طراحی سایت وردپرسی دکتر تهران بیوتی

طراحی سایت مجموعه دکتر تهران بیوتی

طراحی وبسایت “دکتر تهران بیوتی” از آذر ماه سال 1398 آغاز شد و پس از طی مدت زمان حدود 150 ساعت طراحی ظاهر سایت، 40 ساعت پیکربندی امنیتی و انجام تست های مختلف روی عملکرد سایت، سرانجام در دی ماه 1398 به بهره برداری رسید. وبسایت مذکور به نشانی اینترنتی drtehranbeauty.com، دارای 5 صفحه استاتیک و 20 صفحه داینامیک است که جذابیت های بصری و بکارگیری از انیمیشن های بسیار زیبا از نقاط قوت آن به حساب می آیند.

وبسایت “دکتر تهران بیوتی” از دسته وبسایت های شرکتی و ریسپانسیو است. سایت های ریسپانسیو به جهت ارائه تصاویر بهتر و قابلیت ارائه خدمات در تمامی سایزهای صفحه نمایش، مخاطبان بیشتر و راضی تری دارند و رتبه های بهتری را نیز به خود اختصاص می دهند. علاوه بر این، طراحان وبسایت با استفاده از انیمیشن های مینیمال و زیبا در قسمت آیکن های دسته بندی در صفحه اصلی، بر جذابیت بصری سایت افزوده اند.

با توجه به حوزه فعالیت وبسایت، امکان نمایش عکس های قبل و بعد از هر عمل جراحی، جهت مقایسه دقیق تر، به صورت اسلایدری ایجاد شده است. جهت ارائه آمار کسب و کار نیز از استاتیستیک های انیمیشن دار در صفحه عمل، بهره گرفته شده است.

منو استفاده شده از نوع مگامنو و با قابلیت نمایش زیرمنوها با تعداد بالا می باشد که در صفحه نمایشگر موبایل به صورت کشویی از کنار صفحه باز خواهد شد.

طراحی سرچ مینیمال در هدر، با قابلیت باز و بسته شدن کادر و همچنین سرعت بالای جستجو در میان محتوای سایت، از امتیازات وبسایت تهران بیوتی در مقایسه با سایر وبسایت های مشابه خواهد بود. علاوه بر این، بکارگیری از ساب هدر شخصی سازی شده به همراه عنوان اصلی و بردکرامپ تگ گذاری شده نیز موجب سهولت بیشتر کاربران حاضر در سایت می باشد.

افزودن امکانات پیشرفته به زبان css و به کارگیری توابع جدید

مناسب برای کوتاه کردن حجم استایلها و کدهای css سایت

زبان برنامه نویسی محبوب تحت فریمورک دات نت برای طراحی سایتهای اختصاصی

پایگاه داده قدرتمند مایکروسافت جهت مدیریت و دخیره اطلاعات

وب سرور امن و قدرتمند مایکروسافت برای راه اندازی سایت

فریمورک تحت پشتیبانی مایکروسافت برای پیاده سازی وب سایتهای اختصاصی

بروزرسانی مطالب و محتوای سایت بدون نیاز به refresh صفحه

کتابخانه جاوااسکریپت برای پیاده سازی افکت ها و انیمیشن ها در سایت

Cascading style sheets زبان قالب بندی گرافیکی و ظاهری صفحات وب

hyper text markup lanaguage زبان اصلی و پایه برای نمایش صفحات وب

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید