سئو سایت دامون مبنا آسوریک

سئو سایت دامون مبنا آسوریک

تیم سئو شرکت ایران وب لایف از آذر ماه سال ۱۳۹۹، فعالیت های مربوط به پروژه وبسایت دامون مبنا را آغاز نمود. پس از تحویل پروژه، ابتدا مشکلات مربوط به ساختار فنی سایت، بررسی و اصلاح شدند. پس از آن‌، با نگارش محتواهای باکیفیت که یکی از اصلی ترین اقدامات برای افزایش رتبه در گوگل است، در جهت بهینه سازی سایت اقدام شد. موارد ذکر شده به علاوه لینک سازی های خارجی، همگی سبب شدند تا وبسایت دامون مبنا به نشانی اینترنتی dmabna.com، پس از گذشت مدت زمان ۳ ماه، با سرچ عبارات کلیدی مختلف، رتبه یک گوگل را به خود اختصاص دهد.

یکی از مهمترین مراحل در جهت بهینه سازی سایت، اصلاح ساختار داخلی و اقدامات مربوط به سئو تکنیکال است که در همین راستا مواردی همچون برطرف نمودن ارورها انجام شد. پس از این مرحله، محتواهای مربوط به سایت، با در نظر گرفتن الگوریتم های گوگل و همچنین نوع نیاز مخاطب، نگارش شدند. اقدامات صورت گرفته توسط تیم سئو شرکت ایران وب لایف، سبب شد تا پس از گذشت مدت زمان ۳ ماه، تعداد کلیک سایت، از ۱۵ تا ۲۰ کلیک به طور روزانه به 130 تا 150 کلیک پیشرفت یابد. علاوه بر این، میزان ایمپرشن سایت نیز از 70 تا 80 مرتبه در روز به 1100 تا 1400 مرتبه، ارتقا یافت.

گفتنی است که در حال حاضر وبسایت شرکت دامون مبنا با سرچ کلماتی مانند “دستگاه تولید کلاه پزشکی”،‌ “دستگاه تولید پد الکلی”، “دستگاه تولید سواپ”، “دستگاه تولید گوش پاک کن” و “دستگاه تولید نوار بهداشتی” رتبه یک گوگل را به خود اختصاص داده است.

یکی از راه های دریافت گزارش و مشاهده ورودی های سایت از طریق گوگل، ابزار وبمستر گوگل یا گوگل سرچ کنسول (GSC) است. روند رشد کلیک و ایمپرشن وبسایت دامون مبنا آسوریک بر اساس داده های این ابزار به شرح زیر بوده است:

رشد وبسایت دامون

همانطور که قابل مشاهده است، میزان کلیک این وبسایت در 16 ماه از از 10 عدد به بیش از 400 کلیک روزانه و میزان دیده شدن (ایمپرشن) از 75 عدد در روز به بیش از 3700 عدد رسیده است.

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید