر است بگوییم اوضاع تا کی قرار است بر وفق مراد کسانی باشد که آینده شغلی آن ها بر پایه تکیه زدن به زائران امام رضا است؟

قطعا با گذر زمان لازم است که در کنار داشتن امتیاز حضور کسب و کار خود در شهر زیارتی پا را فراتر بگذاریم و به حضور مغازه خود در جا و مکانی خاص اکتفا نکنیم به همین سبب لازم است وارد جهان دیجیتال مارکتینگ شویم پس برای آشنایی با دروازه ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ یعنی بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در شهر مشهد به خواندن مقاله پیش رو ادامه دهید.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ چیست

برای دریافتن چیستی دیجیتال مارکتینگ نیازی نیست مانند فرهنگ لغت به معنی این واژه بپردازیم، کافیست برای آگاهی از معنی نگاهی تازه به کسب و کارهایی که هرروز با آن ها رو به رو می شویم بیندازیم آن هایی که به روش های مختلف سعی در جلب توجه مردم دارند و تلاششان نشان دادن خدمات یا محصولاتی است که ارائه می دهند. حال می توانیم این بازاریابی را به شکلی حرفه ای تر در بستر شبکه های اجتماعی و اینترنت انجام دهیم و نام آن را دیجیتال مارکتینگ بگذاریم.

پس با این تفاسیر درمی یابیم که دیجیتال مارکتینگ دنیای جدیدی است که کالا یا خدمات شما را به مشتریانی در سراسر جهان معرفی می کند و اگر در شهر های بزرگ ایران همچون شهر زیارتی مشهد حضور دارید در ادامه با 5 تا از برترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در این شهر آشنا می شوید.

بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ مشهد

حضور جمع کثیری از مسافران در شهر مشهد باعث شده که مشهد به یک شهر مدرن تبدیل شود و این پیشرفت و ترقی رقابتی سخت را میان کسب و کار ها در مشهد شکل می دهد از این رو برای ورود به دور این رقابت مدرن نیاز داریم دست در دست بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد به مسیر ادامه دهیم؛ چرا که انتخاب بهترین شرکت در این شهر همانند انتخاب شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران بسیار دشوار است پس در ادامه می توانید نام 5 شرکت برتر را در این حوزه مشاهده کنید.

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف

ایران وب لایف

نام ایران وب لایف همواره میان بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران بوده است. شرکت ما با برند های بزرگی همچون شیرالات KWC، پاکسان، پیام عدالت، هلدینگ اکسیر کادوس و… در زمینه های متنوع بازاریابی دیجیتال، همکاری موفقی داشته و در صدر برترین های این لیست قرار میگیرد.

حال برخی از دلایل قرار گیری ایران وب لایف به عنوان بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد را در اینجا آورده ایم:

آدرس و اطلاعات تماس با ایران وب لایف

وبسایت: https://www.iranweblife.com/

آدرس: تهران – بالاتر از میدان ونک – انتهای خیابان عطار – کوچه بوستان، پلاک 1

شماره تماس:88678219  و 88678220

ایمیل: info@iranweblife.com

 

 1. عصر نقره ای

شرکت عصر نقره ای

شرکت دیجیتال مارکتینگ عصر نقره ای با بیش از 14 سال تجربه یکی از قدیمی ترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در شهر مشهد است که با ارائه خدماتی همچون مشاوره کسب و کار، طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و خدمات گوگل ادز صدها پروژه موفق را در کارنامه خود ثبت کند.

آدرس و اطلاعات تماس با عصر نقره ای

وبسایت: https://silverage.co/

آدرس: میدان جام عسل به سمت میدان تلویزیون- مرکز آموزشی فنی حرفه ای شماره 1، ساختمان تیراژ، طبقه 1

شماره تماس: 05136046052

 

 1. شرکت حافظ

شرکت دیجیتال مارکتینگ حافظ

می توان آژانس دیجیتال مارکتینگ حافظ را با گذشت بیش از یک دهه فعالیت جزو شناخته شده ترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در شهر مشهد نامید. به طور خلاصه خدمات این آژانس شامل طراحی سایت، سئو، گوگل ادز و خدمات اینستاگرام می شود. علاوه بر این آژانس دیجیتال مارکتینگ حافظ با داشتن بیش از چندین نمونه کار موفق طراحی سایت و سئو در این سال ها افتخار همکاری با برند های مشهور را داشته است.

آدرس و اطلاعات تماس با شرکت حافظ

وبسایت: https://hafez.agency/

آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 29 و 31 پلاک 489 واحد 5

شماره تماس: 05138936798

 1. فیلسوف

شرکت دیجیتال مارکتینگ فیلسوف

شرکت دیجیتال مارکتینگ فیلسوف، از جمله مشهورترین شرکت ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ به حساب می آید که آغاز به کار آن از سال 1399 در حوزه گرافیک بوده اما پس از مدتی سایر خدمات مارکتینگ را مانند طراحی سایت و سئو به فعالیت های خود افزوده است که توانسته بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. علاوه بر این شرکت فیلسوف توانسته با استمرار فعالیت به یکی از شرکت های دیجیتال مارکتینگ موفق در شهر مشهد تبدیل شود.

آدرس و اطلاعات تماس با شرکت فیلسوف

وبسایت: https://philsoph.ir/

آدرس: مشهد ، بلوار کوثر ، کوثر شمالی 17 ، پلاک 143

شماره تماس: ثابت وحود ندارد.

 1. اتود

شرکت اتود در مشهد

آغاز به کار آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود از سال 99 توسط تیمی جوان بوده است، هر چند مدت زمان زیادی از شروع کار تیم اتود نمی گذرد اما تخصص و مهارت هر یک از اعضای تیم اتود باعث شده این آژانس در مدتی کوتاه میان بهترین ها حضور داشته باشد.خدماتی که تیم اتود به مشتریان خود ارائه می کند شامل طراحی سایت، تولید محتوا، سئو سایت و مشاوره سئو می باشد.

آدرس و اطلاعات تماس با شرکت اتود

وبسایت: https://www.etudeweb.com/

آدرس: مشهد، بلوار هنرستان، هنرستان 12، پلاک 21

شماره تماس: 05138811338

جدول خدمات آژانس های دیجیتال مارکتینگ در مشهد

آژانس

طراحی سایت

سئو

تولید محتوا

مدیریت شبکه های اجتماعی

تبلیغات آنلاین

عکاسی و گرافیک

ویدئو مارکتینگ

ایران وب لایف

عصر نقره ای

 

 

 

حافظ

 

 

 

 

فیلسوف

 

اتود

 

 

 

 

فاکتور های مهم در انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد

فاکتور های مهم در انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد

پیش از اینکه کلمه بهترین را قبل از نام یک شرکت دیجیتال مارکتینگ قرار دهیم، باید ببینیم که آن شرکت معیار ها و فاکتور های اساسی را برای حمل نام بهترین پیش از اسم خود دارد یا خیر، به همین سبب ما در اینجا به شرح کامل فاکتورهای مهم انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ می پردازیم.

 • سابقه و تجربه

اولین موردی که در انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ باید مورد توجه قرار بگیرد سابقه کاری آن شرکت است؛ چرا که سابقه زیاد بیانگر پایداری طولانی مدت در این حوزه است و این اطمینان را می دهد که پس از گذراندن آزمون و خطاها آن شرکت بهترین استراتژی را برای مشتریان خود در نظر می گیرد.

پس این تفاسیر می توان گفت سابقه و تجربه مهم است اما مهمترین عامل نیست؛ زیرا شرکت های نوپایی که از نیروهای متخصص کمک می گیرند نیز می تواند در میان بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ حضور داشته باشند.

 • تخصص و مهارت

همانطور که کمی قبل اشاره کردیم در کنار داشتن سابقه، مهارت و تخصص نیرو ها برای نشان دادن کفایت یک شرکت دیجیتال مارکتینگ امری ضروری است؛ اما در کنار تخصص نیروها لازم است بگوییم که تخصص سرپرست هر تیم باید حداقل 4 سال باشد تا آن شرکت از اعتبار کافی برخوردار شود.

 • پروژه های موفق

بهتر است هنگام انتخاب بهترین شرکت به تعداد پروژه ها و مشتریان یک آژانس توجه ویژه ای داشته باشید؛ زیرا نام برند های مشتریان آن شرکت می تواند مهر تاییدی بر اعتبار آژانس مورد نظر باشد که این مورد بیانگر عملکرد دقیق شرکت خواهد بود.

 • قیمت و تناسب بودجه

و اما می رسیم به بخش مهم قیمت گذاری که در نهایت تکلیف پروژه را مشخص می کند در اینجا می توان گفت پول خوب خدمات خوب را به همراه دارد، هر چند این امر در هر جایی صدق نمی کند اما تا حدی بحث قیمت گذاری می تواند کیفیت کار را مشخص کند.

 • پشتیبانی خدمات

شاید یکی از مهمترین فاکتور های انتخاب یک شرکت، بحث پشتیبانی آن باشد که پس از انجام پروژه و در حین آن باید صورت گیرد در اینجا حرف اول را شرکت هایی می زند که به سرعت مشکلات فنی را بررسی کرده و پاسخگویی دقیقی به مشتریان داشته باشند.

 • ارتباطات و شفافیت

پس از پشتیبانی می رسیم به بحث ارتباطات، بهتر است اینطور شرح دهیم که ارتباط موثر با کارشناسان یک شرکت برگ برنده آن در مقابل سایر رقبا خواهد بود؛ چرا که توضیحات فنی کارشناسان و شفافیت در ارائه عملکرد همواره رضایت مشتریان را به همراه خواهد داشت.

چرا نیاز به بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در شهر مشهد داریم؟

در طول محتوا سعی کردیم به بررسی بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در شهر مشهد بپردازیم اما در پاسخ به این سوال مهم که چرا نیاز به دیجیتال مارکتینگ در شهر مشهد داریم؟ باید بگوییم در شهر مشهد کسب و کار های بزرگی وجود دارند که با تمرکز بر روش های مختلف بازاریابی توانسته اند بخش اعظمی از بازار را در دست بگیرند.

حال با ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ شما هم این فرصت را پیدا می کنید که با فعالیت مستمر وارد دور رقابت با بزرگترین کسب و کار ها شوید و با بهره گیری از مزایای این آژانس ها همچون افزایش نرخ تبدیل و دسترسی به بازار های جدید فرصتی تازه و نوین برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *