نمونه کار سئو سایت پاکسان

سئو سایت پاکسان

شرکت پاکسان، یکی از شرکت های معتبر و نام آشنا در زمینه تولید مواد شوینده و بهداشتی کشور است که تمامی خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ خود را از شهریور ماه سال 1399، به مجموعه ایران وب لایف واگذار نموده است. پس از اتمام مراحل طراحی سایت و بارگذاری محتواهای دریافتی از سوی کارفرما، فرایند سئو وبسایت پاکسان به نشانی اینترنتی paxanco.com، با نگارش مقاله های باکیفیت، آغاز گردید. بنا به درخواست کارفرما، هدف اصلی سئو وبسایت، رتبه گیری کلمات مرتبط با محصولات تولیدی بود. پس از گذشت مدت زمان نزدیک به چهار ماه، وبسایت شرکت پاکسان با سرچ تعداد بسیاری از کلمات کلیدی مرتبط مانند صابون گلنار، صابون سیو، شستن پرده، شستن لباس و …، رتبه 1 گوگل را به خود اختصاص داد.

مراحل طراحی وبسایت پاکسان توسط تیم طراحان مجموعه ایران وب لایف، به نحوی اصولی صورت گرفت که در هنگام تحویل پروژه به تیم سئو، به بهینه سازی ساختار فنی سایت نیاز نبود. پس از تحویل پروژه، ابتدا برای مدت زمان یک ماه، تمامی محتواهای دریافتی از سوی کارفرما، با بکارگیری اصول سئو محتوا، ویرایش و بارگذاری شدند. پس از این مرحله، با تحقیق کلمات پر سرچ و پر رقابت در زمینه محصولات تولیدی، مقالاتی جامع و کامل نگارش شدند. محتواهای نگارش شده، پس از مدت زمان کوتاهی، با سرچ کلمات کلیدی مرتبط، در صفحه اول گوگل قرار گرفتند. بر این اساس، وبسایت شرکت پاکسان با سرچ کلمات پر رقابتی همچون “صابون”، “بهترین صابون ایرانی”، “صابون سیو”، “صابون گلنار”، صابون عروس”، “پودر رخشا”، “رخشا”، “پودر برف”، “پودر کیمیا” و … با کسب رتبه های بالا در صفحه اول گوگل قرار گرفت. در کنار اقدامات صورت گرفته، اشتراک گذاری ویدئو های مربوط به اخبار و اطلاعیه های شرکت پاکسان نیز در کانال های آپارات، یوتیوب و … انجام شد. پس از گذشت مدت زمان نزدیک به چهار ماه، میزان ورودی سایت، از تعداد 158 کلیک در روز به تعداد بیش از 600 کلیک پیشرفت داشت و میزان ایمپرشن سایت نیز از 680 مرتبه در روز، به 6900 مرتبه ارتقا پیدا کرد.

یکی از راه های دریافت گزارش و مشاهده ورودی های سایت از طریق گوگل، ابزار وبمستر گوگل یا گوگل سرچ کنسول (GSC) است. روند رشد کلیک و ایمپرشن وبسایت پاکسان بر اساس داده های این ابزار به شرح زیر بوده است:

سرچ کنسول سایت پاکسان

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید