بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در ایران و جهان
۱۴۰۰/۰۵/۰۳

بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران


خلاصه

در این مقاله به بررسی و معرفی لیستی از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران و جهان پرداخته ایم.


به ده سال پیش فکر کنید … بسیاری از کسب و کار هایی که الان مشهور هستند و عنوان بهترین به آن ها می دهیم اصلا وجود نداشتند. به همین منوال بسیاری از مشاغل سنتی که در مسیر دیجیتال شدن قرار نگرفتند، هم اکنون جز یادی در ذهن ها جایی ندارند. دیجیتال مارکتینگ که حدود 20 سال از قدمت آن میگذرد، در ایران با چنان سرعتی در حال فراگیری است که انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ بسیار دشوار است.

در این مقاله به بررسی و معرفی لیستی از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران و جهان پرداخته ایم. اما در ابتدا گریزی به خدماتی که شرکت های بازاریابی دیجیتال ارائه می دهند می زنیم.

خدمات آژانس های دیجیتال مارکتینگ

خدمات آژانس های دیجیتال مارکتینگ

سئو همواره در صدر خدمات دیجیتال مارکتینگ جا میگیرد. بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو یا به اختصار سئو همانطور که از نامش نیز پیداست، مسئولیت حساس صعود سایت شما به قله مرتفع صفحات سرچ گوگل را بر عهده دارد. سئو بصورت مستقیم بر تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ تاثیر می گذارد.

گوگل باهوش، روزانه بیش از 3.5 میلیارد جستجو روزانه را ساماندهی کرده و افرادی که سوالی دارند، دنبال محصول یا خدمتی هستند را به سر منزل مقصود می رساند. این موتور جستجوی هوشمند، برای دسته بندی و رتبه دهی به وبسایت ها بیش از 140 فاکتور تاثیر گذار دارد که وظیفه خدمات سئو، چیدن این تعداد پازل در کنار هم برای حل معمای پیچیده گوگل است.

بدون داشتن استراتژی مناسب برای سئو سایت، مشتریان احتمالی شما ممکن است هرگز از تلاش های بی وقفه شما در جهت بازاریابی دیجیتال باخبر نشوند. بهترین شرکت های سئو، نمونه کار های متعددی دارند که شما میتوانید از طریق مشاهده آن ها، بهترین انتخاب را بکنید.

 • بازاریابی موتور جستجو (SEM)

SEO و SEM تا حدود زیادی به هم شباهت دارند. تفاوت این دو در حرف آخر و به معنای بازاریابی است. تا کنون شده است که کلمه را سرچ کنید و کنار لینک اول عبارت Ad را مشاهده کنید؟ گوگل ادز دقیقا یکی از راه های بازاریابی موتور جستجو یا SEM است.

به فارسی سخت نام دیگر SEM میشود تبلیغات کلیکی.

در تبلیغات گوگل ادز شما کلمات کلیدی مدنظر خود، میزان هزینه تقریبی به ازای هر کلیک و … را تعیین کرده و گوگل به هنگام جستجوی کلمات مشابه توسط کاربر، لینک شما را به اون نشان می دهد. شما در گوگل ادز فقط زمانی هزینه پرداخت می کنید که کاربر از این طریق وارد سایت شما بشود. بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ همواره مشاوره مناسبی در بکارگیری موازی SEM و SEO به شما می دهند.

طراحی سایت پایه اصلی برای ورود به فضای دیجیتال است. درست است که فعالیت اینستاگرامی یا مدیریت شبکه های اجتماعی نیز بسیار پر سود و زود بازده است، اما همواره باید بدانید که وبسایت معتبر ترین ویترین آنلاین هر فروشگاه یا شرکتی است. یکی از مهمترین اهداف مالک هر سایتی، افزایش فروش است. بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ می تواند به صورت یکپارچه طراحی سایت و سئو را بر عهده گرفته و علاوه بر کد نویسی درجه یک، بعد از مدتی شما را در صفحات گوگل بالا بیاورد.

برای موفقیت در شبکه های اجتماعی به دانش کاملی از هر پلتفرمی که استفاده می کنید، نیاز دارید. بعنوان مثال شبکه اجتماعی که در ایران حرف اول را میزند، اینستاگرام است و فعالیت در این شبکه اجتماعی، مخاطبان زیادی را با خدمات و محصولات شما آشنا می کند. بالعکس در کشور عراق، فیسبوک پر طرفدار ترین پلتفرم تعاملی آنلاین است.

شبکه های اجتماعی مخاطبان مختلف را مجذوب خود کرده و از این طریق می توانند در دیجیتال برندینگ شما تاثیر بسزایی داشته باشند. بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در لیست ما، علاوه بر دانش تخصصی در این زمینه، نمونه کار های قوی و شایسته ای نیز دارند.

بیش از 3.6 میلیارد نفر در سراسر جهان، مخاطب فعال شبکه های اجتماعی هستند. فعالیت از طریق اشتراک گذرای محتوای موثر در این شبکه ها، باعث درگیری مخاطبان و افزایش اگاهی از برند شما می شود.

 • ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از قدیمی ترین راه های دیجیتال مارکتینگ است که استفاده صحیح و موثر از آن سبب لید جنریشن عالی می شود. (لید جنریشن بصورت ساده به معنای تبدیل مخاطب بالقوه به بالفعل است.) اجرای ایمیل مارکتینگ بصورت صحیح، فرایندی بسیار پیچیده و وقت گیر است.

شما باید در ابتدا به لیستی از ایمیل های فعال مخاطبان خود دسترسی داشته باشید و با شخصی سازی محصولات و خدمات خود، ایمیل مارکتینگ کنید. یکی از خدمات شرکت های دیجیتال مارکتینگ برتر، تهیه و ارتقای لیست ایمیل مشتریان هدف شما، تنظیم بهترین زمان ارسال، ساخت و طراحی ایمیل های جذاب، آنالیز نرخ کلیک و سایر موارد است.

خدمات تولید محتوا نیز یکی از پایه های اساسی دیجیتال مارکتینگ است. شاید این جمله به گوشتان خورده است که “محتوا پادشاه است.” بله محتوا اولین چیزی است که مخاطب می بیند، می خواند و می شنود. اما هر محتوایی پادشاه نیست و برخی افراد شان تولید محتوا را تا حد یتیمی درمانده پایین می آورند. انواع مختلفی از محتوا وجود دارد که بنا به سبک کاری شما می توانید از آن ها بهره کافی را ببرید:

محتوای متنی بیشترین حجم دانش تولیدی در سطح دنیا را بر عهده دارد. تولید محتوای متنی با کیفیت و خلاقانه، جاده ای سر سبز از دل مشتری به محصولات یا خدمات و در نهایت برند شما باز می کند.

تولید محتوای گرافیکی در بازاری پر رقابت، شما را یک سر و کله از سایر رقبا بالاتر می برد و با تولید محتوای ویدئویی می توانید در این بازار آشفته قد علم کنید. بسیاری از مخاطبان هدف شما هم شاید زمان لازم برای مطالعه مقالات چند هزار کلمه ای سایت شما را نداشته باشند؛ بسیار خوب راه برای تولید محتوای صوتی یا پادکست همیشه باز است.

در فضای دیجیتال، خدمات عکاسی غوغا میکند. محصولات شما حتی اگر بهترین کیفیت را داشته باشند، در نبود خدمات حرفه ای عکاسی از محصول، در کسب و کار آنلاین خود مخاطره خواهید داشت. مخاطب در کسب و کار های سنتی، محصول شما را بصورت کامل و در دسترس مشاهده می کند، اما در فضای آنلاین، مهارت آژانس دیجیتال مارکتینگ است که با فضای زیبا و مجلل، کالا را به مخاطب نمایش دهد.

اکثر آژانس های دیجیتال مارکتینگ برای اطمینان از بهره وری حداکثری خدمات تبلیغاتی، IMS به معنای تدوین استراتژی های یکپارچه بازاریابی را اجرا می کنند. به عنوان مثال ایجاد یک کمپین اینستاگرامی به همراه خدمات رپورتاژ آگهی، سوشال سیگنال و تبلیغات بنری می تواند پشتیبانی قوی باشد.

هرگز نباید خدمات دیجیتال مارکتینگ را جدا از یکدیگر در نظر گرفت. در اکثر مواقع، ترکیبی از خدمات دیجیتال مارکتینگ بهترین عملکرد را دارد.

بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ چه ویژگی هایی دارند؟

بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ چه ویژگی هایی دارند؟

 1. چه خدماتی را در نظر دارید؟

پیش از انتخاب یک شرکت دیجیتال مارکتینگ، چرایی نیاز به این خدمت را پیدا کنید. نیاز های شما چیست و چرا برای انجام فعالیت های آنلاین خود نیاز به برون سپاری دارید؟ نیاز به خدمات بازاریابی آنلاین یکپارچه دارید یا صرفا سئو یا طراحی سایت نیاز های شما را ارضا میکند؟

 1. برای دیجیتال مارکتینگ چه میزان بودجه در نظر دارید؟

بودجه تبلیغات شما بر چه اساس است؟ بر اساس بخشی از سود؟ بر اساس وظیفه هدف یا بر اساس میزان هزینه رقبا؟

اگر نیاز شما فقط تقویت حضور در شبکه های اجتماعی است، نیازی به هزینه برای تبلیغات چاپی یا طراحی اپ ندارید. بنابراین آنچه را که نیاز دارید تشخیص داده و یک آژانس بازاریابی دیجیتال را پیدا کنید که مناسب این کار باشد. البته بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ، همواره مشاوره تخصصی کاملی پیش از عقد قرارداد به شما می دهند.

 1. تخصص و تجربه کاری آژانس مورد نظر

میزان تجربه کاری شرکت دیجیتال مارکتینگ، بسته به تعداد مشتریان سرشناس و راضی از آن هاست. تخصص نیز امر مهمی است. برخی شرکت ها در یک زمینه خاص مانند تبلیغات محیطی مجرب هستند و در کنار آن سایر خدمات را هم ارائه می دهند. این دیگر کاملا بسته به میزان درخواست های شما از یک شرکت بازاریابی دیجیتال دارد.

شما می توانید به نمونه کار ها و مشتریان این شرکت ها سری بزنید و با کمی گپ و گفت، از میزان رضایت آنها مطلع شوید.

 1. صداقت و شفافیت

از آنجا که قصد دارید اعتبار آنلاین شرکت خود را به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ بدهید، کاملاً حق دارید که از همه چیز درباره شرکت آن ها مطلع شوید. شما باید بهترین ها را برای تجارت خود انتخاب کنید. برخی از شرکت هایی که ادعای آژانس دیجیتال مارکتینگ بودن را دارند، حتی نشانی صحیحی از محل شرکت خود در وب سایتشان درج نکردند. در صورتی که در سایت آن ها لیستی از مشتریان با سابقه و راضی را پیدا نکردید، بهترین انتخاب برای شما در جایی دیگر است.

همچنین فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی (یکی از اصلی ترین کانال های تعامل با مخاطب امروزی) نشانگر به روز بودن و فعالیت مستمر شرکت است. اگر اخرین پست این شرکت در اینستاگرام مربوط به 1 سال پیش است، کمی در اعتماد به آنها شک کنید.

 1. برندسازی و دیجیتال مارکتینگ امری زمان بر است!

بعد از یافتن بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ، باید برای مشاهده نتایج صبور باشید! اهداف و برنامه های شما کاملا تحقق میابند، اما به مرور زمان و بر اساس میزان سختی هر هدف.

بازاریابی دیجیتال فرآیندی مداوم و پیوسته است و آژانس دیجیتال مارکتینگ شما به طور منظم نیاز به استفاده از روش های جدید برای رونق کسب و کار آنلاین شما دارد. دیجیتال مارکتینگ با طراحی وب سایت، ساخت شبکه های اجتماعی شروع شده و با فعالیت مستمر و استفاده از تکنیک های بازاریابی محتوا، سئو، کمپین های تبلیغاتی و … به سرانجام می رسد. بنابراین، دیجیتال مارکتینگ یک فرایند طولانی است.

بنابراین پس از انتخاب بهترین ها، به دنبال ایجاد رابطه ای مستحکم و طولانی مدت باشید.

15 آژانس برتر دیجیتال مارکتینگ در ایران

15 آژانس برتر دیجیتال مارکتینگ در ایران

در ادامه به بررسی و معرفی لیست 15 شرکت برتر دیجیتال مارکتینگ و توضیح مختصری در مورد هر یک میپردازیم.

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف

ایران وب لایف نامی آشنا برای افرادی است که به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت در ایران هستند. فعالیت مستمر چندین ساله و همکاری با برند هایی همچون پاکسان، بانک پاسارگارد (طراحی سایت کارت هدیه بانک پاسارگاد)، مجموعه دکتر عبیدی، هولدینگ اکسیر کادوس و … باعث انتخاب ایران وب لایف به عنوان بهترین شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ شده است.

خدمات ارائه شده توسط ایران وب لایف

 • خدمات طراحی سایت

طراحی سایت اولین گام برای راه اندازی کسب وکار دیجیتال است. ایران وب لایف دارای سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت اختصاصی بوده و نمونه کار هایی همچون سایت پاکسان، کارت هدیه بانک پاسارگاد، مجتمع چاپی کهن، مدرن و … را در کارنامه خود دارد.

طراحی سایت وردپرسی بر اساس دانش روز و استفاده از قالب های اختصاصی نیز در این مجموعه انجام می شود و مجموعه های بزرگی همچون کارخانجات اکسیرکادوس، ثمین تجارت، دکتر تهران بیوتی، افتخار سهام و … طراحی سایت وردپرسی خود را به این مجموعه سپردند.

 • خدمات سئو و بهینه سازی

سئو یا بهینه سازی برای موتور های جستجو یکی از مهم ترین خدمات هر شرکت دیجیتال مارکتینگی باید باشد. تبلیغات هزینه ای است که نتیجه آن بر اساس میزان سرمایه گذاری به شما بازمیگردد اما با سرمایه گذاری در خدمات سئو و اندکی صبر، شاهد ورود مشتریان بدون صرف ذره ای هزینه خواهید بود.

برای موفقیت کمپین های دیجیتال مارکتینگ خود، سئو را بسیار جدی بگیرید. از جمله نمونه کار های قوی ایران وب لایف در زمینه خدمات سئو، میتوان به سئو سایت پاکسان، سیناپکینگ، آهنیتو، قفل هوشمند تنسر، مدحت وود، کارترزلند، فوراور ایران، مشاوره سئو سایت دکتر عبیدی و … اشاره داشت.

 • بازاریابی شبکه های اجتماعی

استفاده از قدرت سوشال مدیا در برندینگ و تعامل مستقیم با کاربران در شبکه های اجتماعی را باید جدی گرفت. SMM یا سوشال مدیا مارکتینگ قطعا چیزی فراتر از سفارش تبلیغات، خرید فالور و قرار دادن چند پست و استوری است. شما میتوانید پس از مشاوره و مشاهده نمونه کار های مدیریت شبکه های اجتماعی ایران وب لایف، با خیال راحت این خدمات را به آن ها بسپارید.

 • طراحی و پیشبرد استراتژی های تبلیغاتی

طراحی و تدوین استراتژی تبلیغاتی مناسب برای برندسازی، ورود مشتریان و همچنین بهبود نرخ تبدیل از جمله اقدامات مهم و موثر در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. ایران وب لایف با توجه به سابقه طولانی مدت حضور در این عرصه، بهترین راهکار ها را برای لبخند به دیجیتال مارکتینگ در اختیار شما قرار میدهد.

 • خدمات عکاسی

ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی توسط یک مجموعه، تکمیل کننده خدمات دیجیتال مارکتینگ است. از جمله خدمات عکاسی ایران وب لایف میتوان به عکاسی مدلینگ، محصول، صنعتی، معماری و تبلیغاتی اشاره کرد. از این تصاویر در سایت، کمپین های تبلیغاتی چاپی و آنلاین، شبکه های اجتماعی و بسیاری مکان های دیگر میتوان استفاده کرد.

ایران وب لایف به جرات گسترده ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ را ارائه می دهد و نمونه کار های قوی این شرکت دلیلی بر برتری آن است. از جمله ویژگی های این مجموعه میتوان به ایده پردازی بسیار قوی، گسترده ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ، تدوین استراتژی های برندینگ، خلاقیت مجموعه و قیمت گذاری رقابتی آن اشاره داشت.

آدرس و اطلاعات تماس با ایران وب لایف

 • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، قبل از پل سید خندان، کوچه موزه (بسطامی)، پلاک 31
 • شماره تماس: 86047486-021 و 88540623-021
 • ایمیل: info@iranweblife.com

 1. کانون تبلیغاتی ایران نوین

کانون تبلیغاتی ایران نوین

ایران نوین با توجه به سابقه چندین ساله و ارائه خدمات مارکتینگ، جزئی جدایی ناپذیر از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ است. اما باید بدانیم این مجموعه با توجه به خدماتی که اکنون ارائه می دهد، بیشتر کانون تبلیغاتی است تا شرکت دیجیتال مارکتینگ. نمونه کار های ایران نوین اکثرا مربوط به ساخت تبلیغات محیطی و تلوزیونی است.

در زمان نگارش این مقاله متاسفانه سایت ایران نوین دچار مشکل شده و تمامی صفحات 404 شده اند که این ضعفی به بزرگی مجموعه ایران نوین است. یکی از چندین دپارتمان نوین، مربوط به دیجیتال مارکتینگ بوده که خدمات طراحی کمپین، بهبود رتبه در جستجوگر ها و طراحی سایت را در بر میگیرد.

از جمله ویژگی های کانون ایران نوین میتوان به گستردگی نمونه کار ها، طراحی های گرافیکی عالی و قدرت در اجرای کمپین ها اشاره کرد.

آدرس و اطلاعات تماس با ایران نوین

 • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بعد از تقاطع با بزرگراه نیایش، خیابان مهناز
 • شماره تماس: 27634

 

 1. آژانس تبلیغاتی فلش

آژانس دیجیتال مارکتینگ فلش

شرکت تبلیغاتی فلش به عنوان آژانسی فول سرویس از سال 1382 کار خود را آغاز نموده و تا این مدت توانسته با برند های معتبری همچون شهروند، شیر پاکبان، پمینای کاله، لاکی دو و … همکاری موفقی داشته باشد. این مجموعه نیز مانند ایران نوین، فوکوس خود را در طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی محیطی گذاشته و کمتر به خدمات دیجیتال مارکتینگ پرداخته است.

خدمات مجموعه فلش

 • استراتژی بازاریابی و برندینگ
 • طراحی و اجرای کمپین
 • ایده پردازی
 • تولید آگهی های تبلیغاتی
 • تبلیغات چاپی و آنلاین

از جمله ویژگی های مجموعه فلش، میتوان به قدرت ایده پردازی، خلاقیت، تعهد و کپی رایتینگ قوی اشاره کرد.

آدرس و اطلاعات تماس با فلش

 • آدرس: تهران، پاسداران، بهستان 4، پلاک 8
 • شماره تماس: 75215
 • ایمیل:info@felesh.com

 

 1. شرکت دیجیتال مارکتینگ راتین

شرکت دیجیتال مارکتینگ راتین

همکاری با برند هایی چون مبین نت، مدیسه، اسنپ فود یک و یک و … آژانس دیجیتال مارکتینگ راتین را به یکی از برترین ها تبدیل کرده است. سطح بالای خلاقیت این مجموعه جوان و ارائه راهکار هایی نوین جهت بهبود نرخ تبدیل مشتری سبب شده تا اعتماد مشتریان بزرگی را جلب کند. این مجموعه از قدیمی ترین ها در حوزه تبلیغات کلیکی گوگل ادز شناخته شده است. از جمله خدمات راتین میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • تبلیغات اینترنتی
 • خدمات سئو
 • رپورتاژ آگهی
 • گوگل ادز
 • نرم افزار های CRM
 • تبلیغات نصب اپ در گوگل

آدرس و اطلاعات تماس با راتین

 • آدرس: تهران، خیابان بهشتی، نرسیده به سهروردی، پلاک 81
 • شماره تماس: 88532245
 • ایمیل:info@ratin.agancy

 

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ جورچین

آژانس دیجیتال مارکتینگ جورچین

جورچین با عنوان آژانس خلاقیت شناخته شده است. این شرکت در زمینه تولید محتوای متنی و بصری شبکه های اجتماعی پیشتاز است و همیشه در مشهد شما را به نوشیدن قهوه دعوت می کند! از جمله خدمات این آژانس به موارد زیر میتوان اشاره داشت:

 • بازاریابی رسانه های اجتماعی
 • تبلیغات اینترنتی
 • طراحی سایت
 • توسعه برندینگ
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
 • سئو
 • مشاوره و آموزش

آدرس و اطلاعات تماس با جورچین

 • آدرس: مشهد، هاشمیه 15، پلاک 13
 • شماره تماس: 09151024047
 • ایمیل:salam@joorchin.co

 

 1. آژانس بازاریابی دیجیتال بادکوبه

آژانس دیجیتال مارکتینگ بادکوبه

بادکوبه جزو بهترین آژانس های بازاریابی دیجیتال در ایران است. خلاقیت بالا، گستره بالای ارائه خدمات، تعدد مشتریان راضی و تعهد بالای مجموعه دلایلی است که این انتخاب را کرده ایم. از جمله خدماتی که این مجموعه ارائه می دهد:

 • روابط عمومی
 • مشاوره تبلیغاتی
 • بازاریابی و برندسازی
 • ایده پردازی
 • راهکاریابی دیجیتال مارکتینگ
 • برنامه ریزی رسانه
 • پیشبرد فروش و ترویج برند
 • تحقیقات بازار

از جمله نمونه کار های فضای دیجیتال این مجموعه نیز میتوان به کمپین شب یلدا دلاتو، بایودنت، مای لیدی، هافمن و … اشاره کرد.

آدرس و اطلاعات تماس با بادکوبه

 • آدرس: تهران، شهرک قدس، انتهای بلوار دادمان، خیابان گل افشان شمالی، کوچه 7، پلاک 9
 • شماره تماس: 88374572
 • فکس: 88092766

 

 1. شرکت دیجیتال مارکتینگ مات

آژانس دیجیتال مارکتینگ مات

این شرکت نیز بیشتر تلاش خود را در حوزه طراحی و ساخت بنر های تبلیغاتی محیطی و آنلاین گذاشته است. از جمله خدمات آژانس مات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تحقیقات بازار
 • تدوین استراتژی بازاریابی
 • تولید محتوای خلاقانه
 • طراحی تجربه کاربری
 • تولیدات رسانه ای
 • طراحی و اجرای کمپین های یکپارچه
 • طراحی برند
 • تبلیغات دیجیتال

این مجموعه سابقه همکاری با برند های معتبری همچون بیمه دی، کلیر، بارز و … را در سابقه فعالیت خود دارد.

آدرس و اطلاعات تماس با مات

 • آدرس: تهران، ولیعصر، بالاتر از پارک وی، روبروی بانک صنعت و معدن، پلاک 2800
 • شماره تماس: 26202657
 • ایمیل:info@maat.ir

 

 1. مجموعه دیجیتال مارکتینگ آپراک

شرکت بازاریابی دیجیتال آپراک

این شرکت آماده طراحی کمپین های 360 درجه دیجیتال مارکتینگ است. همکاری با برند هایی مانند ستاره اول، خبرگزاری برنا، تحفه و جهاد کشاورزی این مجموعه را بسیار خبره کرده است. (البته متاسفانه داخل سایت خبری از نشان دادن نمونه کار ها نبود!)

از جمله خدمات این شرکت:

 • سئو سایت
 • بازاریابی محتوا
 • مشاوره بازاریابی دیجیتال
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • ایمیل مارکتینگ
 • تبلیغات در گوگل
 • تبلیغات بنری
 • طراحی سایت
 • مدیریت سایت
 • آنالیز سایت

آدرس و اطلاعات تماس با آپراک

 • آدرس: تهران، اختیاریه جنوبی، خیابان نگار، ساختمان نگار
 • شماره تماس: 22595603
 • ایمیل: marketing@pejvakad.com

 

 1. کانون تبلیغاتی کروشه

کانون تبلیغاتی کروشه

با کروشه به هیجان برگردید و سرزمینی بدون مرز را تجربه کنید. این مجموعه نوآور، مشاوره تخصصی رایگان در حوزه دیجیتال مارکتینگ به شما ارائه می دهد. خدماتی که کروشه ارائه میکند:

 • برندینگ و مشاوره تبلیغاتی
 • دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی گرافیک و چاپ
 • عکس و فیلم تبلیغاتی
 • طراحی سایت و اپ موبایل
 • اجرای کمپین های تبلیغاتی

آدرس و اطلاعات تماس با کروشه

 • آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه 13، پلاک 24
 • شماره تماس: 88758743
 • ایمیل: info@koroosheh.com

 

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین

شرکت نوین

نوین در سه سال متوالی برگزیده جشنواره وب و موبایل بر اساس آرای کاربران شده است. این شرکت دیجیتال مارکتینگ در زمینه های زیر ارائه خدمت را انجام می دهد:

 • آموزش دیجیتال مارکتینگ
 • تبلیغات در گوگل
 • رپورتاژ خبری
 • تبلیغات نصب اپلیکیشن
 • طراحی استراتژی سئو
 • طراحی استراتژی محتوا
 • تبلیغات کلیکی و ایمیل مارکتینگ
 • مشاوره بازاریابی دیجیتال

از جمله مشتریان کانون دیجیتال مارکتینگ نوین میتوان به اسنپ تریپ، گوشی شاپ، کاله، دیدنگار و … اشاره کرد.

آدرس و اطلاعات تماس با نوین

 • آدرس: تهران، خیابان فاطمی غربی، کوچه خزان، پلاک 2
 • شماره تماس: 58438
 • ایمیل: info@novin.com

 

 1. شرکت دیجیتال مارکتینگ رسپیناتک

شرکت دیجیتال مارکتینگ رسپیناتک

رسپیناتک نیز یکی دیگر از شرکت های بازاریابی آنلاین است که در تهران خدمات خود را ارائه می دهد. متاسفانه نمونه کار هایی از این شرکت در دسترس نبود و حتی بلاگ به روزی نیز ندارد، اما خدمات آنها به شرح زیر است:

 • خدمات جامع دیجیتال مارکتینگ (از تحلیل کسب و کار تا ویدئو مارکتینگ)
 • طراحی و مدیریت وبسایت
 • مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی

آدرس و اطلاعات تماس با رسپیناتک

 • آدرس: تهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک 14، واحد 12
 • شماره تماس: 26291085

 

 

 1. آژانس بازاریابی دیجیتال ماکان

آژانس بازاریابی دیجیتال ماکان

آژانس ماکان خلاقیت بسیار بالایی را از خود نشان داده است و میتواند راهکار هایی برای هموار شدن مسیر کسب و کار آنلاین شما ارائه دهد. از جمله خدمات ماکان:

 • استراتژی در تبلیغات
 • ایده پردازی و خلاقیت
 • برنامه ریزی و خرید رسانه
 • بازاریابی رسانه های اجتماعی
 • تولید محتوای متنی و تصویری
 • روابط عمومی
 • طراحی و توسعه سایت

از جمله نمونه کار های این شرکت نیز میتوان به طراحی کمپین های مختلف برای شرکت هوآوی، حلوای عقاب، رانی و … اشاره کرد.

آدرس و اطلاعات تماس با ماکان

 • آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک وی، روبروی بانک صنعت و معدن، پلاک 2800, طبقه دوم
 • شماره تماس: 26231691

 

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ نویان

آژانس دیجیتال مارکتینگ نویان

شرکت نویان از سال 97 در حوزه دیجیتال شروع به فعالیت کرد اما وقتی به سایت آنها نگاهی بیندازید متوجه می شوید خیلی وقت است که بدون مدیریت درستی رها شده است! به هر حال برخی از خدمات این شرکت موارد زیر است:

 • گوگل ادز
 • ویدئو مارکتینگ
 • رپورتاژ آگهی
 • سئو و بهینه سازی
 • CPI
 • طراحی سایت
 • مدیریت شبکه های اجتماعی
 • عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

در بخش نمونه کار ها هم بجز 4 مورد موشن گرافی چیزی مشاهده نشد!

آدرس و اطلاعات تماس با نویان

 • آدرس: تهران، بلوار تیموری، پژوهشکده دانشگاه شریف، طبقه اول
 • شماره تماس: 091326540
 • ایمیل: salam@noyaan.net

 

 1. شرکت دیجیتال مارکتینگ بومرنگ

شرکت دیجیتال مارکتینگ بومرنگ

شروع رشد جوانه های بومرنگ، از سال 1396 بوده و طی 4 سال فعالیت خود به موفقیت تقریبی رسیده است. البته با نگاه به سایت این شرکت کمی و کاستی هایی دیده می شود اما به گفته خود بومرنگ، کاسترول، زر ماکارون و مریدنت جزو مشتریان آنها هستند.

خدمات بومرنگ:

 • سئو و بازاریابی در موتور های جستجو
 • بازاریابی در شبکه های اجتماعی
 • استراتژی دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی سایت، اپ و بات
 • ایمیل مارکتینگ
 • تبلیغات آنلاین

آدرس و اطلاعات تماس با بومرنگ

 • آدرس: تهران، آجودانیه، خیابان سباری (آجودانیه سابق)، نبش کوچه هفتم غربی، پلاک 32
 • شماره تماس: 22824603
 • ایمیل: Contact@boomrangdm.com

 

 1. شرکت راه دیجیتال مارکتینگ

شرکت راه دیجیتال مارکتینگ

Rahedm نام آخرین شرکت در لیست برترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران است. این شرکت خدماتی از جمله سئو، طراحی سایت، مشاوره و آموزش راهکار های دیجیتال مارکتینگ را ارائه می دهد.

آدرس و اطلاعات تماس با این شرکت

 • آدرس: تهران، بازار بزرگ، خیام، پاساژ پاسارگاد، طبقه اول
 • شماره تماس: 09120159841
 • ایمیل: info@rahedm.ir

 

بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در جهان

بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در جهان

حال که بهترین شرکت های بازاریابی دیجیتال در ایران را با هم بررسی کردیم، مزایای و معایب هر یک را برشمردیم، بهتر است نگاهی هم به برترین ها در سطح جهانی بپردازیم: (بر اساس معیار های سایت cloud ways)

 1. WebFX

شرکت سئو web FX

این شرکت با ارائه خدمات برندینگ، سئو و سوشال مدیا مارکتینگ، امتیاز 4.9 از 5 را دریافت کرده است. WebFX دارای تیم بیش از 200 نفر متخصص در حوزه سئو و طراحی سایت است که خدماتی در این حوزه را نیز ارائه میدهد. شروع قیمت گذاری ماهانه اف ایکس، از 1000 دلار در ماه آغاز می شود.

 1. Neilpatel

شرکت دیجیتال مارکتینگ نیل پتل

نیل پتل نامی است که برای وبمستر های ایرانی هم بسیار آشناست. این آژانس به نام هم بنیان گذار آن، Neil Patel شکل گرفته است و تمرکز آن افزایش ترافیک و ورودی سایت شماست. بر اساس نظر سایت فوربس، او یکی از 10 دیجیتال مارکتر برتر دنیاست. علاوه بر ارائه خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ، نیل پتل در حوزه آموزش نیز بسیار فعال است.

 1. Dream Theory

شرکت دیجیتال مارکتینگ Dream Theory یکی از بهترین های جهان

این شرکت با ارائه گستره قابل توجهی از خدمات دیجیتال مارکتینگ مانند طراحی سایت، سئو، سوشال مدیا و … توانسته رتبه 3 را در این لیست کسب کند. این شرکت نیز تمرکز اصلی خود را بر خدمات سئو و بازاریابی موتور های جستجو قرار داده است.

سایر آژانس های برتر در سطح جهانی نیز به صورت لیست زیر است:

 1. Mighty Citizen
 2. iSynergy
 3. Disruptive Advertising
 4. NoGood
 5. The Bigger Boat
 6. Creative Sponge
 7. Directive Consulting

 

هزینه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ چگونه است؟

“نیل پتل یکی از افراد مشهور در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ می گوید:
سئوی قدرتمند، هیچگاه به قیمت پایین عرضه نمی شود. اگر به دنبال خدمات ارزان قیمت هستید، این امر به شما در کوتاه و دراز مدت صدمه می زند.  “Neil Patel

هنگامی که دنبال دریافت خدمتی هستید، اولین چیزی که ذهن شما را مشغول میکند، هزینه ارائه خدمات است. اینجا هم بد نیست گریزی به جمله ای از هیث لجر بازیگر فقید نقش جوکر بزنیم:

“اگه توی کاری تخصص داری، هرگز رایگان انجامش نده”

بر این اساس شما که دنبال بهترین ها برای ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ هستید، بهترین ها به هیچ وجه ارزان نیستند. سپردن این خدمات به شرکت ها یا افرادی که برای تخصص خود ارزش قائل نیستند، میتواند به ضرر شرکت شما شده و در بسیاری از موارد آنلاین، شما را عقب بیاندازد.

به عنوان مثال شرکت ایران وب لایف بارها مسئولیت بازطراحی (Redesign) سایت هایی را بر عهده گرفته که کارفرما از سایت قبلی بشدت ناراضی بوده است. همین امر در سئو، اینستاگرام مارکتینگ و … به وفور یافت میشود. پس هرگز به خاطر مقداری هزینه کمتر، آینده دیجیتال شرکت خود را در معرض خطر قرار ندهید.

خلاقیت، سابقه فعالیت و اعتبار، تعداد و موفقیت نمونه کار ها، گستره فعالیت و شفافیت انجام امور، از جمله مهم ترین معیار ها برای انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ برتر است.

از جمله اصلی ترین بخش های شرکت بازاریابی دیجیتال، میتوان به طراحی سایت (اختصاصی و وردپرسی)، سئو و بهینه سازی سایت ها برای گوگل، بازاریابی شبکه های اجتماعی، تبلیغات آنلاین، عکاسی و ... اشاره داشت. آژانس بازاریابی دیجیتال کامل، تمامی این خدمات را در قالب برنامه ای جامع و یکپارچه، برای شما در نظر میگیرد.

دیجیتال مارکتینگ، صنعتی است که با اغراق بیش از 10 سال از حضورش در کشور می گذرد. البته با توجه به وضعیت پاندمی کرونا، علاقه و اطمینان افراد به فعالیت های مجازی بیشتر شده است و همین امر، باعث شده دیجیتال مارکتینگ به رشدی چند برابری طی دو سال برسد. ایجاد گرایش هایی در علم مدیریت مانند تجارت الکترونیک نیز آینده ای درخشان از فعالیت های بر بستر اینترنت را نشان میدهند.

وقتی صحبت از خدمات یکپارچه می کنیم بسته به نیاز شما، شهرت و قدرت آژانسی که قصد برونسپاری به آن ها را دارید و مدت زمان قرارداد، میزان هزینه تخمین زده میشود. به عنوان مثال آیا شما از خدمات دیجیتال، نیازمند بهبود رتبه خود در گوگل هستید یا قصد دارید اینستاگرام قوی داشته باشید یا هر دو؟

در ایران میتوان به آژانس ایران وب لایف، کانون ایران نوین، فلش یا جورچین اشاره کرد و در جهان WebFX، NeilPatel و Dream Theory جزو بهترین ها بر اساس نظر سایت های مطرح هستند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

4.2 5 رای ها
به این مقاله رای دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
10 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments