نمونه کار سئو آهنیتو

سئو صنایع مفتولی آهنیتو

پروژه سئو وبسایت آهنیتو به نشانی اینترنتی ahanito.com، پس از اتمام مراحل طراحی توسط تیم طراحان شرکت ایران وب لایف، در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹، آغاز شد. پس از تحلیل سایت رقبا و تحقیق عبارات سرچ شده توسط کاربران، ابتدا نحوه دسته بندی محصولات سایت که در ابتدا به غلط صورت گرفته بود، تصحیح شد. پس از آن، با بکارگیری تکنیک سئو محلی وبسایت، ثبت نقشه گوگل، نگارش مقالات پرکاربرد و همچنین لینک سازی های خارجی معتبر، سرانجام سایت آهنیتو با سرچ عباراتی مانند فنس، توری حصاری، سیم اسکوپ، توری فرنگی و … رتبه های بالای سرچ گوگل را به خود اختصاص داد.

7

نکته قابل توجه در سئو سایت آهنیتو، نحوه معرفی محصولات و مهم‌تر از آن، دیده شدن توسط مخاطب هدف بود. دسته بندی محصولات در سایت، به نحوی صورت گرفته بود که احتمال سرچ و دیده شدن صفحات بسیار پایین بود. تیم سئو ایران وب لایف، با اتکا بر تجربه خود در زمینه سئو و با تحلیل و بررسی سایت رقبا، اقدام به تصحیح دسته بندی ها و نحوه معرفی محصولات نمود. پس از آن، به منظور افزایش ورودی سایت از تکنیک سئو محلی و ثبت نقشه گوگل بهره گرفته شد. سپس استراتژی های لازم برای نگارش محتوای مقالات بررسی گردید. بر همین اساس، ابتدا مقاله ای با بکارگیری عبارت کلیدی و پر سرچ “ورق پانچ شادآباد” نگارش شد و پس از مدت زمان بسیار کمی در صفحه اول گوگل قرار گرفت.  به مرور زمان و با نگارش مقالات دیگر، همچنین لینک سازی های معتبر و اصولی، وبسایت آهنیتو با سرچ عباراتی مانند ” قیمت توری حصاری”، “پایه فنس”،” توری اکسپندد”، “سیم اسکوپ”، “توری سرندی”، “فنس باغی”، “ورق پانچ شادآباد” رتبه های برتر گوگل را به خود اختصاص داد. لازم به ذکر است که تعداد کلیک و ایمپرشن سایت نیز از میزان صفر به بیش از 300 کلیک و 3500 ایمپرشن در روز ارتقا یافت.

تصاویر مربوط به روند رشد رتبه، میزان کلیک و ایمپرشن در گالری تصاویر قابل مشاهده است.

یکی از راه های دریافت گزارش و مشاهده ورودی های سایت از طریق گوگل، ابزار وبمستر گوگل یا گوگل سرچ کنسول (GSC) است. روند رشد کلیک و ایمپرشن وبسایت آهنیتو بر اساس داده های این ابزار به شرح زیر بوده است:

رشد سرچ کنسول آهنیتو

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید