سئو سایت دامون مبنا آسوریک

شرکت بازرگانی دامون مبنا مفتخر است به عنوان وارد کننده ماشین آلات صنعتی و خطوط تولیدی و ارائه خدمات علمی در زمینه واردات و بازرگانی و عقد قرارداد های بین المللی همچنین دریافت نمایندگی و ارائه مشاوره بازرگانی خارجی به شرکت های بازرگانی واردات و صادرات بپردازد.

یکی از مهمترین مراحل در جهت بهینه سازی سایت، اصلاح ساختار داخلی و اقدامات مربوط به سئو تکنیکال است که در همین راستا مواردی همچون برطرف نمودن ارورها انجام شد. پس از این مرحله، محتواهای مربوط به سایت، با در نظر گرفتن الگوریتم های گوگل و همچنین نوع نیاز مخاطب، نگارش شدند. اقدامات صورت گرفته توسط تیم سئو شرکت ایران وب لایف، سبب شد تا پس از گذشت مدت زمان ۳ ماه، تعداد کلیک سایت، از ۱۵ تا ۲۰ کلیک به طور روزانه به 130 تا 150 کلیک پیشرفت یابد. علاوه بر این، میزان ایمپرشن سایت نیز از 70 تا 80 مرتبه در روز به 1100 تا 1400 مرتبه، ارتقا یافت.

گفتنی است که در حال حاضر وبسایت شرکت دامون مبنا با سرچ کلماتی مانند “دستگاه تولید کلاه پزشکی”،‌ “دستگاه تولید پد الکلی”، “دستگاه تولید سواپ”، “دستگاه تولید گوش پاک کن” و “دستگاه تولید نوار بهداشتی” رتبه یک گوگل را به خود اختصاص داده است.