بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران

بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران

زمان خواندن این مطلب 16 دقیقه

وبسایت شما باید به بهترین نحو طراحی و آماده سئو شود، بنابراین انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب در تهران باید با دقت و تامل انجام شود. در این مقاله به معرفی بهترین های این حوزه در تهران پرداختیم.

راه اندازی یک سایت جزو سخت ترین کارها برای بسیاری از صاحبان مشاغل است. در انتخاب شرکت طراحی سایت برای معرفی شغل خود، بسیاری از نکات مهم را باید در نظر گرفت. بسیاری از صاحبان مشاغل وظیفه طراحی سایت را به بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران سپرده و خیال خود را بابت طراحی یک سایت قدرتمند راحت میکنند.

امروزه شرکت های طراحی سایت بسیار زیادی در تهران وجود دارند که میتوانید وظیفه ساخت سایت خود را به آنها بسپارید، اما انتخاب شرکتی که از هر لحاظ بهترین باشد، میتواند کمی گیج کننده باشد. دانستن این نکته ضروری است که انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب، تصمیمی حیاتی برای موفقیت آینده شغل شماست.

به هر حال، وب سایت شما اولین برداشتی است که بسیاری از مشتریان احتمالی خواهند دید. این چهره تجارت شما خواهد بود، پس چه بهتر که به بهترین نحوه طراحی و پیاده سازی شود.

در این مقاله ابتدا به معیار های برترین شرکت های طراحی سایت تهران میپردازیم و سپس 5 شرکت برتر در این زمینه را به شما معرفی خواهیم کرد. با ایران وب لایف همراه باشید.

برترین شرکت های طراحی سایت تهران

ویژگی های برترین شرکت طراحی سایت تهران

 

 1. به ایده های شما گوش می دهند.

شما در صنعت خود متخصص هستید. ایده های شما برای فروش و بازاریابی محصولات و نحوه چینش محصولات باید مورد توجه قرار بگیرد. شرکت طراحی سایت باید در کنارتان، ایده های شما را کامل کند، آنها را بهبود بخشیده و عملی کند.

 1. تجربه و سابقه فعالیت بالا

حسن سابقه یک شرکت دیجیتال مارکتینگ مستقیما با میزان نمونه کار های موفق و بزرگ این شرکت در ارتباط است. این یکی از مهم ترین معیار های برتر بودن شرکت در تهران است. سابقه فعالیت بلند مدت و تعدد نمونه کار ها و مشتریان راضی، میتواند چراغ راه شما برای انتخاب برترین باشد.

 1. تخصص حداقلی در یک سیستم مدیریت محتوا (CMS)

یکی از نشانه های شرکت های متخصص در حوزه طراحی سایت، تسلط کافی به یک CMS به غیر از وردپرس است. وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتواست اما برای برخی کاربری ها نیاز به طراحی سایت اختصاصی است. شرکتی که نتواند سایتی اختصاصی با سرعت مطلوب، کاربری آسان و ویژگی های منحصر به فرد طراحی کند، جزو بهترین ها قرار نمیگیرد.

 1. طراحی ریسپانسیو

طراحی ریسپانسیو به معنای سازگاری با هر پلتفرمی (موبایل، تبلت و کامپیوتر) در سطح وب است. با ادامه رشد استفاده از تلفن همراه، باید مطمئن شوید که سایت شما برای هر دستگاهی بهینه سازی شده باشد. اگر یک آژانس طراحی سایت در طراحی ریسپانسیو تبحر کافی را نداشته باشد، احتمالاً گزینه مناسبی برای طراحی سایت شما نیست.

 1. تجربه کاری در صنایع مختلف

شرکت طراحی سایتی که با صنایع متنوعی کار می کند به احتمال زیاد برای شما وب سایت منحصر به فردی ایجاد می کند که مخاطبان بیشتری را به خود جلب کنید. هر صنعت با توجه به ویژگی های مخاطبان خود میتواند طراحی سایتی متفاوت بطلبد. توجه کردین؟ باز هم نمونه کار های متنوع و قوی معیاری مهم برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران است.

 1. طراحی زیبا به همراه ساختاری قدرتمند

طراحی زیبا و ساده سبب میشود که مخاطبان داخل سایت احساس راحتی کرده و به سادگی به هدف مدنظر خود برسند. به همین میزان کدنویسی بهینه شده در سرعت رشد کسب و کار آنلاین شما نقش ایفا میکند. کدنویسی ساده، بهینه شده و مطابق با آخرین الگوریتم های موتور جستجو، بخشی از ویژگی های سایت طراحی شده توسط بهترین هاست.

 1. تعیین هدف، پیشرفت و کنترل فرایند

نگرش سیستمی به طراحی وب توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ، سبب میشود در تمامی مراحل خرید دامنه، هاست و طراحی، در کنار شما با تعیین هدف، پیشرفت و بهبود فرایند را کنترل کند.

 1. مشاوره و پشتیبانی مناسب

پشتیبانی بسیار مهم است. داشتن پشتیبانی مناسب برای سایت طراحی شده جزو الزامات برترین هاست. در ادامه فرایند بهبود وبسایت اگر تنها باشید به مشکلات عدیده ای برخرد میکنید. پس حتما با شرکتی مناسب که مشاوره ای دلسوزانه به شما میدهد تماس بگیرید.

 1. شرکت های برتر ارزان نیستند!

این ویژگی جزئی از بدنه برترین طراحان سایت تهران است. وب سایت شما یکی از مهمترین قسمت های تجارت شماست و در صورت پیاده سازی صحیح، درآمد مناسبی برای شما ایجاد می کند. از آنجا که سایت، بخشی حیاتی از کار شماست، یک شرکت طراحی سایت خوب، نسبت به فعالیت های خود، قیمتی منطقی طلب میکند. با نگاهی به پروپوزال شرکت های برتر، میتوانید متوجه منظور ما شوید.

شرکت طراحی سایت فروشگاهی در تهران

شرکت طراحی سایت فروشگاهی در تهران

یکی از انواع پروژه هایی که توسط شرکت های طراحی سایت در تهران انجام می شود، طراحی سایت فروشگاهی است. افزایش رشد استفاده کاربران از اینترنت بخصوص در دوره کرونا، باعث علاقه بسیاری از کسب و کار ها به راه اندازی فروشگاه آنلاین شد. طراحی سایت فروشگاهی نسبت به شرکت که در قسمت بعد به آن می پردازیم، پیچیدگی بیشتر و طراحی ظریف تری می طلبد.

در طراحی سایت فروشگاهی تهران باید از هارمونی رنگ سازمانی، ساده سازی فرایند خرید، ناوبری آسان و روش های اعتماد سازی برای خرید آنلاین علاوه بر موارد پایه ای طراحی سایت مانند طراحی ریسپانسیو، تصاویر با کیفیت، کدنویسی بهینه و … استفاده کرد.

در دنیای کنونی، ساخت یک سایت فروشگاهی در تهران برای هر کسب و کاری یک الزام است؛ چراکه اگر هم مشتری به صورت آنلاین خرید نکند، قبل از مراجعه حضوری قیمت های محصولات را در وبسایت های فروشگاهی چک خواهد کرد.

طراحی سایت شرکتی تهران

شرکت های دایر در کلانشهر تهران هم برای معرفی خدمات، ایجاد راه های ارتباطی و توضیح در مورد اهداف و ارزش های شرکت، اقدام به تاسیس وبسایت های شرکت می کنند. موردی که در طراحی سایت شرکتی تهران بسیار حائز اهمیت است، جلوه و زیبایی وبسایت طراحی شده می باشد.

برای مشاهده توضیحات بیشتر و دریافت اینگونه خدمات، می توانید به صفحه طراحی سایت شرکتی ایران وب لایف مراجعه کنید.

خدمات اصلی طراحی سایت در تهران

خدمات طراحی سایت تهران

طراحی سایت در تهران از نظر نوع کارکرد بطور کلی شامل طراحی فروشگاهی و شرکتی می شود. اگر بخواهیم از نظر کدنویسی و ساختار به طراحی سایت گریزی بزنیم، می توان دو دسته کلی را به آن اضافه کرد:

 • طراحی سایت وردپرسی در تهران

نوعی از طراحی سایت اپن سورس (متن باز) را به اصطلاح طراحی سایت وردپرسی نامگذاری می کنند. این سبک از طراحی سایت به دلیل کاهش نیاز به کدنویسی اختصاصی و داشتن امکانات متعدد به سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین و پر مصرف ترین CMS ها برای طراحی سایت شد. از نظر قیمتی نیز طراحی سایت وردپرسی در تهران نسبت به اختصاصی با هزینه و زمان کمتر قابل انجام است.

 • طراحی سایت اختصاصی در تهران

کدنویسی اختصاصی با توجه به قیمت بالاتر نسبت به وردپرسی، مزایای خاص خود را دارد. اختصاصی بودن به معنای کدنویسی ساختار صفحات توسط گروهی از برنامه نویسان تحت وب است. مزیت اصلی این سبک نسبت به سایر طراحی سایت ها در تهران، سرعت لود بسیار سریع و امنیت فوق العاده بالاست و برای وبسایت هایی با ترافیک وروی کاربر سنگین بسیار مناسب است.

پشتیانی طراحی سایت تهران چگونه است؟

پشتیبانی یکی از مهم ترین خدماتی است که در هنگام جستجوی بهترین شرکت های طراح سایت در تهران باید به دنبال آن باشید. ایران وب لایف بر خلاف بسیاری از شرکت های طراحی سایت تهران از زمان طراحی سایت تا یکسال پشتیبانی کامل رایگان به مشتریان خود ارائه می دهد.

فرض کنید بعد از اتمام فرایند طراحی، نیازمند تغییر در یک المان، اضافه کردن یک قابلیت جدید یا گرفتن بک آپ از فایل های هاست باشید. آن زمان است که ارزش پشتیبانی رایگان از وبسایت و اصطلاحا خدمات پس از فروش را متوجه خواهید شد. تمامی جلسات از مشاوره تا ادیت های احتمالی تا مدتی بعد از طراحی سایت باید از خدمات پشتیبانی شرکت های طراحی سایت در تهران باشد.

قیمت طراحی سایت در تهران

قیمت طراحی سایت در تهران اما به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • امکانات مدنظر کارفرما برای پیاده سازی (به عنوان مثال طراحی سایت چند فروشندگی نسبت به طراحی یک لندینگ کار بسیار پیچیده تری است.)
 • قالب خریداری شده باشد یا بصورت انحصاری کدنویسی شود. (استفاده از قالب های کپی در طراحی وبسایت باعث کاهش قیمت نهایی سایت می شود اما در رتبه گرفتن و سئو وبسایت به مشکل خواهید خورد.)
 • نوع وبسایت: فروشگاهی یا شرکتی؟
 • تعداد زبان های مورد نیاز: صرفا فارسی باشد یا نیازمند چند زبان گوناگون هستید؟

و عوامل متعدد دیگری که بهتر است در جلسه مشاوره رایگان با تیم طراحی سایت مورد بررسی قرار بگیرد.

بهترین شرکت های طراحی سایت تهران

تهران به سبب پایتخت بودن جمعی از شرکت های برتر را در خود جای داده است. از این رو به معرفی 5 شرکت برتر در زمینه طراحی سایت در شهر تهران به همراه مشخصات کامل آنها، نمونه کار ها و سایر ویژگی ها میپردازیم.

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف

ایران وب لایف با سابقه ای درخشان در حوزه وب، توانسته در بسیاری از زمینه ها، جزو برترین ها قرار گیرد. آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف با شعار لبخند به دیجیتال مارکتینگ، نمونه کار های موفق و قدرتمند توانسته جزو برترین های شهر تهران باشد. همچنین استودیو حرفه ای ایران وب لایف در زمینه عکاسی محصولات برای فروشگاه اینترنتی شما از جمله عکاسی لباس آماده ارائه خدمات با نمونه کار های گسترده است.

برخی نمونه کارهای ایران وب لایف:

 • طراحی سایت اختصاصی بانک پاسارگاد
 • طراحی سایت اختصاصی مجموعه پاکسان
 • طراحی سایت مجموعه اکسیرکادوس
 • طراحی سایت آهنیتو
 • طراحی سایت مجموعه دکتر تهران بیوتی
 • مشاوره سئو و آموزش مجموعه سایت دکتر عبیدی
 • مشاوره و پروژه بک لینک مجموعه های ویلاجار و ویلاجات

مزایای ایران وب لایف:

 • طراحی ریسپانسیو سایت
 • کدنویسی بهینه شده، قابل توسعه و استاندارد سئو
 • نمونه کار های داخلی و خارجی
 • رعایت نکات تجربه کاربری
 • امکان طراحی سایت اختصاصی
 • سرعت بالای بارگذاری سایت ها
 • نمونه کار های موفق
 • پشتیبانی مناسب و تمام وقت
 • خلاقیت بالای تیم فنی
 • طراحی هم اختصاصی هم وردپرسی

آدرس و اطلاعات تماس با ایران وب لایف

 • آدرس: تهران – بالاتر از میدان ونک – انتهای خیابان عطار – کوچه بوستان، پلاک 1
 • شماره تماس: 88770451 021 و 88678219 021
 • ایمیل: info@iranweblife.com

 1. آژانس خلاقیت وبسیما

طراحی سایت وبسیما

در ابتدا که وارد سایت وبسیما میشوید با طراحی عالی موجه میشوید. این شرکت با توجه به نمونه کار های قوی و متعدد، جزو بهترین های تهران است. از جمله ویژگی های سایت های طراحی شده توسط این مجموعه، میتوان به تحویل به موقع پروژه، خلاقانه بودن دیزاین و ریسپانسیو بودن پوسته ها اشاره کرد.

برخی نمونه کارهای وبسیما

 • طراحی سایت آب معدنی سورپرایز
 • طراحی سایت خبری 3060
 • طراحی سایت فدراسیون والیبال ایران
 • طراحی سایت فروشگاه هایپرمی

مزایای وبسیما

 • طراحی ریسپانسیو
 • طراحی خلاقانه و زیبا
 • کدنویسی های سئو شده
 • نمونه کار های موفق
 • خلاقیت بالای آژانس
 • آکادمی قدرتمند
 • عیب این مجموعه ضعف در طراحی اختصاصی و سرعت لود ضعیف نمونه کار هایی مانند سایت فروشگاهی هایپرمی است.

آدرس و اطلاعات تماسی شرکت وبسیما

 • آدرس: تهران، خیابان شریعتی، نبش بلوار صبا
 • شماره تماس: 22623473
 • ایمیل: info@websima.com

 

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین

شرکت نوین

نوین، اسمی است که با خلاقیت آمیخته شده است. هر چند که طی سالهای اخیر این آژانس به سمت تبلیغات محیطی رفته، اما همچنان تیم خلاقانه و نمونه کار های قوی این تیم، دلیلی بر قرار دادن آنها بعنوان جزئی از بهترین شرکت های طراحی سایت تهران است.

برخی نمونه کارهای نوین

 • طراحی سایت همیار زبان
 • بخشی از پروسه طراحی سایت چاپ آقا
 • طراحی سایت فروشگاهی موبایل کمک
 • طراحی سایت ژیکال

مزایای نوین

 • طراحی خلاقانه و ایده پردازی مناسب
 • نمونه کار های موفق
 • طراحی ریسپانسیو
 • تجربه کاری بالای تیم فنی
 • از جمله معایب این آژانس میتوان به کم بودن نمونه کارهای بزرگ اشاره کرد.

آدرس و اطلاعات تماسی شرکت نوین

 • آدرس: تهران، خیابان فاطمی، کوچه خزان، پلاک 2
 • شماره تماس: 58438
 • ایمیل: info@novin.com

 

 1. شرکت طراحی سایت آی وحید

شرکت طراحی سایت آی وحید

آی وحید حدود 10 سال است که در زمینه طراحی سایت، جزئی از برترین های تهران است. نمونه کار های موفق، طراحی سایتی ریسپانسیو و با اصول سئو سبب شده تا این شرکت هم جزو بهترین ها باشد. مشاوره و پشتیبانی مناسب برای سایت های طراحی شده یکی دیگر از ویژگی های آی وحید است.

نمونه کارهای آی وحید

 • طراحی سایت گجت نیوز
 • طراحی سایت فارسروید
 • طراحی گرافیک سایت شاپفا

مزایای آی وحید

 • سابقه فعالیت طولانی مدت
 • نمونه کار های موفق
 • طراحی ریسپانسیو
 • تسلط کامل به کدهای سئو شده
 • طراحی هم اختصاصی هم وردپرسی

آدرس و اطلاعات تماسی شرکت آی وحید

 • آدرس: تهران، میدان ولیعصر، کوه شقایق
 • شماره تماس: 28424421
 • ایمیل: order@ivahid.com

 

 1. شرکت طراحی سایت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان

شرکت طراحی سایت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان

طراحی سایت به سبک حامد نیز میتواند گزینه دیگری باشد. این شرکت سابقه طراحی سایت برای شرکت های داخلی و بین المللی را در کارنامه خود دارد و امکان بالایی برای مشاوره صحیح جهت راه اندازی کسب و کاری آنلاین به شما میدهد. این شرکت در طراحی پرتال های سازمانی هم تا حدودی موفق پیش رفته و توانسته مشتریان این حوزه را نیز راضی نگه دارد.

نمونه کارهای حامد پردازش

 • طراحی اپلیکیشن همراه اول
 • طراحی سایت نفت بهران
 • طراحی سایت نفت ایرانول
 • طراحی سایت فروشگاهی شهروند
 • طراحی سایت مولتی کافه

مزایای حامد پردازش

 • طراحی ریسپانسیو و خلاقانه
 • نمونه کار های موفق
 • امکان طراحی پرتال، اپلیکیشن و سایت اختصاصی
 • ارتباط موثر و پشتیبانی مناسب
 • رعایت استاندارد های سئو

 

آدرس و اطلاعات تماسی شرکت حامد پردازش

 • آدرس: تهران، جردن، ظفر، ساختمان یاس
 • شماره تماس: 26205869
 • ایمیل: info@ham3d.co

بهرتین شرکت های طراحی سایت در تهران

4.4/5 - (19 امتیاز)

فهرست مطالب

8 پاسخ

  1. سلام. بله تغییر قالب و موارد ریدیزاین هم به توجه به معیار های شما و مشخصات فنی صورت میگیرد. با شماره های تماس با ما در ارتباط باشید.

  1. سلام روز بخیر
   فروشگاه موبایل خود کلمه کلیدی هست یا شما سایت فروشگاه موبایل دارید و میخواید رتبه روی کلمات گوشی و … بگیرید؟ وبسایت شما چند وقته طراحی شده؟ تو این مدت کاری روی سایت شده یا نه؟
   رقبای اصلی شما چه هزینه هایی کردن و چه مدت دارن فعالیت میکنن؟
   تمام این موارد در زمان رسیدن پروژه به نتیحه و رتبه های 1 تا 3 اثرگذاره اما به طور کلی سئو زمانبره و میتونه بین 1 تا 1.5 سال فعالیت مداوم بخواد روی کلمات کلیدی سخت.

 1. حدود شش ماه است طراحی شده سایت
  کلمات مربوط به فروشگاه موبایل رو نیاز داریم که بالا بیایم
  بله، خیلی ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *