سئو فوراور ایران

سئو سایت فوراور ایران

پروژه سایت فوراور ایران به نشانی اینترنتی forever-iran.org، مدت زمانی بالغ بر دو سال است که برعهده تیم سئو شرکت ایران وب لایف، قرار گرفته است. از آنجا که برند فوراور، یکی از برندهای مطرح در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی دنیاست، رقابت بسیار بالایی در زمینه ارتقا رتبه سایت فوراور وجود داشت. پس از تحویل پروژه، با بررسی نحوه عملکرد رقبای سایت، اقداماتی به منظور بهینه سازی های داخلی و خارجی، توسط تیم سئو انجام شد. با گذشت مدت زمان بالغ بر 6 ماه، رشد قابل ملاحظه ای در تعداد کلیک، میزان ایمپرشن و رتبه کلمات کلیدی مشاهده شد؛ به طوری که وبسایت فوراور با سرچ تمامی کلمات کلیدی مرتبط با محصولات برند فوراور، رتبه 1 گوگل را به خود اختصاص داد.

در شروع پروژه، با بررسی دقیق وبسایت فوراور، مشکلات مربوط به سئو داخلی اصلاح گردید. پس از اتمام اقدامات مربوط به سئو داخلی وبسایت، با ایجاد لینک های خارجی معتبر در سایت هایی با ارزش دامنه بالا و همچنین ساخت تیزرهای تبلیغاتی اختصاصی، سئو خارجی سایت نیز انجام شد. پس از گذشت مدت زمان اندک، سایت فوراور با سرچ کلمات کلیدی مانند “محصولات فوراور”، “فوراور”، “بهترین خمیردندان دنیا” و تمامی کلمات کلیدی فارسی مرتبط با محصولات این برند، رتبه اول یا دوم گوگل را کسب نماید.

با مقایسه میزان کلیک بر روی صفحات مختلف سایت از سال گذشته تا به امروز، می توان گفت که تعداد کلیک سایت فوراور ایران از تعداد 550 کلیک در روز به 2800 هزار ارتقا پیدا نموده است. علاوه بر این، میزان ایمپرشن سایت نیز از 3500 مرتبه در روز تا 9500 مرتبه افزایش پیدا کرده است. به طور کلی در طی یک سال گذشته، تعداد کل ورودی سایت میزان 665 هزار کلیک و تعداد کل ایمپرشن ها 65/2 میلیون بوده که برای یک سایت پر رقابت، مقدار قابل توجهی می باشد.

لازم به ذکر است که پس از آپدیت گوگل در تاریخ 5 می سال 2020، سایت فوراور ایران، برخلاف بسیاری از سایت های دیگر که دچار افت قابل ملاحظه رتبه کلمات کلیدی و میزان ایمپرشن شده بودند، ارتقا رتبه پیدا کرد. این امر نشان دهنده بکارگیری از روش های اصولی و صحیح، در زمینه سئو داخلی و خارجی سایت خواهد بود.

تغییرات سرچ کنسول بر اساس میزان کلیک و ایمپرشن یکی از راهکار های سنجش عملکرد سئو سایت است. برند فوراور ایران در ابتدا بر روی دامنه forever-iran.net بود و بنا به دلایلی مجبور به جا به جایی دامنه forever-iran.co شدیم. بر این اساس آمار سرچ کنسول ابتدای پروژه دامنه forever-iran.net (جهش از رتبه های پایین به رتبه 1 و دو برابر شدن کلیک و ایمپرشن) به شرح زیر است:

رشد سرچ کنسول فوراور ایران

بعد از انتقال از دامنه net به co هم شاهد افت یک یا دو رتبه ای در کلمات کلیدی بودیم اما با تمرکز بر سئو داخلی و اقداماتی مانند سئو خارجی و رپورتاژ آگهی، جایگاه قبل را پیدا کردیم و آمار سرچ کنسول جدید به شرح زیر است:

رشد سایت فوراور ایران

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید