طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

زمان خواندن این مطلب 16 دقیقه

تهران شما را یاد چه چیزی می اندازد؟ شلوغی؟ ترافیک یا آلودگی؟ به هر حال هر مشکلی داشته باشد، باید بپذیریم که تهران خودمان است! در این مقاله به بررسی اهمیت و ویژگی های طراحی سایت در تهران پرداختیم.

آیا به این موضوع فکر کرده‌اید که نداشتن وب سایت در پرجمعیت ترین شهر ایران با بیشترین تعداد کاربران اینترنت؛ تا به حال چه ضرری به کسب و کارتان زده است؟ صد میلیون؟ پانصد میلیون؟ یا بیشتر؟ بله به همین سادگی شما تا به امروز سود بسیار زیادی را از دست داده‌اید.

فرقی ندارد کجای ایران زندگی می‌کنید؛ امروزه حضور آنلاین برای مشاغل در همه شهرها ضروری است. با این وجود در تهران به دلیل جمعیت زیاد، این نیاز بیشتر از همه جا به چشم می‌خورد.

طراحی سایت در تهران، شما را در مرکز دنیای دیجیتال قرار داده و بال‌های گسترده‌ای را برای رشد هر چه بیشتر کسب و کارتان باز می‌کند. پس پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره طراحی سایت تهران با ما در ارتباط باشید:

چرا طراحی سایت در کلانشهر تهران اهمیت دارد؟

چرا طراحی سایت در تهران

سرعت همه چیز در تهران بالاست و این امر باعث شده تا فناوری اطلاعات نیز در پایتخت زودتر از سایر شهرها توسعه پیدا کند. توسعه سریع تجارت الکترونیک به نوبه خود به رشد سریع تر طراحی سایت در تهران کمک کرده است. در حال حاضر هر تجارت کوچک و بزرگی که در تهران مشغول به کار است؛ از لزوم بازاریابی اینترنتی و دیجیتال برندینگ آگاهی داشته و به دنبال بهترین خدمات طراحی سایت تهران می‌گردد.

در روزگاری که خیلی از کسب و کارها از مرحله طراحی وب سایت گذشته اند و به فکر استفاده از هوش مصنوعی در تقویت تجارتشان هستند؛ نداشتن وب سایت بزرگترین صدمه را به پایه‌های کسب و کار شما وارد می‌کند. برای روشن تر شدن موضوع در ادامه به اهمیت طراحی سایت در تهران می‌پردازیم:

تحویل فوری، شعار تبلیغاتی این روزها

کمپین اسنپ فود: شیر نداری شنیدم درو بزن رسیدم.

<< شیر نداری شنیدم … درو بزن رسیدم!>> تعجب نکنید؛ این یک شعار تبلیغاتی مهم در سوپرمارکت اسنپ است که نظر خیلی از کاربران را به خود جلب می‎کند. همانطور که می‌بینید امروزه برندهای قدرتمندی نظیر اسنپ به خوبی می‌دانند که باید از حس نیاز مردم به تحویل فوری محصولات و خدمات، به نفع کسب و کارشان استفاده کنند. به همین خاطر مدام تبلیغات با همین مضمون را به کار می‌برند.

اما چگونه می‌توان قول چنین خدماتی را بدون حضور قوی در اینترنت به مصرف کنندگان داد؟ برای رسیدن به این هدف قطعا شما باید یک وب سایت حرفه ای داشته باشید.

امان از ترافیک و شلوغی تهران!

ترافیک و شلوغی تهران

همه ما هر روز با ترافیک و شلوغی تهران دست و پنجه نرم می‌کنیم و مدام غر می‌زنیم که دیر شد؛ نرسیدم؛ مغازه ها بستند! اما آیا به این موضوع فکر کرده‌اید که همین ترافیک دردسرساز تهران به یک فرصت طلایی برای کسب وکارها تبدیل شده است؟

امروزه اکثر همشهریان تهرانی محصولات و سرویس‌های مورد نیاز خود را از طریق اینترنت جستجو می‌کنند. حضور نداشتن در اینترنت آن هم در فضای به شدت دیجیتالی کنونی، یعنی از دست دادن میلیون‌ها تومان سود؛ به همین سادگی!

با طراحی سایت وردپرسی یا اختصاصی دیگر مشتریان شما دغدغه دیر رسیدن و مواجه شدن با در بسته فروشگاه یا شرکت شما را ندارند. آنها هر زمان که بخواهند با چند کلیک ساده محصول یا خدمات مورد نیاز خود را دریافت می‌کنند.

فقط تماشاگر نباشید.

بین رقبا فقط تماشاگر نباشید.

بدون شک تهران یکی از شهرهای پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات و طراحی وب سایت است. جوانان با استعداد زیادی در این کلانشهر وجود دارند که هر روز صدها وب سایت با کیفیت بالا را برای مشاغل خرد و کلان ایجاد می‌کنند.

بنابراین مطمئن باشید رقبای شما یا قبلا به فکر طراحی سایت در تهران بوده‌اند یا حداقل همین الان منتظر تکمیل وب سایتشان هستند. آیا می‌خواهید در چنین شرایطی فقط دست روی دست بگذارید و تماشاگر موفقیت آنها باشید؟

همیشه و همه جا حضور داشته باشید.

طراحی سایت به شما کمک خواهد کرد

چیزهای کمی در زندگی وجود دارند که به معنای واقعی کلمه همیشه در اطراف شما هستند و اینترنت یکی از آنها است. احتمالاً شما هم بیشتر اوقات روز به تلفن همراه، آی پد یا رایانه دسترسی دارید که این به معنای دسترسی به اینترنت است. دقیقا همین مسئله در دنیای تجارت امروز، باعث شده که داشتن یک وب سایت بسیار مهم باشد.

با طراحی سایت در تهران نه تنها تهران و کل ایران بلکه همه دنیا به کسب و کار آنلاین شما دسترسی پیدا می‌کنند؛ این یعنی بازار هدف بسیار گسترده تر و به دنبال آن کسب سود بسیار بیشتر.

طراحی سایت در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

تا اینجا قطعا به اهمیت طراحی سایت در تهران پی برده‌اید اما باید همین اول کار به شما بگوییم که به این راحتی‌ها هم نیست. یعنی هر وب سایتی نمی‌تواند شما را به سود کلان برساند. شما باید بدانید در حال حاضر چه وب سایتی و با چه ویژگی هایی برای کاربران و بازار هدف شما جذاب تر بوده و آنها حاضر می‌شوند پول خود را در آن خرج کنند.

 فراموش نکنید که رقابت در فضای آنلاین بسیار بی‌رحم است و شما فقط یک فرصت دارید که تاثیرگذار باشید؛ بنابراین نباید آن را با یک وب سایت بی کیفیت هدر دهید. ما اعتقاد داریم فروش در بازار پر رقابت تهران یک هنر محسوب می‌شود.

طراحی سایت تهران برای هر کسی که با چشم انداز طراحی وب آشنا نباشد؛ در وهله اول یک کار ترسناک به نظر می‌رسد. اما نگران نباشید، چرا که تیم قدرتمند ما به عنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت، در کنار شما خواهد بود.

 در اینجا، برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد طراحی ‌سایت در تهران و نکات مهم برای موفقیت بیشتر آن را بررسی می‌کنیم:

  • با هر سلیقه ای سازگار باشید.

اول از همه، باید بدانید که تهران یک شهر با تراکم جمعیتی بالا است که هم از مردمی با تنوع فرهنگی زیاد برخوردار بوده و هم از نظر فناوری بسیار پیشرفته است. به این ترتیب، چشم انداز طراحی وب در تهران بسیار متمایز از سایر شهرها خواهد بود. ویژگی های وب سایت شما باید در عین حرفه ای بودن، رضایت مشتریان با هر فرهنگ و سلیقه‌ای را نیز به دست آورد.

به روز باشید.
  • همیشه به روز بمانید.

برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریانی که معمولا زودتر از هر شهر دیگر به تکنولوژی‌ها و فناوری‌های جدید دسترسی پیدا می‌کنند؛ باید همیشه رقابتی و جذاب باقی بمانید. شما باید وب سایت خود را به روز نگه دارید و از جدیدترین تکنیک‌های طراحی سایت برای جذب مخاطبان بیشتر استفاده کنید.

فرآیند جستجو را آسان کنید.
  • فرآیند جستجو را آسان کنید.

این روزها مشغله فکری و کاری زیاد باعث شده تا کمتر برای پیدا کردن چیزی حوصله داشته باشیم. بنابراین همانطور که از قبل گفتیم ارائه فوری محصولات و خدمات یک امر حیاتی برای موفقیت تجارت ها به شمار می‌رود. برای این منظور شما باید فرآیند جستجو و تماس را در وب سایت خود بهینه کنید. به بیان دیگر باید جستجوی اطلاعات مورد نیاز در وب سایت شما برای کاربران خیلی راحت باشد.

از این جهت ما هنگام طراحی سایت اختصاصی یا وردپرسی به ویژگی کاربرپسند بودن سایت اهمیت ویژه‌ای می‌دهیم؛ وگرنه ممکن است بخش زیادی از مشتریان بالقوه از دست بروند.

خدمات اصلی شرکت های طراحی سایت تهران

در تهران، صنعت طراحی وب، به سرعت در حال رشد است و خدمات گسترده‌ای برای ایجاد حضور آنلاین قوی به مشتریان ارائه می‌شود. شرکت های طراحی سایت معمولا به عنوان آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در تهران مشغول به کار هستند و خدماتی زیادی را برای شکل‌گیری یک وب سایت موفق ارائه می‌دهند که در اینجا به اصلی ترین آنها اشاره می‌کنیم:

  • طراحی انواع وب سایت

طراحی انواع وب سایت

سایت شما بسته به نیاز و اهدافتان ممکن است به طراحی کاملا منحصر به فردی نیاز داشته باشد. به همین خاطر باید از تجربیات یک شرکت طراحی سایت تهران در این زمینه بهره‌مند شوید.

شرکت طراحی سایت در تهران خدمات طراحی انواع وب سایت های تجاری، آموزشی، صنایع و غیره را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید بر اساس حرفه و فعالیت کاری خود یک سایت کاملا اختصاصی یا نیمه اختصاصی داشته باشید.

اگر ویژگی های خاصی را مد نظر ندارید، پیشنهاد می کنیم از طراحی سایت وردپرسی استفاده کنید. این نوع طراحی سایت معمولا از نظر هزینه و زمان، مقرون به صرفه ترین راه برای شروع کسب و کار است.

  • طراحی رابط کاربری (UI)

طراحی UI سایت در تهران

هنگامی که مشتریان بالقوه از وب سایت شما بازدید می‌کنند، به نوعی در حال تعامل با کسب و کار شما در وب سایتتان هستند. به همین دلیل، باید مطمئن شوید که وب سایت شما از طراحی بصری با کیفیت بالا برخوردار است. طراحی رابط کاربری نیز روی طراحی بصری وب سایت متمرکز است و به ظاهر سایت اشاره دارد. این نوع خدمات روی عناصر بصری ضروری وب سایت همانند رنگ ها، تم ها، آیکون ها و دکمه ها تمرکز دارند.

  • طراحی تجربه کاربری (UX)

طراحی تجربه کاربری (UX)

هنگام طراحی تجربه کاربری، متخصصان باید از نقشه سفر مشتری در سایت کاملا آگاه باشند و المان های سایت را به گونه ای قرار دهند که مشتریان برای خرید یا پیدا کردن چیزی در سایت دچار سردرگمی نشوند.

 سایت باید به گونه ای طراحی شود که خیلی سریع تر از آنچه تصور می‌کنید نیاز کاربران را برطرف سازد. یک طراح خوب کمک می‌کند که هر قسمت از وب سایت شما تجربه کاربری مثبتی را برای مخاطبانتان ایجاد کند.

شرکت سئو در تهران معمولا به طراحی UX اهمیت ویژه می دهد و دلیل آن هم این است که برای رسیدن به رتبه های بالا در گوگل، می بایست ابتدا رضایت کاربر را جلب کنید و تجربه کاربری را بهبود ببخشید.

  • بهینه سازی موتور جستجو (سئو)

بهینه سازی برای موتور های جستجو

سئو سنگ بنای هر استراتژی دیجیتال مارکتینگ است. با یک رویکرد سئوی موثر، سایت شما می‌تواند رقبا را شکست داده و در نتایج موتورهای جستجو بهتر ظاهر شود. کاربران نیز معمولا وب سایت های قرار گرفته در ردیف‌های اول نتایج جستجوی گوگل را در اولویت خرید خود قرار می‌دهند.

 بنابراین، شما باید به طور منظم سئو وب سایت خود را به روز نگه دارید و برای این منظور قطعا به خدمات سئو نیاز خواهید داشت.

توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، مقاله سئو سایت در تهران را مطالعه فرمایید.

طراحی وبسایت حرفه ای در تهران

روند توسعه طراحی سایت در تهران کمی متفاوت از سایر شهرها است؛ البته عوامل زیادی در این امر نقش داشته اند که از میان آنها می‌توان به پایتخت بودن و جمعیت زیاد این کلانشهر اشاره کرد. طراحان حرفه ای وب سایت ها از دیدگاه بازدیدکننده به وب سایت شما نگاه می‌کنند. آنها در تمام مراحل طراحی مطمئن می‌شوند که وب سایت شما برای بازدیدکنندگان جذاب و مفید است.

طراحی سایت شما باید تمیز و شهودی باشد و البته مملو از محتوای باکیفیت و مفید که به خوانندگان شما کمک می‌کند، در مورد برندتان اطلاعات لازم را به دست آورده و در نهایت محصولات یا خدمات شما را بخرند.

اگر به دنبال طراحی وب سایتی هستید که بازدیدکنندگان معمولی شما را به خریدار تبدیل کند؛ باید از حرفه ای بودن طراح وب سایت خود مطمئن باشید. این کار با تحقیق و پرس و جو کردن و همینطور بررسی سوابق طراح در اینترنت عملی می‌شود.

هنگامی که یک متخصص طراحی سایت در تهران را برای ساخت وب سایت خود پیدا می کنید، ادامه روند طراحی سایت بسیار آسان است. کافی است به طراح خود اعتماد کرده و همه چیز را به دست او بسپارید. اگر نیاز دارید همین امروز با یک متخصص طراحی سایت در تهران مشورت کنید؛ کافی است با یکی از شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید.

مزایای طراحی سایت در تهران

همانطور که می‌بینید بسترهای تجارت الکترونیک به یک روند بزرگ تبدیل شده‌اند، زیرا از طریق کاهش هزینه‌های سرمایه گذاری و در عین حال ارائه تجربه بهتر برای مصرف‌کننده، به هر کسب ‌و کاری با هر اندازه ای سود می‌رسانند. مزایای طراحی سایت در تهران و به طور کلی همه شهرهای ایران بسیار زیاد است که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

کاهش هزینه های کسب و کار

کاهش هزینه های کسب و کار

اگر دغدغه هزینه‌های مربوط به رهن و اجاره مغازه در تهران را دارید؛ چرا کسب و کار اینترنتی را امتحان نمی‌کنید؟ با استفاده از خدمات طراحی سایت تهران، بدون نیاز به داشتن یک مکان فیزیکی و نگرانی بابت پرداخت دستمزد کارکنان، هزینه‌های اجاره، هزینه های آب و برق و غیره می‌توانید کسب درآمد کنید.

تجربه فروش بیشتر

تجربه فروش بیشتر

طراحی سایت در تهران شما را قادر می سازد تا محصولات و خدمات خود را به طور موثرتری به نمایش بگذارید. داشتن یک وب‌سایت با ساختار خوب و با فراخوان‌های عملی واضح به راحتی می‌تواند نرخ تبدیل را به میزان قابل توجهی افزایش داده و به دنبال آن فروش شما را افزایش دهد.

هویت برند

بهبود هویت برند

وب سایت با بهبود هویت برند شما به افزایش اعتبار و قابل اعتماد بودن کسب و کارتان کمک می‌کند. داشتن یک وب سایت حرفه ای به شما کمک می‌کند تا برای برند خود سبک و شخصیت بسازید و با مشتریان به طور موثرتری ارتباط برقرار کنید.

برای شناخت بیشتر در مورد هویت برند خود، می توانید مقاله آرکتایپ های برند را مطالعه کنید.

نکات مهم طراحی وبسایت در شهر تهران

طراحی وب از پتانسیل بی نظیری برای متحول ساختن همه مشاغل در سطح شهر تهران و فراتر از آن برخوردار است اما به شرطی که تمام نکات لازم در طراحی آن لحاظ شده باشد.

طراحی ساده و جذاب

طراحی سایت ساده و جذاب

برای طراحی یک وب سایت فوق العاده لازم نیست به دنبال تم های شلوغ و پر زرق و برق باشید. این روزها طرح ها و چیدمان های ساده و تمیز اغلب موثرترین گزینه هستند. یک وب سایت ساده می‌تواند در عین ارائه محتوای مناسب و تجربه کاربری عالی، حرفه ای نیز به نظر برسد.

سرعت بالا در بارگذاری

سرعت بارگذاری بالا

هنگامی که صفحات وب سریع تر و قابل اطمینان تر بارگیری شوند؛ نه تنها تجربه کاربری بهتری را ارائه می‌دهند، بلکه رتبه سایت شما نیز در گوگل بهبود می‌یابد. به این ترتیب سایت شما برای بازدیدکنندگان بالقوه بیشتری قابل مشاهده بوده و اغلب نرخ تبدیل بالاتری ایجاد خواهد کرد.

ریسپانسیو بودن

طراحی ریسپانسیو

امروزه 90 درصد از کاربران اینترنت ترجیح می‌دهند از طریق تلفن های همراه خود اطلاعات وب سایت‌ها را مرور کنند. بنابراین اگر وب سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا نداشته باشید؛ بخش عظیمی از مشتریان بالقوه خود را از دست خواهید داد. این درحالی است که با طراحی یک وب سایت ریسپانسیو، سایت شما در هر دستگاهی با سرعت و ظاهر مطلوب اجرا می‌شود.

ناوبری آسان

ناوبری آسان

ناوبری می تواند عملکرد کلی وب سایت شما را در مورد حفظ بازدیدکنندگان، درگیر نگه داشتن آنها و هدایت آنها به سمت خرید، مشخص کند. طراحی یک ناوبری قدرتمند به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که به سرعت اطلاعات مورد علاقه خود را در وب سایت شما پیدا کنند.

همچنین به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا اطلاعات مهم شما را به طور کارآمد و مؤثرتری فهرست نمایند. برای اینکه ناوبری موثری داشته باشید، محتوای سایت شما باید ساختار منطقی داشته باشد که البته برای سایت های بزرگ معمولا به یک چالش تبدیل می‌شود و نیاز به بررسی های تخصصی دارد.

توجه به امنیت سایت

امنیت سایت

این روزها که کلاهبرداری‌های سایبری در تهران و دیگر شهرهای بزرگ ایران افزایش یافته است؛ توجه به طراحی یک وب سایت امن هم برای صاحبان سایت و هم برای بازدیدکنندگان آن بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

قبلا فقط وب‌سایت‌های تجارت الکترونیک از گواهی‌های SSL استفاده می‌کردند اما هم اکنون این سطح از امنیت برای هر وب‌سایتی توصیه می‌شود.

محتوای با کیفیت

تولید محتوای با کیفیت

در نهایت، بازدیدکنندگان به دلیل محتوا به وب سایت شما می‌آیند. در بیشتر موارد، آنها به دنبال چیزی خاص هستند، به طور مثال بسته به نوع وب سایت ممکن است به دنبال پاسخی برای یک سؤال، محصولی برای خرید، سرگرمی یا چیز دیگری باشند. بنابراین حتما یک محتوای قوی در قالب متن، صوت یا ویدئو داشته باشید تا بازدید وب سایت شما افزایش یابد.

اگر روی این ویژگی‌های کلیدی تمرکز کنید، مطمئن باشید که یک وب‌سایت عالی خواهید داشت که مورد علاقه گوگل و کاربران است.

هزینه طراحی سایت توسط شرکت های مستقر در تهران

یکی از سوالات اصلی مشتریانی که تصمیم به طراحی سایت در تهران می‌گیرند؛ در مورد هزینه طراحی سایت است. خب، بستگی دارد طراحی سایت تک صفحه ای باشد یا چند صفحه ای؛ یا اینکه از قالب‌های آماده ساخته شده یا به صورت اختصاصی و سفارشی کدنویسی شود؛ همه این‌ها در تعیین هزینه کلی طراحی وب سایت تاثیرگذار هستند.

حتما شما هم این ضرب المثل قدیمی را شنیده اید که هر چقدر پول بدی آش می خوری؛ این دقیقا برای طراحی سایت نیز صدق می کند. به این معنا که هر چقدر بیشتر هزینه کنید، امکانات بهتر و حرفه ای تری برای طراحی سایت دریافت خواهید کرد. با این حال صرفا ارائه خدمات گران تر به معنای حرفه ای بودن یک شرکت طراحی سایت نیست؛ بلکه شما باید به سوابق آنها توجه کنید.

 قبل از امضای هرگونه قرارداد با یک شرکت طراحی سایت در تهران، حتما تمامی هزینه های خدمات آنها را بررسی کنید. شما باید اطمینان حاصل کنید که تمام هزینه‌های مرتبط با خدمات طراحی وب را به خوبی درک می‌کنید و قرار نیست بعدا هزینه جدیدی به آن اضافه یا به نوعی تحمیل شود.

شرکت های معتبر و با سابقه معمولا در مورد هر گونه هزینه طراحی وب که ممکن است به دامنه پروژه شما مرتبط باشد؛ صحبت می‌کنند. در برخی موارد حتی هزینه‌های ثبت دامنه، میزبانی و گاهی اوقات هزینه‌های مربوط به سئو سایت نیز لحاظ می‌شود. در نهایت اطمینان حاصل کنید که تمام هزینه‌های ذکر شده معقول و در حد بودجه شما برای طراحی سایت هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از هزینه‌های طراحی وب سایت در شرکت ایران وب لایف، با ما در ارتباط باشید:

دریافت مشاوره از کارشناسان
4.9/5 - (7 امتیاز)

فهرست مطالب

وایرال چیست؟

وایرال شدن شاید رویایی ترین واژه در اصطلاحات برای اکثر دیجیتال مارکتر ها باشد و راه رسیدن به آن نیز بسیار سخت است. در این مقاله به بررسی چیستی محتوای وایرال و نحوه وایرال شدن می پردازیم.

ادامه مطلب »

وایرال چیست؟

وایرال شدن شاید رویایی ترین واژه در اصطلاحات برای اکثر دیجیتال مارکتر ها باشد و راه رسیدن به آن نیز بسیار سخت است. در این مقاله به بررسی چیستی محتوای وایرال و نحوه وایرال شدن می پردازیم.

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *