شرکت سرمایه گذاری افتخار سهام

شرکت سرمایه گذاری افتخار سهام در سال 1396 تحت هلدینگ تایدواتر خاورمیانه تأسیس گردیده و اکنون به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای سرمایه گذاری کشور ایران شناخته میشود. طراحی و پیاده سازی این سایت براساس سیستم مدیریت محتوای وردپرس در سال 98 توسط شرکت ایران وب لایف صورت گرفت. از ویژگیهای مهم این سایت، پیوندهای گسترده به سایتهای همکار، مشاهده آخرین اخبار و مقالات شرکت و بخش بندی کامل و مجزای صفحه ها به تفکیک سهامداران و همکاران است

وبسایت افتخار سهام، از دسته وبسایت های شرکتی است که با طراحی مینیمال و ساده، سهولت بسیاری را برای استفاده کاربران فراهم نموده است. هدف اصلی تیم طراحان ایران وب لایف در وهله اول، رضایت کاربران و افزایش جذب آنهاست. در همین راستا، نمایش دقیق و به روز اطلاعات سهام از طریق سایت TSETMC و همچنین قابلیت تماس با امور سهام داران با استفاده از فرم تماس مجزا، از قابلیت هایی بود که بسته به نوع نیاز مخاطبان و در راستای جلب رضایت آنها، در نظر گرفته شد.

امکان نمایش اخبار مربوط به هر دسته بندی به طور تفکیک شده در صفحه اصلی وجود دارد. علاوه بر این، دسترسی به صفحه مخصوص افتخار سهام در سایت کدال، یکی دیگر از اقدامات طراحان سایت بود که با هدف رفع نیاز مخاطب، انجام شد. با توجه به حوزه فعالیت وبسایت و لزوم آگاهی از تاریخ و ساعت دقیق، اطلاعات مربوط به تاریخ شمسی نیز در هدر سایت قرار گرفت.

در طراحی وبسایت افتخارسهام، به منظور افزایش جذابیت صفحات سایت و همچنین سهولت در استفاده کاربران، از ترکیب منو آبشاری و منو معمولی استفاده شده است. نمایش داینامیک و دقیق لوکیشن شرکت و لینک دهی به سایت های مرتبط و همکاران، از جمله مواردی بود که در بخش فوتر سایت انجام شد.