بهترین شرکت سئو در تهران

بهترین شرکت سئو در تهران

زمان خواندن این مطلب 16 دقیقه

انتخاب بهترین ها همواره با چالش روبرو بوده است. حال اگر این انتخاب همکاری طولانی مدتی در زمینه رشد کسب و کار باشد شاید سخت تر هم بشود. در این مقاله علاوه بر بررسی نحوه انتخاب بهترین شرکت سئو در تهران، به برخی از شرکت های موفق فعال در این حوزه می پردازیم.

چندین ماه کار پر زحمت برای طراحی سایت شاید تنها ابتدای راه دیجیتال مارکتینگ باشد. برای رشد و معرفی برند خود در ادامه راه، نیاز به استفاده از کانال های بازاریابی دیجیتال مانند سئو دارید. اگر شما ساکن پایتخت باشید احتمالا در جستجو برای انتخاب بهترین شرکت سئو در تهران با پیچیدگی های زیادی روبرو شده اید. در این مقاله به بررسی ویژگی های شرکت معتبر سئو در تهران و نکاتی که به هنگام تصمیم گیری باید در نظر داشته باشید، می پردازیم.

شرکت سئو چیست؟

سئو یا بهینه سازی برای موتور های جستجو (از گوگل گرفته تا بینگ و یاندکس) یکی از قوی ترین کانال های بازاریابی درونگرا است. مرحله اول رقابت وبسایت ها در زمینه سئو می باشد چراکه با سئو قوی می توان روزانه هزاران بازدید کننده را به صورت رایگان وارد قیف فروش کرد!

به دلیل اهمیت و سطح رقابت بالا در این زمینه، شرکت های سئو با استفاده از تکنیک های حرفه ای مانند کیورد ریسرچ، تولید محتوای سئو شده، تحلیل رقبا، آنالیز سئو داخلی، لینک سازی، رپورتاژ آگهی و … وبسایت را برای دریافت رتبه بهتر در موتور های جستجو بهینه می کنند.

معمولا بهترین شرکت های سئو تجربه های فراوانی در صنایع مختلف دارند و احتمالا در حوزه شما نیز وبسایتی را بهینه سازی کردند. این که برون سپاری خدمات سئو به یک شرکت تا چه اندازه می تواند موفقیت آمیز باشد بحثی است که حتما به آن می پردازیم اما پیش از آن به سراغ تشریح فعالیت هایی که یک شرکت سئو در تهران برای دریافت رتبه خوب در گوگل انجام می دهد، برویم.

مراحل بهینه سازی توسط شرکت های سئو مستقر در تهران

 • بررسی و آنالیز اولیه وبسایت

اگر بهترین شرکت های سئو در ایران را بررسی کنید، متوجه می شوید که اولین کاری که در این شرکت ها روی وبسایت صورت می گیرد، آنالیز اولیه وبسایت است. این آنالیز شامل بررسی قدمت دامنه، فعالیت های صورت گرفته در گذشته سایت، صفحات اضافی، قابلیت ایندکس سایت، نقشه سایت، بررسی سئو داخلی و وضعیت سایت در SERP گوگل می شود.

پس از بررسی، فایلی که به صورت جامع تمام این موارد را پوشش داده است، خدمت کارفرما ارسال شده و طی جلسه اولیه این موارد بررسی و برای حل آن زمان بندی تعیین می شود.

 • بررسی روند فعالیت رقبا

در مرحله بعد که یکی از مهم ترین قسمت های تدوین استراتژی سئو سایت است، روند فعالیت رقبا شامل تعداد مقالات منتشر شده، تعداد کلمات کلیدی حاضر در صفحه اول گوگل، سرعت سایت، روند سئو خارجی شامل رپورتاژ ها، میزان سرچ برند، فعالیت در سوشال مدیا و … مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد.

این تحلیل به دلیل آنکه دید کلی از میزان هزینه و زمان بندی تقریبی دریافت رتبه کلمات کلیدی به ما می دهد، بسیار مورد اهمیت است.

 • ایجاد تقویم محتوایی و کیورد ریسرچ

روند تولید محتوا و زمانبندی انتشار آن ها بخصوص برای کرولر های گوگل و میزان اعتماد این موتور جستجو به ما نقش اساسی دارد. پیش از ایجاد تقویم محتوایی، قاعدتا باید کیورد ریسرچ و تحقیق کلمات کلیدی به صورت دقیق انجام شود. روند تحقیق کلمات کلیدی به این صورت است که با استفاده از کلمات کلیدی دانه یا seed keyword، محتوای تولیدی رقبا، Related searches گوگل، سرچ کنسول و … کلمات کلیدی هم کانسپت، لانگ تیل و اصلی، استخراج شده و برای نگارش آن ها برنامه ریزی می شود.

 • بهبود موارد سئو داخلی سایت

سئو داخلی به صورت گسترده و مستمر باید روی سایت پیاده سازی شود. در ابتدا می بایست بر اساس لیست ایرادات فنی و محتوایی، موارد بهینه شوند و سپس در طول مدت فعالیت همواره از بهینه بودن مواردی چون سرعت سایت، استفاده از اسکیما های متنوع، تولید محتوای سئو شده، نگارش تایتل ها بر اساس نیاز کاربر و قوانین کپی رایتینگ و … بررسی و اجرا شود.

 • سئو خارجی و پلن رپورتاژ آگهی

اگر تاریخچه موتور های جستجو را مطالعه کرده باشید، احتمالا با عقد اخوتی که بین گوگل و بک لینک برقرار بوده است، آشنایی دارید. سئو خارجی اصولا بخش عمده ای از فعالیت سئو سایت را بعد از رفع موارد سئو داخلی در بر می گیرد. میزان تاثیر لینک سازی بر اساس تحلیل رقبا، استفاده از سوشال سیگنال، سایه ترسناک پنالتی گوگل با فعالیت کلاه سیاه و هزینه های رپورتاژ آگهی مواردی است که می بایست در پلن سئو خارجی سایت رعایت شود.

 • ادامه روند تا دریافت نتیجه

سئو فرایند یک شبه نیست. تمامی فعالیت های انجام شده چه روی سایت چه خارج از آن، نیازمند زمان حداقل چند ماهه تا رسیدن به رتبه های بالا در گوگل است که این زمان هم بسته به شدت رقابت در صنعت ممکن است تا چند سال هم به طول بیانجامد.

 • ارائه بیلان های کاری ماهانه

یکی از نکات مهم انتخاب بهترین شرکت سئو در تهران، میزان ارتباطات آن ها با مشتریان و کارفرمایان است. بیلان های کاری به شما دید کاملی از فعالیت های انجام شده روی سایت، رپورتاژ ها، روند رشد سرچ کنسول، آنالیتیکس و رتبه کلمات کلیدی می دهد و بهتر است هر ماه این موضوع را از مجری پروژه طلب کنید.

چرا سئو برای کسب و کار های شهر تهران مهم است؟

همانطور که احتمالا همه می دانیم، هزینه راه اندازی کسب و کار بخصوص در کلانشهری مانند تهران بسیار سنگین و سرسام آور است. علاوه بر هزینه اجاره ماهیانه میلیونی، هزینه های جاری و انبارداری، شما همواره باید نگران تعداد مشتری باشید تا حداقل هزینه و درآمد را سر به سر کنید.

برای بسیاری از کسب و کار های آنلاین شاپ که به دلیل محدودیت های اعمال شده بر فضای سوشال مدیایی مانند اینستاگرام قصد راه اندازی وبسایت و حضور در این فضا را دارند نیز سئو بسیار پر اهمیت است.

همچنین برند های مطرح، شرکت های تولیدی و خدماتی نیز که پیش از این با طراحی وبسایت پایگاه خود را در وب ایجاد کردند، برای جذب مخاطب و دیجیتال برندینگ به سئو به عنوان یکی از مهم ترین کانال های بازاریابی نیازمندند.

اما در ابتدا بهتر است به فوائدی که با برون سپاری خدمات سئو می توانید بدست آورید بپردازیم:

 • همکاری با شرکتی در این زمینه تخصصی که تجربه و دانش فنی بالایی دارد.
 • ایجاد زمان بیشتر برای بهبود روند کسب و کار
 • صرفه جویی در هزینه ها و مشکلات استخدام مستقیم افراد
 • اطمینان از حصول نتایج بعد از مدت زمان تعیین شده
 • دریافت مشاوره های دقیق و فنی در ادامه روند پروژه

مراحل انتخاب بهترین شرکت سئو در تهران

اگر در برون سپاری خدمات سئو به یک شرکت معتبر به جمع بندی رسیده اید، بهتر است کمی هم در مورد نحوه انتخاب بهترین شرکت سئو در تهران صحبت کنیم:

 1. جستجو برای یافتن شرکت های سئو

این جستجو می تواند شامل سرچ همین کلمه در گوگل یا پرس و جو از دوستان و حتی رقبا برای رسیدن به شرکت سئو معتبر در صنعت خود است. یکی از اصلی ترین روش های انتخاب شرکت های سئو در تهران توسط کارفرمایان، ارجاعات توسط کسب و کار هایی است که در زمینه سئو با یک شرکت معتبر موفق بوده اند.

 1. بودجه بندی و مشخص کردن اهداف

صرفا گفتن این جمله که می خواهم با جستجوی کلمه X در صفحه گوگل نشان داده شوم، کافی نیست. شما به عنوان صاحب کسب و کار باید برای شروع هر فعالیتی طرح توجیهی داشته باشید و در آن اهداف خود را مشخص کنید. برخی از اهداف از انجام سئو سایت شامل افزایش میزان دیده شدن وبسایت، افزایش تعداد ورودی ارگانیک از گوگل، کسب شهرت بیشتر در صنعت یا افزایش فروش باشد.

 1. بررسی عملکرد گذشته شرکت سئو

وقتی مشتریان به سراغ کسب و کار شما می آیند، احتمالاً پیش از آن به عکس های محیط کار، نظرات افراد مختلف، بررسی ها و مطالعات موردی شما نگاه می کنند تا ببینند کار شما در مقایسه با رقبا چگونه است. به همین ترتیب، هنگامی که در مورد شرکت های سئو در شهر تهران تحقیق می کنید، شما نیز می بایست همین کار را انجام دهید.

 1. پرس و جو از مشتریان آن ها

یکی از بهترین راه ها برای شناخت نقاط ضعف و قوت یک شرکت سئو، صحبت با مشتریانی است که آن ها در بخش نمونه کار ها قرار دادند. این مشتریان علاوه بر نظرات مثبتی که در مورد نحوه فعالیت شرکت دارند، قطعا نکاتی را به شما متذکر می شوند که در ادامه همکاری با این آژانس تاثیر گذار است.

 1. برگزاری جلسه اولیه

بعد از برقراری تماس با شرکت های سئو مستقر در کلانشهر تهران و جویا شدن لیست خدمات و قیمت آن ها، تحقیق خود را به یک یا دو شرکت معطوف و ترجیحا با آن ها جلسه حضوری یا آنلاین برگزار کنید. بهتر است پیش از جلسه آشنایی مقدماتی با مفاهیم سئو داشته باشید و در طول جلسه سوالاتی از آن ها بپرسید. برخی از این سوالات به شرح زیر است:

 • آیا تیم سئو شما تجربه ای در صنعت مشابه فعالیت کسب و کار من داشته است؟
 • حدودا چه زمانی باید منتظر نتایج اولیه باشم؟
 • هزینه خدمات سئو به چه صورت است؟
 • تکنیک های سئوی شما به چه صورت است؟
 • نحوه برقراری ارتباط با شما چگونه است؟
 1. از این موارد دوری کنید!

دانستن برخی نکاتی که به محض شنیدن باید با شرکت سئو قطع همکاری کنید نیز خالی از لطف نیست. برخی از این واژه ها شامل موارد زیر می شود:

سئو تضمینی

تضمین، ضمانت، قول و … کلماتی هستند که به انسان حس خوبی از اطمینان می دهند اما ضرب المثل معروفی وجود دارد که می گوید تنها چیزی که در زندگی با ضمانت وجود دارد، مرگ و مالیات است. به غیر از این موضوع، ارائه ضمانت رسیدن به رتبه ای خاص در زمینه خدمات سئو هم از لحاظ شرعی و هم قانونی غیر قابل پیگیری است و صرفا دادن حس خوب به شماست.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه روشی برای رسیدن به نتایج با حداقل زمان ممکن است که بخصوص بعد از انجام پروژه سئو می تواند کسب و کار شما را در گوگل تهدید کند. طبیعتا هیچ شرکت یا فریلنسری به طور واضح از سئو کلاه سیاه صحبت نمی کند اما برخی علائم می تواند به شما در تشخیص سئو کلاه سیاه کمک کند:

 • بررسی رتبه های وبسایت هایی که سئو کردند و اینکه آیا بعد از تحویل پروژه افت زیاد داشته اند یا خیر؟
 • بررسی روند لینک سازی خارجی، لینک سازی های فوتر، لینک سازی های ساید بار و کامنتی اسپم
 • بررسی محتوایی که قرار است روی سایت قرار گیرد که آیا صرفا برای گوگل نوشته شده یا نیاز کاربر هم در آن لحاظ شده است؟

ویژگی های بهترین شرکت سئو تهران

 1. نمونه کار های قوی

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو به صورتی است که نمی توان به شرکتی که فاقد سابقه کار و نمونه کار در این حوزه باشد اعتماد کرد. یک شرکت سئو بخصوص در تهران باید علاوه بر عهده داشتن سئو سایت های بزرگ و برند، وبسایت های کوچک و متوسط را هم به موفقیت رسانده باشد.

 1. سابقه فعالیت و حضور در صنعت سئو

در این اوضاع کشور که از فردای خود بی خبریم، اگر شرکتی بتواند بعد از گذشت 5 سال به فعالیت خود در زمینه دیجیتال مارکتینگ ادامه دهد و سودده باشد، طبیعتا می تواند در استحکام و رشد کسب و کار شما نیز کمک کند.

 1. وضعیت خود شرکت در کلمات کلیدی مرتبط با خود

همیشه می گویند کوزه گر از کوزه شکسته آب می خورد. تا حدی این ضرب المثل در مورد شرکت های بزرگ سئو مصداق دارد چراکه اغلب تمرکز آن ها روی نتیجه گرفتن مشتریان بزرگ است اما یک شرکت سئو که خود در کلمات کلیدی مطرح مرتبط با صنعت خود مدعی است، اعتماد بیشتری به شما برای ادامه همکاری می دهد.

 1. شرکت سئو یا آژانس دیجیتال مارکتینگ؟

این که یک شرکت تخصصی سئو را انتخاب کنیم یا به سراغ بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ برویم هم بحثی است مفصل! به طور خلاصه و کلی، اگر در نظر دارید صرفا خدمت سئو را برونسپاری کنید، استخدام یک شرکت سئو منطقی تر است اما اگر نیاز به دریافت خدمات دیجیتال مارکتینگ یکپارچه دارید، انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ بهتر است.

 1. بهترین شرکت های سئو در تهران ارزان نیستند!

شرکت های سئو خوب در تهران به هیچ وجه ارزان قیمت نیستند و اگر سئوی ماهانه 2 میلیون تومان به شما پیشنهاد شد، متوجه باشید که صرفا این شرکت ها قصد سوءاستفاده از زمان و بودجه مالی شما را دارند. قیمت سئو سایت بر اساس فاکتور های متعددی اندازه گیری می شود اما برای شرکت های مطرح یک حداقلی وجود دارد که زیر آن صرفه اقتصادی ندارد.

بهترین شرکت های سئوکار در تهران

 1. ایران وب لایف

آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف

ایران وب لایف در طول مدت فعالیت خود از سال 1394 تا به امروز بیش از 50 پروژه موفق سئو سایت را انجام داده است. در میان پروژه های سئو این شرکت، نام برند های مطرحی همچون پاکسان، شیرآلات KWC، دکتر عبیدی، قفل هوشمند تنسر، انتشارات پیام عدالت و … دیده می شود.

همچنین این مجموعه به کسب و کار های کوچک و متوسط بسیاری در راستای رشد کلمات کلیدی کمک کرده است. لیست برخی از این پروژه ها شامل موارد زیر می شود:

 • صنایع چاپ و بسته بندی سینا (دارای رتبه برتر در کلمات کلیدی همچون چاپ افست، هولوگرام، برچسب اموال، بسته بندی، انواع لیبل و …)
 • صنایع مفتولی آهنیتو (دارای رتبه برتر در کلماتی چون فنس، توری حصاری، ورق پانچ، توری لوزی، توری فرنگی، سیم خاردار، پایه فنس و …)
 • مجموعه فوراور ایران (دارای رتبه برتر در کلماتی چون محصولات فوراور، فوراور، بهترین خمیر دندان دنیا، بهترین ضد آفتاب دنیا و …)
 • مجموعه مدحت وود (دارای رتبه برتر در کلماتی چون پلای وود، پلی وود، تخته سه لا، تخته چندلایی، ام دی اف، انواع چوب و …)
 • قفل هوشمند تنسر (دارای رتبه برتر در کلماتی چون قفل هوشمند، بهترین قفل هوشمند، قفل هتلی، قفل باشگاهی، قفل مسکونی و …)
 • شرکت دامون مبنا آسوریک (دارای رتبه برتر در کلماتی چون خط تولید دستمال کاغذی، دستگاه جوراب بافی، دستگاه سورتینگ برنج، دستگاه تولید پیچ، خط تولید سرم و …)
 • شرکت خانه چمن (دارای رتبه برتر در کلماتی چون چمن مصنوعی، قیمت چمن مصنوعی، خرید چمن مصنوعی، فنس چمنی، دیوار سبز مصنوعی و …)
 • شرکت ایده گستر قدرت (دارای رتبه برتر در کلماتی چون دستگاه سونوگرافی، خرید دستگاه سونوگرافی، قیمت دستگاه سونوگرافی، دستگاه سونوگرافی دامپزشکی، سونوگرافی صورت، آموزش سونوگرافی و …)
 • شرکت کاغذ کرمان (دارای رتبه برتر در کلماتی چون نشاسته، کاغذسازی، کاغذ صافی، سولفات، ph کاغذ، زاج، کارخانه کاغذ سازی و …)
 • مجموعه لوازم خانگی نوین هوم (دارای رتبه برتر در کلماتی چون بهترین فر توکار، شیرآلات قهرمان، شیرآلات kwc، بهترین گاز رومیزی، خرید شیرآلات، بهترین برند شیرآلات و …)
 • مجموعه تولیدی پارس هوای البرز (دارای رتبه برتر در کلماتی چون گاز متان، اکسیژن، نیتروژن، هیدروژن، آرگون، اتان، هلیوم و …)
 • انتشارات پیام عدالت (دارای رتبه برتر در کلماتی چون حافظ، بوستان سعدی، خرید کتاب مثنوی معنوی، داستان سیاوش، عروس قرآن و …)
 • پایگاه خبری شجرنیوز (دارای رتبه برتر در کلماتی مانند پلیس + 10 شرق تهران، پلیس +10 غرب، شمال و جنوب، قلعه میر، اسلامشهر کجاست، شهرک های صنعتی تهران، شهرک شمس آباد و …)
 • شرکت فناوری تین سیس (دارای رتبه برتر در کلماتی مانند تین کلاینت، مینی پی سی، مینی کامپیوتر، زیروکلاینت، کامپیوتر کوچک، مینی پی سی اینتل و …)

و ده ها پروژه تازه دیگر که به زودی نتایج آن ها نیز به این لیست اضافه خواهد شد.

همچنین بهتر است بدانیم که خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف صرفا محدود به سئو سایت نیست و به صورت زیر خدمات گسترده ای ارائه می دهد:

 • مشاوره سئو و بهینه سازی سایت
 • خدمات طراحی سایت اختصاصی و وردپرسی حرفه ای
 • مدیریت و طراحی شبکه های اجتماعی
 • مشاوره کسب و کار و راه های رشد
 • تبلیغات کلیکی و بنری
 • عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
 • خدمات طراحی گرافیک دیجیتال

بخشی از معرفی ایران وب لایف

وظیفه ما ارائه خدمات گوناگون برای رشد و پیشرفت کسب و کارهایی است که علاقه به فعالیت در بستر وب دارند. خوشحالیم که بعد از گذشت 7 سال، تمامی اتفاقات مثبت مان را با شما شریک باشیم.

آدرس و اطلاعات تماس با ایران وب لایف

 1. شرکت سئوکار

شرکت سئوکار

سئوکار نیز یکی از شرکت های قدیمی فعال در حوزه سئو وبسایت است که در شهر تهران به ارائه این خدمات می پردازد. این شرکت با سابقه بیش از 7 سال در زمینه تخصصی سئو فعال می باشد و طی این مدت توانسته پروژه های زیادی مانند سئو سایت ماموت، سئو سایت کبیر پانل، شرکت ساجیران، مرکز آهن، مشاوره سئو و پشتیبانی شما نیوز و … را به سرانجام برساند.

خدمات شرکت سئوکار

 • آنالیز وبسایت
 • مشاوره سئو
 • خدمات تولید محتوا

بخشی از معرفی سئوکار

سئوکار پس انجام موفقیت آمیز پروژه تحقیقاتی خود و ایجاد یک فرآیند جهت بهبود رویت وب سایت ها و آزمایش آن روی چندین وب سایت و بدست آوردن نتایج قابل قبول در ادامه فعالیت خود متوجه شد که در خیلی از موارد توسعه دهندگان وب‌ سایت‌ها بعلت فقدان یک فرآیند جهت بهبود رتبه وب سایت، نمی‌دانند که از کجا و چگونه باید رتبه وب سایت مورد نظرشان را بهبود بخشند. بدین جهت سئوکار تمرکز خود را بر این قرار داد که با ارائه یک فرآیند مبتنی بر تکنیک های سئو به توسعه دهندگان وب سایت ها کمک نماید که رتبه وب سایت مورد نظرشان را در موتورهای جستجو افزایش دهند.

آدرس و اطلاعات تماس با سئوکار

آدرس: تهران، تهرانسر، بلوار گلها، ساختمان دلتا

شماره تماس: 44558001

ایمیل: support@seokar.com

 1. شرکت سئو 24

شرکت سئو 24

سئو 24 در واقع قسمتی تخصصی از وبسایت وب 24 است که طی بیش از 10 سال فعالیت خود در این زمینه، به یکی از بهترین شرکت های سئو در تهران تبدیل شده است. در وبسایت این مجموعه نمونه کار هایی به تفکیک و آمار رشد دیده نشد اما به دلیل مطرح بودن این شرکت، می توان لوگو شرکت هایی همچون وبسایت خبر ورزشی، هوم پلاس، سافتلن، وبسایت خبری فارنت و … را دید.

خدمات شرکت سئو 24

 • مشاوره سئو
 • خدمات رپورتاژ آگهی
 • خدمات تولید محتوا

بخشی از معرفی سئو 24

سئو 24 فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ در ایران آغاز کرده است و به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و قدیمی در این حوزه شناخته می‌شود. دیدگاه ما در سئو 24 بر مبنای ارائه خدمات سئو به صورت درازمدت و هدفمند بر مبنای قوانین گوگل به مشتریان است. به همین دلیل فعالیت در زمینه سئو سیاه در شرایط کاری سئو 24 نیست و تمام فعالیت‌های ما بر مبنای سئو کلاه سفید انجام می‌شود.

آدرس و اطلاعات تماس با سئو24

آدرس: تهران، خیابان گاندی، کوچه بیست و سوم، پلاک 3

شماره تماس: 86086906

ایمیل: contact@web24.ir

 1. شرکت ایران سئو

شرکت سئو ایران

ایران سئو با داشتن نمونه کار هایی همچون ادویه جات حاج محمد جلالی، تجهیزات پزشکی بیوتی سنتر، کابل فیبر نوری پارسیان فیبر، شرکت ستاره فرازنما و … به همراه سابقه چندین ساله در صنعت سئو در میان شرکت های برتر این حوزه در کلانشهر تهران قرار دارد.

خدمات ایران سئو

 • طراحی سایت
 • طراحی اپلیکیشن
 • طراحی پورتال

بخشی از معرفی ایران سئو

ایران سئو با هدف بهبود در توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی تشکیل شده است. تجربه سال ها فعالیت در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال به ما بهترین راهکارها را نشان داده است و ما بسیار خوش حال خواهیم بود تا بتوانیم این تجربیات را به ایرانیان عزیز به اشتراک بگذاریم.

آدرس و اطلاعات تماس با ایران سئو

آدرس: تهران، خیابان بهار شمالی، خیابان جواد کارگر، پلاک ۸۶ واحد ۷

شماره تماس: 77525602

ایمیل: info@iranseo.net

 1. نوین

شرکت نوین

نوین بدون شک یکی از قدیمی های فضای دیجیتال مارکتینگ در ایران است که تا به امروز موفقیت های بسیاری در این زمینه کسب نموده و با تجربه بالا به سراغ محتوای آموزشی و استراتژی بازاریابی دیجیتال رفته است. در نمونه کار های این مجموعه به جز دو سایت دیدوگرام و ملی پیامک، شرکت دیگری به چشم نخورد اما قطعا نوین پروژه های موفق دیگری در رزومه خود دارد.

خدمات اصلی نوین

 • انواع دوره های آموزشی گرافیک، مارکتینگ و سئو
 • طراحی استراتژی سئو
 • طراحی استراتژی محتوا
 • مشاوره سئو
 • رپورتاژ آگهی

بخشی از معرفی نوین

بیش از 10 سال است که رسانۀ تجارت نوین در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

آدرس و اطلاعات تماسی شرکت نوین

آدرس: تهران، خیابان فاطمی، کوچه خزان، پلاک 2

شماره تماس: 58438

ایمیل: info@novin.com

 1. فرین آکادمی

فرین آکادمی

آکادمی دیجیتال مارکتینگ فرین که بیشتر با آموزش سئو و راهکار های افزایش فروش شناخته می شود نیز با داشتن نمونه کار های موفق در این زمینه به عنوان یکی از برترین شرکت های سئو در تهران معرفی می شود. از جمله نمونه کار های فرین آکادمی می توان به دکتر ویز، مزه گردی، اسباب بازی هویو، هتل فولتون و … اشاره کرد.

بخشی از معرفی فرین آکادمی

تیم مدیران سایت 1 دی ماه 1396 تشکیل شد و رسماً شروع به کار کرد.

در کنار انجام پروژه ها، آموزش دیجیتال مارکتینگ توسط تیم مدیران سایت انجام میشد که از پاییز 1398 بخش آموزش به صورت جداگانه و با نام آکادمی فرین شروع به کار کرد.

خدمات اصلی فرین اکادمی

 • برگزاری دوره های سئو و دیجیتال مارکتینگ
 • مشاوره سئو

آدرس و اطلاعات تماسی شرکت فرین آکادمی

آدرس: تهران، خیابان استاد مطهری (تخت طاووس)، نرسیده به مترو مفتح

شماره تماس: 09917216941

ایمیل: info@farin.academy

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ نبض مارکتینگ

نبض مارکتینگ

نبض مارکتینگ که از سال 1393 شروع به فعالیت در حوزه وب کرده است، تاکنون توانسته پروژه های موفقی در حوزه سئو به سرانجام برساند. در وبسایت این مجموعه نمونه کار هایی همچون سئو سایت اتحاد گلس، الماس پارت، مدیران ثبت، تجهیزات زیبایی شفا و … دیده می شود.

بخشی از معرفی نبض مارکتینگ

آژانس خلاقیت نبض مارکتینگ از سال ۱۳۹۳ با هدف کمک به کسب‌وکارها و ایجاد زیرساخت مناسب برای کسب‌وکارهای اینترنتی و آنلاین شکل گرفت که در طی این سال‌ها با کارفرمایان و برندهای مطرحی افتخار همکاری داشته‌ایم که تمام نتایج تا به امروز، گویای فعالیت درخشان تیم ما و همکاران عزیزمان بوده است.

خدمات اصلی نبض مارکتینگ

 • مشاوره دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی سایت

آدرس و اطلاعات تماسی شرکت نبض مارکتینگ

آدرس: تهران، میدان فردوسی، خیابان قرنی، کوچه نوید، پلاک ۱۷

شماره تماس: 88948919

برخی از نمونه کار های ایران وب لایف در حوزه سئو

3.8/5 - (5 امتیاز)

فهرست مطالب

10 پاسخ

 1. ممنون از مقاله کاملتون
  من با شما شرکت های زیادی در مورد سئو مذاکره کردم و هنوز مردد هستم برای سپردن پروژه سئو به یکی از شرکت های سئو در تهران

  1. ممنون از شما.
   معمولا پروسه سئو طولانی مدت است و برای رسیدن به نتیجه لازم، بهتر است همین الان تصمیم به همکاری با شرکتی بگیرید که نمونه کار های قابل دفاع داشته باشه، قدمت حداقل 5 ساله و سابقه کار با شرکت های گوناگون و تیم باتجربه داشته باشد.

 2. من دوسال پیش طراحی سایتمو به شرکت وب گستران سورین دادم.
  الانم با کلید واژه هام همه صفحه اولم . سایتمو کامل پشتیبانی میکنن. جندین بار تغییراتی دادم که همرو اعمال کردم
  من خیلی راضیم ازشون
  دارم سفارش طراحی اپلیکیشن ios و android میدم بهشون
  تجربه طراحی و راه اندازی تعداد بالایی سایت رو دارن

  1. اسمشون رو تا به حال نشنیدم ولی دوستان میتونن این وبسایت رو هم در نظر بگیرند.

 3. من یه سایت باربری دارم و ساکن شهر تهران هستم، چجوری
  می تونم زنگ خورها رو بیشتر کنم تا بتونم درآمد بیشتری از سایت کسب
  کنم؟

  1. توصیه ما به شما اینه که حتما به فکر سئو سایتتون باشین. شما با استفاده از ترفندهای سئو و انجام دقیق و بهینه تکنیک های اون، می تونید به اهدافتون دست پیدا کنین.

 4. من یه سایت فروش لوازم آرایشی و بهداشتی دارم ولی وقتی
  وارد سایت میشم سرعت لود صفحاتش خیلی پایینه. شما چه توصیه ای
  دارین برای اینکه سرعت لود و بارگذاری صفحات سایتم بهتر بشه؟

  1. افت سرعت سایت می تونه در نتیجه اتفاقات مختلفی رخ داده باشه و روی سئو سایتتون هم خیلی تاثیرگذاره. وضعیت سرعت هاست، سنگین بودن صفحات سایت، بهینه نبودن کدها و حجم دیتاهایی که توی سایتتون استفاده کردید، می تونه یکی از این دلایل باشه. توصیه ما به شما اینه که با استفاده از خدمات مشاوره سئو، هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکلات فنی سایتتون اقدام کنید.

 5. به نظرتون انتشار اخبار روز ورزشی که در تهران و شهرهای
  حومه اش اتفاق میفتن برای سایت لوازم ورزشی خوبه؟

  1. می تونید این کار رو انجام بدید اما مخاطبی که وارد سایت میشه، لزوما همون مخاطب هدف شما نیست! بهتره مقالات سایتتون رو هدفمند و بعد از تحقیق جامع کلمات کلیدی آماده و منتشر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *