شرکت تدارک صنعت کاغذ

شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان در راستـای بهبود و توسعه فنـاوری تولید محصولات سلولزی کشـور و با تکیـه بر دانش فنـی و تجربـه چندین ساله درحوزه فناوری تولید کاغذ، اقدام به همکاری با تعدادی از شرکت های برتـر تولیـد کننده ماشین آلات ، تجهیزات خط تولید و مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع سلولزی نموده است تا از این طریق گامی کوچک درتوسعه و بروزرسانی خانـواده بزرگ تولید کنندگان کاغذ و مقوا بردارد. ایران وب لایف افتخار طراحی سایت این شرکت را در سال 99 داشته است

8

وبسایت کاغذ کرمان با استفاده از پلن حرفه ای وب سایت های شرکتی ایران وب لایف، طراحی شده است. از قابلیت های ویژه این وبسایت، می توان به امکان مشاهده سریع محصولات سایت اشاره کرد. برای رسیدن به این منظور، برخی از محصولات سایت در صفحه اصلی با استفاده از افکت های پارالاکس و کاروسل نمایش داده شدند. علاوه بر این، افکت های انیمیشنی جذابی به منظور دسترسی سریعتر در قسمت فوتر سایت نیز به کار گرفته شد.

به منظور دسترسی راحت تر کاربران به محتواها، مقالات سایت به صورت اسلایدهای کوتاه در صفحه اصلی نمایش داده شدند. استفاده از اسلایدر حرفه ای با قابلیت افزودن دکمه به اسلاید ها، در جذابیت ظاهری وبسایت نیز بسیار موثر بود. محتواهای مربوط به بخش ماموریت، ارزش های سازمانی و چشم انداز، به صورت تب جداگانه، قرار داده شده اند.

هدر سایت با قابلیت های تماس مستقیم با کلیک روی شماره تماس و چسبندگی جهت سهولت دسترسی به منو و جا به جایی بین صفحات طراحی شده است.

معرفی کارخانه های مختلف شرکت به صورت تب های جداگانه، معرفی اعضاء هیئت مدیره شرکت همراه با عکس در صفحه “درباره ما” و دسترسی سریع به بخش های مختلف این صفحه با کلیک روی آیکن مربوطه، از قابلیت های وبسایت کاغذ کرمان می باشند.

قابلیت لایک کردن و کامنت گذاری مقالات و نمایش تعداد لایک ها و کامنت های هر مقاله در صفحه آرشیو، اقداماتی است که به منظور تعامل بیشتر با مخاطب، انجام شده است.

افزودن امکانات پیشرفته به زبان css و به کارگیری توابع جدید

مناسب برای کوتاه کردن حجم استایلها و کدهای css سایت

زبان برنامه نویسی محبوب تحت فریمورک دات نت برای طراحی سایتهای اختصاصی

پایگاه داده قدرتمند مایکروسافت جهت مدیریت و دخیره اطلاعات

وب سرور امن و قدرتمند مایکروسافت برای راه اندازی سایت

فریمورک تحت پشتیبانی مایکروسافت برای پیاده سازی وب سایتهای اختصاصی

بروزرسانی مطالب و محتوای سایت بدون نیاز به refresh صفحه

کتابخانه جاوااسکریپت برای پیاده سازی افکت ها و انیمیشن ها در سایت

Cascading style sheets زبان قالب بندی گرافیکی و ظاهری صفحات وب

hyper text markup lanaguage زبان اصلی و پایه برای نمایش صفحات وب

نیاز به مشاوره دارید؟

کافیست فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید