بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در کرج

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در کرج

زمان خواندن این مطلب 16 دقیقه

انتخاب شرکت دیجیتال مارکتینگ در کرج با توجه به تعدد شرکت های این حوزه در این شهر، کار آسانی نیست. در این مقاله به بررسی چند شرکت اصلی بازاریابی دیجیتال در کرج پرداختیم.

شما هم قطعا حد فاصل متروی کرج و مترو صادقیه را دیده اید! اشخاصی که 7 صبح با سرعت بوگاتی ویرون سعی می‌کنند خودشان را به متروی رو به رو برسانند و کسی در این رقابت نفس گیر پیروز است که از آمادگی جسمانی بالایی برخوردار باشد. هرچند این ورزش سخت و دشوار، سبب می‌شود مردم همواره در آمادگی بالایی به سر ببرند و هر روز تمرینات فشرده خود را پیش از حرکت انجام دهند و اینگونه سلامتی جامعه بیشتر شود اما می‌تواند اندک مشکلاتی نیز ایجاد کند. مانند دیر رسیدن به مترو یا ظهور افراد ورزیده تر و قدرتمند تر که زودتر خودشان را به آنسوی مترو برسانند. تنها با شناخت دیجیتال مارکتینگ و پیدا کردن بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در کرج، می‌شود از حتی ورود به این مسابقه دوی پنجاه متر استقامتی با مانع جلوگیری کرد و بخش عمده ای از کار را بدون نیاز به طی مسیرهای طولانی پیمود. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

امروز سرچ در گوگل آنقدر همه گیر شده که کلمه “گوگل کردن” وارد فرهنگ لغات انگلیسی شده است و این تنها یک معنی دارد! یا در فضای دیجیتال به رقابت می‌پردازید یا روز به روز کمتر دیده می‌شوید! در دنیای کسب و کار ها خواهی نشوی ورشکست؛ باید همرنگ جماعت شوید.
کوتاه سخن اینکه دیجیتال مارکتینگ؛ یعنی خداحافظی با شیوه های سنتی بازاریابی و مدرنیزه کردن این فعالیت مهم.

شرکت دیجیتال مارکتینگ چیست؟

تیم ایران وب لایف

فکر می‌کنید مهمترین علت محبوبیت دیجی‌کالا، ترب، با سلام و … چه بود؟ این سایت ها مشخصا با حضور گسترده در فضای اینترنت توانستند به شهرت برسند. شرکت دیجیتال مارکتینگ، در مرحله اول تلاش می‌کند شما را به سطح رقابت برساند و در گام بعدی، وارد رقابت بزرگی شوید و در نهایت، بتوانید به پیروزی دست پیدا کنید.

بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در کرج

کرج یکی از شهرهایی است که این رقابت به اشکال گوناگون در آن وجود دارد. هم به دلیل وجود کارخانجات و هم به سبب شرکت های فراوانی که در این شهر هستند. متمایز شدن در میان این رقبا در کرج؛ نیاز به شرکت دیجیتال مارکتینگ با تجربه و با تخصص دارد. در ادامه با بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در کرج آشنا می‌شویم.

  1. ایران وب لایف

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف

آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف، به واسطه تنوع خدماتی که ارائه می‌دهد، بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در کرج محسوب می‌شود. دلیل آن را می‌توان در گستردگی خدمات آن، سالیان متمادی تجربه و تخصص در این حوزه دانست.
از خدمات ارائه شده توسط ایران وب لایف می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نمونه کارهای قوی مانند همکاری با برندهای مطرح ایرانی، از جمله گروه کارخانجات پاکسان، شیرآلات KWC، طنین بهداشت پارس و … گواهی بر کیفیت خدمات آن است.

برخی از نمونه کار های ایران وب لایف

آدرس و اطلاعات تماس با ایران وب لایف

آدرس: ونک – انتهای خیابان عطار – کوچه بوستان – پلاک ۱ – واحد ۳

تلفن تماس: 88770451 و 88789228

ایمیل: sale@iranweblife.com

  1. آژانس دیجیتال مارکتینگ سرو

شرکت سرو

شرکت سرو جزو بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در کرج می‌باشد. این شرکت خدمات گوناگونی از جمله تولید محتوا، سئو و طراحی سایت را انجام می‌دهد. نمونه کارهای پرتعداد در زمینه های مختلف از جمله محتوای تصویری، ویدئویی، موشن گرافیک، لوگو و … را نیز می‌توان از ویژگی های این شرکت دانست.

آدرس و اطلاعات تماس با سرو

آدرس: کرج – گوهردشت

تلفن تماس: 09212012003

ایمیل: info@sarvagency.com

  1. رویا استودیو

استودیو رویا در کرج

رویا استودیو نیز یکی از شرکت های دیجیتال مارکتینگ فعال در کرج است. این شرکت خدمات متنوعی مانند طراحی سایت، سئو، طراحی گرافیک و حتی بیلبورد تبلیغاتی ارائه می‌دهد. کاش این شرکت نمونه کارهای بیشتری داشت تا می‌شد با قاطعیت بیشتری خدمات آن را مورد تحلیل و بررسی قرار داد اما در هر صورت، این خدمات زیاد و متنوع با نمونه کار کم می‌تواند هم نقطه قوت این مجموعه باشد و هم نقطه ضعف آن.

آدرس و اطلاعات تماس با رویا استودیو

آدرس: کرج – سه راه گوهردشت – برج گوهر – طبقه ۶ واحد ۱۷

تلفن تماس: 0263445772

ایمیل: rouyastudio@email.com

  1. شرکت درخشان شو

درخشان شو

درخشان شو نیز یکی از آژانس های دیجیتال مارکتینگ خوب در کرج می باشد که با توجه به نمونه کار های قابل دفاع از حوزه طراحی سایت و سئو گرفته تا موشن گرافیک و تیزر، انتخاب شده است. این شرکت که حدود 4 سال از فعالیت آن می گذرد، توانسته در شهر کرج فعالیت خوبی داشته باشد.

آدرس و اطلاعات تماس با درخشان شو

آدرس: کرج، خیابان درختی ، بعد از میدان عطار، ساختمان گارنت، طبقه سوم، واحد 301

تلفن تماس: 02633505139

ایمیل: derakhshansho@gmail.com

  1. شرکت سارگون

شرکت سارگون

شرکت سارگون را می‌توان جزو یکی از شرکت های حرفه ای طراحی سایت در کرج دانست. این شرکت هرچند خدمات دیجیتال مارکتینگ را به طور کامل پشتیبانی نمی‌کند اما دو پایه اصلی دیجیتال مارکتینگ، یعنی سئو و طراحی سایت را انجام می‌دهد.
نمونه کارهای پرتعداد در طراحی سایت، می‌توان این شرکت را به طور خاص تری نمایان کند.

آدرس و اطلاعات تماس با سارگون

آدرس: كرج – گلشهر – روبروی خيابان درختی – مجتمع اداری گلستان – واحد 106

تلفن تماس: 33554136-026

ایمیل: info@sargonco.com

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ چه ویژگی هایی دارد؟

دیجیتال مارکتینگ در کرج

همانطور که در مقاله بهترین شرکت سئو در رشت بیان کردیم، از مهمترین عواملی که می‌تواند پیشوند جذاب “بهترین” را به ابتدای یک شرکت بیفزاید، نمونه کار، تخصص و تعهد می‌باشد.

نمونه کار

هر چند متاسفانه آژانس های دیجیتال مارکتینگ با نمونه کار قوی، انگشت شمار می‌باشند اما نباید از این موضوع غافل شد که اولا هر شرکتی نمی‌تواند از همان ابتدا نمونه کار بزرگ تقبل کند و باید با پروژه های کوچکتر شروع کند و هم تنها دلیل شناخت یک نمونه کار خوب، بزرگی نام آن برند نیست. بله درست است که قطعا برندهای معتبر جذاب تر هستند اما خودِ انجام دادن یک پروژه حتی کوچک ولی با دقت و جذابیت نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

تخصص

بله شاید نمونه کار را بتوان یک دلیل بزرگ برای انتخاب یک شرکت دانست اما مسلما تخصصی که بتواند پروژه های کوچک را تبدیل به یک پروژه عظیم کند از اهمیت به مراتب بیشتری برخوردار است.

تعهد

در پایان، آخرین نکته برای انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ، تعهد آن ها نسبت به مشتری و پایبندی به قرارداد می‌باشد. این موضوع اهمیت بالاتری نسبت به نمونه کار و حتی تخصص دارد و شاید مهمترین نکته ای باشد که کارفرمایان باید به آن توجه کنند.

سخن پایانی

در این مقاله با بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در کرج آشنا شدیم. چنانچه شما نیز شرکتی علاوه بر شرکت های بالا می‌شناسید که در کرج فعالیت می کند، در بخش کامنت ها به ما بگویید.

5/5 - (12 امتیاز)

فهرست مطالب

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه

اگر سری به مدارس و آموزشگاه های جدید و پیشرفته بزنید، حتما ارجعات فراوانی در خصوص رفتن به وبسایت آن ها خواهید دید. طراحی سایت مدرسه یکی از ارکان های اولیه برای مدرنیزه کردن آموزشگاه هاست.

ادامه مطلب »
طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه

اگر سری به مدارس و آموزشگاه های جدید و پیشرفته بزنید، حتما ارجعات فراوانی در خصوص رفتن به وبسایت آن ها خواهید دید. طراحی سایت مدرسه یکی از ارکان های اولیه برای مدرنیزه کردن آموزشگاه هاست.

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *